3D Home Architect به عنوان یک راه حل بسیار ساده و در عین حال حرفه ای طراحی داخلی با ویژگی های قدرتمند، رابط کاربری بصری، عملیات ساده، تظاهرات بی رویه 3D و اندازه فایل کوچک، 3D Home Architect مجموعه ای کامل از ابزارها را فراهم می کند، هزاران خانه و باغ آماده خانه، گسترده انواع الگوهای مواد، یک کتابخانه بزرگ لوازم خانگی، و عناصر منظره ایده آل (از جمله گیاهان، درختان، دامنه ها و نمرات، شمشیربازی، باغها، استخرها، روشنایی بیرونی و غیره) برای طراحی خانه و طراحی منظره. علاوه بر این، کاربر اجازه می دهد تا هر جزئیات پروژه خانه و یا منظره خود را تغییر دهد و از سوئیچ صفحه نمایش 2D / 3D پشتیبانی می کند، که به شما اجازه می دهد تا در فضای مجازی با استفاده از تصویر واقعی 3D استفاده کنید. به طور خلاصه، اگر شما یک معمار حرفه ای نیستید، اما یک مرد که طراحی خانه DIY را دوست دارد و قصد دارد از یک نرم افزار برای طراحی خانه و حیاط خود در کامپیوتر استفاده کند، 3D Home Architect می تواند حقیقت را برای شما به ارمغان بیاورد خانه خود را به سطح بعدی برسانید.


  GibbsCAM® نرم افزاری قدرتمند و آسان برای استفاده از CAM برای برنامه نویسی دستگاه های CNC می باشد که یکپارچه سازی یکپارچه هر بسته CAD را فراهم می کند. طیف گسترده ای از قابلیت های برنامه نویسی GibbsCAM ارائه راه حل برای آسیاب 2-5 محور، چرخش، ماشینکاری چند منظوره، ماشینکاری سبک شوی و سیم EDM. GibbsCAM® یک سیستم CAM برش لبه برای برنامه نویسی ابزارهای CNC است.


  GibbsCAM دارای قدرت و انعطاف پذیری است تا به شما اجازه می دهد قطعات را به طوری که می خواهید. با استفاده از رابط کاربر پسند خود که آسان است به حرکت، شما بهره وری را به حداکثر برسانید. این که آیا برنامه نویسان CNC، ماشین ساز یا مهندس تولید، کاربر اصطلاحات آشنا را پیدا خواهد کرد.


  آیکون ها معنی می دهند. پردازش ها منطقی خواهند بود. با GibbsCAM، برنامه نویسی سی ان سی قابل انعطاف، سریع، قابل اعتماد و کارآمد می باشد.


  GibbsCAM این کار را انجام می دهد. AllMill، Drill، Turn، Burn-GibbsCAM آیا AllGibbsCAM برنامه های هر دستگاه تراش CNC، تراشکاری، میل میل یا سیم EDM را برنامه ریزی می کند. از دو محور تراشکاری و 2.


  5 محوره، به سه و چهار و پنج محور همزمان و پیچیده ترین چند اسپیندل، چند برجک، چند وظیفه و ماشین های MTM به سبک سوئیس، GibbsCAM همه آنها را درایو می کند. برنامه نویسان دریافت آیکون رابط کاربری به سرعت FastThe به راحتی قابل فهم است، و ساختار منو مسطح است، بنابراین برنامه نویسان مجبور نیست پس از انجام منو از طریق منو گام بردارند. این امکان ناوبری سریع و برنامه نویسی سریع برای برنامه نویسان با تجربه و یادگیری سریع برای برنامه نویسان جدید فراهم می کند.


