دسته DOC به XLS تبدیل یک کلمه به اکسل، DOC / DOCX به اکسل تبدیل دسته ای است که می تواند تبدیل ورد DOC / DOCX به اکسل به راحتی. Batch DOC TO XLS Converter از جستجوی قدرتمند برای بسیاری از فایل ها پشتیبانی می کند. تبدیل اکسل برای Word.


  Batch DOC به XLS Converter پشتیبانی از پروژه و خط فرمان است. Batch DOC TO XLS Converter دارای یک رابط کاربری گرافیکی دوستانه است و از آن به راحتی استفاده می شود. Batch DOC TO XLS Converter Drag و Context Explorer پشتیبانی می کند.


  DOC TO XLS Converter پشتیبانی از یک موتور تبدیل چندگانه موثر است. بنابراین شما می توانید عمل تبدیل را به راحتی کنترل کنید. شما می توانید متوقف و یا مکث و ادامه در هر زمان.


  شما می توانید کار تبدیل خود را در یک فایل پروژه (.batch-doc2xls) برای استفاده مجدد استفاده کنید. شما می توانید پروژه batch-doc2xls را در مایکروسافت ویندوز اکسپلورر یا خط فرمان به طور مستقیم اجرا کنید.


  در اینجا برخی از ویژگی های کلیدی "Batch DOC TO XLS Converter": - تبدیل ورد DOC / DOCX به اکسل به راحتی. - دسته ای تبدیل DOC به XLS با رابط کاربری GUI که از عملکرد جستجوی قدرتمند پشتیبانی می کند. - پشتیبانی از تبدیل doc / docx file.


  - پشتیبانی از تبدیل فایل های doc / docx در یک پوشه. - کشیدن و کشیدن متن با استفاده از مایکروسافت اکسپلورر پشتیبانی می کند. - پشتیبانی از پروژه های دسته ای و خط فرمان.


  - موتور تبدیل با کارایی با سرعت بالا..


  اعداد را در روش های جدید و بصری تحلیل و تجسم کنید. جدید اکسل برای مک شما را قادر می سازد به نوبه خود اعداد به بینش. میانبرهای صفحه کلید شناخته شده و پیشرفت های ورودی داده مانند سازنده فرمول و تکمیل خودکار بلافاصله باعث می شود که شما کارایی بیشتری داشته باشید.


  اکسل همچنین به شما کمک می کند تا اطلاعات خود را با توصیه کردن نمودارهایی که برای اعداد مناسب مناسب هستند، به شما نشان دهند و به شما اجازه می دهد تا سریعا گزینه های مختلف را پیش نمایش دهید. Slicers PivotTable جدید به شما در کشف الگوها در حجم زیاد داده ها کمک می کند. ویژگی های اکسل - نمودارهای توصیه شده.


  بهترین نمودار که اکسل برای داده های شما توصیه می کند را انتخاب کنید. - Slicers PivotTable به شما در کشف الگوهای در حجم زیادی از داده ها کمک می کند. - از افزونه Analysis Toolpak برای انجام تجزیه و تحلیل آماری یا مهندسی پیچیده استفاده کنید.


  - فرم فرمولر ساز به شما کمک می کند فرمول هایی را ایجاد کنید که شما را قادر به استفاده کامل از فرمول های اکسل می کند. - اکثر اکسل 2013 برای توابع ویندوز برای به اشتراک گذاری فایل آسان تر بین مک و PC پشتیبانی می شود. - بهبود چاپ، از جمله توانایی چاپ به یک فایل پی دی اف.


  - میانبرهای صفحه کلید آشنا از اکسل برای ویندوز در حال حاضر نیز در مک در دسترس است. چه جدید در نسخه 16.13 است: - چت با همکاران در حالی که شما ویرایش: همکاری موثر تر با چت با همکاران خود را بدون خروج Word.


  - قرار دادن و ویرایش آیکون: استفاده از آیکون برای اضافه کردن اثر بصری به سند خود را با قرار دادن و ویرایش یک از 500 آیکون. - بهترین رزومه یا CV خود را با کمک LinkedIn بنویسید: رزومه دستیار به شما تجربیات کاری، مهارت های بالا و موارد دیگر را برای یک نقش مشخص نشان می دهد. آن را در برگه نقد و بررسی ببینید.


  - قابلیت دسترسی به درستی ساخته شده است: از صفحه کلید خود برای دسترسی به نوار به سرعت و برای قالب بندی کلمات یا تصاویری که فقط وارد کرده اید استفاده کنید..


