قوی ترین برنامه "کوچک کره ای" برای Mac. استودیوی گردان یک پیچ و تاب جدید در ویرایش عکس است. عکس های خود را به تصاویر دایره ای شگفت انگیز تبدیل کنید.


  استودیو مدرن برنامه سرگرم کننده با ویژگی های جدید قدرتمند است که هرگز در این نوع برنامه دیده نمی شود. شما به راحتی می توانید از تصویر دایره ای خود بزرگنمایی کنید و آنرا درست کنید. هنگامی که از تصویر خود راضی هستید، جلوه های حرفه ای مانند عدسی های لنز و اشیاء آسمان مانند آفتاب، ماه، پرندگان و غیره را اضافه کنید.


  یکی دیگر از امکانات بسیار جذاب مجموعه ای از اشیاء "مرکز" است. این شامل حوزه ها، سیارات و اشکال هندسی است که در مرکز دایره تصویر شما قرار می گیرند. این تصویر را به یک جهان مینی منحصر به فرد تبدیل می کند.


  ویژگی ها - ویرایش تصویر در زمان واقعی - تنظیم زوم تصویر، چرخش، حالت چرخش و تکرار - جلوه های بصری نوآور مانند دکوراسیون آسمان، مراکز و عود. لرزه های لنز همانند نرم افزار حرفه ای، LensFlare Studio است. - فیلتر های حرفه ای و چیدمان لنز - پشتیبانی از فایل RAW - presifies exif dataSHARING ایجاد خلاقیت خود را با جهان به اشتراک بگذارید! تصاویر مورد علاقه خود را به PNG، TIFF و JPG ارسال کنید و به شبکه های اجتماعی محبوب مانند فیس بوک و توییتر بفرستید.


  .


  محصول مایکروسافت آفیس که کاربران را با یک رابط برای طراحی اسلایدهای چندرسانه ای طراحی می کند تا در یک سیستم پروژکتور یا رایانه شخصی نمایش داده شود. این نرم افزار شامل تصاویر، صداها، فیلم ها، متن ها و نمودار ها برای ایجاد یک نمایش تعاملی است. مایکروسافت پاورپوینت با سایر محصولات Office مانند مایکروسافت ورد و اکسل تعامل دارد و با اکثر بستههای Microsoft Office نیز موجود است.


  افکار خود را در نوت بوک دیجیتال خودتان مهار کنید. ضبط، سازماندهی و ایده های خود را با نوت بوک های دیجیتالی که می توانید در هر دستگاه دسترسی داشته باشید، به اشتراک بگذارید. یافتن چیزها به سرعت با یک موتور جستجوی قدرتمند که برچسب های خود را دنبال می کند، یادداشت های تایپ شده خود را نشان می دهد، و متن را در تصاویر و یادداشت های دستنویس به رسمیت می شناسد.


  ضخامت، کالیج شدن، برجسته کردن، برجسته کردن، قرار دادن فایل ها، تصاویر و جداول، یادداشت های یادداشت خود را مانند شما می خواهید. نوت بوک را به راحتی با دوستان، خانواده یا همکاران به اشتراک بگذارید تا همه بتوانند در برنامه های سفر، وظایف خانه یا پروژه های کار با یکدیگر کار کنند. ویژگی های پاورپوینت: - نظرهای موضوعی شما را قادر می سازد مکالمات مفیدی را در کنار متن مناسب داشته باشید.


  - تغییر سبک ارائه خود را با استفاده از انواع تم ها، طرح های رنگی مختلف برای یک موضوع. - نمایه Presenter View ابزارهایی را برای ارائه اعتماد به نفس، نمایش اسلایدهای فعلی، اسلایدهای بعدی، یادداشت های بلندگو و یک تایمر در مک خود فراهم می کند، در حالی که تنها نمایش دادن مخاطبان خود را روی صفحه بزرگ نشان می دهد. - صفحه انیمیشن به شما کمک می کند طراحی و تنظیم آهنگ ها را به خوبی انجام دهید.


