داستان جنگجوی Stickman - هنگامی که شیطان به زندگی برگشت، تاریکی تمام جهان را پوشانده بود، ارتش شیطان برگشت و همه چیز را نابود کرد. تحت ظلم و ستم او هیچ چیز ادامه نیافت، بشریت در روز قیامت فرو ریخت. در شمال شرقی امپراتوری مایکا، روستای آرویلا وجود دارد - روستای جنگجویان که متولد یک مرد جوان با ماموریت است برای از بین بردن شیطان و ارتش خود و نجات جهان است.


    در جنگ سایه، Stickman Warriors در سفر تسخیر تاریکی هستند جهان در این بازی خطرناک هیجان انگیز هک N اسلش پر از مقدار زیادی از شمشیر، سلاح، مهارت. Stickman Warriors می تواند بازی شمشیر را با کنترل دقیق و مهارت های خود برای استفاده از سلاح های مناسب در زمان مناسب تسلط دهد. آیا شما درایو، شجاعت و شور و شوق برای کمک به جنگجویان Stickman و استاد این نبرد Stickman! Battle of Legend در لیگ Stickman، هر Stickman نیاز به مبارزه با موجودات خطرناک است که به طور مداوم به او حمله می کنند.


    هر زمان که میخواهید آنها را هک کنید، آنها را هک کنید یا هک رویداد را بردارید و از آنها استفاده کنید از کنترلهای عالی در سمت راست پایین برای کشتن یا جلوگیری از کشتن آنها. او در تمام طول زمان به سختی سخت تلاش می کند و اگر شما مهارت های عالی را نشان دهید، شما توانایی ساخت قهرمان خود را واقعا قدرتمند خواهید داشت. در بقا از تناسب اندام، شما خواهد شد شوالیه آهنین پر از خشم، بزرگترین قهرمان تمام وقت است، بنابراین استفاده از مهارت های خود را بسیار با دقت و سعی کنید به سخت تحت تاثیر قرار نمی monters و جادوگر leyon.


    THE AMAZING SKILLWith 20 مهارت های پر از جادو و قدرت شامل مهارت های استاتیک و مهارت های پویا است، Stickman Fighter قدرتمند ترین جنگجو خواهد بود. قهرمان Stickman شما باید سخت باشد، او را با قدرت بیشتری از قدرت و گزینه های بسیاری قوی، اما عاقل باشید، زیرا شما فقط می توانید انتخاب کنید یکی از دو شاخه. STICK HEROTERE Stickman Heroes مختلف، یکی با حرکت صاف، یکی با چکش قدرت، و غیره.


    به یاد داشته باشید، حمله، دفاع و هپا واقعا اهمیت دارد که چگونه Stickman Revenge با دشمنان مقابله خواهد کرد. علاوه بر این، شما می توانید جواهر، استقامت، طلا و پوسته های منحصر به فرد را برای جنگنده خود ارتقا دهید و یا حتی خریداری کنید. مهارت ها به Stickman کمک می کند قدرت خود را بارها افزایش و از بین بردن دشمنان.


    جنگجو شما همچنین می توانید از مهارت های خاص Stickman برای نابودی هیولا سریع تر مانند Stickman Gun، Stickman Fighting استفاده کنید..


© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت DlTime محفوظ است.