اندام عزیزم عزیزم عاشق عسل است! یک روز ملکه ملکه زنبور ظاهر شد و همه عسل اندرو را سرقت کرد و در سرزمین ماجراجویی فوق العاده، پاپ حباب های ممکن است با اندرو و شکست ملکه زنبور عسل! پاک کردن سطوح و آوردن عسل بازگشت به اندرو و دوستان او. با این به تنهایی و یا با دوستان بازی کنید تا ببینید که چه کسی می تواند بالاترین نمره را دریافت کنید بهترین است بازی حباب تیرانداز برای بزرگسالان و بچه ها! ویژگی: - هرگز پایان دادن به بازی تیراندازی حباب، Buggle 2Clear بیش از 1000 سطح! به روز رسانی ها ادامه خواهد داشت - چه کسی ثروتمندترین شخص در Buggle 2 است؟ جمع آوری حباب و دریافت پاداش! جمع آوری حباب به عنوان بسیاری از شما می توانید! اگر شما حباب های رنگارنگ را جمع آوری می کنید، هدایای مختلفی را دریافت خواهید کرد - دوستان خود را در مورد Buggle نگرانی می کنید. دوستان Buggle حباب های خاصی را به شما هدیه می کنند و به شما کمک می کنند تا بازی Buggle را ساده تر کنید! ملکه زنبور عسل در حال تلاش برای نگه داشتن عسل و ناراحتی اندرو با حشرات مختلف است! با اجنام های قدرتمند بوگل، حشرات را شکست و ملکه را بکوبید زنبور عسل به اندازه - هر زمان و هر کجا، تیراندازی باید ادامه یابد.


  شما هنوز هم می توانید Buggle 2 را بدون دسترسی به اینترنت بازی کنید. بازی Buggle 2 بدون فای! هر زمان و هر کجا، حباب را هر زمان که میخواهید بکشید!.


  یک ابزار قدرتمند برای زبان قدرت این IDE قدرتمند به شما در C و C ++ در لینوکس، OS X و ویندوز کمک می کند، بهره وری خود را با یک ویرایشگر هوشمند، تضمین کیفیت کد، refactorations خودکار و یکپارچگی عمیق با سیستم ساخت CMake افزایش می دهد. ویژگی های کلی CLion: - Smart EditorTrust CLion برای مراقبت از روال در حالی که شما بر روی چیزهای مهم تمرکز می کنند. دانستن کد شما از طریق و از طریق آن، می تواند بهره وری خود را با تکمیل کد های هوشمند و مرتبط مربوطه، کمک های کامل برنامه نویسی از جمله سبک های برنامه نویسی قابل تنظیم، کیبلادها و نمایش های مختلف پروژه، و ناوبری فوری به یک اعلامیه یا استفاده از نماد، افزایش دهد.


  - Generation code save time on typing unnecessary در حالی که CLion برای شما کد ایجاد می کند. اضافه کردن اعضای کلاس، تعویض / اجرای توابع، بسته بندی یک بلوک از کد با یک بیانیه، یا تولید یک بلوک از یک کلمه از یک کلمه با استفاده از الگوهای زنده، همه از طریق میانبرهای صفحه کلید ساده. RefactoringsWith CLION، شما می توانید حفظ، بهبود و تمیز کردن کد در سرعت فکر هر بار که شما نیاز به تغییر نام نمادها، حرکت اعضا به بالا / پایین سلسله مراتب، استخراج کد به عملکرد، تایپد، تعریف و غیره، refactorations خودکار CLion خواهد شد دقت و بلافاصله تغییرات مناسب در سراسر کد را برای شما تبلیغ می کند.


  - در پرواز analysisWith CLION، شما می توانید یک کد را زیبا و درست در همان زمان ایجاد کنید. مسائل مربوط به کد های بالقوه فورا شناسایی می شوند و هنگام تایپ کردن ثابت می شوند. اطمینان حاصل کنید که تمامی تغییرات مناسب توسط CLion به صورت خودکار انجام می شود.


  پشتیبانی CMake تمام فرصت هایی که توسط CMake ارائه می شود تحت CLion هستند. هیچ ساختار پروژه اضافی مورد نیاز نیست، زیرا CLion تمام اطلاعات را از سیستم CMake برداشت و تغییرات خود را در فایل های CMake به صورت خودکار انجام می دهد. ویرایشگر CMakeCache و محاوره تنظیمات CMake به شما کمک می کند که پروژه خود را به شیوه ای مناسب تنظیم کنید.


  - Debugger Integrated بررسی و حل مشکلات با سهولت، با استفاده از نقطه های شکست، ساعت و ارزیابی بیان از طریق رابط کاربر دوستانه CLion. هنگام مشاهده اشکال زدایی، مشاهده کامل پروژه خود را با ارزش های متغیر که در ویرایشگر نشان داده شده است، دریافت کنید. شما حتی می توانید مقدار متغیر را تغییر دهید در حالی که اشکال زدایی برای بررسی یک مسئله در عمق.


  .


© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت DlTime محفوظ است.