  - Coauthoring چندین نفر را قادر می سازد همزمان در همان ارائه پاورپوینت کار کنند. - نمایش قطعنامه به شما اجازه می دهد تا تغییرات متضادی را به صورت بصری مقایسه کنید، بنابراین شما به راحتی می توانید تصمیم بگیرید که چه نسخه ای را نگه دارید..


  در دیدگاه دیجیتال، ما درک می کنیم که مشتریان ما نیاز به بیش از فقط مجموعه ابزارهای پیشرو برای ایجاد پیشرفت های ظریف پیشرفته. مهمتر اینکه راه حل های ما نیاز به کار با فرمت های مختلف دوربین و فایل، اجازه می دهد برای جریان های کاری مشترک و ارائه محتوای به پایان رسید برای پلتفورم های مختلف مشاهده، از جمله 3D stereoscopic. به طور خلاصه، Nucoda طراحی شده است تا مقدار بسیار بیشتری از درجه بندی رنگ ارائه دهد.


  Nucoda ترکیبی از یک ابزار خلاقانه با یکپارچه سازی بسیار دقیق به گردش کار Avid، از جمله پشتیبانی کامل از Interplay است. Nucoda یک سیستم درجه بندی کاملا ACES با درجه بندی HDR و پشتیبانی از فرمت EXR در زمان واقعی است. Nucoda با ابزارهای رنگی پیشرو در صنعت که توسط مشتریان مانند Keep Me Posted، Encore، Pixar و Disney، Nucoda ایجاد پیچیده و سبک های بصری برای انیمیشن، کار در 2K / 4K و استریو.


  همراه با Nucoda، طیف وسیعی از ابزارهای پردازش تصویر به نام DVO Classic، شامل DVO Grain، DVO دیافراگم، DVO Regrain و DVO Brickwall است. برخی از ویژگی های کلیدی Nucoda عبارتند از: - برنامه 64 بیتی بومی از تمامی حافظه های موجود در سیستم استفاده می کند و مقابله با حتی بزرگترین تصاویر، از جمله 4K.- جدول زمان بندی آشنا غیر خطی و پردازش مواد به صورت طبیعی و انعطاف پذیر، با چندین ویدیو و آهنگ های صوتی.


  - جدول زمانی و بوک مارک های شات اجازه می دهد برای سازماندهی بهتر و بازیابی اطلاعات. نسخه بندی، به راحتی نسخه های مختلف از عکس ها را به یک جدول زمانی اضافه کنید. - واردات و مطابقت پشتیبانی از تعداد زیادی از فرمت های تصویری از جمله فرمت های لیست استاندارد مانند AAF، و EDL - به طور خودکار استخراج ابرداده و دنباله مطابق.


  - کتابخانه قدرتمند برای مدیریت همه وارد و مواد ارجاع شده را با مرتب سازی، جستجو و مدیریت پیچیده فراداده مدیریت کنید. - ایجاد پوشه کتابخانه خودکار و گزینه های Naming Items در وارد کردن فایل بر اساس کاربر confi فراخوانی فراوانی متادیتا .- قابلیت همکاری جهانی با سیستم های شخص ثالث که از فرمت های استاندارد صنعتی مانند Avid DNxHD، AAF، MXF و QuickTime پشتیبانی می کنند.


  - خواندن و نوشتن فرمت های DPX، Avid DNxHD، MXF و QuickTime. - هر ابزار دارای انعطاف پذیری و مسیریابی بسیار قدرتمند است. قابلیت جداسازی می تواند بر اساس مات بر اساس شکل کاربر تعریف شده و یا با استفاده از ویژگی های پیچیده کلیدر .


