Movavi Video Suite یک برنامه ویدیویی و دی وی دی است که به شما یک ابزار DVD و ویدیو بسیار شگفت انگیز را در یک بسته واحد می دهد. ویرایش تبدیل. پاره كردن.


  انتقال به و از دستگاه های تلفن همراه. دانلود فیلم آنلاین شکاف. گرفتن.


  رایت کن کپی کنید بهینه سازی Backup.NVIDIA CUDA به شما می دهد پخش رسانه ای صاف و افزایش حیاتی در سرعت پردازش ویدئو در رایانه های شخصی با کارت گرافیک فعال CUDA. به Movavi Video Suite امتحان کنید تا ببینید که واقعا چه توانایی دارد برخی از ویژگی های کلیدی Movavi Video Suite: فرمت های ویدیویی پشتیبانی شده: - فرمت های ورودی: AVI، MPEG، MPEG4 (iPod، PSP، MP4)، 3GPP، 3GPP2، MOV، DVD، IFO، VOB، DAT، WMV، ASF - فرمت های خروجی: AVI، MPEG (DVD، VCD، SVCD)، MPEG4 (آی پاد، PSP، MP4)، 3GPP، 3GPP2، WMV، RM، MP3، WAV، WMA - رایت DVD کامل - فقط DVD خود را اضافه کنید و تبدیل دکمه - بدون نیاز به دانستن هر چیزی در مورد دی وی دی و یا محتوای آن.


  Movavi VideoSuite این کار را به صورت خودکار انجام می دهد. - جداسازی موسیقی متن - موسیقی مورد علاقه خود را از دست می دهید؟ آن را با خود ببر از Movavi VideoSuite برای ذخیره موسیقی متن ها به عنوان فایل های MP3، WAV و WMA استفاده کنید. ضبط فیلم - لحظات خاصی را به عنوان عکس های با Movavi VideoSuite ذخیره کنید.


  اکنون شما حتی یک دوربین عکس برای ایجاد یک آلبوم عکس بزرگ نیاز ندارید. - آماده شدن برای جریان وب - شما می توانید اندازه را کاهش دهید، اما کیفیت را حفظ کنید، اگر از Movavi VideoSuite برای تبدیل استفاده می کنید. WMV، RM، MOV بهترین فرمت برای فیلم اینترنتی تبدیل فرمت فایل تبدیل - تبدیل به عنوان بسیاری از فایل ها به عنوان شما به طور همزمان به هر تعداد از فرمت های مختلف نیاز دارید.


  Movavi VideoSuite ابزار عملی و خلاق را فراهم می کند. - ایستگاه های بهینه برای پشتیبان گیری و بایگانی ویدیو - تبدیل فیلم ها و آماده سازی آنها برای ذخیره سازی در کتابخانه ویدیوی خود با Movavi VideoSuite. ایستگاه از پیش تنظیم ساده، سریع و موثر می باشد.


  - آماده سازی فایل ها برای ضبط دی وی دی - Movavi VideoSuite به شما امکان می دهد تا اندازه فایل های ویدئویی خود را بدون تاثیر بر کیفیت، اندازه گیری کنید و اطمینان حاصل کنید که فیلم های خود را در مناسب ترین فرمت های ویدیویی ذخیره می کنید. دستگاه ها - فیلم ها و دی وی دی های خود را به فرمت های سازگار با آی پاد، PDA، PSP یا تلفن همراه تبدیل کنید. فیلم ها را برای دستگاه های موبایل بکشید.


  DVD ها را نابود کنید و آنها را در چند مرحله ساده ذخیره کنید. پشتیبانی کامل از پاپ آپ فراهم می کند بهترین کیفیت تبدیل ممکن است. - موسیقی متن فیلم در بازیکنان قابل حمل - استخراج و ذخیره موسیقی متن مورد علاقه خود را از فیلم ها و دی وی دی ها، ذخیره آنها در فایل های MP3، WAV و WMA، و آنها را با شما هر جا که بروید.


