در دیدگاه دیجیتال، ما درک می کنیم که مشتریان ما نیاز به بیش از فقط مجموعه ابزارهای پیشرو برای ایجاد پیشرفت های ظریف پیشرفته. مهمتر اینکه راه حل های ما نیاز به کار با فرمت های مختلف دوربین و فایل، اجازه می دهد برای جریان های کاری مشترک و ارائه محتوای به پایان رسید برای پلتفورم های مختلف مشاهده، از جمله 3D stereoscopic. به طور خلاصه، Nucoda طراحی شده است تا مقدار بسیار بیشتری از درجه بندی رنگ ارائه دهد.


  Nucoda ترکیبی از یک ابزار خلاقانه با یکپارچه سازی بسیار دقیق به گردش کار Avid، از جمله پشتیبانی کامل از Interplay است. Nucoda یک سیستم درجه بندی کاملا ACES با درجه بندی HDR و پشتیبانی از فرمت EXR در زمان واقعی است. Nucoda با ابزارهای رنگی پیشرو در صنعت که توسط مشتریان مانند Keep Me Posted، Encore، Pixar و Disney، Nucoda ایجاد پیچیده و سبک های بصری برای انیمیشن، کار در 2K / 4K و استریو.


  همراه با Nucoda، طیف وسیعی از ابزارهای پردازش تصویر به نام DVO Classic، شامل DVO Grain، DVO دیافراگم، DVO Regrain و DVO Brickwall است. برخی از ویژگی های کلیدی Nucoda عبارتند از: - برنامه 64 بیتی بومی از تمامی حافظه های موجود در سیستم استفاده می کند و مقابله با حتی بزرگترین تصاویر، از جمله 4K.- جدول زمان بندی آشنا غیر خطی و پردازش مواد به صورت طبیعی و انعطاف پذیر، با چندین ویدیو و آهنگ های صوتی.


  - جدول زمانی و بوک مارک های شات اجازه می دهد برای سازماندهی بهتر و بازیابی اطلاعات. نسخه بندی، به راحتی نسخه های مختلف از عکس ها را به یک جدول زمانی اضافه کنید. - واردات و مطابقت پشتیبانی از تعداد زیادی از فرمت های تصویری از جمله فرمت های لیست استاندارد مانند AAF، و EDL - به طور خودکار استخراج ابرداده و دنباله مطابق.


  - کتابخانه قدرتمند برای مدیریت همه وارد و مواد ارجاع شده را با مرتب سازی، جستجو و مدیریت پیچیده فراداده مدیریت کنید. - ایجاد پوشه کتابخانه خودکار و گزینه های Naming Items در وارد کردن فایل بر اساس کاربر confi فراخوانی فراوانی متادیتا .- قابلیت همکاری جهانی با سیستم های شخص ثالث که از فرمت های استاندارد صنعتی مانند Avid DNxHD، AAF، MXF و QuickTime پشتیبانی می کنند.


  - خواندن و نوشتن فرمت های DPX، Avid DNxHD، MXF و QuickTime. - هر ابزار دارای انعطاف پذیری و مسیریابی بسیار قدرتمند است. قابلیت جداسازی می تواند بر اساس مات بر اساس شکل کاربر تعریف شده و یا با استفاده از ویژگی های پیچیده کلیدر .


  - لایه ها را می توان به صورت انتخابی به منظور ساده سازی عملیات و به طور قابل توجهی افزایش تعاملات کاربر را ذخیره کنید. پشتیبانی چند مانیتور با تنظیمات قطعنامه های مختلف کار می کند در جدول زمانی پیچیده نسیم .- اثر ذخیره و فراخوانی - صرفه جویی و یادآوری اثرات با استفاده از یادداشت ها، از جلوه های تک به اثرات چند لایه پیچیده .


  - ایجاد یک کتابخانه از یادداشت ها و اعمال به هر بخش در هر جدول زمانی در هر پروژه. - رندر موتور - رندر پس زمینه محجوب تضمین می کند که شما همیشه بهترین نتایج را بدون وقفه در دسترس داشته باشید. - شتاب GPU - شتاب دهنده Master Layer در زمان واقعی TIS رندر برای کار پان و اسکن و اصلاح رنگ .