  - لایه ها را می توان به صورت انتخابی به منظور ساده سازی عملیات و به طور قابل توجهی افزایش تعاملات کاربر را ذخیره کنید. پشتیبانی چند مانیتور با تنظیمات قطعنامه های مختلف کار می کند در جدول زمانی پیچیده نسیم .- اثر ذخیره و فراخوانی - صرفه جویی و یادآوری اثرات با استفاده از یادداشت ها، از جلوه های تک به اثرات چند لایه پیچیده .


  - ایجاد یک کتابخانه از یادداشت ها و اعمال به هر بخش در هر جدول زمانی در هر پروژه. - رندر موتور - رندر پس زمینه محجوب تضمین می کند که شما همیشه بهترین نتایج را بدون وقفه در دسترس داشته باشید. - شتاب GPU - شتاب دهنده Master Layer در زمان واقعی TIS رندر برای کار پان و اسکن و اصلاح رنگ .


  - فرمت های چندگانه می تواند مورد استفاده و تحویل از یک جدول زمانی است. - در سطح جهانی محصولات نهایی و یا تغییر اندازه اعمال می شود. - VTR I / O Ingest و خروجی.


  PAL، NTSC، HD، 2K و 4K نظارت - پشتیبانی از فایل های RAW از کانن، سونی، ARRI، RED، سیلیکون تصویربرداری SI-2k، فانتوم و سینما DNG.


  گرفتن basICColor اساس بسیاری از ابزارهای اندازه گیری رنگ، کنترل کیفیت، صدور گواهینامه PSO، تجزیه و تحلیل آماری کارهای QC، پروفایل ICC، تنظیم کالیبراسیون صفحه و بهینه سازی مشخصات است. basICColor catch یک ابزار جهانی و بسیار انعطاف پذیر برای اندازه گیری خطی سازی، پروفایل و اهداف تضمین کیفیت است. طیف وسیعی از ابزارها و اهداف پشتیبانی می شود.


  چون basICColor catch بسیار اتوماتیک است، فقط یک کلیک (!) برای انجام خواندن و صرفه جویی در فایل طول می کشد. شما می توانید تراکم طیفی را اندازه گیری کنید - حتی از ابزارهایی که تراکم هایی مانند i1Pro (2) - dot gain، مقادیر کلریمتری را در شرایط نور مشخص مشخص نمی کنند. شما می توانید داده های خارجی و میانگین داده های اندازه گیری بر اساس داده های طیفی وارد کنید.


  شما می توانید اندازه گیری ها را با حداکثر 16 طیف با روشنایی های اندازه گیری مختلف در یک پاس انجام دهید. در اینجا برخی از ویژگی های کلیدی برای "catch basICColor": - نرم افزار برای اندازه گیری اهداف چندگانه: خطی سازی، مشخصات و اهداف تضمین کیفیت - پشتیبانی از اهداف استاندارد صنعت: IT8.7، ECI2002، یوگا / FOGRA، ECI / bvdm کنترل خاکستری نوار، IDEAlliance ISO12647-7 کنترل کنترل رنگ، اهداف لیزر Harlequin، PSO و فرم های آزمون DNA، مرجع 10 دقت مرجع ویژوال مرجع، ColorChecker، ColorChecker DC، Digital ColorChecker SG، و غیره - پشتیبانی از ابزار زیر: basICColor: DISCUS، SQUID3 ؛ باربری: SpectroLFP، SpectroPad؛ ColorPartner: xy-table ColorScout A + با اسپکتروفتومترهای مختلف؛ Datacolor: Spyder3 SR؛ گرتاگ: Spectrolino، SpectroScan؛ کونیکا مینولتا: FD-5، FD-7، FD-9 (حتی با اختیاری AutoFeeder)، CM-26x0؛ Techkon: SpectroDens، SpectroJet؛ X-Rite: 530، SP6x، i1Display2، i1Pro، i1Pro2، i1iO، i1iO2، i1iSis، i1iSis UV-cut، i1iSis2.


  with انواع مختلف نور، براساس داده های اندازه گیری میانگین داده های طیفی، وارد کردن داده های خارجی، basicColor capture اکنون آسان تر از همیشه استفاده می شود. حالت جادوگر جدید اجازه می دهد تا حتی کاربران بی تجربه به سرعت اندازه گیری مربوط به اندازه گیری را انتخاب کنید. Job.