  Movavi VideoSuite از فن آوری تقسیم بندی با تکنولوژی منحصر به فرد با سرعت بالا برای جلوگیری از هر گونه افت کیفیت در هنگام تقسیم یک فایل AVI به بخش های AVI یا یک فایل MPEG به بخش های MPEG - بدون نیاز به فشرده سازی دوباره استفاده می کند. - خودکار تقسیم کردن - شما می توانید ویدیو خود را تقسیم، برش و تر و تمیز به صورت خودکار، با اندازه، زمان و یا تعداد بخش. - تقسیم دستی - فرمت خروجی و نقاط شروع و پایان هر قطعه را به دو بخش تقسیم می شود.


  شما می توانید به عنوان بسیاری از قطعات را به عنوان شما را در یک بار، از جمله fractures تقسیم را انتخاب کنید .- فایل های لینک- لینک به عنوان بسیاری از فایل ها با هم به عنوان شما نیاز دارید، در هر فرمت. شما حتی می توانید فصل های DVD را لینک کنید و آنها را به عنوان یک فایل کامل فیلم کامل ذخیره کنید .


  - بهبود تصویر از طریق ویدئو - بهبود کیفیت فیلم های خود را فقط در عرض چند دقیقه با استفاده از یکی از بسیاری از فیلتر های ویدئویی و جلوه های ویژه شامل .- برنامه فیلتر خودکار- Magic Enhancer ، کنتراست خودکار، اشباع خودکار، تعادل خودکار خودکار سفید - به طور خودکار کیفیت ویدیو خود را با کلیک یک دکمه. شما نیازی به دانستن هر چیزی در مورد ویرایش ویدیو یا بازسازی ندارید تا به طور چشمگیری کیفیت ویدیوهایتان را افزایش دهید.


  -Filter-grade -Filter-آزمایش با فیلترهای تمیز کننده حرفه ای مانند نویز، بلوک، روشنایی / کنتراست، گاما، تعادل رنگ، و بیشتر برای بازگرداندن کیفیت اصلی فیلم های قدیمی و آسیب دیده است. - جلوه های ویژه - Movavi VideoSuite ویژگی های چندین فیلتر هنری برای دادن فیلم های خانگی خود را که چیزی خاص است. از Mosaic، Add Noise، Posterize، Diffuse، Grayscale و Invert را انتخاب کنید.


  - قابلیت استفاده از طریق مسنجر - فقط فیلترهایی را که میخواهید اعمال کنید و قبل و بعد از آن را ببینید؟ جلوه های جانبی بر روی صفحه نمایش تقسیم می شود. این آسان به عنوان 1-2-3 است - ایجاد و رایت سی دی های ویدئویی و دی وی دی - استفاده از Movavi VideoSuite برای رایت ویدئو مورد علاقه خود را به سی دی یا دی وی دی. شما می توانید دی وی دی های ویدئویی روی صفحه نمایش با وضوح بالا ایجاد کنید و آنها را بر روی تلویزیون روی صفحه نمایش پخش کنید! - رایت سی دی های صوتی - ایجاد سی دی های صوتی از هر نوع مواد اولیه و گرفتن آنها با شما برای گوش دادن به ماشین یا پخش سی دی قابل حمل.


  - رایت دیسک های داده و دی وی دی - کپی و پشتیبان گیری از اطلاعات از هارد دیسک خود را به یک سی دی یا دی وی دی - بنابراین شما همیشه یک نسخه اضافی در دسترس است. - کپی و پشتیبان گیری از دی وی دی - کپی از پرونده های ویدئویی رویداد خاص - عروسی، احزاب، تعطیلات - بنابراین شما می توانید آنها را به دوستان و بستگان خود ارسال کنید..


