WebStorm هوشمندانه ی جاوا اسکریپت جاوا اسکریپت با CSS و ویرایشگر HTML برای توسعه وب است که در نوک انگشتان شما قرار دارد. به راحتی از طریق فایل ها حرکت کنید. استفاده از تکمیل خودکار مربوط به همه چیز را در کد خود.


  در مورد مشکلات کد در پرواز مطلع شوید. مخلوط زبان پیچیده با نشانه گذاری HTML یا SQL داخل جاوا اسکریپت؟ بررسی کنید که چگونه یک IDE مدرن مانند WebStorm این کار را انجام می دهد. چارچوب اصلی پشتیبانی PhpStorm مناسب برای کار با Symfony، دروپال، وردپرس، چارچوب Zend، Laravel، Magento، CakePHP، Yii و دیگر چارچوب ها است.


  تمام ابزارهای PHP ویرایشگر در واقع "کد" شما را می گیرد و عمیقا ساختار آن را درک می کند، پشتیبانی از تمام ویژگی های زبان PHP برای پروژه های مدرن و قدیمی. این فراهم می کند بهترین کد کامل، refactorings، جلوگیری از خطا در پرواز و بیشتر. فن آوری های جلویی شامل استفاده از تکنولوژی های جلویی پیشرفته مانند HTML5، CSS، Sass، Less، Stylus، CoffeeScript، TypeScript، Emmet و JavaScript، با استفاده از refactorings، اشکال زدایی و تست واحد در دسترس است.


  به لطف Live Edit تغییرات بلافاصله در مرورگر مشاهده کنید. ابزارهای ساخته شده در برنامه سازنده از وظایف معمول و معمولی از IDE، به لطف ادغام سیستم های کنترل نسخه، پشتیبانی از استقرار از راه دور، پایگاه داده ها / SQL، ابزار خط فرمان، Vagrant، Composer، REST Client و بسیاری از ابزارهای دیگر، انجام می شود. PhpStorm = WebStorm + PHP + DB / SQL تمام ویژگی های WebStorm در phpStorm گنجانده شده است و پشتیبانی کامل از PHP و پایگاه های داده / پشتیبانی SQL در بالا اضافه شده است.


  کمک های کدهای هوشمند صدها نفر از بازرسی ها هنگام تایپ کد خود را تأیید می کنند و تمام پروژه را تجزیه و تحلیل می کنند. پشتیبانی از PHPDoc، برنامه ریزی کد (دوباره) و قالب بندی، رفع سریع و سایر ویژگی ها به شما کمک می کند تا کد های شفاف را که برای نگهداری آسان است، بنویسید. ناوبری کد هوشمند به لطف ویژگی های ناوبری کارآمد، رعد و برق سریع، کارشناسی ارشد کدباز شماست.


  IDE می داند کجا می خواهید بروید و بلافاصله به آنجا می رسد. بازنگری سریع و ایمن کد شما را با ایمن Rename، Move، Delete، Extract Method، Inline Variable، Reflect کردن کد به صورت قابل اعتماد باز کنید. اعضای Push را به بالا / کشیدن اعمال کردن، تغییر امضا و بسیاری دیگر از refactorings.


  Reactorations های خاص به شما کمک می کنند تغییرات پروژه را در چند کلیک انجام دهید و می توانید با خیال راحت آن را لغو کنید. اشکال زدایی و تست آسان PhpStorm برای پیکربندی صفر از Visual Debugger مشهور است و بینش فوق العاده ای در مورد آنچه که در برنامه شما در هر مرحله اتفاق می افتد، مشهود است. این برنامه با Xdebug و Zend Debugger کار می کند و می تواند هم از نظر محلی و هم از راه دور استفاده شود.


  تست واحد با PHPUnit، BDD با Behat و ادغام پروفیل نیز در دسترس هستند.


  IntelliJ IDEA به شما اجازه می دهد تا بدون هیچ گونه تطبیقی ​​کد گذاری کنید. این شیوه یک رویکرد غیر قابل نفوذ و بصری است که به شما کمک می کند تا نکته های نوشتاری، اشکالزدایی، refactor، تست و کد خود را یاد بگیرید. به لطف درک عمیق آن از زبان ها و فن آوری ها، IntelliJ IDEA یک دست دوم برای شما فراهم می کند زمانی که به آنها نیاز دارید.