  - قالب ها و جابجایی های AutomationPredefined برای حداکثر انعطاف پذیری و خودکار سازی وظایف اندازه گیری تضمین می کند. این قابلیت شما را قادر می سازد تا تمامی توابع را تنها با کلیک یک کلیک موس انجام دهید. اندازه گیری های مختلف DatabasICColor capture اجازه می دهد تا برای ذخیره سازی تا 16 طیف برای پروفیل ICC طیفی.


  همراه با L * a * b * شما می توانید چگالی و مقادیر نقطه نقطه برای خطی کردن تصویر تنظیم کننده RIP یا چاپگر دیجیتال ذخیره کنید. شما حتی می توانید داده های اندازه گیری چندگانه را بر اساس یک طیف متمرکز کنید. - دستگاه اندازه گیری پشتیبانی از MassCyclor پشتیبانی می کند طیف گسترده ای از دستگاه های اندازه گیری از تمام تولید کنندگان پیشرو .


  - شرایط اندازه گیری M0، M1، M2 مطابق با استاندارد ISO 13655 با ابزار مناسب، مانند کونیکا مینولتا FD-7، کونیکا مینولتا FD-9، X-Rite i1Pro2، i1iSis2..


  3D Home Architect به عنوان یک راه حل بسیار ساده و در عین حال حرفه ای طراحی داخلی با ویژگی های قدرتمند، رابط کاربری بصری، عملیات ساده، تظاهرات بی رویه 3D و اندازه فایل کوچک، 3D Home Architect مجموعه ای کامل از ابزارها را فراهم می کند، هزاران خانه و باغ آماده خانه، گسترده انواع الگوهای مواد، یک کتابخانه بزرگ لوازم خانگی، و عناصر منظره ایده آل (از جمله گیاهان، درختان، دامنه ها و نمرات، شمشیربازی، باغها، استخرها، روشنایی بیرونی و غیره) برای طراحی خانه و طراحی منظره. علاوه بر این، کاربر اجازه می دهد تا هر جزئیات پروژه خانه و یا منظره خود را تغییر دهد و از سوئیچ صفحه نمایش 2D / 3D پشتیبانی می کند، که به شما اجازه می دهد تا در فضای مجازی با استفاده از تصویر واقعی 3D استفاده کنید. به طور خلاصه، اگر شما یک معمار حرفه ای نیستید، اما یک مرد که طراحی خانه DIY را دوست دارد و قصد دارد از یک نرم افزار برای طراحی خانه و حیاط خود در کامپیوتر استفاده کند، 3D Home Architect می تواند حقیقت را برای شما به ارمغان بیاورد خانه خود را به سطح بعدی برسانید.


  PicturesToExe Deluxe اجازه می دهد تا شما را به نمایش اسلاید عکس و ویدئو قابل ملاحظه برای PC، Mac، DVD و یوتیوب. اضافه کردن تصاویر و کلیپ های ویدئویی همراه با تمام اثرات: پان / زوم / چرخش، تبدیل 3D، ماسک ها، سایه ها. PicturesToExe می تواند فایل های رسانه منبع را بدون تبدیل استفاده کند.


  بدون نیاز به صبر کردن برای دیدن نتیجه کار شما. پیش نمایش فوری از یک نمایش اسلاید در زمان واقعی. بالاترین کیفیت تصویر و پخش صاف انیمیشن.


