کد پناهندگی بازی جدید، فوق العاده زیبا و شگفت انگیز از کد پناهندگی با یک دنیای بزرگ از بازی های اکشن از ASZ Studio Studio for Android، که به صورت رایگان در Google Play برای ساعت ها منتشر شد و همانطور که همیشه برای اولین بار تصمیم گرفتیم. ما آن را دریافت خواهیم کرد و آن را به شما خواهد داد و، برای یک بار دیگر، شما دوستداران بازی اکشن را دوست دارم! داستان بازی در مورد پادشاهی Avanga است؛ یک پادشاهی که در زندگی و ثبات خوب بوده و زنده تر بوده است و جنگ های کوچک و بزرگ آن را برای امنیت غیرممکن ساخته است تا هر کسی بتواند وارد شود یا در شرایط دشواری قرار بگیرد. و قوانین دشوار را برای آنها در نظر بگیرید! به عنوان یک پناهنده، شما شروع به ماجراجویی جدید خود را در یک دنیای بزرگ، دنیایی که در آن شما می توانید در هر لحظه کشته شوید! در کد پناهندگی، شما کنترل و راهنمایی از شخصیت اصلی دارید، با دکمه های لمسی روی صفحه نمایش در دنیای بزرگ بازی کنید و داستان را پیش گویی کنید! اگر شما یک بازیگر سرگرم کننده هستید، کد پناهجوی شما ساعت ها به گوشی شما برسد! کد بازی پناهندگی را امتحان کنید و به شما بگویم چه نقطه ای را به آن می دهید! برخی از ویژگی های کد پناهندگی برای آندروید: - تسخیر کمپین تک نفره برای آموزش و تست مهارت های خود را شامل سه کلاس های مختلف: جنگجو، آرچر و جادوگر - جهان بزرگ با 5 مکان های بیابانی، سرزمین های سرسبز، سنگ و .


  .. - شامل بیش از 20 مهارت های منحصر به فرد - هوش مصنوعی هوشمند با مبارزه واقعی - در دسترس بودن انواع سلاح های شمشیر، تبر، قوس و .


  .. - طراحی خوب + گیم پلی سرگرم کننده.


  هی چه خبر؟ شما به نظر می رسید که می توانید از زمان کمی آرام بخشی استفاده کنید و بهترین راه برای خنک کردن نسبت به ماهیگیری کنار گربه های ناز و خنده دار، بدانید ...


  زیرا گربه ها ماهی را دوست دارند، درست است، اما مراقب باشید، ماهیگیری همیشه به عنوان آرامش بخش نیست همانطور که ممکن است فکر کنید اینها وقتی می توانند برای زندگی خود مبارزه کنند، واقعا مبارزه می کنند. اگرچه این گربه ها غذا نمی خورند ..


  . زیرا آنها البته گیاهخواری هستند! (بیایید محیط زیست و همه چیز را نجات دهیم). در عوض، به آنها کمک می کنید مجموعه ای از مجموعه های شگفت انگیز ماهیانه را جمع آوری کنید تا بتوانید از آن به دوستان خود بی اعتنا باشید.


  تنهایی از ماهی های مختلف برای جمع آوری وجود دارد! اما چشم های خیره کننده ای را در نظر بگیرید زیرا بعضی از آنها تنها در انواع خاصی از آب و هوا ظاهر می شوند، بنابراین ممکن است ایده خوبی برای پیگیری گزارش آب و هوا باشد، بنابراین شما می توانید نوع مناسب طعمه را برای جذب ماهی مورد نیاز خود انتخاب کنید برای تکمیل مجموعه. بنابراین اجازه دهید دنده و گرفتن همه این ماهی های لغزنده ماهی قبل از اینکه آنها را دور! چگونه به بازی: دنده، صبر کنید تا ماهی را به گاز گرفتن و آن را در بازی یک بازی مینی سرگرم کننده. آنها برای اطمینان مبارزه می کنند، بنابراین بهتر است در بازی خود باشید، در غیر این صورت می توانید ماهی و حتی تجهیزات خود را از دست بدهید.


  تجربه کسب کنید، سطح را بالا ببرید، مسائل را باز کنید و مجموعه ماهی خود را کامل کنید!.


© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت DlTime محفوظ است.