  Pavtube ByteCopy، بهترین راه حل Blu-ray / DVD به Lossless MKV، یک برنامه قدرتمند است که توانایی پشتیبان گیری از مجموعه های Blu-ray / DVD به چند آهنگ MKV بدون از دست دادن کیفیت، تبدیل فیلم های BD / DVD به MP4 و MOV با چندین جریان صوتی و تبدیل BD / DVD از هارد دیسک به تقریبا هر فرمت ویدیویی و صوتی محبوب است، به طوری که شما می توانید آزادانه فیلم ها در دستگاه های iOS اپل، دستگاه های سیستم عامل آندروید، دستگاه های Windows RT / Pro، HDTV، تلویزیون های 3D، PSP، PS4 ، PS3، Plex، WDTV Live، Roku 3 و بیشتر. در بروز رسانی اخیر، ByteCopy می تواند فیلم Blu-ray / DVD را به H.265 / HEVC MP4 با کیفیت بهتر فیلم نسبت به H.


  264 MP4 در همان تنظیمات پیش فرض متصل کند. در عین حال، این چند آهنگ Blu-ray / DVD مبدل را می توان به عنوان یک ابزار ویرایش فیلم دوستانه با عملکردهای حرفه ای برای تر و تمیز، برش، ادغام، درج زیرنویس، صادرات subtitle srt / ass / ssa، اضافه کردن اثرات ویدئویی در نظر گرفته در فیلم مقصد عالی چند آهنگ حفظ 1. Lossless Blu-ray / DVD به MKV backupEasily فایل کامل MKV را از منبع اصلی Blu-ray یا DVD دریافت کنید و جریان های صوتی مورد نظر و آهنگ های زیرنویس با کیفیت تقریبا مشابه HD حفظ می شود.


  پشتیبانی از BD / DVD به چند آهنگ MP4، MOV و interlaced AVIBesides MKV، شما قادر به ایجاد فایل های MP4، MOV و AVI است که شامل بیش از یک جریان صوتی برای رعایت الزامات برای بازیکنان رسانه های بیشتر، دستگاه های تلفن همراه، و غیره. Save Blu-ray / DVD به H.265 / HEVC MP4 با کیفیت بهتر ویدیو در آخرین نسخه آن، ByteCopy H.


  265 / HEVC را به عنوان فرمت خروجی اضافه می کند، بنابراین شما می توانید یک فایل MP4 با لذت بردن از فیلم های بهتر در Player2D / 3D چند رسانه ای خود را ایجاد کنید. به 3D Video Performance1. کامل دیسک کپی با 3D Blu-ray effectSave همان اثر 3D از منبع Blu-ray با ساختار اصلی به دیسک سخت کامپیوتر.


  تبدیل 2D BD / DVD به فیلم 3D VideoCreate 3D از منابع 2D BD / DVD در 5 فرمت مختلف 3D و 3 حالت مختلف: MKV، MP4، MOV، WMV، AVI؛ Side by Side، Anaglyph، Top / Bottom.Copy Blu-ray / DVD با کیفیت 1: 1. تمام BD / DVD بدون کیفیت loss1 را کپی کنید: 1 Blu-ray و DVD را به هارد دیسک کامپیوتر با تمام زبان ها، آهنگ های زیرنویس و اطلاعات فصل 2 کپی کنید.


  پشتیبان گیری تنها فیلم اصلی بدون extrasDirectly کپی فیلم اصلی از دیسک های BD / DVD و ترک اضافی. قدرتمند DIY Function1. صادرات ویژگی SRT SubtitlesUnique به طور کامل ایجاد یک فایل زیرنویس تک .


  srt با آهنگ زیرنویس انتخاب شده از movie.2 اصلی. ساخته شده در ویرایشگر ویدئو انواع توابع ویرایش ویدئو در این برنامه در دسترس هستند برای کمک به شما با ایجاد فیلم های شخصی با تنظیمات سفارشی.


  این اجازه می دهد تا شما را به تر و تمیز، برش، تقسیم، ادغام، قرار دادن زیرنویس، اضافه کردن جلوه های ویدئویی، تنظیم حجم، و غیره. انتخاب زبان های زیرزمینی / آهنگ های صوتی انتخاب برای انتخاب زبان مورد نظر و زیرنویس آهنگ از منبع Blu-ray و فیلم های دی وی دی برای لذت بردن از فیلم های بهتر..