  PicturesToExe Deluxe نیز یک انتخاب عالی برای کاربران پیشرفته و عکاسان عروسی است. PicturesToExe Deluxe فراهم می کند کاربر با تمام ابزار لازم برای ایجاد یک نمایش اسلاید عکس / ویدئو و یا مستند به نظر می رسد. قابلیت های گسترده ای از PicturesToExe Deluxe در سراسر جهان قدردانی شده است.


  این به ویژه برای انگلستان و فرانسه درست است، که در آن PicturesToExe تبدیل به اولین انتخاب برای ایجاد برنامه های صوتی و تصویری برای جشنواره های بین المللی و مسابقات محلی است. PicToExe لوکس ایجاد یک فایل اجرایی با اسلاید خود را در چند ثانیه ایجاد می کند که هیچ برنامه اضافی نیاز ندارد برای اجرای نمایش تصاویر به صورت خودکار (حتی PicturesToExe خود لازم نیست). نمایش اسلاید می تواند با نظر یا متن صوتی یا متن به هر اسلاید و یا با هر فایل موسیقی از مجموعه شما همراه است.


  جدول زمانی با شکل موج، هماهنگ سازی تصاویر را به موسیقی پس زمینه تسهیل می کند. شما می توانید به راحتی صداهای ضبط شده را به اسلایدهای درست در PicturesToExe رایت کنید. اگر نیاز به نمایش یک نمایش اسلاید در مک وجود داشته باشد، PicturesToExe Deluxe می تواند یک فایل اجرایی برای مک ایجاد کند.


  این برنامه می تواند یک دی وی دی دی وی دی را بسازد، فایل های ویدیویی HD، فیلم ها را برای iPhone و iPad تولید کند. نمایش اسلاید در YouTube و فیس بوک. تصاویر TouExe Deluxe را امتحان کنید تا ببینید چه چیزی واقعا قابلیت دارد! در اینجا برخی از ویژگی های کلیدی "PicturesToExe Deluxe": تصاویر و کلیپ های ویدئویی در نمایش اسلاید: - اضافه کردن کلیپ های ویدئویی و تصاویر همراه با تمام اثرات: پان / زوم / چرخش، تبدیل 3D ، ماسک، shadow.


  Quality و عملکرد سریع: - پیش نمایش فوری از نمایش اسلاید خود را در زمان واقعی در تمام صفحه. PicturesToExe می تواند فایل های رسانه منبع را بدون تبدیل استفاده کند. بدون نیاز به انتظار برای دیدن نتیجه کار شما.


  PicturesToExe از شتاب سخت افزاری برای نمایش بی نظیر و صاف نمایش اسلاید استفاده می کند. بالاترین کیفیت تصویر با تمام جزئیات. کنترل شفاف شامل ماسک unsharp.


  Objects و انیمیشن با اثرات 3D: - سیستم سلسله مراتبی از اشیاء (تصاویر، فیلم ها، متن) برای استفاده خلاق. اشیاء (لایه ها) دارای فریم های کلیدی برای انیمیشن پیچیده و جلوه های 3D هستند. خروجی برای PC و Mac در فایل اجرایی: - PicturesToExe یک فایل اجرایی برای PC یا Mac تولید می کند که شامل تمام تصاویر، موسیقی و فیلم ها می باشد.


  نمایش اسلاید در فایل اجرایی (EXE) می تواند بر روی هر کامپیوتر تحت ویندوز 7، ویندوز ویستا و ویندوز ایکس پی اجرا شود. نمایش اسلاید برای Mac نیاز به OSX 10.4 یا بالاتر دارد.


  DVD و خروجی ویدئو: - صادرات فیلم با کیفیت بالا HD (در فرمت H.264) برای پخش در PC، Mac یا تلویزیون با USB. سازمان دیده بان نمایش اسلاید بر روی iPad و آی فون خود را.


