نرم افزار Migration ما DBConvert و DBSync هر دو مهاجرت داده و سریع و سریع از اوراکل به MySQL را فراهم می کند، حتی زمانی که اطلاعات کم یا بدون SQL دارید. آزمون های ما نشان می دهد که برای تبدیل 1 میلیون پرونده از اوراکل به MySQL 3-4 دقیقه طول می کشد. حجم داده های بزرگ نیز می تواند با استفاده از ابزارهای مهاجرت DBConvert پردازش شود.


  برای مثال، شما می توانید 10 میلیون رکورد را فقط در 35 دقیقه منتقل کنید. هنگامی که لازم است از محدودیت های سرور استفاده کنید، می توانید پایگاه داده اوراکل را به MySQL Dump منتقل کنید. پشتیبانی از یونیکد، شاخص ها و تبدیل کلید های اصلی یکی از ویژگی های دیگر هستند.


  هر دو MySQL و اوراکل مجموعه های خاص خود را برای مخاطبان مختلف هدف هدف قرار می دهند. دشوار است که آنها را مستقیما مقایسه کنید، زیرا آنها محصولات در دو دسته مختلف هستند. اوراکل در درجه اول برای برنامه های کاربردی کسب و کار بزرگ سرمایه گذاری می شود.


  این مجموعه ای از ویژگی ها و قابلیت ها را ارائه می دهد. اوراکل برای انجام کارهای بسیار پیچیده در محیط های بزرگ مناسب است. MySQL معمولا برای وب، انبارهای کوچک و متوسط ​​داده ها و صنعت بازی استفاده می شود.


  هنگامی که سرعت بالا خواندن مورد نیاز است، اوراکل پیشی می گیرد. بسیاری از شرکت های راه اندازی از MySQL استفاده می کنند، زیرا هزینه های هر دو ساده و ارزان هستند. MySQL کمتر به عنوان اوراکل است، اما اغلب اوقات بسیاری از ویژگی های اوراکل برای پروژه های کوچک و متوسط ​​بیش از حد است.


  اگر شما نیاز به حرکت یا همگام سازی کل پایگاه داده از اوراکل به MySQL در یک محیط ناهمگن، اجازه دهید نرم افزار ما به دستیار شما. بعضی از داده های پایگاه داده اوراکل DB همچنین می توانند به MySQL منتقل شوند یا تکرار شوند با توجه به نیازهای شما. به طور پیش فرض DBConvert به طور خودکار انواع داده ها را بین Oracle و MySQL ترسیم می کند یا شما تعدادی از آنها را به صورت دستی تنظیم می کنید.


  همگام سازی پایگاه داده مبتنی بر Trigger و سه نوع همگام در دسترس هستند DBSync ما برای برنامه اوراکل و MySQL. ویژگی های همگام سازی کمک می کند تا پایگاه های خود را تازه و به روز نگه دارید. علاوه بر این، ابزار DBSync به شما در مورد خطاهای همگام سازی احتمالی در پیش از شروع عملیات واقعی توجه می کند.


  ما در زمانبندی زمان بندی شده و حالت خط فرمان قدرتمند به شما کمک می کنیم تا با استفاده از پارامترهای از پیش تعریف شده کار خود را با استفاده از پارامترهای از پیش تعریف شده انجام دهید. چینی روسی پرتغالی لهستانی یونانی بهااا در اینجا برخی از ویژگی های کلیدی DBConvert برای اوراکل و MySQL وجود دارد: - مشاهده تبدیل از MySQL به MS SQL و اوراکل و پشتیبانی پشت - صرفه جویی در داده ها به MySQL Dump و اسکریپت PHP برای صادرات به پایگاه داده MySQL - پشتیبانی از گوگل ابر MySQL DB- آمازون RDS Oracle DB Instance پشتیبانی- Oracle 10.xx / اوراکل XE (اکسپرس نسخه) واقع در لینوکس، سولاریس، سیستم عامل مک ایکس، دستگاه های ویندوز - امکان اتصال به MySQL Server 4.


  x / 5.x در لینوکس، سولاریس، سیستم عامل مک ایکس، Windows machines - تبدیل سرعت با فله ویژگی های Quantization- آمازون RDS MySQL DB پشتیبانی از Instance-اوراکل سرور نسخه 10.0 و بالاتر پشتیبانی- مشاهده تبدیل از اوراکل به MS SQL و MySQL و پشت پشتیبانی- ODBC اوراکل و اوراکل مشتری مورد نیاز نیست- صرفه جویی در داده ها را به Oracle Dump برای صادرات به پایگاه داده اوراکل.