  این بازی با قواعد شما بدون در نظر گرفتن راه خود، این چیزی است که ما معتقدیم، کلید پیشرفت مولد و دلپذیر است. IDE.Excel هوشمندانه ترین جاوا در شرکت، توسعه تلفن همراه و وب با جاوا، Groovy، Scala و Kotlin، با تمام جدیدترین فریم های موجود در خارج از جعبه.


  IntelliJ IDEA ارائه می دهد کمک های برنامه نویسی ویژه چیدمان و ویژگی های افزایش بهره وری برای جاوا EE، بهار، GWT، Grails، بازی و چارچوب های دیگر، همراه با ابزار های راه اندازی برای اکثر سرورهای کاربردی. ویژگی های JetBrains IntelliJ IDEA: - پشتیبانی از HTML، XHTML، XML، XSL، CSS، Ruby و جاوا اسکریپت - پشتیبانی از پلاگین ها و API 300 - امکان تجزیه و تحلیل کد و رفع خطاهای به صورت خودکار - Debugger JPDA با یک رابط کاربری ساده و بصری - پشتیبانی از برنامه IntelliJ IDEA ارائه می دهد کمک های برنامه نویسی ویژه چیدمان و قابلیت های بهره وری را برای جاوا EE، بهار، GWT، Grails، Play و چارچوب های دیگر، همراه با ابزارهای راه اندازی برای اکثر سرورهای کاربردی. ابزارهای ساخته شده در ابزار IntelliJ IDEA شامل یک مجموعه شگفت انگیز از ابزارهایی است که از خارج از جعبه استفاده می شوند: پشتیبانی از Maven، Gradle و STS؛ ادغام با Git، SVN، Merkurial؛ ساخته شده است در ابزار پایگاه داده؛ و خیلی بیشتر.


  برنامه های کاربردی موبایل توسعه برنامه های موبایل برای سیستم عامل های موبایل با ابزار IntelliJ IDEA برای اندروید، PhoneGap، Cordova و Ionic فوق العاده آسان است. توسعه وب علاوه بر زبانها و چارچوبهای JVM از IntelliJ پشتیبانی می کند IDEA کمک های پیشرفته برنامه نویسی برای تکنولوژی های جاوا اسکریپت، HTML و CSS، از جمله AngularJS، Node.js و بسیاری دیگر را فراهم می کند.


  نوشتن کد بهتر IDE واقعا کد شما را می شناسد و با ارائه پیشنهادات هوشمند و مرتبط در هر زمینه، به شما کمک می کند: تکمیل کد فوری و هوشمندانه، تجزیه و تحلیل کد بر روی پرواز، ناوبری آسان پروژه و ابزارهای رفع پشتیبان قابل اعتماد. بیشتر کارآیی توجه به کوچکترین جزئیات چیزی است که IntelliJ IDEA را ویژه می سازد. IDE خودکار کارهای خسته کننده و تکراری را توسعه می دهد، بنابراین شما می توانید بر روی تصویر بزرگ متمرکز شوید و تبدیل به یک توسعه دهنده سازنده تر شوید.


  IntelliJ IDEA شروع به کار در زمان بدون در نظر گرفتن یک مجموعه بی نظیر از ابتدا آغاز می کند. ابزارهای مأموریتی بحرانی مانند درونی..


  یک ابزار قدرتمند برای زبان قدرت این IDE قدرتمند به شما در C و C ++ در لینوکس، OS X و ویندوز کمک می کند، بهره وری خود را با یک ویرایشگر هوشمند، تضمین کیفیت کد، refactorations خودکار و یکپارچگی عمیق با سیستم ساخت CMake افزایش می دهد. ویژگی های کلی CLion: - Smart EditorTrust CLion برای مراقبت از روال در حالی که شما بر روی چیزهای مهم تمرکز می کنند. دانستن کد شما از طریق و از طریق آن، می تواند بهره وری خود را با تکمیل کد های هوشمند و مرتبط مربوطه، کمک های کامل برنامه نویسی از جمله سبک های برنامه نویسی قابل تنظیم، کیبلادها و نمایش های مختلف پروژه، و ناوبری فوری به یک اعلامیه یا استفاده از نماد، افزایش دهد.


