GibbsCAM® نرم افزاری قدرتمند و آسان برای استفاده از CAM برای برنامه نویسی دستگاه های CNC می باشد که یکپارچه سازی یکپارچه هر بسته CAD را فراهم می کند. طیف گسترده ای از قابلیت های برنامه نویسی GibbsCAM ارائه راه حل برای آسیاب 2-5 محور، چرخش، ماشینکاری چند منظوره، ماشینکاری سبک شوی و سیم EDM. GibbsCAM® یک سیستم CAM برش لبه برای برنامه نویسی ابزارهای CNC است.


  GibbsCAM دارای قدرت و انعطاف پذیری است تا به شما اجازه می دهد قطعات را به طوری که می خواهید. با استفاده از رابط کاربر پسند خود که آسان است به حرکت، شما بهره وری را به حداکثر برسانید. این که آیا برنامه نویسان CNC، ماشین ساز یا مهندس تولید، کاربر اصطلاحات آشنا را پیدا خواهد کرد.


  آیکون ها معنی می دهند. پردازش ها منطقی خواهند بود. با GibbsCAM، برنامه نویسی سی ان سی قابل انعطاف، سریع، قابل اعتماد و کارآمد می باشد.


  GibbsCAM این کار را انجام می دهد. AllMill، Drill، Turn، Burn-GibbsCAM آیا AllGibbsCAM برنامه های هر دستگاه تراش CNC، تراشکاری، میل میل یا سیم EDM را برنامه ریزی می کند. از دو محور تراشکاری و 2.


  5 محوره، به سه و چهار و پنج محور همزمان و پیچیده ترین چند اسپیندل، چند برجک، چند وظیفه و ماشین های MTM به سبک سوئیس، GibbsCAM همه آنها را درایو می کند. برنامه نویسان دریافت آیکون رابط کاربری به سرعت FastThe به راحتی قابل فهم است، و ساختار منو مسطح است، بنابراین برنامه نویسان مجبور نیست پس از انجام منو از طریق منو گام بردارند. این امکان ناوبری سریع و برنامه نویسی سریع برای برنامه نویسان با تجربه و یادگیری سریع برای برنامه نویسان جدید فراهم می کند.


  GibbsCAM Solid Integration Integrating Integrated with Any CAD System سیستم CAD هر کدام از مشتریان، طراحان یا مهندسین ترجیح می دهند از آن استفاده کنند، این فرمت است که GibbsCAM خواندن یا باز کردن مستقیم و دقیق، بنابراین شما می توانید به سرعت مدل های بخشی برای machinability را تغییر دهید. Accurate، Flexible و Reliable Toolpath CreationReads، ترجمه، ایجاد، اصلاح و ماشین آلات بخشی از جزئیات را با دقت. راه های متعددی برای رانندگی ابزارهای برش، از جمله راهبردهای ماشینکاری سریع با سرعت بالا فراهم می کند، بنابراین قطعات می توانند برنامه شما را طراحی و راه خود را به کار گیرند.


  ابزارها و فرایندها را ذخیره می کند، بنابراین شما می توانید به سرعت یک خانواده از قطعات را برنامه ریزی کرده یا به مهندسی واکنش نشان دهید بدون اینکه مجددا تمام بخش را مجددا برنامه ریزی کنید. GibbsCAM toolpath verificationToolpath VerificationToolpath simulation با تشخیص برخورد، که در هر نقطه از برنامه نویسی موجود است، نشان دهنده حرکت ابزار و سطح رندر شبیه سازی ماشین های GibbsCAM، شبیه سازی ماشین دقیق، از شبیه سازی ماشین های پیچیده تر، ساده ترین شبیه سازی ماشین GibbsCAM می تواند از خطاهای گران قیمت در ماشین جلوگیری کند و به طور قابل توجهی در ماشین ثابت کند. بدون خطا ارسال پردازشگرها استفاده از کتابخانه بزرگ از بیش از 13،000 بدون خطا ارسال پست الکترونیکی پردازنده های ایجاد شده و نگهداری شده توسط گیبس، و یا Gibbs ایجاد پردازنده پست را برای شما، دقیقا مطابقت با نیازهای خود را.


  برای شما فقط خریداری گزینه های شما نیاز امروز، و با اضافه کردن ماشین های جدید، عملکرد اختیاری را اضافه کنید. قابلیت های جدید به طور مستقیم به رابط و منوها که قبلا برنامه نویسان شما آن را می شناسند، ادغام می کنند. پشتیبانی GibbsCAM با پشتیبانی بی نظیر GibbsCAM Reseller همیشه برای کمک به شما وجود دارد، اما اگر به هر دلیلی کارشناسان فنی شما فورا در دسترس نباشند، پشتیبانی فنی GibbsCAM شما پوشش داده شده است.