  GibbsCAM Solid Integration Integrating Integrated with Any CAD System سیستم CAD هر کدام از مشتریان، طراحان یا مهندسین ترجیح می دهند از آن استفاده کنند، این فرمت است که GibbsCAM خواندن یا باز کردن مستقیم و دقیق، بنابراین شما می توانید به سرعت مدل های بخشی برای machinability را تغییر دهید. Accurate، Flexible و Reliable Toolpath CreationReads، ترجمه، ایجاد، اصلاح و ماشین آلات بخشی از جزئیات را با دقت. راه های متعددی برای رانندگی ابزارهای برش، از جمله راهبردهای ماشینکاری سریع با سرعت بالا فراهم می کند، بنابراین قطعات می توانند برنامه شما را طراحی و راه خود را به کار گیرند.


  ابزارها و فرایندها را ذخیره می کند، بنابراین شما می توانید به سرعت یک خانواده از قطعات را برنامه ریزی کرده یا به مهندسی واکنش نشان دهید بدون اینکه مجددا تمام بخش را مجددا برنامه ریزی کنید. GibbsCAM toolpath verificationToolpath VerificationToolpath simulation با تشخیص برخورد، که در هر نقطه از برنامه نویسی موجود است، نشان دهنده حرکت ابزار و سطح رندر شبیه سازی ماشین های GibbsCAM، شبیه سازی ماشین دقیق، از شبیه سازی ماشین های پیچیده تر، ساده ترین شبیه سازی ماشین GibbsCAM می تواند از خطاهای گران قیمت در ماشین جلوگیری کند و به طور قابل توجهی در ماشین ثابت کند. بدون خطا ارسال پردازشگرها استفاده از کتابخانه بزرگ از بیش از 13،000 بدون خطا ارسال پست الکترونیکی پردازنده های ایجاد شده و نگهداری شده توسط گیبس، و یا Gibbs ایجاد پردازنده پست را برای شما، دقیقا مطابقت با نیازهای خود را.


  برای شما فقط خریداری گزینه های شما نیاز امروز، و با اضافه کردن ماشین های جدید، عملکرد اختیاری را اضافه کنید. قابلیت های جدید به طور مستقیم به رابط و منوها که قبلا برنامه نویسان شما آن را می شناسند، ادغام می کنند. پشتیبانی GibbsCAM با پشتیبانی بی نظیر GibbsCAM Reseller همیشه برای کمک به شما وجود دارد، اما اگر به هر دلیلی کارشناسان فنی شما فورا در دسترس نباشند، پشتیبانی فنی GibbsCAM شما پوشش داده شده است.


  هزینه ها، افزایش ProfitGibbsCAM برای کارآمدی برنامه نویس، کارآیی برای ماشین ساز و کارایی در دستگاه توسعه داده شد. با GibbsCAM شما برنامه های بیشتری را سریعتر دریافت خواهید کرد. شما دقت و قابلیت اطمینان بیشتری خواهید داشت.


  شما زمان کمتری برای تست و اثبات برنامه ها صرف خواهید کرد. شما می توانید زمان های چرخه سریعتر و قطعات بیشتری را از درون دریافت کنید تا مشتریان بیشتری راضی باشید. با GibbsCAM شما یک راه حل برنده دارید!.


  Surfcam یک محصول قدرتمند 3D CAM است که توازن میان مجموعه ویژگی ها و سهولت استفاده را به دست می دهد. Surfcam با تجربه فوق العاده ای از تجربه جعبه می تواند به کسب و کارتان کمک کند تا کارایی بیشتری داشته باشید و سود آورتر شوید. Surfcam برنامه های زیر را ارائه می دهد: سیستم SURFCAM 2 AxisSURFCAM 2 سیستم محور، مقرون به صرفه ترین و باکیفیت ترین بسته CAM با یک کتابخانه قوی از استراتژی های pathpath است.


  برای قدرت نهایت زنگ زدن، گزینه TRUEMill را اضافه کنید تا با افزایش میزان حذف مواد با 5X افزایش یابد و در طول عمر ابزار برش افزایش پیدا کند. SURFCAM 3 AxisSURFCAM 3 سیستم Axis ترکیبی از قابلیت های قدرتمند همراه با سهولت استفاده . SURFCAM ابزارهای کارآمد و قابل اعتماد را در حتی پیچیده ترین هندسه سطح ارائه می دهد.