  Tipard Blu-ray Converter یک نرم افزار مفید و آسان برای استفاده است که به شما اجازه می دهد دیسک Blu-ray یا Blu-ray m2ts را به DivX، MP4، AVI، 3GP، MPEG، FLV و غیره تبدیل کنید و فرمت های با کیفیت بالا (H .264 / MPEG-4 AVC، AVCHD، HD WMV، TS). علاوه بر این، این مبدل دیافراگم blu همچنین به عنوان مبدل ویدئویی رایج و DVD ripper عمل می کند که شما را قادر می سازد دی وی دی را تبدیل کنید و فایل های ویدئویی را به هرکدام دیگر تبدیل کنید، با سرعت تبدیل سریع و با کیفیت بالا.


  به غیر از تبدیل فایل های ویدئویی و یا BD / DVD، Tipard Blu-ray Converter همچنین می تواند فایل های iPod / iPhone را با iPod Transfer ایجاد و انتقال دهد، زیرا می تواند دی وی دی را تبدیل کند و هر ویدیویی را به iPod / iPhone MP4، H.264، MP3، فایل های ویدئویی / صوتی AAC. پشتیبان گیری از iPod / iPhone آیفون / فیلم / موسیقی / عکس به کامپیوتر و انتقال فایل های محلی به دستگاه های آی پاد / آی فون.


  در اینجا برخی از ویژگی های کلیدی "Tipard Blu-ray Converter": - Rip DVD و Blu ray فایل های DVD - دیسک و یا فایل های Blu ray را به هر فرمت های ویدئویی / صوتی دیگری مانند DivX، MP4، AVI، 3GP، MPEG، FLV و کیفیت بالا MTS، TS، AVCHD فایل ها .- تبدیل هر فایل ویدئویی - پشتیبانی از هر فرمت فایل های ویدئویی (از جمله فایل های HD) و تبدیل به فرمت های دیگر برای شما برای لذت بردن از هر بازیکن و یا دستگاه های چند رسانه ای .- ایجاد و انتقال فایل های آی پاد / آی فون و زنگ آیفون - وارد کردن فایل های محلی برای دستگاه های آی پاد / آی فون به طور مستقیم بدون iTunes.


  کپی فایل های آی پاد / آی فون برای پشتیبان گیری. فایل های آی پاد / آی فون و زنگ آیفون را از فایل های DVD / video ایجاد کنید و به طور مستقیم به دستگاه های بارگذاری کنید .- عملکردهای ویرایش ارزشمند تر - قبل از ایجاد فایل های ویدئویی یا رایت دی وی دی، می توانید عملکردهای ویرایش موجود مانند اثر، تر و تمیز کردن، ویرایش و ویرایش را تنظیم کنید علامت گذاری به عنوان پارامترهای خاص تر برای شما قابل تنظیم هستند.


  .


  Movavi Video Suite یک برنامه ویدیویی و دی وی دی است که به شما یک ابزار DVD و ویدیو بسیار شگفت انگیز را در یک بسته واحد می دهد. ویرایش تبدیل. پاره كردن.


  انتقال به و از دستگاه های تلفن همراه. دانلود فیلم آنلاین شکاف. گرفتن.


  رایت کن کپی کنید بهینه سازی Backup.NVIDIA CUDA به شما می دهد پخش رسانه ای صاف و افزایش حیاتی در سرعت پردازش ویدئو در رایانه های شخصی با کارت گرافیک فعال CUDA. به Movavi Video Suite امتحان کنید تا ببینید که واقعا چه توانایی دارد برخی از ویژگی های کلیدی Movavi Video Suite: فرمت های ویدیویی پشتیبانی شده: - فرمت های ورودی: AVI، MPEG، MPEG4 (iPod، PSP، MP4)، 3GPP، 3GPP2، MOV، DVD، IFO، VOB، DAT، WMV، ASF - فرمت های خروجی: AVI، MPEG (DVD، VCD، SVCD)، MPEG4 (آی پاد، PSP، MP4)، 3GPP، 3GPP2، WMV، RM، MP3، WAV، WMA - رایت DVD کامل - فقط DVD خود را اضافه کنید و تبدیل دکمه - بدون نیاز به دانستن هر چیزی در مورد دی وی دی و یا محتوای آن.