  محصول مایکروسافت آفیس که کاربران را با یک رابط برای طراحی اسلایدهای چندرسانه ای طراحی می کند تا در یک سیستم پروژکتور یا رایانه شخصی نمایش داده شود. این نرم افزار شامل تصاویر، صداها، فیلم ها، متن ها و نمودار ها برای ایجاد یک نمایش تعاملی است. مایکروسافت پاورپوینت با سایر محصولات Office مانند مایکروسافت ورد و اکسل تعامل دارد و با اکثر بستههای Microsoft Office نیز موجود است.


  افکار خود را در نوت بوک دیجیتال خودتان مهار کنید. ضبط، سازماندهی و ایده های خود را با نوت بوک های دیجیتالی که می توانید در هر دستگاه دسترسی داشته باشید، به اشتراک بگذارید. یافتن چیزها به سرعت با یک موتور جستجوی قدرتمند که برچسب های خود را دنبال می کند، یادداشت های تایپ شده خود را نشان می دهد، و متن را در تصاویر و یادداشت های دستنویس به رسمیت می شناسد.


  ضخامت، کالیج شدن، برجسته کردن، برجسته کردن، قرار دادن فایل ها، تصاویر و جداول، یادداشت های یادداشت خود را مانند شما می خواهید. نوت بوک را به راحتی با دوستان، خانواده یا همکاران به اشتراک بگذارید تا همه بتوانند در برنامه های سفر، وظایف خانه یا پروژه های کار با یکدیگر کار کنند. ویژگی های پاورپوینت: - نظرهای موضوعی شما را قادر می سازد مکالمات مفیدی را در کنار متن مناسب داشته باشید.


  - تغییر سبک ارائه خود را با استفاده از انواع تم ها، طرح های رنگی مختلف برای یک موضوع. - نمایه Presenter View ابزارهایی را برای ارائه اعتماد به نفس، نمایش اسلایدهای فعلی، اسلایدهای بعدی، یادداشت های بلندگو و یک تایمر در مک خود فراهم می کند، در حالی که تنها نمایش دادن مخاطبان خود را روی صفحه بزرگ نشان می دهد. - صفحه انیمیشن به شما کمک می کند طراحی و تنظیم آهنگ ها را به خوبی انجام دهید.


  - Coauthoring چندین نفر را قادر می سازد همزمان در همان ارائه پاورپوینت کار کنند. - نمایش قطعنامه به شما اجازه می دهد تا تغییرات متضادی را به صورت بصری مقایسه کنید، بنابراین شما به راحتی می توانید تصمیم بگیرید که چه نسخه ای را نگه دارید..


  چاپ هدایت یک ابزار چاپ دسته ای ساده است. اگر شما به طور مرتب مجبور به باز کردن و چاپ تعداد زیادی از فایل ها هستید، این ابزار زیبا می تواند یک بار مصرف واقعی باشد. هنگامی که به شما می گویم که چه فایل هایی برای چاپ وجود دارد، Print Conductor بطور اتوماتیک بقیه فرایند را انجام می دهد.


  چاپ PDF، Word، Excel و سایر فایل های چاپگر برای استفاده آسان است. یک لیست از فایل های چاپ شده را ایجاد کنید. انواع فرمت ها پشتیبانی می شوند: Adobe PDF، مایکروسافت آفیس (ورد، اکسل، Visio، پاورپوینت، ناشر)، Autodesk AutoCAD، HTML، SVG، و غیره.


  چاپگر پشتیبانی از صادرات لیست فایل ها، مفید است اگر فایل های مشابه چاپ شود دوباره بعدا پس از ایجاد لیست، چاپگر مورد نظر خود را انتخاب کنید. هر چاپگر نصب شده، از جمله چاپگرهای مجاز، ممکن است انتخاب شود. تنها کاری که باید انجام دهید این است که یک دکمه برای شروع کار چاپ کلیک کنید.


  نسخه اتوماتیک از 50 فایل TypesSource DocumentsSupports چاپ Adobe ® فایل های PDF، مایکروسافت Word DOC و DOCX اسناد، اکسل XLS و XLSX صفحات گسترده، ارائه PowerPoint PPT و PPTX، نقاشی Visio VSD، فایل های PUB ناشر، Autodesk اتوکد DXF و DWG نقاشی، اسناد OpenOffice ODT، تصاویر JPEG، TIFF، GIF، PNG، PCX، TGA، DCX و BMP، XPS، SVG، TXT، WRI، RTF و فایل های HTML. مشاهده لیست کامل فرمت های پشتیبانی شده در اینجا. کنترل فرایند چاپ فله در هر لحظه، کاربر می داند که چندین اسناد در حال حاضر چاپ شده اند و تعداد آنها در صف وجود دارد.


