WordWeb Pro یک اصطلاحنامه و دیکشنری انگلیسی با یک کلیک برای ویندوز است. این می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای جستجوی کلمات از تقریبا هر برنامه، نشان دادن تعاریف، مترادف ها و کلمات مرتبط است. این شامل تلفظ ها و نمونه های کاربردی است، و املای مفید و لینک های صوتی مانند.


  Wordweb یک نرم افزار ویژگی غنی است که خیلی بیشتر از یک فرهنگ لغت مقاله و اصطلاحنامه است. WordWeb واقعا یک وب Word است - هر مجموعه مترادف با سایر مجموعه های مرتبط مرتبط است. نگاهی به "درخت"، بر روی زبانه "Types" کلیک کنید و یک لیست از انواع درخت را خواهید داشت.


  روی «بخشی از» کلیک کنید و WordWeb به شما می گوید که یک درخت می تواند بخشی از یک جنگل یا چوب باشد. در اینجا برخی از ویژگی های کلیدی WordWeb Pro: - NEW: یک کلیک از تقریبا هر برنامه ای، از جمله MS Word- NEW: برگه صفحات برای بررسی سریع وب سایت ها - NEW: Bookmark words- NEW: نکات برجسته معمولا استفاده می شود به طور گسترده ای - کلمات را درک کنید - پیدا کردن کلمات مطابق با الگوی - ویرایش و اضافه کردن به پایگاه داده - حل و پیدا کردن anagrams - کپی نتایج به کلیپ بورد - مرجع به دیگر واژهنامه های الکترونیکی نصب شده - جستجو برای کلمات در تعداد زیادی از لیست اضافی اضافی لیست ها - اضافه کردن کلمات کلیدی سفارشی خود را - پیکربندی برای آمریکایی، انگلیسی، کانادا، استرالیا یا آسیایی انگلیسی - گزینه ای برای پنهان کردن (به طور پیش فرض) و یا پرچم لغات وحشیانه و کلمات مرتبط - تعریف معکوس (متن کامل) جستجو - صلیب لینک کلمات است که صدا (homonyms ) - تعاریف و مترادف، از جمله ترکیبات بسیاری و اسم های مناسب - روابط کلمه: پیدا کردن انتصاب ها، قطعات یا انواع، کلمات خاص و غیره - بیش از 126 000 مجموعه مترجم و 158 000 کلمات ریشه - جستجو بیش از 260 000 کلمه، ترکیبات و مشتق شده اشکال - 70،000 + PR onunciations، with pop-up hint تلفظ key- 49 000 مثال های کاربردی- ​​مشاهده بر اساس حروف الفبا از نزدیکترین کلمات، پیشنهادات برای بسیاری از اشتباهات.


  نرم افزار Babylon Pro به شما امکان می دهد جستجوهای خود را برای اطلاعات ناشناخته بهینه سازی کنید. با کلیک بر روی هر عبارت از هر نرم افزار دسکتاپ نتایج شما از پایگاه داده وسیعی از لغت نامه های زبان، واژه نامه ها و ابزار تبدیل با Babilon's Writing Aid را به شما می دهد. ، اطمینان حاصل کنید که درست استفاده کنید و آن را مستقیما در اسناد خود قرار دهید در اینجا برخی از ویژگی های کلیدی Babylon Pro: - فعال سازی تک کلیک - فقط بر روی هر متن در هر برنامه دسک تاپ کلیک کنید و یک پنجره پاپ آپ کوچک با ترجمه، اطلاعات یا تبدیل مربوطه ظاهر می شود.


  Babylon Dictionaries Babylon شما را قادر می سازد دسترسی داشته باشید 13 لغت نامه های زبان در هر حاوی بیش از 3 میلیون کلمه و عبارات، از جمله عمومی، دایره المعارف و اصطلاحات عامیانه. - نوشتن ابزار کمک - برای کاربران که می خواهند به زبان انگلیسی بنویسید مجموعه ای از ابزار نوشتن برای کمک به ارائه می دهد. - ترجمه صلیب - بابل- نرم افزار 5.


  0 به کاربران کمک می کند تا مناسب ترین کلمه انگلیسی را برای جمله خود پیدا کنند. به عنوان مثال، یک کاربر فرانسوی نوشتن ایمیل به معادل انگلیسی کلمه فرانسوی 'aller' نیاز دارد. این کلمه را می توان به عنوان انگلیسی به عنوان رفتن، حرکت، مسافرت و یا عبور ترجمه شده است.


  Babylon-Pro در هنگام ترجمه کلمه aler، Babylon-Pro 5.0 هر ترجمه انگلیسی ممکن را همراه با ترجمه متناظر آن با فرانسه به نمایش می گذارد. Conjugations - برای هر واژه انگلیسی، Babylon-Pro می تواند لیست کاملی از لغات زمانها و اشکالات احتمالی همراه با شرح آنها در زبان مادری کاربر.


  کاربر می تواند به طور مستقیم کونژاسیون مناسب را به سند ویرایش شده جاسازی کند. - مستقیما قرار دادن - به راحتی هر عبارت یا متن را از بابل به طور مستقیم در هر برنامه ویرایش قرار دهید. - تبدیل واحد - بابل تبدیل ارز، اندازه گیری و زمان، فقط بر روی هر ارزش در هر برنامه ویندوز برای دریافت تبدیل فوری بابل به طور خودکار تبدیل مورد نیاز را براساس نمادهای واحد که در کنار عدد ظاهر می شود را شناسایی می کند و تبدیل را انجام می دهد.


  - واژه نامه های عمومی - بیش از 1600 واژه نامه گوناگون در 70 زبان مختلف، شامل طیف وسیعی از موضوعات، مانند کامپیوتر، کسب و کار، علم ، سفر و خیلی چیزهای دیگر. بگو: این ویژگی افزودنی - ویژگی "بگو" آن بابل است که شما را قادر به شنیدن تلفظ صحیح کلمات به زبان انگلیسی می کند..


© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت DlTime محفوظ است.