  - Generation code save time on typing unnecessary در حالی که CLion برای شما کد ایجاد می کند. اضافه کردن اعضای کلاس، تعویض / اجرای توابع، بسته بندی یک بلوک از کد با یک بیانیه، یا تولید یک بلوک از یک کلمه از یک کلمه با استفاده از الگوهای زنده، همه از طریق میانبرهای صفحه کلید ساده. RefactoringsWith CLION، شما می توانید حفظ، بهبود و تمیز کردن کد در سرعت فکر هر بار که شما نیاز به تغییر نام نمادها، حرکت اعضا به بالا / پایین سلسله مراتب، استخراج کد به عملکرد، تایپد، تعریف و غیره، refactorations خودکار CLion خواهد شد دقت و بلافاصله تغییرات مناسب در سراسر کد را برای شما تبلیغ می کند.


  - در پرواز analysisWith CLION، شما می توانید یک کد را زیبا و درست در همان زمان ایجاد کنید. مسائل مربوط به کد های بالقوه فورا شناسایی می شوند و هنگام تایپ کردن ثابت می شوند. اطمینان حاصل کنید که تمامی تغییرات مناسب توسط CLion به صورت خودکار انجام می شود.


  پشتیبانی CMake تمام فرصت هایی که توسط CMake ارائه می شود تحت CLion هستند. هیچ ساختار پروژه اضافی مورد نیاز نیست، زیرا CLion تمام اطلاعات را از سیستم CMake برداشت و تغییرات خود را در فایل های CMake به صورت خودکار انجام می دهد. ویرایشگر CMakeCache و محاوره تنظیمات CMake به شما کمک می کند که پروژه خود را به شیوه ای مناسب تنظیم کنید.


  - Debugger Integrated بررسی و حل مشکلات با سهولت، با استفاده از نقطه های شکست، ساعت و ارزیابی بیان از طریق رابط کاربر دوستانه CLion. هنگام مشاهده اشکال زدایی، مشاهده کامل پروژه خود را با ارزش های متغیر که در ویرایشگر نشان داده شده است، دریافت کنید. شما حتی می توانید مقدار متغیر را تغییر دهید در حالی که اشکال زدایی برای بررسی یک مسئله در عمق.


  .


  PhpStorm پی اچ پی IDE سبک و هوشمند است که بر بهره وری توسعه دهندگان متمرکز است که عمیقا کد شما را درک می کند، تکمیل کد هوشمند، ناوبری سریع و چک کردن خطا در پرواز را فراهم می کند. این همیشه آماده است تا به شما کمک کند کد خود را شکل دهید، آزمایشهای واحد انجام دهید یا اشکال زدایی بصری را ارائه دهید. توجه: phpStorm شامل تمام قابلیت های WebStorm (ویرایشگر HTML / CSS، جاوا اسکریپت) و پشتیبانی کامل از PHP می باشد.


  ویژگی های نرم افزار PhpStorm: PHP PHP Editor: - تکمیل کد پی اچ پی - refactoring PHP - پشتیبانی Smarty و PHPDoc - ناوبری سریع - مخلوط کردن زبان (JS / SQL / XML و غیره) ویرایشگر جاوا اسکریپت پیشرفته: - تکمیل خاص DOM / مرورگر خاص - ناوبری کد و استفاده جستجو - جاوا اسکریپت refactoring - جاوا اسکریپت اشکال زدایی ویرایشگر HTML / CSS: - تکمیل کد DOM مبتنی بر - اعتبار و رفع سریع - کدگذاری زین - نمایش سبک های کاربردی - استخراج سبک های تعبیه شده سبک IDE: - نصب آسان - رعد و برق سریع راه اندازی - اجرا در ویندوز، مک OS X، لینوکس - پیکربندی آسان پروژه - کد باز از هر کجا و شروع کار محیط هوشمند: - ویژوال PHPUnit تست دونده - پشتیبانی از SVN، CVS، GIT، Perforce. ادغام ویژوال - هماهنگ سازی FTP و فایل های از راه دور - تاریخچه تغییرات محلی اشکال زدایی ویژوال: - پیکربندی کد و ارزیابی با اشکال زدائی گرافیک داخلی - نقطه های شکست در PHP، JS، HTML - بررسی متغیرها، ساعت ها - تجزیه و تحلیل کد بچ.


  IDE هوشمندترین پایتون. Python، Django و توسعه وب با استفاده از PyCharm، یک IDE هوشمند Python با تجربه برنامه نویسی منحصر به فرد لذت ببرید. برنامه ویرایشگر هوشمند PyCharm پشتیبانی از کلاس اول را برای Python، JavaScript، CoffeeScript، TypeScript، CSS، زبان های قالب بندی محبوب و غیره فراهم می کند.