  SURFCAM 3 محور استراتژی های ماشینکاری با سرعت بالا، پردازش سریع، حرکت سریع و حرکت بهینه سازی شده را ارائه می دهد که بالاترین سطح کیفیت را ارائه می دهد. SURFCAM 4/5 AxisSURFCAM ارائه می دهد به طور همزمان ماشینکاری 4 و 5 محور با ابزار کامل حرکت و تجسم و تایید. کنترل دقیق در هر جنبه ای از ماشینکاری چند محوری به دست آوردن اطمینان از حرکت ابزار ایمن برای حتی برنامه های چالش برانگیز است.


  سیستم 4 و 5 Axis پشتیبانی از تمام ابزارهای استاندارد با کنترل برخورد، اجتناب از دروغ، انسداد toolpath و غیره است. SURFCAM تراش و میل TurnSURFCAM تراش کنترل هر جنبه از نیازهای چرخش خود را از roughing تا پایان نهایی را کنترل می کند. مسیرهای رایگان Gouge که شامل چرخاندن، چرخش و رشته سازی هستند، مشخصه دستگاه تراش SURFCAM است.


  پشتیبانی از چرخه های کنسرو شده پیشرفته به سرعت و به سرعت دریافت کد به طبقه کارخانه به سرعت و به آسانی می افزاید. SURFCAM سیم EDMSURFCAM سیم EDM شامل سه استراتژی منحصر به فرد طراحی شده برای دیدار با انواع EDM الزامات Wire.SURFCAM بخشی ModelerSURFCAM بخشی مدل ساز یک ابزار به طور خاص برای طراحی سریع و ساده و اصلاح مدل های جامد با قابلیت های پیشنهادی کاملا جامع.


  SURFCAM SolidWorksSolidWorks ™ Part Design Only (PDO) یا Part Design & Assemblies (PDA) 2 گزینه افزوده برای مشتریان SURFCAM است که نیاز به قابلیت 3D مدل جامع 3D دارند. مشتریان SURFCAM همچنین دارای مزیت افزوده به حفظ وابستگی بین سطوح SURFCAM و قطعات و مجموعه های SolidWorks در CAD / CAM خود هستند، طراحی شده از طریق محیط تولید..


  RhinoCeros یک برنامه CAD قدرتمند است که به حرفه ای ها و کاربران خانگی اجازه می دهد تا اشکال مانند مدل قایق را طراحی کنند. این برنامه می تواند منحنی ها، سطوح و جامدات NURBS را بدون محدودیت در پیچیدگی، درجه یا اندازه ایجاد، ویرایش، تجزیه و تحلیل، سند، رندر کردن، متحرک سازی و ترجمه کند. Rhino همچنین از مش های چند ضلعی و ابرهای نقطه برای ایجاد پروژه های حرفه ای پشتیبانی می کند.


  در اینجا برخی از ویژگی های کلیدی "RhinoCeros" را می توان نام برد: مدل سازی سه بعدی بدون شکل: - ابزارهایی مانند آنهایی که تنها در محصولات 20 تا 50 برابر بیشتر یافت می شوند. دقیقا هر شکل که می توانید تصور کنید. دقت فوق العاده: - طراحی، نمونه اولیه، مهندس، تجزیه و تحلیل، سند، و تولید هر چیزی از هر اندازه هر چه کوچک یا چه اندازه.


  ویرایش بدون محدودیت: - آزادانه مرور بدون نگرانی در مورد چگونگی شما در آنجا یا جایی که میخواهید بعدی بسازید. 2- تهیه پیش نویس، حاشیه نویسی، و تصویر. - علاوه بر این، سطوح 3 بعدی را به دو الگوی D-D رسانده و درایوهای لیزر، پلاسما و جت را درایور کنید.


