لانچر برنامه، Dock برای macOS بهبود یافته، جایگزین برای Apple Dock، uBar، HyperDock.ActiveDock جایگزینی کامل برای Apple Dock با ویژگی های سفارشی سازی است. ابزار برای تغییر سریعتر بین برنامه ها و ویندوز و مدیریت پنجره ها از پیش نمایش در حوض.


  ویژگی ها - صرفه جویی در زمان در هنگام کار با بسیاری از برنامه های در یک بار. - دسترسی سریع به برنامه ها و اسناد شما نیاز دارید. - سفارشی کردن ظاهر و آیکون های سفارشی برای برنامه ها.


  - دکمه ویندوز "شروع" برای راه اندازی برنامه ها. - ایجاد گروه ها و پوشه ها برنامه ها و اسناد برای دسترسی سریع .- مخفی کردن یا حذف آیکون های برنامه از اسکله.


  چه جدید است: - مسائل ثابت با شفافیت شروع منو - مشکلات ثابت با نمایش فایل های پنهان و موقت - اضافه کشیدن و رها کردن برای آیکون های سفارشی - اشکالات جزئی ثابت.


  WebStorm هوشمندانه ی جاوا اسکریپت جاوا اسکریپت با CSS و ویرایشگر HTML برای توسعه وب است که در نوک انگشتان شما قرار دارد. به راحتی از طریق فایل ها حرکت کنید. استفاده از تکمیل خودکار مربوط به همه چیز را در کد خود.


  در مورد مشکلات کد در پرواز مطلع شوید. مخلوط زبان پیچیده با نشانه گذاری HTML یا SQL داخل جاوا اسکریپت؟ بررسی کنید که چگونه یک IDE مدرن مانند WebStorm این کار را انجام می دهد. چارچوب اصلی پشتیبانی PhpStorm مناسب برای کار با Symfony، دروپال، وردپرس، چارچوب Zend، Laravel، Magento، CakePHP، Yii و دیگر چارچوب ها است.


  تمام ابزارهای PHP ویرایشگر در واقع "کد" شما را می گیرد و عمیقا ساختار آن را درک می کند، پشتیبانی از تمام ویژگی های زبان PHP برای پروژه های مدرن و قدیمی. این فراهم می کند بهترین کد کامل، refactorings، جلوگیری از خطا در پرواز و بیشتر. فن آوری های جلویی شامل استفاده از تکنولوژی های جلویی پیشرفته مانند HTML5، CSS، Sass، Less، Stylus، CoffeeScript، TypeScript، Emmet و JavaScript، با استفاده از refactorings، اشکال زدایی و تست واحد در دسترس است.


  به لطف Live Edit تغییرات بلافاصله در مرورگر مشاهده کنید. ابزارهای ساخته شده در برنامه سازنده از وظایف معمول و معمولی از IDE، به لطف ادغام سیستم های کنترل نسخه، پشتیبانی از استقرار از راه دور، پایگاه داده ها / SQL، ابزار خط فرمان، Vagrant، Composer، REST Client و بسیاری از ابزارهای دیگر، انجام می شود. PhpStorm = WebStorm + PHP + DB / SQL تمام ویژگی های WebStorm در phpStorm گنجانده شده است و پشتیبانی کامل از PHP و پایگاه های داده / پشتیبانی SQL در بالا اضافه شده است.


  کمک های کدهای هوشمند صدها نفر از بازرسی ها هنگام تایپ کد خود را تأیید می کنند و تمام پروژه را تجزیه و تحلیل می کنند. پشتیبانی از PHPDoc، برنامه ریزی کد (دوباره) و قالب بندی، رفع سریع و سایر ویژگی ها به شما کمک می کند تا کد های شفاف را که برای نگهداری آسان است، بنویسید. ناوبری کد هوشمند به لطف ویژگی های ناوبری کارآمد، رعد و برق سریع، کارشناسی ارشد کدباز شماست.


  IDE می داند کجا می خواهید بروید و بلافاصله به آنجا می رسد. بازنگری سریع و ایمن کد شما را با ایمن Rename، Move، Delete، Extract Method، Inline Variable، Reflect کردن کد به صورت قابل اعتماد باز کنید. اعضای Push را به بالا / کشیدن اعمال کردن، تغییر امضا و بسیاری دیگر از refactorings.