  رایت دیسک های ویدئویی دی وی دی با نمایش اسلاید خود را به سرعت و به آسانی. ویرایش موسیقی و صدا: - اضافه کردن موسیقی پس زمینه به نمایش اسلاید خود را و نظرات صوتی به اسلاید انتخاب شده. شما می توانید جدول زمانی با شکل موج برای دقیق هماهنگ سازی اسلایدها به موسیقی استفاده کنید.


  PicturesToExe از چند آهنگ صوتی پشتیبانی می کند. هر کلیپ صوتی می تواند ویرایش و سفارشی شود..


  محصولات نرم افزاری Autodesk Inventor 3D CAD ارائه دهنده نرم افزاری جامع و انعطاف پذیر برای طراحی مکانیک 3D، شبیه سازی محصول، ایجاد ابزار، مهندس به منظور و طراحی ارتباطات است. Inventor به شما امکان می دهد تا مدل دقیق 3D خود را که می توانید به طراحی، تجسم و شبیه سازی محصولات خود قبل از اینکه آنها ساخته شده است، فراتر از 3D را به نمونه سازی های دیجیتال برساند. مدل سازی دیجیتال با Inventor به شرکت ها کمک می کند تا محصولات بهتر طراحی کنند، هزینه های توسعه را کاهش دهند و سریعتر به بازار برسند.


  ویژگی های آسان برای استفاده و آسان برای یادگیری، محصولات Autodesk ® Inventor ® نرم افزار مجموعه ای انعطاف پذیر برای طراحی 3D مکانیکی، بهره وری CAD، ارتباطات طراحی، شبیه سازی محصول، سیستم های مسیریابی و طراحی قالب. با استفاده از نرم افزار Inventor 3D CAD، شما می توانید نقشه های 2D اتوکد و داده های 3D را به یک مدل دیجیتال یکپارچه، ایجاد نمای مجازی از محصول نهایی که می تواند شما را قادر به تایید فرم، مناسب و عملکرد محصول قبل از همیشه نرم افزاری CAD CAD ساخته شده است. TotalAutodesk® Inventor® در تنظیمات مختلف محصول قرار می گیرد که سطوح خاصی از قابلیت را در اختیار شما قرار می دهد تا نیازهای طراحی شما را برآورده سازد.


  هیچ شرکتی متمرکز تر از Autodesk در کمک به شما برای ساخت نمونه های دقیق دیجیتال و ارائه محصولات بهتر به بازار سریع تر با هزینه کمتر است..


  GibbsCAM® نرم افزاری قدرتمند و آسان برای استفاده از CAM برای برنامه نویسی دستگاه های CNC می باشد که یکپارچه سازی یکپارچه هر بسته CAD را فراهم می کند. طیف گسترده ای از قابلیت های برنامه نویسی GibbsCAM ارائه راه حل برای آسیاب 2-5 محور، چرخش، ماشینکاری چند منظوره، ماشینکاری سبک شوی و سیم EDM. GibbsCAM® یک سیستم CAM برش لبه برای برنامه نویسی ابزارهای CNC است.


  GibbsCAM دارای قدرت و انعطاف پذیری است تا به شما اجازه می دهد قطعات را به طوری که می خواهید. با استفاده از رابط کاربر پسند خود که آسان است به حرکت، شما بهره وری را به حداکثر برسانید. این که آیا برنامه نویسان CNC، ماشین ساز یا مهندس تولید، کاربر اصطلاحات آشنا را پیدا خواهد کرد.


  آیکون ها معنی می دهند. پردازش ها منطقی خواهند بود. با GibbsCAM، برنامه نویسی سی ان سی قابل انعطاف، سریع، قابل اعتماد و کارآمد می باشد.


  GibbsCAM این کار را انجام می دهد. AllMill، Drill، Turn، Burn-GibbsCAM آیا AllGibbsCAM برنامه های هر دستگاه تراش CNC، تراشکاری، میل میل یا سیم EDM را برنامه ریزی می کند. از دو محور تراشکاری و 2.