  هر گونه اسنادی که نتوانستند چاپ شوند نیز به کاربر گزارش می شود. پس از پردازش کل فهرست اسناد، برنامه یک گزارش کار دقیق را تولید می کند. پشتیبانی برای تمام Typesprinters-icons-140Print Conductor چاپگر می تواند اسناد را بر روی هر نوع چاپگر چاپ کند: چاپگرهای محلی، چاپگرهای شبکه یا چاپگرهای مجازی.


  علاوه بر این، کاربر می تواند تنظیمات چاپگر انتخاب شده را تنظیم کند. شما می توانید فهرست اسناد را به PDF، TIFF یا JPEG تبدیل کنید در صورتی که با استفاده از چاپگر مجاز همراه با نرم افزار چاپگر مجازی مانند Universal Document Converter.Support برای اسناد ListsAdd اسناد را به لیست با استفاده از کشیدن و رها کردن، گفتگوی باز کردن فایل، و یا به طور خودکار پوشه انتخاب شده و زیر پوشه های آن را برای انواع اسناد خاص اسکن می کند.


  اسناد را بر اساس اسم یا نوع فایل مرتب کنید، قبل از چاپ آنها را پیش نمایش کنید و / یا یک زیر مجموعه از اسناد را در لیست چاپ کنید. لیست های سند را می توان برای استفاده مجدد برای فایل ذخیره کرد. آسان برای نصب، درک و استفاده از 123cubesPrint Conductor دارای یک رابط کاربری ساده و بصری است.


  این سازگار با تمام آخرین نسخه های مایکروسافت ویندوز است. بنابراین شما می توانید شروع به چاپ اسناد بلافاصله پس از نصب برنامه - بدون نیاز به صرف زمان تسلط محصول. رابط کاربری برای انواع سند های مختلف چاپگر ارائه می دهد یک رابط واحد برای چاپ و تبدیل انواع مختلف اسناد.


  شما هیچ مشکلی روبرو نخواهید شد - حتی اگر مدیر سیستم شما یک نسخه جدید از Microsoft Office یا Autodesk AutoCAD را نصب کند..


  مایکروسافت OneNote برای mac لپ تاپ دیجیتال بسیار خود شماست. با OneNote، می توانید فلاش نابغه، لحظه ای الهام بخش، و یا لیستی از دستورات که برای فراموش کردن خیلی مهم است را ضبط کنید. یادداشت های خود را با شما در خانه، در دفتر و یا در حال حرکت می گذرانید.


  و شما می توانید یادداشت های خود را به اشتراک گذاری و همکاری با دیگران، در سراسر دستگاه های متعدد! ویژگی های کلیدی: - هماهنگ سازی نوت بوک های خود را یکپارچه در سراسر کامپیوتر ها و دستگاه ها - و سپس به اشتراک گذاری آنها را به دوستان، خانواده و یا همکاران خود - یادداشت های خود را فقط در Mac خود نگاه کنید - از جمله رندر حاشیه نویسی و قالب بندی جوهر - ضخیم، کالیج شده، برجسته، برجسته، افزایش ضخامت، کاهش ضخامت - فرمت یادداشت های خود را مانند شما می خواهید در یک بوم فرم رایگان - جستجو در یادداشت ها و فایل های خود را برای هر چیزی که شما را با تایپ کردن یک کلمه کلیدی یا عبارات گرفته شده است - ایجاد، حرکت، کپی، دوباره سفارش، تغییر نام، رنگ کد و حذف صفحات، بخش ها و نوت بوک ها برای سازماندهی محتوای خود را به عنوان شما می خواهم.


  همه جدید Adobe Acrobat Pro DC با Adobe Document Cloud خدمات اینجا است. ابزار PDF کاملا مجددا به شما اجازه می دهد فایل های PDF را از هر کجا ایجاد، ویرایش، امضا کرده و پیگیری کنید. این شیوه کار با پوسته های طراحی، فایل های مطبوعاتی و تمام اسناد مهم خود را برای همیشه تغییر خواهد داد.