  Reactorations های خاص به شما کمک می کنند تغییرات پروژه را در چند کلیک انجام دهید و می توانید با خیال راحت آن را لغو کنید. اشکال زدایی و تست آسان PhpStorm برای پیکربندی صفر از Visual Debugger مشهور است و بینش فوق العاده ای در مورد آنچه که در برنامه شما در هر مرحله اتفاق می افتد، مشهود است. این برنامه با Xdebug و Zend Debugger کار می کند و می تواند هم از نظر محلی و هم از راه دور استفاده شود.


  تست واحد با PHPUnit، BDD با Behat و ادغام پروفیل نیز در دسترس هستند.


  IntelliJ IDEA به شما اجازه می دهد تا بدون هیچ گونه تطبیقی ​​کد گذاری کنید. این شیوه یک رویکرد غیر قابل نفوذ و بصری است که به شما کمک می کند تا نکته های نوشتاری، اشکالزدایی، refactor، تست و کد خود را یاد بگیرید. به لطف درک عمیق آن از زبان ها و فن آوری ها، IntelliJ IDEA یک دست دوم برای شما فراهم می کند زمانی که به آنها نیاز دارید.


  این بازی با قواعد شما بدون در نظر گرفتن راه خود، این چیزی است که ما معتقدیم، کلید پیشرفت مولد و دلپذیر است. IDE.Excel هوشمندانه ترین جاوا در شرکت، توسعه تلفن همراه و وب با جاوا، Groovy، Scala و Kotlin، با تمام جدیدترین فریم های موجود در خارج از جعبه.


  IntelliJ IDEA ارائه می دهد کمک های برنامه نویسی ویژه چیدمان و ویژگی های افزایش بهره وری برای جاوا EE، بهار، GWT، Grails، بازی و چارچوب های دیگر، همراه با ابزار های راه اندازی برای اکثر سرورهای کاربردی. ویژگی های JetBrains IntelliJ IDEA: - پشتیبانی از HTML، XHTML، XML، XSL، CSS، Ruby و جاوا اسکریپت - پشتیبانی از پلاگین ها و API 300 - امکان تجزیه و تحلیل کد و رفع خطاهای به صورت خودکار - Debugger JPDA با یک رابط کاربری ساده و بصری - پشتیبانی از برنامه IntelliJ IDEA ارائه می دهد کمک های برنامه نویسی ویژه چیدمان و قابلیت های بهره وری را برای جاوا EE، بهار، GWT، Grails، Play و چارچوب های دیگر، همراه با ابزارهای راه اندازی برای اکثر سرورهای کاربردی. ابزارهای ساخته شده در ابزار IntelliJ IDEA شامل یک مجموعه شگفت انگیز از ابزارهایی است که از خارج از جعبه استفاده می شوند: پشتیبانی از Maven، Gradle و STS؛ ادغام با Git، SVN، Merkurial؛ ساخته شده است در ابزار پایگاه داده؛ و خیلی بیشتر.


  برنامه های کاربردی موبایل توسعه برنامه های موبایل برای سیستم عامل های موبایل با ابزار IntelliJ IDEA برای اندروید، PhoneGap، Cordova و Ionic فوق العاده آسان است. توسعه وب علاوه بر زبانها و چارچوبهای JVM از IntelliJ پشتیبانی می کند IDEA کمک های پیشرفته برنامه نویسی برای تکنولوژی های جاوا اسکریپت، HTML و CSS، از جمله AngularJS، Node.js و بسیاری دیگر را فراهم می کند.


  نوشتن کد بهتر IDE واقعا کد شما را می شناسد و با ارائه پیشنهادات هوشمند و مرتبط در هر زمینه، به شما کمک می کند: تکمیل کد فوری و هوشمندانه، تجزیه و تحلیل کد بر روی پرواز، ناوبری آسان پروژه و ابزارهای رفع پشتیبان قابل اعتماد. بیشتر کارآیی توجه به کوچکترین جزئیات چیزی است که IntelliJ IDEA را ویژه می سازد. IDE خودکار کارهای خسته کننده و تکراری را توسعه می دهد، بنابراین شما می توانید بر روی تصویر بزرگ متمرکز شوید و تبدیل به یک توسعه دهنده سازنده تر شوید.


  IntelliJ IDEA شروع به کار در زمان بدون در نظر گرفتن یک مجموعه بی نظیر از ابتدا آغاز می کند. ابزارهای مأموریتی بحرانی مانند درونی..