  هزینه ها، افزایش ProfitGibbsCAM برای کارآمدی برنامه نویس، کارآیی برای ماشین ساز و کارایی در دستگاه توسعه داده شد. با GibbsCAM شما برنامه های بیشتری را سریعتر دریافت خواهید کرد. شما دقت و قابلیت اطمینان بیشتری خواهید داشت.


  شما زمان کمتری برای تست و اثبات برنامه ها صرف خواهید کرد. شما می توانید زمان های چرخه سریعتر و قطعات بیشتری را از درون دریافت کنید تا مشتریان بیشتری راضی باشید. با GibbsCAM شما یک راه حل برنده دارید!.


  Surfcam یک محصول قدرتمند 3D CAM است که توازن میان مجموعه ویژگی ها و سهولت استفاده را به دست می دهد. Surfcam با تجربه فوق العاده ای از تجربه جعبه می تواند به کسب و کارتان کمک کند تا کارایی بیشتری داشته باشید و سود آورتر شوید. Surfcam برنامه های زیر را ارائه می دهد: سیستم SURFCAM 2 AxisSURFCAM 2 سیستم محور، مقرون به صرفه ترین و باکیفیت ترین بسته CAM با یک کتابخانه قوی از استراتژی های pathpath است.


  برای قدرت نهایت زنگ زدن، گزینه TRUEMill را اضافه کنید تا با افزایش میزان حذف مواد با 5X افزایش یابد و در طول عمر ابزار برش افزایش پیدا کند. SURFCAM 3 AxisSURFCAM 3 سیستم Axis ترکیبی از قابلیت های قدرتمند همراه با سهولت استفاده . SURFCAM ابزارهای کارآمد و قابل اعتماد را در حتی پیچیده ترین هندسه سطح ارائه می دهد.


  SURFCAM 3 محور استراتژی های ماشینکاری با سرعت بالا، پردازش سریع، حرکت سریع و حرکت بهینه سازی شده را ارائه می دهد که بالاترین سطح کیفیت را ارائه می دهد. SURFCAM 4/5 AxisSURFCAM ارائه می دهد به طور همزمان ماشینکاری 4 و 5 محور با ابزار کامل حرکت و تجسم و تایید. کنترل دقیق در هر جنبه ای از ماشینکاری چند محوری به دست آوردن اطمینان از حرکت ابزار ایمن برای حتی برنامه های چالش برانگیز است.


  سیستم 4 و 5 Axis پشتیبانی از تمام ابزارهای استاندارد با کنترل برخورد، اجتناب از دروغ، انسداد toolpath و غیره است. SURFCAM تراش و میل TurnSURFCAM تراش کنترل هر جنبه از نیازهای چرخش خود را از roughing تا پایان نهایی را کنترل می کند. مسیرهای رایگان Gouge که شامل چرخاندن، چرخش و رشته سازی هستند، مشخصه دستگاه تراش SURFCAM است.


  پشتیبانی از چرخه های کنسرو شده پیشرفته به سرعت و به سرعت دریافت کد به طبقه کارخانه به سرعت و به آسانی می افزاید. SURFCAM سیم EDMSURFCAM سیم EDM شامل سه استراتژی منحصر به فرد طراحی شده برای دیدار با انواع EDM الزامات Wire.SURFCAM بخشی ModelerSURFCAM بخشی مدل ساز یک ابزار به طور خاص برای طراحی سریع و ساده و اصلاح مدل های جامد با قابلیت های پیشنهادی کاملا جامع.


  SURFCAM SolidWorksSolidWorks ™ Part Design Only (PDO) یا Part Design & Assemblies (PDA) 2 گزینه افزوده برای مشتریان SURFCAM است که نیاز به قابلیت 3D مدل جامع 3D دارند. مشتریان SURFCAM همچنین دارای مزیت افزوده به حفظ وابستگی بین سطوح SURFCAM و قطعات و مجموعه های SolidWorks در CAD / CAM خود هستند، طراحی شده از طریق محیط تولید..