  مجموعه ویژگی های تمیز کاربردی به شما اجازه می دهد تا نظرات و بازخورد خود را با استفاده از یک قاب جداگانه در سمت راست پنجره بنویسید، در حالی که فضای خواندن به هیچ وجه تحت تاثیر قرار نمی گیرد. در حقیقت، این یکی از نکات قوی این ابزار است: رابط کاملا تمیز است، اما همچنان قادر به ارائه ابزارهای زیادی برای بزرگنمایی، انتخاب متن، چاپ، اضافه کردن بوک مارک ها و بسیاری دیگر است. فرمت های فایل پشتیبانی شده و جستجوهای سریع چیز عالی در مورد Adobe Reader XI توانایی آن در کار با طرح های CAD و نقشه های جغرافیایی تبدیل شده به فرمت سند قابل حمل است.


  همچنین، در صورتی که شما نیاز به قرار دادن هر عنصر در یک فایل PDF، نرم افزار ارائه می دهد یک موتور جستجوی فایل جامع است که آنچه را که شما نیاز دارید در عرض چند ثانیه پیدا کنید. ابزارهای امنیتی توابع امنیتی شما را قادر به مشاهده و کار با اسناد PDF بدون نیاز به نگرانی در مورد کد مخرب که در دستگاه شما اجرا می شود. ویژگی حفاظت شده و امنیت پیشرفته برای محافظت از رایانه شما و حفاظت از داده ها و حفظ حریم خصوصی طراحی شده اند.


  تنظیمات پیکربندی هنگامی که برای سفارشی سازی ادوبی Reader XI می آید، بخش تنظیمات به شما امکان تغییر طیف وسیعی از تنظیمات را می دهد. نظرات، 3D و چندرسانه ای، گزینه های اندازه گیری و خواندن در دسترس هستند، و همچنین تنظیمات املایی یا صفحات صفحه. در صورتی که Adobe Reader XI را پیدا کنید، استفاده از آن بسیار دشوار است، این برنامه شامل یک راهنمای جامع کمک می کند.


  متاسفانه شما برای دسترسی به یک اتصال به اینترنت نیاز دارید، بدین معنی که نمی توانید مستندات را در حالت آفلاین مطالعه کنید. یک مرورگر PDF بزرگ در بازار همه چیز در نظر گرفته شده است، با این نرم افزار نرم افزار شما نمی توانید آن را اشتباه به دلیل آن است که هنوز هم استانداردهای تا آنجا که اسناد PDF مربوط نیست. Adobe Reader XI واقعا به عنوان تبلیغ شده کار می کند و ابزار پیشرو برای مشاهده فایل های فرمت سند قابل حمل است.


  در این نسخه: - دسترسی به تولید چاپ قدرتمند و ابزار انتشار دیجیتال. پیش نمایش، پیشفرل، درست کردن و آماده سازی فایلهای PDF. - کار هرجایی.


  ایجاد، صادرات و امضای PDF از رایانه یا برنامه تلفن همراه Acrobat DC. - فایل های خود را با خود ببرید برای دسترسی به فایل های اخیر در دسکتاپ، وب و تلفن همراه از Link Mobile استفاده کنید. - هر چیزی را ویرایش کنید فورا فایلهای PDF و اسناد اسکن را ویرایش کنید - به طور طبیعی به عنوان هر فایل دیگر.


  - تغییرات آخرین دقیقه را انجام دهید ویرایش متن و سازماندهی صفحات PDF در iPad خود. - امضای جوهر را عوض کنید. ارسال، پیگیری، مدیریت و ذخیره اسناد امضا شده با یک سرویس الکترونیکی امضاء داخلی.


  - حفاظت از اسناد مهم دیگران را از کپی کردن یا ویرایش اطلاعات حساس در فایلهای PDF جلوگیری کنید. - پاک کردن پاکت های یک شبه ارسال، پیگیری و تأیید تحویل مدارک به صورت الکترونیکی..


  با استفاده از این آسان برای استفاده و هزینه کارآمد استاد PDF ویرایشگر شما می توانید با چند کلیک ایجاد، ویرایش، پیش نمایش، رمزگذاری، امضا و چاپ XPS و مدارک PDF تعاملی. مجموعه ای از ویژگی های قدرتمند و غنی ما شامل پشتیبانی کامل فایل های PDF و XPS، واردات / صادرات صفحات PDF به فرمت های JPG، TIFF، PNG یا BMP، تبدیل XPS به PDF و بالعکس و 128 بیتی رمزگذاری می باشد. همچنین می توانید اضافه کنید کنترل های مختلف مانند دکمه ها، زمینه های متن، جعبه های جعبه و غیره، و همچنین اداره رویداد ها را برای اقدامات کاربر از پیش تعریف شده مانند فشار دادن، کلیک کردن، شنا کردن و پیمایش پیاده سازی کنید.