  موزیلا تاندربرد یک اپلیکیشن ایمیل آزاد و متقارن و خواننده اخبار برای بسیاری از سیستم عامل های مدرن است که شامل، اما نه تنها به ویندوز، مکینتاش و لینوکس محدود می شود. این مزایا را در مقایسه با سایر سرویس گیرندگان ایمیل، از جمله طبقه بندی ایمیل های ناخواسته ارائه می دهد. Thunderbird ساخته شده از کد موزیلا، از Gecko، سازگار با استانداردهای رندر موتور در حال حاضر، استفاده می کند.


  علاوه بر قابلیت های موجود در Mozilla Mail، Thunderbird دارای چندین ویژگی جدید و پیشرفت برای بهبود ایمیل و تجربه جدید شما است. توجه: شما باید دایرکتوری قدیمی Mozilla Thunderbird خود را حذف کنید تا فقط فایلهای آن را بازنویسی کنید. انجام این کار باعث مشکل می شود و شما نباید هیچ مشکلی را در موزیلا تاندربرد بگذارید، مگر اینکه اولین نصب را انجام دهید.


  در اینجا برخی از ویژگی های کلیدی Mozilla Thunderbird: Full-Featured Email: - ساده برای استفاده، قدرتمند و قابل تنظیم، Thunderbird یک برنامه ایمیل تمام عیار است. Thunderbird از پروتکل های ایمیل IMAP و POP، و همچنین قالب بندی پست الکترونیکی HTML پشتیبانی می کند. به راحتی حساب های ایمیل و پیام های موجود خود را وارد کنید.


  ساخته شده در قابلیت های RSS، جستجو سریع قدرتمند، چک املا به عنوان شما تایپ، صندوق پستی جهانی، حذف پیوست ها و فیلتر کردن پیام های پیشرفته دور از ویژگی های مدرن Thunderbird مجموعه. فیلتر ایمیل پست: - هر ایمیل شما را از طریق فیلتر ایمیل های ناخواسته پیشرو Thunderbird عبور می کند . هر بار که پیام ها را به عنوان هرزنامه علامت گذاری می کنید، Thunderbird فیلتر آن را بهبود می بخشد، بنابراین می توانید زمان بیشتری را صرف خواندن نامه های مهم کنید.


  Thunderbird همچنین فیلترهای اسپم ارائه دهنده ایمیل خود را برای جلوگیری از ارسال ایمیل ناخواسته از صندوق ورودی خود استفاده خواهد کرد. حفاظت ضد فیشینگ: - Thunderbird شما را از کلاهبرداری های رایج متداول محافظت می کند "نیز به عنوان" فیشینگ "شناخته می شود که سعی می کند شما را به انتقال کلمات عبور خود و Thunderbird به شما می گوید که یک پیام ممکن است یک کلاهبرداری باشد. امنیت پیشرفته: - Thunderbird ویژگی های امنیتی شرکتی و دولتی را از جمله S / MIME، امضای دیجیتال، رمزگذاری پیام، پشتیبانی از گواهینامه ها و دستگاه های امنیتی را فراهم می کند.


  هرگز بدون اجازه صریح شما اجرا نمی شود، شما را از بسیاری از کرم ها و ویروس ها محافظت می کند. به روز رسانی اتوماتیک: ویژگی جدید نرم افزار به روز رسانی، آخرین به روز رسانی های امنیتی و ویژگی های Thunderbird را آسان می کند. Thunderbird به طور خودکار این بروزرسانی های کوچک را در پسزمینه دریافت می کند و از شما می خواهد زمانی که آنها آماده نصب هستند.


  Customize Thunderbird: - کنترل دکمه های جدید را برای نوار ابزار خود انتخاب کنید، نصب ext Ensions برای اضافه کردن ویژگی های جدید، و یا تغییر نگاه مرورگر خود را با تم ها به نظر می رسد که Thunderbird به نظر می رسد و کار می کند تحت کنترل شما است..


  قوی ترین برنامه "کوچک کره ای" برای Mac. استودیوی گردان یک پیچ و تاب جدید در ویرایش عکس است. عکس های خود را به تصاویر دایره ای شگفت انگیز تبدیل کنید.


  استودیو مدرن برنامه سرگرم کننده با ویژگی های جدید قدرتمند است که هرگز در این نوع برنامه دیده نمی شود. شما به راحتی می توانید از تصویر دایره ای خود بزرگنمایی کنید و آنرا درست کنید. هنگامی که از تصویر خود راضی هستید، جلوه های حرفه ای مانند عدسی های لنز و اشیاء آسمان مانند آفتاب، ماه، پرندگان و غیره را اضافه کنید.