  تبدیل کامل فراهم می کند راه های قدرتمند و راحت برای تبدیل داده ها از بسیاری از پایگاه های داده. پایگاه داده های منبع پشتیبانی: Microsoft Access، dBase، FoxPro، مایکروسافت اکسل، Interbase / Firebird، Lotus 1-2-3، MySQL، اوراکل، Paradox، SQL Server، فایل های متنی، ODBC، XML. پایگاه داده های هدف پشتیبانی می شوند: MySQL، SQL Server، اوراکل، PostgreSQL، Access، Interbase / Firebird.


  ساختار پایگاه داده هدف در مرورگرهای درختی مانند Multiselect نمایش داده می شود، که به شما اجازه می دهد به آسانی از طریق پایگاه داده های بزرگ حرکت کنید. ویژگی منحصر به فرد Convert کامل اقدامات قدرتمند و مدیریت پارامترها است. تمام اقدامات شما ضبط شده است و بعدا می توانید آنها را برای عکس فوری جدید داده اید.


  برخی از ویژگی های انقلابی در Full Convert با هر نسخه جدید ساخته شده است. به عنوان مثال، Full Convert Enterprise با امکان مدیریت پایگاه های داده ای از اندازه های نامحدود همراه است. ما حتی یک شاخص بصری خوب اضافه کردیم تا بتوانید بگویید وقتی که جدول تبدیل شده دارای داده های باینری بزرگ است که باعث می شود آن را کندتر تبدیل کنیم از نمونه های معمول 5000+ رکعت در ثانیه ما در اینجا برخی از ویژگی های کلیدی «کامل تبدیل شرکت»: - تبدیل داده ها ، شاخص ها و محدودیت ها (بستگی به پایگاه داده) - مرور از طریق پایگاه داده هدف شما و انجام اقدامات پیشرفته - تبدیل می تواند در هر زمان لغو شود - تمام اشتباهات ثبت می شوند.


  مقادیر فیلد نامعتبر به عنوان صفر تبدیل می شوند و وارد ردیف آنها شوید. شما می توانید جداول بزرگ بدون متوقف کردن به دلیل چندین فیلد نامعتبر - داده های جداول را در شبکه های پیشرفته مورد بررسی قرار دهید، زمینه های یادداشت را می توان در چند خط مشاهده کرد - Multiselect - انجام اقدامات در اشیاء چندگانه در یک بار - مشاهده تمام دستورات SQL صادر شده به پایگاه داده در طول روند تبدیل برای بازنگری آسان - تغییر ساختار پایگاه داده با سهولت ستون ها و داده ها را به جدول دیگری با تمام لینک ها حفظ جداول ادغام کاهش، تغییر نام، تغییر خواص ستون ایجاد من ndexes جدا کردن جداول استفاده نشده استفاده از ستون های استفاده نشده - اجرای SQL freeform - مشاهده شمارش رکورد از جداول در حالی که شما کار می کند - پشتیبانی از خط فرمان - تمام اقدامات خود را ضبط و ذخیره شده در فایل جلسه رمز شده - در تبدیل بعدی شما می توانید انتخاب کنید به سادگی تبدیل، و یا تبدیل و اجرای تمام اقدامات ضبط شده - شما می توانید به طور خودکار تبدیل و تغییر ساختار مورد نظر با یک کلیک ماوس تنها..


  ابزار GUI MongoDB ما رابط کاربری UI و شل قدرتمند است. رابط کاربری بصری و کارایی بالا نرم افزار دسکتاپ در ترکیب با پشتیبانی از تمام MongoDB، MongoDB Enterprise و MongoDB در ویژگی های جدید Azure Cosmos DB، اجازه می دهد تا زمان برای مبتدیان و توسعه دهندگان و مدیران پایگاه های حرفه ای صرفه جویی کنید. در اینجا برخی از ویژگی های کلیدی "NoSQL Manager برای MongoDB ": - پشتیبانی کامل از MongoDB و MongoDB نسخه های سازمانی از 2.


  2 تا 3.6- پشتیبانی از MongoDB در آزمو Cosmos DB-Certified در پروژه MongoDB. پشتیبانی از Kerberos، LDAP و MONGODB-X509 احراز هویت - عملکرد کامل MongoDB GUI پوسته با تکمیل کد، نشانه های نحو و نکات - پشتیبانی از مجموعه های ماکت، میزبان مستقل و اتصالات خوشه های محصور - آسان برای استفاده بیننده سند و ویرایشگر با درخت، جدول و حالت های نمایش JSON - نمایش ساده و مدیریت تمام اجزای MongoDB: پایگاه داده ها، مجموعه ها، نمایش ها، شاخص ها، کاربران، نقش ها و توابع - تونل زدن SSH برای اتصال MongoDB - جداول واردات از پایگاه داده های MySQL و SQL Server - کپی کردن مجموعه بین پایگاه های داده MongoDB و سرورها - صادرات اسناد به فرمت های CSV، XML، JSON و XLSX - اسناد واردات از فایل های JSON و CSV - ابزار پرس و جو LINQ کامل عملکردی هوشمندانه رابط کاربر Shell شما می توانید از تمام دستورات MongoDB Shell در ابزار ما به آسانی به عنوان آن می توانید استفاده کنید! شما می توانید نتایج دستورات db.


  collection.find () را ویرایش کنید. تکمیل خودکار اجازه می دهد تا به صورت خودکار تکمیل نام ها و روش های مجموعه در دستورات MongoDB و Shell.