  سازمان بزرگ پروژه: - کار با هر دو مدل های بزرگ و تیم های بزرگ. سازگاری: - فایل های مبادله با دیگر طراحی، تهیه پیش نویس، CAM، مهندسی، تجزیه و تحلیل، رندر، انیمیشن، و نرم افزار تصویر. فایل خواندن و تعمیر: - ثابت IGES و مش مشکوک.


  اتصال مستقیم: - پشتیبانی از انواع مختلف سلاح های دیجیتالی 3 بعدی، اسکنرهای 3 بعدی و چاپگرهای 3 بعدی. Customization: - ابزارهای آسان برای استفاده اجازه می دهد که هر دو شما و توسعه دهندگان نرم افزار Rhino را به نیازهای خاص خود برسانید. منحنی یادگیری کوتاه: - تمرکز در طراحی و تجسم بدون distracted توسط نرم افزار.


  سرعت: - حتی در کامپیوتر رایانه های معمولی، Rhino سریع است. هیچ سخت افزار خاصی مورد نیاز نیست. دسترسی: - سخت افزار معمولی.


  منحنی یادگیری کوتاه قیمت مانند دیگر نرم افزارهای ویندوز. بدون هزینه نگهداری پشتیبانی در سراسر جهان گنجانده شده است..


  Surfcam سنتی محصول قدرتمند 3D CAM است که توازن میان مجموعه ویژگی ها و سهولت استفاده را به دست می دهد. Surfcam Traditional با تجربه فوق العاده ای از تجربه جعبه می تواند به کسب و کار شما تبدیل شود و حتی کارآیی تر و سودآورتر باشد. Surfcam یک محصول قدرتمند 3D CAM است که توازن میان مجموعه ویژگی ها و سهولت استفاده را به دست می دهد.


  Surfcam با تجربه فوق العاده ای از تجربه جعبه می تواند به کسب و کارتان کمک کند تا کارایی بیشتری داشته باشید و سود آورتر شوید. Surfcam برنامه های زیر را ارائه می دهد: سیستم SURFCAM 2 AxisSURFCAM 2 سیستم محور، مقرون به صرفه ترین و باکیفیت ترین بسته CAM با یک کتابخانه قوی از استراتژی های pathpath است. برای قدرت نهایت زنگ زدن، گزینه TRUEMill را اضافه کنید تا با افزایش میزان حذف مواد با 5X افزایش یابد و در طول عمر ابزار برش افزایش پیدا کند.


  SURFCAM 3 AxisSURFCAM 3 سیستم Axis ترکیبی از قابلیت های قدرتمند همراه با سهولت استفاده . SURFCAM ابزارهای کارآمد و قابل اعتماد را در حتی پیچیده ترین هندسه سطح ارائه می دهد. SURFCAM 3 محور استراتژی های ماشینکاری با سرعت بالا، پردازش سریع، حرکت سریع و حرکت بهینه سازی شده را ارائه می دهد که بالاترین سطح کیفیت را ارائه می دهد.


  SURFCAM 4/5 AxisSURFCAM ارائه می دهد به طور همزمان ماشینکاری 4 و 5 محور با ابزار کامل حرکت و تجسم و تایید. کنترل دقیق در هر جنبه ای از ماشینکاری چند محوری به دست آوردن اطمینان از حرکت ابزار ایمن برای حتی برنامه های چالش برانگیز است. سیستم 4 و 5 Axis پشتیبانی از تمام ابزارهای استاندارد با کنترل برخورد، اجتناب از دروغ، انسداد toolpath و غیره است.