  5 محوره، به سه و چهار و پنج محور همزمان و پیچیده ترین چند اسپیندل، چند برجک، چند وظیفه و ماشین های MTM به سبک سوئیس، GibbsCAM همه آنها را درایو می کند. برنامه نویسان دریافت آیکون رابط کاربری به سرعت FastThe به راحتی قابل فهم است، و ساختار منو مسطح است، بنابراین برنامه نویسان مجبور نیست پس از انجام منو از طریق منو گام بردارند. این امکان ناوبری سریع و برنامه نویسی سریع برای برنامه نویسان با تجربه و یادگیری سریع برای برنامه نویسان جدید فراهم می کند.


  GibbsCAM Solid Integration Integrating Integrated with Any CAD System سیستم CAD هر کدام از مشتریان، طراحان یا مهندسین ترجیح می دهند از آن استفاده کنند، این فرمت است که GibbsCAM خواندن یا باز کردن مستقیم و دقیق، بنابراین شما می توانید به سرعت مدل های بخشی برای machinability را تغییر دهید. Accurate، Flexible و Reliable Toolpath CreationReads، ترجمه، ایجاد، اصلاح و ماشین آلات بخشی از جزئیات را با دقت. راه های متعددی برای رانندگی ابزارهای برش، از جمله راهبردهای ماشینکاری سریع با سرعت بالا فراهم می کند، بنابراین قطعات می توانند برنامه شما را طراحی و راه خود را به کار گیرند.


  ابزارها و فرایندها را ذخیره می کند، بنابراین شما می توانید به سرعت یک خانواده از قطعات را برنامه ریزی کرده یا به مهندسی واکنش نشان دهید بدون اینکه مجددا تمام بخش را مجددا برنامه ریزی کنید. GibbsCAM toolpath verificationToolpath VerificationToolpath simulation با تشخیص برخورد، که در هر نقطه از برنامه نویسی موجود است، نشان دهنده حرکت ابزار و سطح رندر شبیه سازی ماشین های GibbsCAM، شبیه سازی ماشین دقیق، از شبیه سازی ماشین های پیچیده تر، ساده ترین شبیه سازی ماشین GibbsCAM می تواند از خطاهای گران قیمت در ماشین جلوگیری کند و به طور قابل توجهی در ماشین ثابت کند. بدون خطا ارسال پردازشگرها استفاده از کتابخانه بزرگ از بیش از 13،000 بدون خطا ارسال پست الکترونیکی پردازنده های ایجاد شده و نگهداری شده توسط گیبس، و یا Gibbs ایجاد پردازنده پست را برای شما، دقیقا مطابقت با نیازهای خود را.


  برای شما فقط خریداری گزینه های شما نیاز امروز، و با اضافه کردن ماشین های جدید، عملکرد اختیاری را اضافه کنید. قابلیت های جدید به طور مستقیم به رابط و منوها که قبلا برنامه نویسان شما آن را می شناسند، ادغام می کنند. پشتیبانی GibbsCAM با پشتیبانی بی نظیر GibbsCAM Reseller همیشه برای کمک به شما وجود دارد، اما اگر به هر دلیلی کارشناسان فنی شما فورا در دسترس نباشند، پشتیبانی فنی GibbsCAM شما پوشش داده شده است.


  هزینه ها، افزایش ProfitGibbsCAM برای کارآمدی برنامه نویس، کارآیی برای ماشین ساز و کارایی در دستگاه توسعه داده شد. با GibbsCAM شما برنامه های بیشتری را سریعتر دریافت خواهید کرد. شما دقت و قابلیت اطمینان بیشتری خواهید داشت.


  شما زمان کمتری برای تست و اثبات برنامه ها صرف خواهید کرد. شما می توانید زمان های چرخه سریعتر و قطعات بیشتری را از درون دریافت کنید تا مشتریان بیشتری راضی باشید. با GibbsCAM شما یک راه حل برنده دارید!.


© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت DlTime محفوظ است.