  همانطور که متن به Shell تایپ می شود، متن مکان نما در فرمان نشان می دهد که آیا کاربر نیاز به تکمیل مجموعه یا تکمیل متد دارد. تکمیل مجموعه لیستی از مجموعه موجود در پایگاه داده فعلی را فراهم می کند. شما می توانید از حالت Tree، Table یا JSON برای مشاهده نتایج دستورات استفاده کنید.


  Easy view document viewerEasy Navigation، مشاهده و ویرایش سند آسان، محدودیت برای به حداکثر رساندن عملکرد، ویراستاران GUI برای تمام انواع داده MongoDB. قابلیت فیلتر کردن و سفارش اسناد درخت، جدول یا JSON representation.Simple مشاهده و مدیریت تمام مومبد Objects ایجاد و رها کردن پایگاه داده، مدیریت مجموعه ها و شاخص های خود، مدیریت کاربران، نقش ها و توابع، ذخیره و بازیابی فایل ها با استفاده از GridFS.


  کپی پایگاه های داده، مجموعه های تکراری و شاخص ها. تونل زدن SSH برای اتصالات MongoDB گزینه های SSH گفتگوی ثبت نام سرور اجازه می دهد تا شما برای فعال کردن تونل زنی SSH برای اتصالات Mongo و تنظیم تمام پارامترهای تونلینگ مورد نیاز SSH. ویژگی تونلینگ SSH هنگام اتصال به کانال های اتصال ناامن، اتصال ایمن به سرورهای Mongo را تضمین می کند.


  شما همچنین می توانید از تونل SSH برای دسترسی به سرورهای Mongo از راه دور استفاده کنید که فقط اتصالات محلی را می پذیرند. شما می توانید تونل SSH خود را برای هر یک از اعضای مجموعه ی مجتمع تعیین کنید. نقشه کوچک کردن ویرایشگر عملیات توانایی تنظیم تمام پارامترهای نقشه کاهش عملیات تجمع با استفاده از GUI.


  نحو برجسته کردن توابع جاوااسکریت شما. صرفه جویی در تمام نقشه - پارامترهای کاهش پارامترهای تنظیم شده در جلسه ویرایشگر فعلی در یک فایل XML برای بارگیری در جلسات آینده. Map-reduce result و log viewer.


  File Manager ابزار برای کار با GridFSEasy GridFS ناوبری، اضافه کردن و حذف فایل ها، مدیریت GridFS سطل. اضافه کردن فایل ها یا فایل های جداگانه از یک پوشه توسط یک mask.Files ذخیره شده می تواند به راحتی به یک دیسک ذخیره شده و یا در explorer.


  UI باز برای mongodump، mongorestore و mongotop utilitiesPerform پشتیبان گیری و بازگرداندن عملیات به راحتی با استفاده از مادری mongodump.exe و mongorestore.exe آب و برق با UI راحت است لطفا توجه داشته باشید: سرویس های Mongo در بسته نصب ابزار گنجانده نشده است، شما می توانید آنها را از سایت رسمی MongoDB دانلود کنید.


  موضوع Mongo میزبان / پایگاه داده اتصالات تنظیم، تنظیم تنظیمات اتصال فردی برای هر یک از میزبان یا مجموعه ماکت MongoDB و استفاده از میزبان به عنوان بسیاری از شما نیاز. شما می توانید با تمام پایگاه های داده یک میزبان کار کنید یا پایگاه های داده ای را که دارای امتیازاتی برای کار با آنها هستید تعیین کنید..


  آیا شما پایگاه های SQLite3 را توسعه می دهید و نیاز به یک ابزار آسان و قدرتمند دارید؟ SQLite Expert گزینه ای عالی است. این ابزار قدرتمند ترین ابزار مدیریت و توسعه سریع SQLite است. SQLite Expert برای پاسخگویی به نیازهای همه کاربران از نوشتن درخواستهای ساده SQL به منظور توسعه پایگاه داده های پیچیده طراحی شده است.