  Movavi VideoSuite این کار را به صورت خودکار انجام می دهد. - جداسازی موسیقی متن - موسیقی مورد علاقه خود را از دست می دهید؟ آن را با خود ببر از Movavi VideoSuite برای ذخیره موسیقی متن ها به عنوان فایل های MP3، WAV و WMA استفاده کنید. ضبط فیلم - لحظات خاصی را به عنوان عکس های با Movavi VideoSuite ذخیره کنید.


  اکنون شما حتی یک دوربین عکس برای ایجاد یک آلبوم عکس عالی ندارید. - آماده شدن برای جریان وب - شما می توانید اندازه را کاهش دهید، اما اگر شما از Movavi VideoSuite برای تبدیل استفاده می کنید، کیفیت آن را ذخیره کنید. WMV، RM، MOV بهترین فرمت برای فیلم اینترنتی تبدیل فرمت فایل تبدیل - تبدیل به عنوان بسیاری از فایل ها به عنوان شما به طور همزمان به هر تعداد از فرمت های مختلف نیاز دارید.


  Movavi VideoSuite ابزار عملی و خلاق را فراهم می کند. - ایستگاه های بهینه برای پشتیبان گیری و بایگانی ویدیو - تبدیل فیلم ها و آماده سازی آنها برای ذخیره سازی در کتابخانه ویدیوی خود با Movavi VideoSuite. ایستگاه از پیش تنظیم ساده، سریع و موثر می باشد.


  - آماده سازی فایل ها برای ضبط دی وی دی - Movavi VideoSuite به شما امکان می دهد تا اندازه فایل های ویدئویی خود را بدون تاثیر بر کیفیت، اندازه گیری کنید و اطمینان حاصل کنید که فیلم های خود را در مناسب ترین فرمت های ویدیویی ذخیره می کنید. دستگاه ها - فیلم ها و دی وی دی های خود را به فرمت های سازگار با آی پاد، PDA، PSP یا تلفن همراه تبدیل کنید. فیلم ها را برای دستگاه های موبایل بکشید.


  DVD ها را نابود کنید و آنها را در چند مرحله ساده ذخیره کنید. پشتیبانی کامل از پاپ آپ فراهم می کند بهترین کیفیت تبدیل ممکن است. - موسیقی متن فیلم در بازیکنان قابل حمل - استخراج و ذخیره موسیقی مورد علاقه خود را از فیلم ها و دی وی دی ها، ذخیره آنها در فایل های MP3، WAV و WMA، و آنها را با شما هر جا که می رود.


  Movavi VideoSuite از فن آوری تقسیم بندی با تکنولوژی منحصر به فرد با سرعت بالا برای جلوگیری از هر گونه افت کیفیت در هنگام تقسیم یک فایل AVI به بخش های AVI یا یک فایل MPEG به بخش های MPEG - بدون نیاز به فشرده سازی دوباره استفاده می کند. - خودکار تقسیم کردن - شما می توانید ویدیو خود را تقسیم، برش و تر و تمیز به صورت خودکار، با اندازه، زمان و یا تعداد بخش. - تقسیم دستی - انتخاب فرمت خروجی و نقاط شروع و پایان هر قطعه را به تقسیم می شود.


  شما می توانید به عنوان بسیاری از قطعات را به عنوان شما را در یک بار، از جمله fractures تقسیم را انتخاب کنید .- فایل های لینک- لینک به عنوان بسیاری از فایل ها با هم به عنوان شما نیاز دارید، در هر فرمت. شما حتی می توانید فصل های DVD را لینک کنید و آنها را به عنوان یک فایل کامل فیلم کامل ذخیره کنید .