  Surfcam سنتی محصول قدرتمند 3D CAM است که توازن میان مجموعه ویژگی ها و سهولت استفاده را به دست می دهد. Surfcam Traditional با تجربه فوق العاده ای از تجربه جعبه می تواند به کسب و کار شما تبدیل شود و حتی کارآیی تر و سودآورتر باشد. Surfcam یک محصول قدرتمند 3D CAM است که توازن میان مجموعه ویژگی ها و سهولت استفاده را به دست می دهد.


  Surfcam با تجربه فوق العاده ای از تجربه جعبه می تواند به کسب و کارتان کمک کند تا کارایی بیشتری داشته باشید و سود آورتر شوید. Surfcam برنامه های زیر را ارائه می دهد: سیستم SURFCAM 2 AxisSURFCAM 2 سیستم محور، مقرون به صرفه ترین و باکیفیت ترین بسته CAM با یک کتابخانه قوی از استراتژی های pathpath است. برای قدرت نهایت زنگ زدن، گزینه TRUEMill را اضافه کنید تا با افزایش میزان حذف مواد با 5X افزایش یابد و در طول عمر ابزار برش افزایش پیدا کند.


  SURFCAM 3 AxisSURFCAM 3 سیستم Axis ترکیبی از قابلیت های قدرتمند همراه با سهولت استفاده . SURFCAM ابزارهای کارآمد و قابل اعتماد را در حتی پیچیده ترین هندسه سطح ارائه می دهد. SURFCAM 3 محور استراتژی های ماشینکاری با سرعت بالا، پردازش سریع، حرکت سریع و حرکت بهینه سازی شده را ارائه می دهد که بالاترین سطح کیفیت را ارائه می دهد.


  SURFCAM 4/5 AxisSURFCAM ارائه می دهد به طور همزمان ماشینکاری 4 و 5 محور با ابزار کامل حرکت و تجسم و تایید. کنترل دقیق در هر جنبه ای از ماشینکاری چند محوری به دست آوردن اطمینان از حرکت ابزار ایمن برای حتی برنامه های چالش برانگیز است. سیستم 4 و 5 Axis پشتیبانی از تمام ابزارهای استاندارد با کنترل برخورد، اجتناب از دروغ، انسداد toolpath و غیره است.


  SURFCAM تراش و میل TurnSURFCAM تراش کنترل هر جنبه از نیازهای چرخش خود را از roughing تا پایان نهایی را کنترل می کند. مسیرهای رایگان Gouge که شامل چرخاندن، چرخش و رشته سازی هستند، مشخصه دستگاه تراش SURFCAM است. پشتیبانی از چرخه های کنسرو شده پیشرفته به سرعت و به سرعت دریافت کد به طبقه کارخانه به سرعت و به آسانی می افزاید.


  SURFCAM سیم EDMSURFCAM سیم EDM شامل سه استراتژی منحصر به فرد طراحی شده برای دیدار با انواع EDM الزامات Wire.SURFCAM بخشی ModelerSURFCAM بخشی مدل ساز یک ابزار به طور خاص برای طراحی سریع و ساده و اصلاح مدل های جامد با قابلیت های پیشنهادی کاملا جامع. SURFCAM SolidWorksSolidWorks ™ Part Design Only (PDO) یا Part Design & Assemblies (PDA) 2 گزینه افزوده برای مشتریان SURFCAM است که نیاز به قابلیت 3D مدل جامع 3D دارند.


  مشتریان SURFCAM همچنین دارای مزیت افزوده به حفظ وابستگی بین سطوح SURFCAM و قطعات و مجموعه های SolidWorks در CAD / CAM خود هستند، طراحی شده از طریق محیط تولید..


  آیا شما با نرم افزار ساختاری مهندسی ساختاری فعلی خود ناراضی هستید؟ آیا نرم افزار مهندسی سازه شما نیازهای شما را برآورده نمی کند؟ سپس وقت آن است که کانال دیجیتال را در نظر بگیریم. ما درک می کنیم که شرکت ها باید امروز با کمتر کار کنند. کارآمد بودن اولویت در همه زمینه های کسب و کار است.


  در کانال دیجیتال، محصولات زمان سنجی ما، محصولات نرم افزاری ثابت شده اطمینان حاصل می کند که کیفیت حرفه ایی که شما نیاز دارید تا روزانه خواسته های حرفه ای خود را برآورده کنید. نرم افزار طراحی سازه برای شرکت های مهندسی: در کانال دیجیتال، ما 19 نرم افزار طراحی برای شرکت های مهندسی ارائه می دهیم. در اینجا یک نمونه از محصولات نرم افزاری ما است: - حفظ طراحی دیوار - فولاد - تجزیه و تحلیل باد - VersaFrame - طراحی ستون بتن - تجزیه و تحلیل گروه شمع ما فقط محصولات ما را نمی فروشند و شما را ترک می کند تا خودتان آن را تمام کنید.


