دنیای امپراتوری آخرین جنگ Z یک مکان خطرناک است که پر از انبوهی از زامبی های پیچیده و قدرتمند است. سربازان خود را آموزش دهید، یک اتحاد ایجاد کنید و شهر خود را برای محافظت از امپراتوری خود بسازید. شما باید هوشمند، سخت و شجاع باشید برای زنده ماندن.


  امپراتوری جنگ Z Zombie-themed رایگان بازی استراتژی موبایل است که در آن بازیکنان مبارزه با زامبی و بازماندگان دیگر برای ساخت و توسعه امپراتوری خود را. پیوستن به یک اتحاد و تیم خود را با دوستان و متحدان خود از سراسر جهان برای مبارزه با زامبی، توسعه پایه خود و رقابت در حوادث در بازی. شرکت در جنگ های وحشیانه و جمع آوری منابع برای حمایت از نیروهای خود و رشد شهر خود.


  متحد با متحدان و یا انفرادی، آن را به شما است! زندگی یا مرگ شهر شما در دست شماست! ویژگی های بازی - رایگان برای بازی، بازی استراتژی اجتماعی - نمایش جنگ در سراسر جهان بازی در زمان واقعی و گپ زدن با اعضای اتحاد در سراسر جهان. - آموزش نیروهای خود و فرمانده خود، توسعه شهر خود و ایجاد یک ارتش قدرتمند برای مبارزه با زامبی. زامبی نبرد و دیگر بازماندگان برای گسترش شهر خود.


  جنگ بابت بقا را با انواع استراتژی هایی که دائما در حال تغییر هستند، برنده شوید. - سربازان زامبی: قطار های مرگبار، وحشتناک زامبی را برای مبارزه برای شما بکشند. آنها به خصوص برای حمله به شهرها یا دفاع از آنها بسیار قدرتمند هستند.


  - تجربه چالش و هیجان شکست دادن انبوه بی پایان از زامبی ها و موجودات تاریک. - انتخاب یک قهرمان، یک تبه کار، یک سفیر صلح یا یکی دیگر از منابع ارائه دهنده. همه چیز شماست.


  - بیا به ما بپیوندید و مبارزه برای بقا پس از پایان جهان مبارزه کنید..


  آیا شما عاشق غذا و بازی های پخت و پز هستید؟ این آشپزخانه را بازی کنید، آشپزی کنید و غذای خوشمزه را به عنوان آشپز برتر ببرید و مهارت های مدیریت زمان خود را آزمایش کنید. اگر آماده باشید که زندگی ستاره در حال افزایش را تجربه کنید آکادمی آشپز، تب و سرگرم کننده از پخت و پز و پخت با سرآشپز آدری! داستان آشپزی رؤیاهای خود را برای سرآشپز و کشف غذاهای مختلف برای شما پر کنید! سفر و کشف شهرها، هر کدام با یک کافه جدید، کافی شاپ، نانوایی یا غذای آماده! هر قسمت جدید بر روی نقشه شما یک رستوران جدید با دستور العمل های جدید و مشتریان منحصر به فرد سرگرم کننده برای مقابله با به ارمغان بیاورد! توهین کننده شگفت انگیز و حتی یک دزد ممکن است متوقف شود! در این بازی اعتیاد آور مدیریت زمان شما باید برای رسیدن به حداکثر سرعت و مهارت ها! آشپزخانه شما به طور کامل با تمام ظروف مورد نیاز شما مجهز شده است و شما می توانید از موارد پیشرفته تر و مفید تر در فروشگاه پیدا کنید! سفارشات خود را بگیرید، طبخ و غذا بخورید و ابزارهای خود را به بهترین شکل ارتقا دهید! سرگرم کننده برای تلفن های موبایل آستین های خود را بالا ببرید، آماده شوید تا مشتریان را با چالش های مختلف در این جهان کافه خوشحال کنید! زنده ماندن دیوانگی و تبدیل شدن به بزرگترین آشپز تا کنون! اگر می خواهید یک سرگرمی سریع داشته باشید، بازی کنید و ..


  . - غذاهای صدها غذای مختلف را بچینید! - رستوران ها و شهر های شگفت انگیز را بر روی نقشه کشف کنید! - دستور العمل ها را از سراسر دنیا بیاموزید! - آشپزخانه خود را ارتقا و تقویت کنید با ابزارهای جدید - چالش های دیگر آشپز در هر سطح! - با دوستان خود برای تبادل هدایا ارتباط برقرار کنید - لذت بردن از بازی در حالت های آنلاین و آفلاین!.


© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت DlTime محفوظ است.