  استفاده از تکمیل کد آگاه زبان، تشخیص خطا و رفع کد در پرواز! ویژگی های کلیدی PyCharm: - پشتیبانی از پایتون هوشمند کمک می کند از کمک های برنامه نویسی معروف با تکمیل کد های هوشمند، بازرسی کد، خطا در هنگام خطا، خودکار رفع، همراه با refactorations کد خودکار و قابلیت های ناوبری غنی برای همه پیاده سازی های بزرگ پایتون. - پشتیبانی از Smart Cross technology علاوه بر پایتون، Pycharm از JavaScript، CoffeeScript، TypeScript، HTML / CSS، Cython، زبان های قالب، AngularJS، Node.js و موارد دیگر پشتیبانی می کند.


  - برنامه های توسعه وب PyCharm ارائه می دهد پشتیبانی از چارچوب خاص برای چارچوب های توسعه وب سایت های مدرن مانند جنگو، فلاسک، گوگل برنامه موتور، هرمید و web2py. - قابلیت های توسعه از راه دور اجرای، اشکال زدایی، تست و گسترش برنامه ها در میزبان های از راه دور و یا ماشین های مجازی، با مترجم های از راه دور، ترمینال SSH مجتمع و ادغام Vagrant. - ساخته شده در ابزار برنامه نویس مجموعه ای شگفت انگیز از ابزار درست از جعبه: یک اشکال زدایی یکپارچه و دونده آزمون گرافیکی؛ یک ترمینال ساخته شده است ادغام با GIT، SVN و Mercurial؛ ساخته شده در ابزار پایگاه داده و پشتیبانی از SQL.


  - برنامه های قابل برنامه ریزی و Cross-platform IDE PyCharm در ویندوز، سیستم عامل مکینتاش یا لینوکس با یک کلید مجوز تک کار می کند. لذت بردن از یک فضای کاری مناسب با طرح های رنگی قابل تنظیم و کلید های میانبر، با استفاده از شبیه سازی VIM در دسترس است. WHAT'S NEW نسخه 2017.


  3.1: جدید: - چندین مسئله با اجرای ماژول های پایتون (-m) حل شد: ماژول های در حال اجرا از راه دور، نمایش خط فرمان پس از اجرا - مسائل بیشتر با اجرای کد در SSH حل شد: آنها هم اکنون می توانند به میزبان های IPv6 متصل شوند از macOS، اشتباه نکنید ProxyCommand: هیچ کدام و به درستی گزینه HostKeyAlgorithms را تجزیه نمیکند (اتصال به یک مترجم پایتون در مورد SSH تنها در نسخه PyCharm Professional پشتیبانی می شود) - کد بینش برای SQLAlchemy بهبود یافته است، مسئله با 'استدلال تماس ناموفق' ثابت شده است.


  EtreCheck یک برنامه است که جزئیات مهم پیکربندی سیستم شما را نمایش می دهد و به شما امکان می دهد که این اطلاعات را به کلیپ بسپارید. این به معنای آن است که با انجمن های پشتیبانی اپل برای کمک به مردم برای کمک به شما با مک خود استفاده کنید. EtreCheck به طور خودکار هر اطلاعات شخصی قابل شناسایی را از خروجی حذف می کند.


  EtreCheck اطلاعات زیر: مدل دقیق مکینتاش. اندازه و سرعت رم. نحوه ارتقاء رم از دستورالعمل های اپل (در صورتی که مربوط به رایانه شما باشد) پیوند با مشخصات فنی Apple برای دستگاه شما.


  پیوند به Apple راهنمای کاربر برای دستگاه شما. پیوند به اطلاعات خدمات و گارانتی Apple در رایانه شما. مدل هارد دیسک نصب شده، سازنده، اندازه، نوع و فضای آزاد.


  نمایش ویدئو و متصل. اتصالات USB، FireWire، Thunderbolt، درایوهای سخت خارجی و لوازم جانبی. پسوند 3 هسته.


  اطلاعات در مورد برنامه در حال اجرا در پس زمینه. اطلاعات در مورد زمان پشتیبان گیری ماشین. هر گونه تغییر غیر معمول در سیستم.


  مرتب کردن بر اساس مشکلات استفاده از CPU. مرتب کردن بر اساس مشکلات استفاده از RAM. رم رایگان و مورد استفاده گزارش خرابی کرنل، گزارش های خرابی و سایر اطلاعات تشخیصی.


  و خیلی بیشتر….