  SURFCAM تراش و میل TurnSURFCAM تراش کنترل هر جنبه از نیازهای چرخش خود را از roughing تا پایان نهایی را کنترل می کند. مسیرهای رایگان Gouge که شامل چرخاندن، چرخش و رشته سازی هستند، مشخصه دستگاه تراش SURFCAM است. پشتیبانی از چرخه های کنسرو شده پیشرفته به سرعت و به سرعت دریافت کد به طبقه کارخانه به سرعت و به آسانی می افزاید.


  SURFCAM سیم EDMSURFCAM سیم EDM شامل سه استراتژی منحصر به فرد طراحی شده برای دیدار با انواع EDM الزامات Wire.SURFCAM بخشی ModelerSURFCAM بخشی مدل ساز یک ابزار به طور خاص برای طراحی سریع و ساده و اصلاح مدل های جامد با قابلیت های پیشنهادی کاملا جامع. SURFCAM SolidWorksSolidWorks ™ Part Design Only (PDO) یا Part Design & Assemblies (PDA) 2 گزینه افزوده برای مشتریان SURFCAM است که نیاز به قابلیت 3D مدل جامع 3D دارند.


  مشتریان SURFCAM همچنین دارای مزیت افزوده به حفظ وابستگی بین سطوح SURFCAM و قطعات و مجموعه های SolidWorks در CAD / CAM خود هستند، طراحی شده از طریق محیط تولید..


  Edgecam یک سیستم تولید محصولات کامپیوتری (CAM) برای برنامه نویسی بخش NC است. با سهولت استفاده غیرمستقیم و پیشرفته شدن پهنای باند ابزار، این تنها سیستم CAM شما برای تراشکاری، چرخاندن و ماشینکاری مجدد می باشد. Edgecam با استفاده از دانش و تجربه خود در خانه برای راندن فرآیند CAM با ابزارهای اتوماسیون به منظور استفاده از برنامه های مختلف - به شما اجازه می دهد که لبه رقابتی خود را حفظ کنید.


  Edgecam برنامه های زیر را ارائه می دهد: EDGECAM Mill TurnThe استفاده از سهام دم، steadies، زیر اسپیندل، برج های دوقلو همراه با محور C، CY محور و محور B ویژگی های منظم در ماشین آلات چند کاره امروز است. در این محیط غنی برخورد، ترکیب Edgecam در حال چرخش و فرزکاری یک محیط ماشینکاری ایمن است. EDGECAM تولید MillingEDGECAM فراهم می کند قابلیت ایجاد خطوط کارآمد از قاب و هندسه جامد در انواع تنظیمات دستگاه، اعم از محور 2.


  5 تا پیچیده 3 تا 5 محور فرز ماشین آلات. EDGECAM TurningEDGECAM تراشکاری عملكردی ​​را برای تراشهای 2 محور، تنظیمات چند سرنشین، مراكز چرخشی زیر چرخ و ماشین آلات آسیاب / تبدیل فراهم می كند. در یک ماشین آسیاب / چرخشی، فرزکاری و حفاری C-، Y- و B-محور در محیط یکسان انجام می شود و یک راه حل برنامه ریزی کاملا یکپارچه و وابسته فراهم می کند.


  EDGECAM 4 و 5 AxisEDGECAM یکپارچه سازی 4 و 5 محور همزمان ماشینکاری را در خود فرزکاری و آسیاب / محیط زیست به منظور اجازه دادن به طیف وسیعی از استراتژی های برش Multiaxis را به پیچیده ترین ابزار یا اجزای اعمال می شود. EDGECAM 3D Milling EDGECAM دارای مجموعه ای گسترده از چرخه های پیشرفته 3D است که ایده آل برای تولید سریع از مسیرهای بهینه برای تمام سطح و نیازهای ماشینکاری جامد. EDGECAM Part ModelerEDGECAM Part Modeler یک ابزار مدل سازی سه بعدی با هزینه ای موثر است که به طور خاص برای ساخت سریع و ساده و یا تغییر مدل های جامد قبل از تولید طراحی شده است.