  یکی دیگر از امکانات بسیار جذاب مجموعه ای از اشیاء "مرکز" است. این شامل حوزه ها، سیارات و اشکال هندسی است که در مرکز دایره تصویر شما قرار می گیرند. این تصویر را به یک جهان مینی منحصر به فرد تبدیل می کند.


  ویژگی ها - ویرایش تصویر در زمان واقعی - تنظیم زوم تصویر، چرخش، حالت چرخش و تکرار - جلوه های بصری نوآور مانند دکوراسیون آسمان، مراکز و عود. لرزه های لنز همانند نرم افزار حرفه ای، LensFlare Studio است. - فیلتر های حرفه ای و چیدمان لنز - پشتیبانی از فایل RAW - presifies exif dataSHARING ایجاد خلاقیت خود را با جهان به اشتراک بگذارید! تصاویر مورد علاقه خود را به PNG، TIFF و JPG ارسال کنید و به شبکه های اجتماعی محبوب مانند فیس بوک و توییتر بفرستید.


  .


  BetterTouchTool می افزاید: بسیاری از حرکات جدید، به طور کامل قابل تنظیم به ماوس سحر و جادو، چند لمسی لپ تاپ مک بوک و جادویی لپ تاپ. این حرکات قابل تنظیم هستند ..


  . مجموعه ای کوچک از ویژگی های BetterTouchTool: - بیش از 100 حرکات جادویی ماوس - بیش از 200 جادو ماوس جادویی - پشتیبانی از موش های نرمال - حرکات رسم - (تقریبا) تعداد نامحدود میانبرهای صفحه کلید - بیش از 100 اقدام از پیش تعریف شده - مدیریت پنجره - انتخابگر رنگ در هر نقطه - فایل انتخاب شده را در یاب با برنامه های خاص باز کنید - منوهای محرمانه را با استفاده از ژست یا میانبر نمایش دهید - منوبار خود را در منوی زمینه نمایش دهید - پشتیبانی پایه جهش حرکت - اضافه کردن حرکات نیروی دلخواه اضافی - BTT Remote companion app to remote Mac را کنترل کنید - مک خود را با یک ژست یا میانبر قفل کنید - پیکربندی زمانی که کلیک راست روی دکمه close / minimize / fullscreen کلیک کنید - پیکربندی گوشه های داغ - شبکیه چشم آماده برای صفحه نمایش HD - یک کلیک متوسط ​​بر روی سحر و جادو ماوس (به عنوان مثال با استفاده از 3 انگشت کلیک کنید) - ارسال میانبرهای صفحه کلید به برنامه های خاص - ایجاد فایل های جدید در Finder از طریق میانبر یا ژست - پیکربندی همه چیز در هر برنامه و یا جهانی SIS - استفاده از BTT Remote برای iOS یا iPad برای کنترل از راه دور مک خود - استفاده از پنجره Snapping برای تقسیم کردن پنجره ها به نیمی از صفحه نمایش خود - پیکربندی دکمه های اضافی در موش های نرمال خود - انتقال پنجره ها از طریق حرکات - تریگر El Capitans بومی Split View با استفاده از حرکات یا کلید های میانبر - انتقال پنجره ها به فضاهای دیگر از طریق حرکت یا میانبر - فعال کردن آیتم ها از منوی زمینه برنامه با استفاده از ژست یا میانبر - اجرای اسکریپت های Apple از طریق حرکت یا میانبر - باز کردن برنامه ها، لینک ها، اسکریپت ها و غیره از طریق ژست یا میانبر - اجرای دستورات ترمینال - کنترل روشنایی، حجم و غیره مک خود را - شروع کار Automator - دارای چندین پروفایل - صادرات / واردات پروفایل های موجود - تنظیم مجدد بازخورد لمسی برای هر ژست - وبلاگ من برای نکات و ترفندهای مختلف در مورد چگونگی استفاده از BetterTouchTool مراجعه کنید!.


  یک ابزار قدرتمند برای زبان قدرت این IDE قدرتمند به شما در C و C ++ در لینوکس، OS X و ویندوز کمک می کند، بهره وری خود را با یک ویرایشگر هوشمند، تضمین کیفیت کد، refactorations خودکار و یکپارچگی عمیق با سیستم ساخت CMake افزایش می دهد. ویژگی های کلی CLion: - Smart EditorTrust CLion برای مراقبت از روال در حالی که شما بر روی چیزهای مهم تمرکز می کنند. دانستن کد شما از طریق و از طریق آن، می تواند بهره وری خود را با تکمیل کد های هوشمند و مرتبط مربوطه، کمک های کامل برنامه نویسی از جمله سبک های برنامه نویسی قابل تنظیم، کیبلادها و نمایش های مختلف پروژه، و ناوبری فوری به یک اعلامیه یا استفاده از نماد، افزایش دهد.