  - بهبود تصویر از طریق ویدئو - بهبود کیفیت فیلم های خود را فقط در عرض چند دقیقه با استفاده از یکی از بسیاری از فیلتر های ویدئویی و جلوه های ویژه شامل .- برنامه فیلتر خودکار- Magic Enhancer ، کنتراست خودکار، اشباع خودکار، تعادل خودکار خودکار سفید - به طور خودکار کیفیت ویدیو خود را با کلیک یک دکمه. شما نیازی به دانستن هر چیزی در مورد ویرایش ویدیو یا بازسازی ندارید تا به طور چشمگیری کیفیت ویدیوهایتان را افزایش دهید.


  -Filter-grade -Filter-آزمایش با فیلترهای تمیز کننده حرفه ای مانند نویز، بلوک، روشنایی / کنتراست، گاما، تعادل رنگ، و بیشتر برای بازگرداندن کیفیت اصلی فیلم های قدیمی و آسیب دیده است. - جلوه های ویژه - Movavi VideoSuite ویژگی های چندین فیلتر هنری برای دادن فیلم های خانگی خود را که چیزی خاص است. از Mosaic، Add Noise، Posterize، Diffuse، Grayscale و Invert را انتخاب کنید.


  - قابلیت استفاده از طریق مسنجر - فقط فیلترهایی را که میخواهید اعمال کنید و قبل و بعد از آن را ببینید؟ جلوه های جانبی بر روی صفحه نمایش تقسیم می شود. این آسان به عنوان 1-2-3 است - ایجاد و رایت سی دی های ویدئویی و دی وی دی - استفاده از Movavi VideoSuite برای رایت ویدئو مورد علاقه خود را به سی دی یا دی وی دی. شما می توانید دی وی دی های ویدئویی روی صفحه نمایش با وضوح بالا ایجاد کنید و آنها را بر روی تلویزیون روی صفحه نمایش پخش کنید! - رایت سی دی های صوتی - ایجاد سی دی های صوتی از هر نوع مواد اولیه و گرفتن آنها با شما در یک ماشین یا یک دستگاه پخش سی دی قابل حمل.


  - رایت دیسک های داده و دی وی دی - کپی و پشتیبان گیری از اطلاعات از هارد دیسک خود را به یک سی دی یا دی وی دی - بنابراین شما همیشه یک نسخه اضافی در دسترس است. - کپی و پشتیبان گیری از دی وی دی - کپی از پرونده های ویدئویی رویداد خاص - عروسی، احزاب، تعطیلات - بنابراین شما می توانید آنها را به دوستان و بستگان خود ارسال کنید..


  با Pavtube BDMagic، در حال حاضر شما می توانید 2D Blu-ray، 3D Blu-ray و استاندارد دی وی دی به SD، فرمت های با کیفیت بالا و یا حتی ایجاد فیلم های 3D با کیفیت عالی ویدیو / صوتی در سرعت تبدیل سریع تبدیل کنید. این پرونده BD / DVD برای ویدیو می تواند انواع فرمت های ویدیویی و صوتی مانند H.265 / HEVC، MKV، MP4، MOV، DivX، AVI، MP3، FLAC، و غیره را پخش کند، بنابراین شما می توانید یک کپی تکراری برای مجموعه ویدیوی خود ایجاد کنید، یا به اشتراک گذاری فیلم ها در تعدادی از بازیکنان رسانه های محبوب، مانند دستگاه های رسانه اپل، گوشی های هوشمند و تبلت های آندرویدی، پخش کننده های رسانه ای ویندوز، گوشی های هوشمند مختلف و غیره.


  علاوه بر این، شما به راحتی می توانید مجموعه DVD Blu-ray را برای صادرات فیلم های مورد نظر در ثبت اختراع خود سفارشی کنید. تجربه فوق العاده Blu-ray / DVD Experience1. تقریبا تمام فرمت های ویدیویی / صوتی موجود برای خروجی بیش از 200 فرمت ذکر شده برای اطمینان از اینکه می توانید انواع ویدئو و انواع صوتی مورد نظر مانند H.


