فایل تورنت BT بر اساس پروتکل به اشتراک گذاری فایل peer-to-peer (P2P) راه مهم برای به دست آوردن و به اشتراک گذاری منابع شبکه در حال حاضر است. اما گاهی لیست فایلها در یک فایل تورنت که از اینترنت دانلود می شود، بسیار ناسازگار است، در حالی که آنچه ما نیاز داریم، احتمالا بخشی از فایل های ذکر شده است. به طور خاص، بیشتر و بیشتر فایل های تورنت به طور عمدی اضافه شده است مقدار زیادی از تصاویر AD اعتراض آمیز، متون تبلیغاتی، میانبرهای اینترنت لینک به صفحات وب، و دیگر فایل های ناخواسته توسط سازندگان و یا پخش کننده های آنها.


    در نتیجه، بسیاری از کاربران پیشرفته کامپیوتر، حذف موارد ناخواسته را از لیست فایل های دانلود در یک فایل تورنت، برای کاهش تعداد و مدت زمان دانلود فایل ها، و نیز هدر رفتن فضای دیسک و طول عمر دیسک خود، از بین می برد. علاوه بر این، این می تواند لیست فایل های دانلود را به صورت منظم و روشن هنگام اشتراک گذاری با دیگران حفظ کند. اما این چیزی است که استفاده از ویرایشگرهای متن سنتی و حتی ویرایشگرهای hex واقعا نمی تواند یک فایل BT .


    torrent یا فایل .dat μTorrent را مشاهده و ویرایش کند. به این دلیل که فایلهای تورنت همه با Bencode (رمزگذاری BitTorrent که برای ذخیره و انتقال داده های آزادانه ساختار یافته استفاده می شوند) رمزگذاری می شوند، به طوری که حاوی اطلاعات رشته دودویی پیچیده است.


    در حال حاضر، تنها ویرایشگر فایل که ادعا می کند قادر به ویرایش تورنت فایل ویرایشگر فایل تورنت است، اما شما همچنین می توانید پیدا کنید که در واقع نمی تواند هر نوع فایل های Bencoded را ویرایش کند (به خصوص حذف فایل ها از لیست). به همین دلیل است که ما می خواهیم همه این ویرایشگر BEncode را توصیه کنیم - ابزار لبه ای که برای اصلاح فایل تورنت BT / PT استفاده می شود..


    Drawpile نرم افزاری نو آورانه برای هنرمندان میباشد که با استفاده ازآن می توان انواع طرح ها را کشید و به طور مستقیم بر روی اینترنت بارگذاری کرد و با دیگران به اشتراک گذاشت. طراحی کردن گاهی برای نشان دادن احساسات نیز مناسب تر می باشد، یا همینطور برای طراحی سایت، شاید بد نباشد که […]

    ویژگی های نرم افزار Syncdocs : – همگام سازی خودکار اطلاعات – امکان دسترسی آفلاین به اطلاعات – راحت تر کردن فرآیند همگام سازی – افزایش امنیت فضای ابری – دسترسی به داده ها در سیستم های مختلف تصاویری از محیط نرم افزار Syncdocs :

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت DlTime محفوظ است.