  پنجره اصلی SQLite Expert Professional به شما امکان می دهد تمام پایگاه داده های متصل را مشاهده کنید و اسکریپت های SQL خود را با استفاده از برگه SQL Builder اجرا کنید. پانل سمت چپ تمام جداول موجود را نمایش می دهد، به طوری که شما بدون نیاز به هر گونه اطلاعات، می توانید به راحتی زمینه ها، کلید های خارجی، شاخص ها یا محرک ها را بازسازی کنید. زبانه داده ها شما را قادر می سازد بدون نیاز به مشاهده و ویرایش تمام نوشته ها.


  در صورت تمایل به باز کردن یک پایگاه داده جدید، می توانید به منوی File دسترسی پیدا کنید و سپس گزینه مناسب را انتخاب کنید یا دکمه Open Database موجود در نوار ابزار اصلی را انتخاب کنید. پس از آن، از شما خواسته می شود نام فایل و نام مستعار برای پایگاه داده جدید و همچنین برخی از پارامترهای داخلی مانند اندازه صفحه یا Encoding را انتخاب کنید. رابط گرافیکی از تمام ویژگی های SQLite پشتیبانی می کند.


  این شامل یک سازنده پرس و جو بصری، ویرایشگر SQL با نحو برجسته و تکمیل کد، جدول بصری و طراحان دید و قابلیت های قدرتمند واردات و صادرات می باشد. SQLite Expert Professional یک بسته نرم افزاری ساده و عملی است که به شما کمک می کند تا مدیریت و سازماندهی پایگاه های SQLite و بدست آوردن دیدگاه بهتر در مورد نحوه کارکردن جداول و کلاس ها. از آنجا که مدیریت و نگهداری پایگاه داده را به یک رابط کاربری بصری و کاربر پسند ادغام می کند، کاربر می تواند توسط هر دو کاربر مبتدی و پیشرفته تسلط یابد.


  با این حال، SQLite Expert Professional به طور خودکار نام مستعار به طور پیش فرض برای پایگاه داده فعلی را انتخاب می کند، اما می توانید آن را با توجه به نیازهای خود تغییر دهید. اگر می خواهید خواص پایگاه داده انتخاب شده را مشاهده کنید، مانند تعداد کل جداول موجود یا باعث می شود که شما به راحتی می توانید دسترسی پیدا کنید زبانه پایگاه داده. زبانه طرح اجازه می دهد تا شما را به مشاهده، اضافه کردن، حذف و یا تغییر زمینه، شاخص، کلید های خارجی، محدودیت ها و عوامل با استفاده از منوی راست کلیک کنید.


  علاوه بر این، می توانید با انتخاب دکمه مناسب در پایین برنامه، می توانید نوشته های جدیدی اضافه کنید. SQLite Expert Professional از معاملات با بازپس گرفتن و اعمال اتمی پشتیبانی می کند، به طوری که شما به راحتی می توانید از خرابی ها را درست کنید و اطمینان حاصل کنید که پایگاه داده های شما در اثر سقوط سیستم آسیب دیده باشد. در صورتی که می خواهید یک معامله جدید را در پایگاه داده انتخابی شروع کنید، می توانید گزینه مناسب را از منوی اصلی انتخاب کنید یا دستور Begin [Transaction] را در یک اسکریپت SQL اجرا کنید.


  با توجه به تمام موارد فوق، SQLite Expert Professional برای مدیران پایگاه داده ای که نیاز به مدیریت پایگاه های چندگانه دارند و اسکریپت های SQL را با استفاده از یک رابط بصری اجرا می کنند مفید است. برخی از ویژگی های کلیدی SQLite Expert عبارتند از: - ویرایش جداول و نمایش ها به صورت بصری، بدون نوشتن یک خط SQL. آسان ساختن زمینه ها، شاخص ها، محدودیت ها، باعث می شود بدون از دست دادن اطلاعات موجود در جداول موجود.


  - ساخت اسکریپت SQL و ایجاد نمایش با استفاده از یک Query Builder یکپارچه. ایجاد پایگاه داده SQLite3، مشاهده و تغییر پارامترهای پایگاه داده، بررسی یکپارچگی پایگاه داده و خلاء (جمع و جور) پایگاه داده ها. - انتقال داده ها بین پایگاه داده های SQLite، وارد کردن داده ها از اسکریپت های SQL یا ADO منابع داده یا صادرات به اسکریپت SQL.


  - نمایش و ویرایش داده ها در شبکه، از جمله BLOB و زمینه های تصویر. هم اکنون با فرمت های تصویر BMP، JPG، PNG، GIF و ICO پشتیبانی می شود. سطوح BLOB را می توان با ویرایشگر hex یکپارچه ویرایش کرد .


  - اجرای پرس و جوهای SQL و نمایش نتایج در شبکه یا به عنوان متن..


© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت DlTime محفوظ است.