  265 / HEVC، AVI، MP4، WMV، FLV، MPEG، MOV، MKV، RMVB، FLAC، AAC، AC3، AIFF، AMR، M4A، و غیره پشتیبانی از فرمت های ویدیویی HD و استاندارد به عنوان خروجی. 2. دستگاه های چندرسانه ای محبوب به عنوان مقصد پخش اغلب لیست پخش فرمت را برای حفظ بهترین تجربه در تلفن های همراه، قرص، کنسول های بازی، از جمله آخرین اپل آیفون 5S / 5C، اپل هوا، اپل کوتاه، آمازون Kindle Fire HDX، سامسونگ توجه داشته باشید کهکشان 12.


  2، و غیره. تجربه شگفت انگیز فیلم 3D 3D. 2D به 3D ConversionEasily 2D Blu-ray / DVD را از دیسک ها و پوشه ها به فیلم های 3D در قالب های MKV / MP4 / MOV / WMV / AVI با Side-by-Side، Top-Bottom یا Anaglyph 3D تبدیل کنید.


  شما مجاز به تنظیم عمق 3D برای تنظیم اثر 3D هستید. 3D Blu-ray به 3D SolutionRip آخرین 3D Blu-ray به فیلم های 3D با سرعت فوق العاده سریع برای سرگرمی تئاتر واقعی در خانه. قدرتمند BD / DVD پشتیبان گیری Function1.


  مستقیما Copy Blu-ray / DVD بدون اضافات 100٪ نامحدود M2TS / VOB اصلی فیلم از Blu-ray / DVD دیسک خود را بدون از دست دادن کیفیت 2.. 1: 1 دیسک کامل Copy کل دیسک را در ساختار فایل اصلی با تمام آهنگ های زیرنویس و جریان های صوتی حفظ کنید.


  Customize BD / DVD Videos1. Trim و CropCut از قطعات ویدئویی ناخواسته و فقط حفظ بخش از فیلم کامل Blu-ray / DVD؛ لبه های سیاه و ناخواسته را از تصویر در فیلم اصلی با عملیات ساده حذف کنید. تقسیم و ادغام یک فایل تک به کلیپ های چندگانه با توجه به حجم، مدت زمان و اندازه خروجی؛ فیلم های چندگانه و خروجی را به عنوان یک فیلم کامل با گذار طبیعی ترکیب کنید.


  قرار دادن زیرنویس های SRT / ASS / SSA فایل های زیرنویس خارجی را آپلود کنید، زیرنویس ها را به فیلم Blu-ray / DVD اضافه کنید و برای خدمت به عنوان شخصی ایجاد کنید..


  MacX HD Video Converter Pro برای ویندوز - تبدیل در میان HD و SD ویدئو و تبدیل ویدیو به iPhone / iPad / PS3 / Xbox / Android و غیره MacX HD ویدئو تبدیل نرم افزار برای ویندوز، همراه با مبدل ویدئویی HD، دی وی دی رایتر و یوتیوب آنلاین دانلود ویدئو ، آن را پشتیبانی از ثروت از فرمت های ویدیویی HD و SD، از جمله MKV، M2TS، MTS، AVCHD، AVI، MPEG، MP4، WMV، MOV، FLV، RM، RMVB، WebM، گوگل تلویزیون، و بسیاری دیگر. علاوه بر این، شما می توانید یک خروجی خاص برای دستگاه اپل خود را انتخاب کنید یعنی آی فون / 5 / 4S، آی پاد، iPad / iPad 2 / iPad 3 / iPad مینی و همچنین ویندوز مدیا پلیر، PSP، PS3، Xbox، Zune، آندروید، Blackberry و غیره در بالای آن، ویژگی منحصر به فرد این مبدل ویدئویی به شما اجازه می دهد فیلم را به دی وی دی رایت کنید که جایزه غیر قابل پیش بینی برای کاربران است. تابع دانلود آنلاین آنلاین، به شما اجازه می دهد آزادانه از دانلود ویدئو از وب سایت های به اشتراک گذاری ویدیو مانند YouTube، Metacafe، Dailymotion و غیره لذت ببرید.