  EDGECAM Strategy Manager EDGECAM مدیر استراتژی بهترین موارد را از اصول قوانین، دانش و ماشینکاری مبتنی بر ویژگی و استفاده از این برای تولید سریع، قابل اعتماد و بسیار اتوماتیک یک راه حل برای ماشینکاری جامدات. EDGECAM WaveformWaveform roughing یک روش ماشینکاری با سرعت بالا است که ثابت نگه داشتن ابزار برش بار را با اطمینان از تعامل ابزار در مواد سازگار است. مسیر ابزار حرکت می کند در یک مسیر صاف برای جلوگیری از تغییرات شدید در جهت که سرعت ماشین ابزار را حفظ می کند.


  EDGECAM Solid Machinist EDGECAM ماشینکاری جامد یک سیستم CAM قدرتمند و یکپارچه یکپارچه برای تولید استراتژی ماشینکاری و تراشکاری و تبدیل NC از مدل های جامد است. EDGECAM Wire EDMEDGECAM's Wire EDM علاوه بر کارآیی خود در زمینه آسیاب کردن، چرخاندن و راهاندازی نرم افزار CAM به کار میرود و باعث بهره وری بیشتر و انعطافپذیری بیشتر از طریق ارائه دهنده راه حل یک منبع می شود. EDGECAM Consultancy The Team Support Edgecam متعهد است تا بهترین پشتیبانی ممکن را برای مشتریان ما.


  هدف ما این است که سرمایه گذاری Edgecam خود را با به کارگیری درخواست های پشتیبانی خود به موقع و کارآمد و از طریق بهبود مستمر در سطح خدمات ما، به حداکثر برسانیم..


  آیا شما با نرم افزار ساختاری مهندسی ساختاری فعلی خود ناراضی هستید؟ آیا نرم افزار مهندسی سازه شما نیازهای شما را برآورده نمی کند؟ سپس وقت آن است که کانال دیجیتال را در نظر بگیریم. ما درک می کنیم که شرکت ها باید امروز با کمتر کار کنند. کارآمد بودن اولویت در همه زمینه های کسب و کار است.


  در کانال دیجیتال، محصولات زمان سنجی ما، محصولات نرم افزاری ثابت شده اطمینان حاصل می کند که کیفیت حرفه ایی که شما نیاز دارید تا روزانه خواسته های حرفه ای خود را برآورده کنید. نرم افزار طراحی سازه برای شرکت های مهندسی: در کانال دیجیتال، ما 19 نرم افزار طراحی برای شرکت های مهندسی ارائه می دهیم. در اینجا یک نمونه از محصولات نرم افزاری ما است: - حفظ طراحی دیوار - فولاد - تجزیه و تحلیل باد - VersaFrame - طراحی ستون بتن - تجزیه و تحلیل گروه شمع ما فقط محصولات ما را نمی فروشند و شما را ترک می کند تا خودتان آن را تمام کنید.


  یک منطقه که در آن ما واقعا برتریم، خدمات مشتری و پشتیبانی فنی است. در حالی که این بسیار پر زرق و برق نیست، این همه تفاوت را ایجاد می کند. ما در خدمات مشتریان ما افتخار می کنیم.


  به همین دلیل 92 درصد از مشتریان ما به پشتیبانی فنی ما امتیاز بسیار خوب یا عالی ارائه می دهند. پشتیبانی فنی ما توسط نمایندگی های فروشان نیز مورد استفاده قرار نمی گیرد. فروشنده با ارائه یک سطح پشتیبانی از توسعه دهندگان نرم افزار خود، امکان پذیر نیست.


  طراحی نرم افزار طراحی مهندسی نرم افزار ما با راهنمایی ها و آموزش هایی که زمان خود را در هنگام آموزش در اختیار شما قرار می دهد، کامل می شود. اگر سوالی دارید، می توانید با دوشنبه از جمعه، بین 8 صبح تا 5 صبح، تماس بگیرید. CST، و ما به سؤالات آموزشی خود یک به یک پاسخ خواهیم داد.