  - فرمت های چندگانه می تواند مورد استفاده و تحویل از یک جدول زمانی است. - در سطح جهانی محصولات نهایی و یا تغییر اندازه اعمال می شود. - VTR I / O Ingest و خروجی.


  PAL، NTSC، HD، 2K و 4K نظارت - پشتیبانی از فایل های RAW از کانن، سونی، ARRI، RED، سیلیکون تصویربرداری SI-2k، فانتوم و سینما DNG.


  با استفاده از تکنیک Modular Animation، هر کسی بدون در نظر گرفتن تجربه می تواند انیمیشن های بازی 2D را ایجاد کند. بر خلاف انیمیشن سنتی که نیاز به هر قاب برای دست کشیدن دارد، انیمیشن های Spritter از قطعات تکراری ساخته شده اند. این قطعه ها می توانند در امتداد یک جدول زمانی متحرک چرخانده شوند، تغییر داده شوند و درهم بشوند.


  این اجازه می دهد تا شما به سرعت ایجاد انیمیشن های با کیفیت عالی در کسری از زمان، در حالی که نیاز به هنر به مراتب کمتر است. همچنین استفاده از انیمیشن اسکلت استفاده می شود. ایجاد یک اسکلت با استفاده از ابزار استخوان، پیوستن تصاویر به هر استخوان، و در نهایت استخوان ها را با وسیع ترین ابزار متحرک متحرک Spriter متحرک کنید.


  نتیجه: یک جنبش کاملا متحرک با استفاده از گرافیک خودتان. Spriter عالی است برای انیمیشن شخصیت ها، رابط کاربر، قدرت یو پی اس، مبارزه با انیمیشن ها و بیشتر! حتی اگر شما هرگز انیمیشن را قبل از قبل، Spriter فراهم می کند شما را به راحتی درک، اما ابزار قدرتمند قدرتمند اجازه می دهد شما را به پرش راست در! Sprint Pro شامل نسخه های Essentials از تمام بسته های هنری متحرک ما است که رایگان در هر پروژه ای از بازی های خود استفاده می شود. برخی از ویژگی های کلیدی Spriter Pro: - انیمیشن ها در زمان واقعی با استفاده از تصاویر قطعه ای درست مانند در Spriter.


  - انیمیشن ها بسیار نرم و صریح تر و دقیق تر هستند .- انیمیشن های دستکاری از طریق رویدادهای بازی .- استفاده از داده های انیمیشن خود را برای شخصیت های کاملا جدید و یا customizations شخصیت.


  - موجب صرفه جویی در مقدار زیادی از حافظه بازی خود را در غیر این صورت با استفاده از spritesheets..


  EximiousSoft GIF Creator برنامه ای است که به شما امکان می دهد انیمیشن های GIF را به شیوه ای ساده ایجاد کنید. رابط کاربری این نرم افزار شبیه به یک ابزار ویرایش گرافیکی پیچیده است. اما هیچ چیز نگران نباشید زیرا ویژگی های آن آسان است برای استفاده.


  بنابراین شما می توانید یک کادر خالی ایجاد کنید، یک فریم را کپی کنید، فریم ها را از تصاویر اضافه کنید، دستور آنها را معکوس کنید یا آنها را در انیمیشن تنظیم کنید. مطمئنا می توانید ابزار ویرایش تصویر اولیه مانند مستطیل، لسو یا جادویی را انتخاب کنید، تغییر اندازه و چرخش تصاویر، و همچنین اضافه کردن اشیاء تصویری، نمادها و متن. اما شما همچنین می توانید یک مداد، پاک کن، پر سیل و جمع کننده رنگ استفاده کنید، یک مستطیل، بیضی یا چند ضلعی، و همچنین زوم در داخل و خارج را بکشید.