  مبدل های جهانی حرفه ای HD Video Converter همه فرمت های رایج شامل هر دو فرمت های ویدیویی HD و SD را می پذیرد. این لیست جامع ویدئوی مبدل فایل های پشتیبانی شده از جمله MOD، TOD، MTS / M2TS که توسط JVC، پاناسونیک، کانن، دوربین فیلمبرداری سونی، فایل های M2TS و VOB از دیسک های Blu-ray و دی وی دی های استاندارد گرفته شده است، فایل های MKV محبوب و همچنین AVI، WMV، MPEG، MP4. FLV، H.


  264 / MPEG-4، DivX، Xvid، MOV، RM، RMVB، VOB، ASF، 3GP، 3G2، QT، DAT، Google TV، WebM، VPX 8 فایل و بیشتر. سازگار با دستگاه های قابل حمل / Console PlayerYou می تواند یک خروجی خاص برای دستگاه های قابل حمل خود را بدون سوال ابعاد صفحه نمایش را انتخاب کنید. به سادگی دستگاه اپل اختصاصی خود را، یعنی آیفون / 5 / 4S، آی پاد لمسی، اپل / اپل 2 / iPad جدید / iPad Mini و نرم افزار ویدیو خود را برای شما پیکربندی کنید.


  این برنامه همچنین دارای گزینه های خروجی خاص برای PSP، PS3، Zune، Xbox، Android، Microsoft Surface و Blackberry است. از لینک URL و در یک مرحله با تبدیل آنها به مشخص کردن فرمت شما می خواهید. تبدیل ویدئو خود را به دی وی دی برای SharingAs یک نرم افزار مبدل ویدئویی چند منظوره، MacX HD ویدئو تبدیل نرم افزار برای ویندوز دارای قابلیت پخش دی وی دی در سمت کنار مقایسه بین همسران.


  شما می توانید فیلم های محبوب را به دیسک ها یا فیلم های دی وی دی رایت کنید از فیلم هایی که توسط دوربین های فیلمبرداری برای اشتراک گذاری با دوستان خود انجام داده اید. چندین ویدئو HD Video ConverterAs برای بعضی از فایل های ویدئویی خاص، می توانند شامل چندین آهنگ صوتی و آهنگ های ویدئویی باشند که جدا شده اند مبدل MKV، مبدل AVCHD، مبدل HDTV BDAV، و غیره، MacX HD Video Converter Pro برای ویندوز اولین گوشی شماست انتخاب. آسان برای استفاده با رابط مستقیم.


  به غیر از اکثر محصولات با رابط طراحی شده سنتی، MacX HD Video Converter Pro به عنوان یک لیست پایین تر از فرمت های فایل ارائه نشده است. در عوض، این یک انتخاب دکمه واقع در صفحه اصلی است. این باعث می شود انتخاب های شما بسیار آسان بدون دانستن دقیقا کدام فرمت فایل پخش بازیکن قابل استفاده است.


  عکس عکس گرفتن و استخراج MP3 MusicIt حتی آهنگ های صوتی را از فایل های ویدئویی استخراج و ذخیره آنها را به عنوان فایل های MP3، مفید است اگر شما می خواهید برای ایجاد حلقه تلفن همراه از خطوط فیلم مشهور یا آهنگ های تلویزیونی کمدی تلویزیونی استفاده کنید. شما همچنین مجاز به گرفتن عکس فوری برای صحنه فیلم مورد نظر خود را در JPEG یا BMP به عنوان تصویر زمینه کامپیوتر خود را. شفاف HD پخش ویدئو و تنظیم پارامتر انعطاف پذیری لذت بردن از پخش فیلم بی عیب و نقص بر روی کامپیوتر شما، با موتور با کیفیت بالا تعبیه شده، موتور De-interlacing و هوشمند A / V Synchronizer.


  حالا شما می توانید سرگرمی های خیره کننده را از کامپیوتر خود تماشا کنید. شما حتی اجازه تنظیم تمام تنظیمات رمزگذاری مانند رزولوشن، نرخ فریم، نرخ بیت، نرخ نمونه و غیره را برای برآوردن نیازهای شخصی خودتان تنظیم می کنید..


© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت DlTime محفوظ است.