  ابزارهای رایج قدرتمند مانند یادداشت چسبنده و تمبر، و همچنین قابلیتهای پیشرفته ویرایش که در عملکردهای StrikeOut، Underline و Highlight بسته بندی شده، کار شما را راحت تر از همیشه انجام می دهند. در اینجا برخی از ویژگی های کلیدی "Master PDF Editor": - ویرایش متن PDF، تصاویر و صفحات با ویژگی های ویرایش کامل - ایجاد PDF جدید و یا ویرایش موارد موجود - اضافه کردن و یا تغییر بوک مارک ها در فایل های PDF. - رمزگذاری و / یا محافظت فایل های پی دی اف با استفاده از 128 بیتی رمزگذاری .


  - تبدیل فایل های XPS به PDF .- اضافه کردن کنترل های PDF (مانند دکمه ها، جعبه ها، لیست ها، و غیره) به PDF های خود را. - واردات / صادرات صفحات PDF به فرمت های رایج گرافیکی از جمله BMP، JPG، PNG، و TIFF.


  - تقسیم و ادغام فایل های PDF .- پشتیبانی از جاوا اسکریپت.- پشتیبانی از فرم XFA پویا .


  - فرم های اعتبار سنجی و محاسبه ارزش ها .- اضافه کردن امضای دیجیتال و امضای اسناد پی دی اف .- فرم های سریع و ساده PDF را پر کنید.


  - تغییر ویژگی های فونت (اندازه، خانواده، رنگ و غیره)..


  Batch CHM TO DOC Converter CHM به Word Doocument Batch Converter است که می تواند به راحتی HTML Help را به Word DOC و DOCX تبدیل کند. دسته CHM TO DOC Converter از جستجوی قدرتمند برای بسیاری از فایل ها پشتیبانی می کند. مبدل HTML راهنما فشرده برای Windows.


  Batch CHM TO DOC Converter پشتیبانی از پروژه و خط فرمان. Batch CHM TO DOC Converter دارای یک رابط کاربری گرافیکی دوستانه است تا از آن به راحتی استفاده شود. دسته CHM به Word DOC تبدیل کشیدن و اکسپلورر متن پشتیبانی شده است.


  CHM به DOC تبدیل پشتیبانی از موتور چند منظوره تبدیل چند کاره است. بنابراین شما می توانید عمل تبدیل را به راحتی کنترل کنید. شما می توانید متوقف و یا مکث و ادامه در هر زمان.


  شما می توانید کار تبدیل خود را در یک فایل پروژه (.batch-chm2doc) برای استفاده مجدد استفاده کنید. شما می توانید پروژه batch-chm2doc را در مایکروسافت ویندوز اکسپلورر یا خط فرمان به طور مستقیم اجرا کنید.


  در اینجا برخی از ویژگی های کلیدی "Batch CHM TO DOC Converter": - Convert Commidized HTML Help (CHM) به Word DOC به راحتی. - تبدیل CHM به DOC با GUI که از عملکرد جستجوی قدرتمند پشتیبانی می کند. - پشتیبانی از تبدیل فایل chm.


  - پشتیبانی تبدیل chm به یک پوشه کمک می کند. - کشیدن و کشیدن متن با استفاده از مایکروسافت اکسپلورر پشتیبانی می کند. - پشتیبانی از پروژه های دسته ای و خط فرمان.


  - یک موتور قدرتمند با سرعت بالا چند موضوع تبدیل..


  ScanSpeeder یک کیت ساده برای استفاده است که شما را قادر می سازد با استفاده از استخراج عکس ها و صرفه جویی در آنها به محل مورد نظر بر روی دیسک سرعت اسکن عکس را افزایش دهید. این بسته با برخی از گزینه های بصری است که می تواند به سرعت فاش شود. برخی از ویژگی های کلیدی ScanSpeeder عبارتند از: - استفاده از اسکنر مسطح خود را برای اسکن چندین عکس در یک زمان - به عنوان تنها 3 کلیک ماوس - اسکن آسان عکس - عکس های اسکن شده به صورت خودکار به فایل های تصویر جداگانه تقسیم و یا عکس ها را به صورت دستی انتخاب کنید - به طور خودکار راست کردن عکس ها و یا دستی آنها را تنظیم کنید - مستقیما از صفحه آلبوم عکس اسکن کنید - نظرات کتبی را با برچسب گذاری عکس ها در همان لحظه حفظ کنید - نظرات به صورت دائمی در داخل فایل های تصویر جاسازی شده است.


