این بازی بزرگترین بازی اکشن RPG است، ترکیبی از بازی های مبارزه ای و بازی های تیراندازی است. مانند دیگر بازی های مبارزه، شما را به دنیای ماجراجویی فوق العاده آورده، باید با بسیاری از زامبی ها، هیولاها و مخالفان قدرتمند مواجه شوید، اما بیش از این، شما فرصتی برای نشان دادن مهارت تیراندازی خود را به عنوان در بازی های تیراندازی. نگرانی بیشتر در مورد اینترنت، حالا شما می توانید از این بازی هر بار که شما دارید و در همه جا با تجربه بازی های کامل بازی لذت ببرید لذت ببرید.


    آیا شما آماده هستید که بزرگترین بازیکن این بازی های Stickman باشد؟ در هر نبرد ماجراجویی، شما مبارزان stickman را که در سفر به فتح جهان تاریک هستند و با سلاح های زیادی، مهارت ها و پوست های عالی پر می شوند، بازی خواهید کرد. آماده باشید برای بازی های هیجان انگیز stickman، شما می توانید جنگنده و استاد بازی چوب. آیا شما درایو، شجاعت و اشتیاق به استاد دارید؟ - EPIC BATTLE در شلیک GAMESWhen نبرد شروع می شود، هر stickman نیاز به مبارزه با هیولاهای خطرناک است که به طور مداوم به او حمله می کنند.


    هر زمان که بخواهید آنها را بکشید یا از کشتن آنها اجتناب کنید. این همیشه یک زمان سخت است، اما اگر از چندین مهارت استفاده کنید، توانایی ساختن stickman خود را قوی تر خواهید داشت. سعی کنید به سختی توسط هیولاها آسیب نبینید.


    طراحی NICE، EFFECT و GRAPHICS شما با جلوه های گرافیکی و صوتی One Gun: Stickman آشنا خواهید شد. یک قهرمان stickman باشید، سحر و جادو قدرتمند دیوانه کنید و جهان تاریکی را بسوزانید. با استفاده از کنترل های هوشمندانه برای مبارزه با حداکثر اثر! - تن از هیولا های مختلف ارتقاء بسیار خطرناک است و شما نیاز به سلاح های قوی تر نسبت به شروع می شود.


    ارتقا حمله، زره، سلامتی را در هر سطح بهتر!.


© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت DlTime محفوظ است.