DBF Converter یک راه حل جهانی برای تمام نیازهای تبدیل فرمت DBF شما است. هر زمان که شما نیاز به استخراج داده ها از یک فایل DBF به CSV، XLS، XLSX، SQL یا متن ساده، نرم افزار ارائه می دهد راه مستقیم برای انجام این کار با حداقل تلاش. - تبدیل DBF به XLS - تبدیل DBF به XLSX - تبدیل DBF به CSV - تبدیل DBF به XML - تبدیل DBF به SQL - تبدیل DBF به TXT - تبدیل DBF به SDF - تبدیل DBF به پشتیبانی از خط فرمان HTML تبدیل 3 مرحله با تبدیل DBF تبدیل آسان است.


  شما یک فایل DBF یا پوشه ای با فایل های DBF که می خواهید برای تبدیل آنها را مشخص کنید، فیلدهای را انتخاب کرده و سوابق مورد نیاز خود را فیلتر کنید. پس از آن فقط یک موضوع برای یک DBF Converter برای تبدیل فایل های منبع به فرمت انتخاب شماست. یک فایل قدرتمند فیلتر کردن داده ها در DBF Converter بصری است.


  این بدان معنی است که برنامه نمونه ای از پرونده ها را در فایل DBF می گیرد و به شما امکان می دهد قوانین فیلتر های سفارشی و ماسک را اعمال کنید و بلافاصله تغییرات نمونه را با توجه به انتخاب شما مشاهده کنید. تبدیل بوکموت برای چندین فایل DBF هنگامی که شما ده ها تن از این DBF ها را داشته باشید، دشوار است اما به لطف DBF Converter هیچ تفاوتی وجود ندارد که آیا شما نیاز به پردازش یک فایل یا صد را دارید. این برنامه یک پوشه حاوی فایل های DBF منبع خود را می پذیرد و همه آنها را یک به یک را تبدیل می کند.


  و به لطف دسترسی سطح پایین به داده ها، تبدیل سریع و دقیق می شود..


  Print2CAD نرم افزاری است که فایل های PDF، DWG، HPGL، HPGL-2 و Raster را تبدیل می کند (فایل های JPEG، TIFF، BMP و غیره) را به یک فایل DWG یا DXF تبدیل می کند که می تواند به هر سیستم CAD اضافه شود. Print2CAD همچنین PDF را به فرمت های Raster (TIFF، JPEG و غیره) تبدیل می کند. Print2CAD همچنین فایلهای DWG یا DXF را به PDF تبدیل می کند.


  Print2CAD یک برنامه مستقل است که به طور مستقل با تمام سیستم های CAD کار می کند. به عبارت دیگر، شما نیازی به یک برنامه CAD برای استفاده از Print2CAD.Print2CAD بر اساس کتابخانه های PDF خود نیست و فایل ها را به طور مستقیم به فایل های DWG، DXF و رادیک تبدیل می کند.


  سپس فایل های حاصل دقت و کیفیت عالی دارند. Print2CAD همچنین جدیدترین نسخه PDF را پشتیبانی می کند. Print2CAD فایل ها را به DWG نسخه 14، 2000-2015 یا DXF نسخه 12، 2000-2015 تبدیل می کند.


  تمام بردارها، خطوط، حلقه ها، قوس ها، سطوح، اسپیلین ها، تصاویر متن و پیکسل به DWG یا DXF منتقل می شوند. تصاویر پیکسل را می توان به بردار تبدیل کرد، جاسازی شده یا ذخیره شده در فایل های جداگانه. توابع خاص تولید حلقه ها و قوس ها.


  ساختار لایه PDF پشتیبانی می شود یا اگر در فایل موجود نباشد، می توان بر اساس رنگ یا عرض خط ایجاد کرد. کاراکترهای PDF برای ایجاد متون جدید باهم ترکیب می شوند. خصوصیات PDF مانند عرض خط و نوع خط نیز به خواص CAD تبدیل می شوند.


  Print2CAD رنگ PDF را به رنگ های نمایه CAD یا رنگ های RGB تبدیل می کند. Print2CAD همچنین از فونت های TTF پشتیبانی می کند. با چند صفحه PDF اسناد، می توانید مشخص کنید کدام صفحات باید تبدیل شوند.


  برخی از ویژگی های کلیدی Print2CAD عبارتند از: - ویژگی های Print2CAD Autodesk TrustedDWG Technology- DWG و خروجی DXF با 100٪ Autodesk® سازگاری-Print2CAD ویژگی های OCR (Optical ویژگی های Print2CAD ویژگی های Print2CAD انگلیسی و آلمانی به عنوان زبان های محلی و واحد - ویژگی Print2CAD رابط های انگلیسی، آلمانی، اسپانیایی، ایتالیایی و فرانسوی - شامل DWG و DXF ساختار Viewer DeepView 2016- شامل PDF / DWF / TIFF / JPEG / HPGL Viewer PVGview - دستیار آسان برای تبدیل - تشخیص OCR از فایل های PDF / TIFF / JPEG / DWF / HPGL - متناسب با کالیبراسیون با نقطه های کالیبراسیون آزاد - تشخیص نوع خط - تصویر برداری از تصاویر شطرنجی PDF سیاه / سفید یا رنگ - تصویر برداری TIFF، JPEG تصاویر شطرنجی سیاه / سفید یا رنگی - 28 آموزش کلیپ های ویدئویی - کتابچه راهنمای مرجع PDF و چند رسانه ای - نرمال سازی ارتفاع - تنظیمات کارشناسی ارشد برداری - PDF به تبدیل DWG یا DXF (برای همه سیستم های CAD DWG to 3D PDF Conversion (با فرمت جدید PRC) - تبدیل PDF به JPEG / TIFF (LZW، G4، G3) - تبدیل PDF به JPEG، TIFF، GIF، PNG، TIFF / JPEG / BMP / PNG / GIF به تبدیل DWG / DXF (برای همه سیستم های CAD) - DWF / EPS / PS / PostScript به تبدیل DWG / DXF (برای همه سیستم های CAD) - DWG / DXF به تبدیل PDF HPGL و HPGL-2 به تبدیل DWG یا DXF (برای همه سیستم های CAD) - خط فرمان و پشتیبانی دسته ای - تبدیل به DWG و DXF نسخه 12، 14، 2000، 2002، 20042005، 2006، 2007، 2008، 2009، 2010، 2011، 2012، 2013، 2014، 2015، 2016، 2017- پشتیبانی از پشتیبانی PDF از لایه های PDF - استخراج تصاویر پیکسل PDF به عنوان فایل های JPEG یا TIFF (اختیاری) - تشخیص حلقه ها و Arcs - چرخش و مقیاس سازی DWG و هماهنگی DXF - پاکسازی و ترکیب پلیلین - بازسازی DWG و DXF ساختار لایه - DWG و DXF RGB تبدیل رنگ - شروع با هزاران فایل PDF، HPGL، TIFF، JPEG، فایل های DWF در یک اجرا - دقت بالا از DWG یا DXF مختصات - بهینه سازی Polylines - تبدیل تمام PDF P سنین به جداگانه DWG یا DXF-Assign PDF Line Weight به DWG یا DXF Entities-استخراج تصاویر ردتر از PDF به عنوان BMP، JPEG، PNG یا GIF- تبدیل تصاویر شطرنجی تعبیه شده از PDF به عنوان Solids یا Lines- پشتیبانی از TIFF و JPEG Vectorization.


© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت DlTime محفوظ است.