دنیای زیبا توسط نیروی تاریکی که از جهنم تاریک می آید تهدید می شود. آنها در همه جای پادشاهی هستند مانند جنگل های زیبا، بیابان های گرم و یا زمین های برف سرد. پادشاهی ها تهاجم می شوند و پادشاهی شما نیز مورد حمله قرار گرفته است.


  از استراتژی خود برای دفاع از پادشاهی خود استفاده کنید. هیولا با قدرت جادویی به راحتی زمین را تهاجم می کنند. شما باید یک استراتژی با قهرمانان ترکیب کنید تا آنها را متوقف کنید.


  از استراتژی برای جادوگر استفاده کنید، خیر شرارت را برنده خواهید شد. بهترین راهبرد را برای مبارزه با هیولاهای بی رحم برای دفاع از پادشاهی خود آماده کنید. پادشاه دفاع_ آخرین مدافع یک بازی دفاعی است.


  با بازی دفاع، مهارت های تاکتیکی بازیکنان بسیار مهم است. شما باید یک تاکتیک خوب، مدیریت خوب و کنترل نظامی خوب داشته باشید. علاوه بر این، شما باید نیروهای و دشمنان خود را درک کنید که تصمیم دقیقا برای جلوگیری از مبارزات حمله دشمن داشته باشید.


  دفاع از دفاع - آخرین مدافع بر اساس دفاع تاکتیکی کلاسیک با ایجاد که تجربیات هیجان انگیز را برای gamer ارائه می دهد. یکی از بزرگترین تفاوت های بازی های کلاسیک دفاع، استراتژی ساخت برج است. برج ها می توانند با توجه به تاکتیک بازیکن انباشته شوند: برج آرچر، برج کانن، برج های جادوگر و برج جنگجو به شکل یک دفاع انعطاف پذیر به وجود می آیند.


  ویژگی توپ خرد کردن یک ویژگی ویژه در پادشاه دفاع است. هر دنیایی سیستم برج به شدت ارتقا یافته است و ویژگی های خاص خود را از هر نوع برج وجود دارد. جنگجو برج، برج آرچر، برج کانن و برج جادوگر، هر نوع برج با ویژگی های مختلف برای مبارزه با انواع مختلف هیولا.


  علاوه بر این، هر برج به 3 سطح ارتقا یافته و آنها دارای توابع خاصی هستند که به شما کمک می کند تا دشمنان را در نبرد به دست آورید..


  نسخه نهایی در سال 2017 از بازی جنگ ستارگان عظیم، Glory Road به زودی برای جشن کریسمس و به نمایش گذاشتن بازیکنان محیط بازی بهتر خواهد بود. تنظیم در طول چندین دهه سلطنت ادیون، پادشاهی جلال صلح آمیز بود. با این حال، برادر کوچکتر پادشاه، تخت سلطنت را برانگیخت، و حتی تصمیم به راه اندازی یک جنگ برای تسخیر تاج و تخت، زیرا پسر پادشاه ادونود به زودی تخت ارث می برد.


  برای برنده شدن در جنگ، او قرارداد را با شب Demon - ارباب شیاطین امضا کرد. او روح خود را به شب وحشت فروخت و به همین دلیل تعداد زیادی از وات ها را به عقب فرستاد. در پایان پادشاه ادموند در دوران جنگ فوت کرد و قبل از اینکه او درگذشت، تاج و تخت پادشاهی را تحویل داد.


  از آن زمان پادشاه جدید مسئولیت سنگین خود را برای مقابله با عمویش و همچنین شبها، بازگرداندن میهن و احیای پادشاهی به عهده گرفته است ...


  ویژگی ها در مقایسه با بازی های سنتی شبیه سازی، این بازی دارای عناصر بیشتری از استراتژی و توسعه است. در این بازی، می توانید سرزمین های خود را بسازید، سربازان را تسخیر کنید، سلاح های خود را بسازید، اژدها را پرورش دهید، و با قهرمانان و حتی خدایان مبارزه کنید. مانند بازی های شبیه سازی سنتی، این سیستم دارای یک سیستم محاصره است.


  علاوه بر این، عناصر جنگی متعدد، از جمله ماجراجویی، تمرینات نظامی، گنجینه اژدها، نبرد برای پایتخت، نبرد برای تخت، و غیره است. این بازی همچنین مکانیسم های مختلفی برای افزایش تعامل بازیکنان مانند جمع آوری اتحاد و باغ جادویی دارد. فقط با بازیکنان از سراسر جهان شروع به کار کنید.


  ما سخت تلاش کرده ایم تا محیط بازی را به صورت عادلانه به نمایش بگذاریم. ما فقط محدود به سطح پادشاهی اضافه کرده ایم و همچنین بسیاری از روش های جدید برای به دست آوردن طلا و سایر منابع را به صورت رایگان اضافه کردیم..


© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت DlTime محفوظ است.