  ما از GOTOMETING استفاده می کنیم، که به ما اجازه می دهد تقریبا در مقابل شما قرار بگیرد تا شما را از طریق مسأله مشکل برانگیزانید. در مورد کانال دیجیتال کانال دیجیتال ممکن است نسبتا جدید باشد، محصولات ما زمان آزمون بیش از 20 سال است. با بیش از 11،000 مشتری در سراسر جهان، ما باید تایید داشته باشیم که باید بدانیم که کارهایی که ما انجام می دهیم، به رشد کسب و کارهای مشتریان کمک می کند.


  ما می دانیم که به منظور رشد شرکت ما، شرکت شما باید رشد کند. به منظور افزایش سود ما، ما باید به افزایش سود شما کمک کنیم. این یک فرمول ساده است، اما ما معتقدیم که ما نسبتا خوب هستیم.


  با استفاده از نرم افزار مهندسی ساختار ما، شما به زودی به توافق برسید. تماس با کانال دیجیتال امروز آیا شما آماده هستید تا مطمئن شوید که بهترین نرم افزار طراحی برای شرکت های مهندسی دارید؟ به ما تلفن بزنید 800-449-5033. ما آماده هستیم که شرکت شما را با نرم افزار مهندسی که نیاز دارید فراهم کنید.


  .


  با ContextCapture Center، شما حتی می توانید حتی بزرگترین و چالش برانگیز ترین مدل های 3D از شرایط موجود را برای پروژه های زیربنایی همه انواع، از جمله مقیاس های بزرگ به عنوان کل شهرهای، مشتق شده از هر عکس دیجیتال، از جمله پشتیبانی از سیستم های پیشرفته تر دوربین های هوایی، از جمله سیستم های خرید UAVs و اسکنرهای لیزری. بدون نیاز به تجهیزات گران قیمت، شما می توانید به سرعت ایجاد و استفاده از این شبکه های بسیار دقیق 3D واقعیت را برای ارائه دقیق زمینه های دنیای واقعی برای طراحی، ساخت و ساز و تصمیمات عملیاتی برای استفاده در طول عمر پروژه. قابلیت های: - تصویربرداری از بسیاری از دوربین ها و انواع حسگرها استفاده از انواع مختلف دوربین ها، از گوشی های هوشمند تا سیستم های چند منظوره بسیار متمایز هوایی و زمینی.


  استفاده از هر فرمت تصویر موجود و ابرداده برای ایجاد مدل های 3D .- ایجاد انیمیشن ها، فیلم ها و پرواز از طریق ایجاد تصاویر ارتجاعی و منظره با وضوح بالا با ارائه عکس های فوری از هر اندازه. اندازه تصویر و مقیاس را با استفاده از حاکمان خروجی، مقیاس و موقعیت برای استفاده مجدد دقیق تنظیم کنید.


  استفاده از سیستم بصری مبتنی بر زمان پرواز و از طریق انیمیشن برای تولید فیلم سریع و آسان فیلم. ایجاد تصاویر با کیفیت بالا. استفاده از ابزارهای تصویربرداری با وفاداری بالا برای پشتیبانی نقشه دقیق و مهندسی.


  ترکیب تصاویر در تقریبا هر فرمت و طرح .- ایجاد مدل های سطح زمینی مقیاس پذیر استفاده و نمایش مدل های بسیار بزرگ زمین برای افزایش سرمایه گذاری در مجموعه داده های بزرگ. نمایش مدل های سطح زمینی مقیاس پذیر در حالت های مختلف، مانند سایه سایه با سایه، زاویه، ارتفاع، شیب، خطوط و موارد دیگر.