  - Generation code save time on typing unnecessary در حالی که CLion برای شما کد ایجاد می کند. اضافه کردن اعضای کلاس، تعویض / اجرای توابع، بسته بندی یک بلوک از کد با یک بیانیه، یا تولید یک بلوک از یک کلمه از یک کلمه با استفاده از الگوهای زنده، همه از طریق میانبرهای صفحه کلید ساده. RefactoringsWith CLION، شما می توانید حفظ، بهبود و تمیز کردن کد در سرعت فکر هر بار که شما نیاز به تغییر نام نمادها، حرکت اعضا به بالا / پایین سلسله مراتب، استخراج کد به عملکرد، تایپد، تعریف و غیره، refactorations خودکار CLion خواهد شد دقت و بلافاصله تغییرات مناسب در سراسر کد را برای شما تبلیغ می کند.


  - در پرواز analysisWith CLION، شما می توانید یک کد را زیبا و درست در همان زمان ایجاد کنید. مسائل مربوط به کد های بالقوه فورا شناسایی می شوند و هنگام تایپ کردن ثابت می شوند. اطمینان حاصل کنید که تمامی تغییرات مناسب توسط CLion به صورت خودکار انجام می شود.


  پشتیبانی CMake تمام فرصت هایی که توسط CMake ارائه می شود تحت CLion هستند. هیچ ساختار پروژه اضافی مورد نیاز نیست، زیرا CLion تمام اطلاعات را از سیستم CMake برداشت و تغییرات خود را در فایل های CMake به صورت خودکار انجام می دهد. ویرایشگر CMakeCache و محاوره تنظیمات CMake به شما کمک می کند که پروژه خود را به شیوه ای مناسب تنظیم کنید.


  - Debugger Integrated بررسی و حل مشکلات با سهولت، با استفاده از نقطه های شکست، ساعت و ارزیابی بیان از طریق رابط کاربر دوستانه CLion. هنگام مشاهده اشکال زدایی، مشاهده کامل پروژه خود را با ارزش های متغیر که در ویرایشگر نشان داده شده است، دریافت کنید. شما حتی می توانید مقدار متغیر را تغییر دهید در حالی که اشکال زدایی برای بررسی یک مسئله در عمق.


  .


  PhpStorm پی اچ پی IDE سبک و هوشمند است که بر بهره وری توسعه دهندگان متمرکز است که عمیقا کد شما را درک می کند، تکمیل کد هوشمند، ناوبری سریع و چک کردن خطا در پرواز را فراهم می کند. این همیشه آماده است تا به شما کمک کند کد خود را شکل دهید، آزمایشهای واحد انجام دهید یا اشکال زدایی بصری را ارائه دهید. توجه: phpStorm شامل تمام قابلیت های WebStorm (ویرایشگر HTML / CSS، جاوا اسکریپت) و پشتیبانی کامل از PHP می باشد.


  ویژگی های نرم افزار PhpStorm: PHP PHP Editor: - تکمیل کد پی اچ پی - refactoring PHP - پشتیبانی Smarty و PHPDoc - ناوبری سریع - مخلوط کردن زبان (JS / SQL / XML و غیره) ویرایشگر جاوا اسکریپت پیشرفته: - تکمیل خاص DOM / مرورگر خاص - ناوبری کد و استفاده جستجو - جاوا اسکریپت refactoring - جاوا اسکریپت اشکال زدایی ویرایشگر HTML / CSS: - تکمیل کد DOM مبتنی بر - اعتبار و رفع سریع - کدگذاری زین - نمایش سبک های کاربردی - استخراج سبک های تعبیه شده سبک IDE: - نصب آسان - رعد و برق سریع راه اندازی - اجرا در ویندوز، مک OS X، لینوکس - پیکربندی آسان پروژه - کد باز از هر کجا و شروع کار محیط هوشمند: - ویژوال PHPUnit تست دونده - پشتیبانی از SVN، CVS، GIT، Perforce. ادغام ویژوال - هماهنگ سازی FTP و فایل های از راه دور - تاریخچه تغییرات محلی اشکال زدایی ویژوال: - پیکربندی کد و ارزیابی با اشکال زدائی گرافیک داخلی - نقطه های شکست در PHP، JS، HTML - بررسی متغیرها، ساعت ها - تجزیه و تحلیل کد بچ.


© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت DlTime محفوظ است.