  نرم افزار Migration ما DBConvert و DBSync هر دو مهاجرت داده و سریع و سریع از اوراکل به MySQL را فراهم می کند، حتی زمانی که اطلاعات کم یا بدون SQL دارید. آزمون های ما نشان می دهد که برای تبدیل 1 میلیون پرونده از اوراکل به MySQL 3-4 دقیقه طول می کشد. حجم داده های بزرگ نیز می تواند با استفاده از ابزارهای مهاجرت DBConvert پردازش شود.


  برای مثال، شما می توانید 10 میلیون رکورد را فقط در 35 دقیقه منتقل کنید. هنگامی که لازم است از محدودیت های سرور استفاده کنید، می توانید پایگاه داده اوراکل را به MySQL Dump منتقل کنید. پشتیبانی از یونیکد، شاخص ها و تبدیل کلید های اصلی یکی از ویژگی های دیگر هستند.


  هر دو MySQL و اوراکل مجموعه های خاص خود را برای مخاطبان مختلف هدف هدف قرار می دهند. دشوار است که آنها را مستقیما مقایسه کنید، زیرا آنها محصولات در دو دسته مختلف هستند. اوراکل در درجه اول برای برنامه های کاربردی کسب و کار بزرگ سرمایه گذاری می شود.


  این مجموعه ای از ویژگی ها و قابلیت ها را ارائه می دهد. اوراکل برای انجام کارهای بسیار پیچیده در محیط های بزرگ مناسب است. MySQL معمولا برای وب، انبارهای کوچک و متوسط ​​داده ها و صنعت بازی استفاده می شود.


  هنگامی که سرعت بالا خواندن مورد نیاز است، اوراکل پیشی می گیرد. بسیاری از شرکت های راه اندازی از MySQL استفاده می کنند، زیرا هزینه های هر دو ساده و ارزان هستند. MySQL کمتر به عنوان اوراکل است، اما اغلب اوقات بسیاری از ویژگی های اوراکل برای پروژه های کوچک و متوسط ​​بیش از حد است.


  اگر شما نیاز به حرکت یا همگام سازی کل پایگاه داده از اوراکل به MySQL در یک محیط ناهمگن، اجازه دهید نرم افزار ما به دستیار شما. بعضی از داده های پایگاه داده اوراکل DB همچنین می توانند به MySQL منتقل شوند یا تکرار شوند با توجه به نیازهای شما. به طور پیش فرض DBConvert به طور خودکار انواع داده ها را بین Oracle و MySQL ترسیم می کند یا شما تعدادی از آنها را به صورت دستی تنظیم می کنید.


  همگام سازی پایگاه داده مبتنی بر Trigger و سه نوع همگام در دسترس هستند DBSync ما برای برنامه اوراکل و MySQL. ویژگی های همگام سازی کمک می کند تا پایگاه های خود را تازه و به روز نگه دارید. علاوه بر این، ابزار DBSync به شما در مورد خطاهای همگام سازی احتمالی در پیش از شروع عملیات واقعی توجه می کند.


  ما در زمانبندی زمان بندی شده و حالت خط فرمان قدرتمند به شما کمک می کنیم تا با استفاده از پارامترهای از پیش تعریف شده کار خود را با استفاده از پارامترهای از پیش تعریف شده انجام دهید. چینی روسی پرتغالی لهستانی یونانی بهااا در اینجا برخی از ویژگی های کلیدی DBConvert برای اوراکل و MySQL وجود دارد: - مشاهده تبدیل از MySQL به MS SQL و اوراکل و پشتیبانی پشت - صرفه جویی در داده ها به MySQL Dump و اسکریپت PHP برای صادرات به پایگاه داده MySQL - پشتیبانی از گوگل ابر MySQL DB- آمازون RDS Oracle DB Instance پشتیبانی- Oracle 10.xx / اوراکل XE (اکسپرس نسخه) واقع در لینوکس، سولاریس، سیستم عامل مک ایکس، دستگاه های ویندوز - امکان اتصال به MySQL Server 4.


  x / 5.x در لینوکس، سولاریس، سیستم عامل مک ایکس، Windows machines - تبدیل سرعت با فله ویژگی های Quantization- آمازون RDS MySQL DB پشتیبانی از Instance-اوراکل سرور نسخه 10.0 و بالاتر پشتیبانی- مشاهده تبدیل از اوراکل به MS SQL و MySQL و پشت پشتیبانی- ODBC اوراکل و اوراکل مشتری مورد نیاز نیست- صرفه جویی در داده ها را به Oracle Dump برای صادرات به پایگاه داده اوراکل.


© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت DlTime محفوظ است.