  یک منطقه که در آن ما واقعا برتریم، خدمات مشتری و پشتیبانی فنی است. در حالی که این بسیار پر زرق و برق نیست، این همه تفاوت را ایجاد می کند. ما در خدمات مشتریان ما افتخار می کنیم.


  به همین دلیل 92 درصد از مشتریان ما به پشتیبانی فنی ما امتیاز بسیار خوب یا عالی ارائه می دهند. پشتیبانی فنی ما توسط نمایندگی های فروشان نیز مورد استفاده قرار نمی گیرد. فروشنده با ارائه یک سطح پشتیبانی از توسعه دهندگان نرم افزار خود، امکان پذیر نیست.


  طراحی نرم افزار طراحی مهندسی نرم افزار ما با راهنمایی ها و آموزش هایی که زمان خود را در هنگام آموزش در اختیار شما قرار می دهد، کامل می شود. اگر سوالی دارید، می توانید با دوشنبه از جمعه، بین 8 صبح تا 5 صبح، تماس بگیرید. CST، و ما به سؤالات آموزشی خود یک به یک پاسخ خواهیم داد.


  ما از GOTOMETING استفاده می کنیم، که به ما اجازه می دهد تقریبا در مقابل شما قرار بگیرد تا شما را از طریق مسأله مشکل برانگیزانید. در مورد کانال دیجیتال کانال دیجیتال ممکن است نسبتا جدید باشد، محصولات ما زمان آزمون بیش از 20 سال است. با بیش از 11،000 مشتری در سراسر جهان، ما باید تایید داشته باشیم که باید بدانیم که کارهایی که ما انجام می دهیم، به رشد کسب و کارهای مشتریان کمک می کند.


  ما می دانیم که به منظور رشد شرکت ما، شرکت شما باید رشد کند. به منظور افزایش سود ما، ما باید به افزایش سود شما کمک کنیم. این یک فرمول ساده است، اما ما معتقدیم که ما نسبتا خوب هستیم.


  با استفاده از نرم افزار مهندسی ساختار ما، شما به زودی به توافق برسید. تماس با کانال دیجیتال امروز آیا شما آماده هستید تا مطمئن شوید که بهترین نرم افزار طراحی برای شرکت های مهندسی دارید؟ به ما تلفن بزنید 800-449-5033. ما آماده هستیم که شرکت شما را با نرم افزار مهندسی که نیاز دارید فراهم کنید.


  .


  با ContextCapture Center، شما حتی می توانید حتی بزرگترین و چالش برانگیز ترین مدل های 3D از شرایط موجود را برای پروژه های زیربنایی همه انواع، از جمله مقیاس های بزرگ به عنوان کل شهرهای، مشتق شده از هر عکس دیجیتال، از جمله پشتیبانی از سیستم های پیشرفته تر دوربین های هوایی، از جمله سیستم های خرید UAVs و اسکنرهای لیزری. بدون نیاز به تجهیزات گران قیمت، شما می توانید به سرعت ایجاد و استفاده از این شبکه های بسیار دقیق 3D واقعیت را برای ارائه دقیق زمینه های دنیای واقعی برای طراحی، ساخت و ساز و تصمیمات عملیاتی برای استفاده در طول عمر پروژه. قابلیت های: - تصویربرداری از بسیاری از دوربین ها و انواع حسگرها استفاده از انواع مختلف دوربین ها، از گوشی های هوشمند تا سیستم های چند منظوره بسیار متمایز هوایی و زمینی.


  استفاده از هر فرمت تصویر موجود و ابرداده برای ایجاد مدل های 3D .- ایجاد انیمیشن ها، فیلم ها و پرواز از طریق ایجاد تصاویر ارتجاعی و منظره با وضوح بالا با ارائه عکس های فوری از هر اندازه. اندازه تصویر و مقیاس را با استفاده از حاکمان خروجی، مقیاس و موقعیت برای استفاده مجدد دقیق تنظیم کنید.


  استفاده از سیستم بصری مبتنی بر زمان پرواز و از طریق انیمیشن برای تولید فیلم سریع و آسان فیلم. ایجاد تصاویر با کیفیت بالا. استفاده از ابزارهای تصویربرداری با وفاداری بالا برای پشتیبانی نقشه دقیق و مهندسی.