  همگام سازی مدل های زمین با داده های منبع مانند فایل های DGN، داده های نقطه ای ابر و غیره. - تولید محاسبات قدرت PowerSpeed ​​با توانایی استفاده از آخرین سیستم های محاسباتی برای واحد پردازش دسکتاپ و خوشه با توانایی استفاده از محاسبات GPU، محاسبه هسته ای پیشرفته، تنظیم بلوک پیشرفته بسته بندی، مکانیسم کاشی کاری، صف وظیفه و نظارت، محاسبات شبکه و مدیریت فوق العاده بزرگ پروژه .- ایجاد مدل های 2D و 3D GIS مدل های دقیق جی پی اس 3D با استفاده از طیف گسترده ای از انواع داده های جغرافیایی شامل ارتوفات واقعی، ابرهای نقطه ، مدل ارتقاء دیجیتال ردیف و فرمت Esri I3S.


  شامل یک رابط پایگاه داده SRS برای اطمینان از قابلیت همکاری با راه حل GIS شما از انتخاب است. - ایجاد 3D CAD models. تولید مدل های 3D با استفاده از طیف وسیعی از فرمت های CAD سنتی مانند STL، OBJ یا FBX، فرمت های ابر ابر و همچنین چندین حلقه های نوآورانه مانند Bentley باز کردن 3SM یا 3MX برای اطمینان از اینکه مدل های شما در محیط مدل سازی شما در دسترس هستند.


  - ادغام داده ها از منابع مختلف با شبکه های واقعیت با افزایش داده های اطلاعات مانند اطلاعات جغرافیایی، با اتصال به قسمت های خاص مش، امکان جستجو و مناطق اطلاعات مش را براساس داده های مربوط به آن تجسم کنید. داده های موقعیت یابی را یکپارچه کنید. نقاط کنترل زمین یا برچسب های GPS را به مدل های دقیق ژئوترفوزیلی بچسبانید.


  این شما را قادر می سازد که پروژه خود را جغرافیایی کنید و دقیقا اندازه گیری مختصات، فاصله ها، مناطق و حجم ها را اندازه گیری کنید. - اندازه گیری و تجزیه و تحلیل داده های مدل. زمان پاسخ دقیق را با انجام اندازه گیری دقیق فاصله ها، حجم ها و سطوح مستقیما در داخل رابط مشاهده 3D مشاهده کنید.


  هندسه از داده های مدل سازی واقعیت استفاده از خطوط شکست، خطوط رنگ، سطوح، هواپیما، سیلندر، و خطوط مرکز سیلندر از شبکه های واقعیت و ابرهای نقطه. کلیدهای کلاسیک و بخش نقاط ابر و شبکه های واقعی برای ساده سازی استخراج بردار - انجام حملات هوایی خودکار و بازسازی 3D به طور کامل کالیبراسیون تمام تصاویر را با به طور خودکار شناسایی موقعیت نسبی و جهت هر عکس. برای بازسازی محدودیت ها و بازسازی محدودیت ها را برای اطمینان از مدل های بسیار دقیق استفاده کنید.


  بازسازی 3D، بازسازی سه بعدی و بازخوانی مجدد. - انتشار و مشاهده مدل های آماده وب. تولید مدل های هر اندازه ای که برای انتشار وب سایت بهینه شده اند و می توان آنها را با استفاده از یک پلاگین رایگان وب مشاهده کرد.


  بیننده این امکان به اشتراک گذاری فوری و تجسم مدل های سه بعدی را در وب فراهم می کند. - تجسم، دستکاری و ویرایش داده های مدل سازی واقعیت. ایجاد و ویرایش ابرهای نقطه با میلیاردها نقطه، تغییر طبقه بندی آنها، رنگ و حذف یا ویرایش نقاط.


  ماکول های واقعیت و مدل های زمین های مقیاس پذیر را با صدها میلیون مثلث کنترل می کند. واردات، retouch، و مش های صادراتی در بسیاری از فرمت ها..


© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت DlTime محفوظ است.