  علاوه بر این، می توانید تنظیم سطح شفافیت تصویر، اضافه کردن یک سایه و اعمال جلوه ها (مانند محو شدن، چرخش، چرخش، زوم، چرخش 3D). علاوه بر این، می توانید انیمیشن GIF را (به عنوان مثال تنظیم شدت و رنگ رنگ) و پیش نمایش آن را در مرورگر وب، تغییر اندازه انیمیشن و بوم، صادرات فریم های تصویر و صادرات انیمیشن به HTML و دیگران. این برنامه بر روی مقدار متوسط ​​منابع سیستم شامل می شود، شامل یک فایل کامل کمک برای مبتدیان است و زمان پاسخ بسیار خوبی دارد (EximiousSoft GIF خالق ممکن است زمانی که شما tr EximiousSoft GIF Creator یک برنامه بسیار خوبی برای ساخت و طراحی انیمیشن های GIF است و ما آنرا به تمام سطوح کاربر توصیه می کنیم.


  در اینجا برخی از ویژگی های کلیدی EximiousSoft GIF Creator: - EximiousSoft GIF Creator می تواند هر فریم را از فایل های مختلف تصویری مانند GIF، AVI، BMP، JPG، PCX، PNG، TIFF، TGA، PSD، ICO، CUR، ANI و غیره وارد کند. EximiousSoft GIF Creator همچنین می توانید هر فریم را صادر کنید به فایل های تصویری از انواع فوق، صادرات تمام فریم به GIF، SWF، AVI، PSD، ANI، ICO، فایل های CUR. - ابزار ویرایش چندگانه مانند تغییر اندازه، چرخش، آینه، تاری، شفافیت، برجسته.


  - EximiousSoft GIF خالق می تواند اضافه بسیاری از اثرات بین دو قاب مخروطی..


  کیفیت بالا ساخته شده حتی بهتر است. CINEMA 4D یک بار دیگر با نوآوری پیشروانه خود، سهولت استفاده و ثبات افسانه ای متقاعد می شود. انتشار واقعی CINEMA 4D به شما امکانات بیشتری را از قبل ارائه می دهد، چه برای فیلم، تلویزیون، تبلیغات، شبیه سازی علمی، معماری، طراحی محصول یا هر زمینه دیگری که نتایج حرفه ای را دنبال می کند.


  سیستم یکپارچه مدولار و سهولت استفاده از آن می توان CINEMA 4D را به عنوان ابزار ایده آل برای هر هدف و هر بودجه مورد استفاده قرار داد. برنامه پایه قبلا شامل تمام توابع مورد نیاز برای ایجاد تصاویر با کیفیت بالا و انیمیشن ها می باشد. و شروع به کار، این آسان است.


  برای کسانی که کارهایشان بیش از برنامه اصلی است، MAXON چندین ماژول CINEMA 4D را فراهم می کند که می توانند یکپارچه شوند. در مجموع 10 ماژول در دسترس هستند که می توانید قابلیت برنامه CINEMA 4D خود را به تناسب نیازهای خود گسترش دهید. شما می توانید 20٪ اضافی را در مقایسه با خرید فردی از ماژول ها صرفه جویی کنید، هنگامی که یکی از بسته های موجود را خریداری می کنید.


  به عنوان یک هنرمند 3D، می دانید که سریع و کار آسان، کلید تحقق مهلت و ضرب و شتم رقابت است. رابط CINEMA 4D از مدیران غیرمولیدی برای بازخورد در زمان واقعی و پشتیبانی قوی از OpenGL برای ارائه یک پایه کارآمد بهره می برد، در حالی که شما اجازه می دهید تقریبا هر جنبه ای از رابط خود را برای رسیدن به سریع ترین و ساده ترین کار امکان پذیر کنید. این نسخه به شما می دهد حداکثر فضای ممکن برای کار بر روی صحنه یا مدل های شما.


  امکانات کوچک نیز اضافه شده است که کار با CINEMA 4D را بیشتر لذت بخش است. برای مثال، اکنون می توان مواردی را به طور مستقیم در Object Manager یا Editor Material ویرایش کرد. رابط کاملا قابل تنظیم CINEMA 4D هر ابزار را در دسترس آسان قرار می دهد.


  شما به راحتی می توانید طرح بندی، پالت ها و حتی منوها را برای انطباق با گردش کار شخصی یا وظایف خاص خود تغییر دهید و به راحتی با کلیک یک دکمه بین پوسته ها و منوها تغییر دهید. با میانبرهای آبشار، شما می توانید یک کلید میانبر برای هر فرمان و حتی دستورات گروه زیر یک میانبر اختصاص دهید. پنجره جهانی دسترسی آسان به فرمان های اغلب مورد استفاده را فراهم می کند، در حالی که HUD اطلاعات صحنه و گزینه های ابزار را درست در بالای صحنه قرار می دهد.