  ترکیب تصاویر در تقریبا هر فرمت و طرح .- ایجاد مدل های سطح زمینی مقیاس پذیر استفاده و نمایش مدل های بسیار بزرگ زمین برای افزایش سرمایه گذاری در مجموعه داده های بزرگ. نمایش مدل های سطح زمینی مقیاس پذیر در حالت های مختلف، مانند سایه سایه با سایه، زاویه، ارتفاع، شیب، خطوط و موارد دیگر.


  همگام سازی مدل های زمین با داده های منبع مانند فایل های DGN، داده های نقطه ای ابر و غیره. - تولید محاسبات قدرت PowerSpeed ​​با توانایی استفاده از آخرین سیستم های محاسباتی برای واحد پردازش دسکتاپ و خوشه با توانایی استفاده از محاسبات GPU، محاسبه هسته ای پیشرفته، تنظیم بلوک پیشرفته بسته بندی، مکانیسم کاشی کاری، صف وظیفه و نظارت، محاسبات شبکه و مدیریت فوق العاده بزرگ پروژه .- ایجاد مدل های 2D و 3D GIS مدل های دقیق جی پی اس 3D با استفاده از طیف گسترده ای از انواع داده های جغرافیایی شامل ارتوفات واقعی، ابرهای نقطه ، مدل ارتقاء دیجیتال ردیف و فرمت Esri I3S.


  شامل یک رابط پایگاه داده SRS برای اطمینان از قابلیت همکاری با راه حل GIS شما از انتخاب است. - ایجاد 3D CAD models. تولید مدل های 3D با استفاده از طیف وسیعی از فرمت های CAD سنتی مانند STL، OBJ یا FBX، فرمت های ابر ابر و همچنین چندین حلقه های نوآورانه مانند Bentley باز کردن 3SM یا 3MX برای اطمینان از اینکه مدل های شما در محیط مدل سازی شما در دسترس هستند.


  - ادغام داده ها از منابع مختلف با شبکه های واقعیت با افزایش داده های اطلاعات مانند اطلاعات جغرافیایی، با اتصال به قسمت های خاص مش، امکان جستجو و مناطق اطلاعات مش را براساس داده های مربوط به آن تجسم کنید. داده های موقعیت یابی را یکپارچه کنید. نقاط کنترل زمین یا برچسب های GPS را به مدل های دقیق ژئوترفوزیلی بچسبانید.


  این شما را قادر می سازد که پروژه خود را جغرافیایی کنید و دقیقا اندازه گیری مختصات، فاصله ها، مناطق و حجم ها را اندازه گیری کنید. - اندازه گیری و تجزیه و تحلیل داده های مدل. زمان پاسخ دقیق را با انجام اندازه گیری دقیق فاصله ها، حجم ها و سطوح مستقیما در داخل رابط مشاهده 3D مشاهده کنید.


  هندسه از داده های مدل سازی واقعیت استفاده از خطوط شکست، خطوط رنگ، سطوح، هواپیما، سیلندر، و خطوط مرکز سیلندر از شبکه های واقعیت و ابرهای نقطه. کلیدهای کلاسیک و بخش نقاط ابر و شبکه های واقعی برای ساده سازی استخراج بردار - انجام حملات هوایی خودکار و بازسازی 3D به طور کامل کالیبراسیون تمام تصاویر را با به طور خودکار شناسایی موقعیت نسبی و جهت هر عکس. برای بازسازی محدودیت ها و بازسازی محدودیت ها را برای اطمینان از مدل های بسیار دقیق استفاده کنید.


  بازسازی 3D، بازسازی سه بعدی و بازخوانی مجدد. - انتشار و مشاهده مدل های آماده وب. تولید مدل های هر اندازه ای که برای انتشار وب سایت بهینه شده اند و می توان آنها را با استفاده از یک پلاگین رایگان وب مشاهده کرد.


  بیننده این امکان به اشتراک گذاری فوری و تجسم مدل های سه بعدی را در وب فراهم می کند. - تجسم، دستکاری و ویرایش داده های مدل سازی واقعیت. ایجاد و ویرایش ابرهای نقطه با میلیاردها نقطه، تغییر طبقه بندی آنها، رنگ و حذف یا ویرایش نقاط.


  ماکول های واقعیت و مدل های زمین های مقیاس پذیر را با صدها میلیون مثلث کنترل می کند. واردات، retouch، و مش های صادراتی در بسیاری از فرمت ها..


© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت DlTime محفوظ است.