  همزمان ذخیره یک فایل بایگانی و یک فایل تصویری با کیفیت وب / ایمیل برای هر یک از عکس ها - شکاف صحیح و جهت گیری چندگانه را در یک بار بچرخانید - به صورت اختیاری تصاویر پیش از اسکن شده حاوی عکس های چندگانه را وارد کنید - به صورت اختیاری عکس های انتخاب شده را به طور مستقیم به حساب فیس بوک خود ارسال کنید.


  نسخه های جدیدی از ورد، اکسل، پاورپوینت، چشم انداز و OneNote بهترین از هر دو جهان برای کاربران مک ارائه می دهد - تجربه آشنا اداری همراه با بهترین مکینتاش. اگر قبلا از Office بر روی رایانه یا iPad استفاده می کنید، در Office 2016 for Mac خودتان را در خانه خواهید یافت. این کار همانطور که انتظار دارید، با رابط کاربری روبان آشنا و کارهای قدرتمند کار می کند.


  کاربران مک از تجربه مدرن Office و ادغام قابلیت های Mac مانند نمایش تمام صفحه و حرکات Multi TouchTM قدردانی خواهند کرد. با پشتیبانی کامل از صفحه نمایش شبکیه چشم، اسناد Office شما واضح تر و پر جنب و جوش تر از همیشه است. دفتر مک برای اتصال به ابر است، بنابراین شما به سرعت می توانید به اسنادی که اخیرا در سایر دستگاه ها استفاده کرده اید را انتخاب کرده و جایی که کنار گذاشتهاید را انتخاب کنید.


  ابزار جدید به اشتراک گذاری سند ساخته شده است که باعث می شود همکاران خود را به کار با یک سند دعوت کنید. در هنگام به اشتراک گذاری اسناد، لازم نیست نگران از دست دادن محتوای یا قالب بندی باشید، زیرا Office for Mac سازگاری بی نظیری با Office در رایانه، تبلت، تلفن و اینترنت فراهم می کند. با دیگران کار کنید در همان صفحه با Office for Mac و Office for Windows، از جمله ویژگی های جدید در Office 2010 باشید.


  این که آیا میخواهید فایل ها را به اشتراک بگذارید یا با هم کار کنید، اکنون می توانید با اطمینان کامل این کار را انجام دهید، دانستن اینکه Office for Mac با آن سازگار است دفتر برای ویندوز با استفاده از Office در بیش از 1 میلیارد مکینتاش و رایانه های شخصی در سراسر جهان، شما می توانید با تقریبا هر کسی که میخواهید کار کنید، هر کجا که بخواهید، بدون هیچ نگرانی، کار کنید. صرفه جویی در زمان با نرم افزار که قبلا می دانید یادگیری نرم افزار جدید می تواند وقت گیر باشد. دفتر Mac 2016 شامل فرمان های آشنا، فرمت ها و رابط هایی است که قبلا می دانید، بنابراین شما می توانید شروع به کار کنید.


  هرگز به راحتی از Mac به PC تغییری نکردید و مجددا در هر کجا و با این حال شما نیاز به کار دارید. از مزایای استفاده کنید. اسناد بسیار زیبا را به صورت یک ضربه محکم و ناگهانی ایجاد کنید.


  Office for Mac 2011 ارائه می دهد مجموعه کامل ترین ویژگی، با همه چیز شما انتظار از نرم افزار بالا از خط. اگر ارائه اسناد چشمگیر و حرفه ای به شما مهم است، پس شما نیاز به دفتر برای مک 2016 است. جایگزین ندارد.


  WHAT'S NEW نسخه 16.11: اکسل: - انتخاب دقیق: آیا بسیاری از سلول ها و یا موارد اشتباه انتخاب شده است؟ شما هم اکنون می توانید سلول های بیرونی را بدون نیاز به شروع دوباره از بین ببرید .- داده های جدول خود را برش دهید و تاس کنید: شما عاشق سایزر برای PivotTables هستید.


  شما هم اکنون می توانید از آنها در جداول استفاده کنید تا ببینید دقیقا چه فیلترهایی را اعمال کرده اید. PowerPoint: - نور را در مورد اهمیت موضوع روشن کنید: علامت های جدید جدید را برای پر کردن اطلاعات مهم پرچین کنید..


© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت DlTime محفوظ است.