  شما یک هنرمند هستید، و مهم است که رابط کاربری شما به علاوه خوب کار کند. طرح های CINEMA 4D به شما این امکان را می دهد که به آسانی تغییر ظاهر و احساس رابط کاربری را با سبک یا خلق و خوی خود مقایسه کنید. استفاده از یکی از طرح های چند گانه یا طراحی خودتان و به اشتراک گذاری آن با سایر کاربران.


  رابط سریع و شیک CINEMA 4D برای شما مناسب است. شما یک هنرمند 3D در دنیای واقعی هستید و زمان شروع کار سریعتر و دقیق تر است. برخی از ویژگی های کلیدی CINEMA 4D: - تصاویر برای قالب های پس زمینه را می توان به طور مستقیم به یک نمایش 2D کشید.


  - سایه سایه نمایش در حالت OpenGL. هر فرمان CINEMA 4D را می توان در نمای ویرایشگر به عنوان عنصر HUD استفاده کرد. تنظیم سرعت هدایت برای کاربران تبلت.


  گزینه ای برای صرفه جویی در اشیاء چند ضلعی در فرمت CINEMA 4D بومی. صرفه جویی در عملکرد .- فرمت فایل بومی CINEMA 4D می تواند به طور مستقیم در Allplan 2008 باز شود .


  - جدید فرمت واردات DWG .- کمک انتخاب در HUD .- دستورات جدید HUD .


  - دستوراتی که اشیاء یا مواد موجود را می توان به عنوان XRefs قرار داد. - چرخش دوربین می تواند از طریق یک نقطه محوری قابل تنظیم دستی تنظیم شود. - اشیاء و مواد را می توان برای جدا کردن صحنه ها با استفاده از عملکرد XRef ذخیره کرد.


  - هشت ابزار مورد استفاده نمایش داده می شوند. ابزار برای تعاملی قرار دادن چراغ ها (و بازتاب ها). انتخاب تمام شکست های لبه فونگ - ساختار جدید c ommand برای اتصال نقاط یا لبه ها .


  - فرمان ساختار جدید برای برداشتن لبه ها با توجه به زاویه فونگ .- فرمان برای چرخش لبه های انتخاب شده .- گزینه جدید انیمیشن Palette که کاربران دیگر برنامه ها را آسان تر از CINEMA 4D استفاده می کند.


  - مقیاس پذیر مینی F-منحنی ها .- کلید های انتخاب شده را می توان با استفاده از کلید های مکان نما حرکت داد .- ویژگی کلید جدید، "نسبی" .


  - توالی های شبه برای انتخاب آسان و تغییر مکان همه کلید ها در یک مسیر خاص. - تبادل نشانگر بین صحنه ها. - انتخاب اشیاء همزمان در مدیریت شیء و خط زمان .


  - الگوریتم جدید KeyReducer.- حذف کلید های انحصاری .- دستورات برای تعریف یک انیمیشن قبل از اولین و بعد از آخرین کلید .


  - دستور برای ایجاد کلید relative.- دستور برای تعویض وضعیت کلید بین غیر فعال و فعال است .- کلیدهای انتخاب شده می توانند مقیاس بندی شوند و به موقع منتقل شوند .


  - دستورات برای ارجاع اشیاء / مواد موجود به عنوان XRefs.- تا 5 عکس فوری F-Curve می تواند ساخته شود .- منحنی پیچیده را می توان با استفاده از RM Curves کنترل کرد.


  فرماندهی برای نمایش لایه ها در ردیف ها. - تنظیم پارامترها به تنظیمات پیش فرض. - تنظیمات ویرایشگر دوربین اکنون می توانید دسترسی پیدا کنید.


  - جستجو کامل متن را می توان در سیستم راهنما حساس به متن انجام داد. windows.- صفحات راهنمایی می تواند bookmarked.


  .


© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت DlTime محفوظ است.