PingPlotter نمودار عملکرد شبکه را در هر نقطه در طول traceroute خود را، به راحتی می توانید بگویید که آیا مشکالت مربوط به شبکه های محلی، ارائه دهندگان خدمات اینترنت، و یا چیزی در میان. هنگامی که منبع مشکلی شناسایی می شود، ویژگی های نظارت در دست برای ارسال اعلان ها یا راه حل های خودکار است، و عقلانیت عیب یابی رایگان برای کسانی که ناحیه نا آشنا هستند در دسترس است. در اینجا برخی از ویژگی های کلیدی PingPlotter عبارتند از: - چند هدفه - همزمان ردیابی بسته های از دست رفته، تاخیر و معیارهای دیگر برای چند مقصد - خلاصه هدف - وضعیت وضعیت شبکه به سرعت با یک نگاه کلی از اهداف یا گروه فعال خود اهداف به خلاصه های متعدد بر اساس نیاز شما.


  - ابزارهای مدیریت هدف - لیست های هدف را جستجو، مخفی کردن زبانه های غیر ضروری، و اضافه کردن اهداف از صفحه خلاصه - اقدامات چندگانه - باز کردن نمودار، توقف ردیابی، و یا نشان دادن در خلاصه برای چندین هدف در یک بار. - ردیابی از راه دور - ردیابی از نظر دستگاه های مختلف با استفاده از راه دور - هشدار پیشرفته - تنظیم اطلاعیه با تنظیمات از پیش تنظیم شده، و یا ایجاد قوانین خود را با شرایط مبتنی بر اسکریپت هشدار و وقایع - شروع خودکار - شروع ردیابی زمانی که دستگاه خود را بوت - فضاهای کاری - صرفه جویی در اهداف و تنظیمات را به یک فضای کاری و جلوگیری از تنظیمات تکراری - معیارهای VoIP - عیب یابی شبکه های VoIP با jitter و میانگین نمره تفکر نمایی - رابط وب - تغییر تنظیمات gs، دسترسی به داده ها و اجرای ردیابی از هر نقطه - اسکریپت های سفارشی - ساخته شده در موتور اجازه می دهد تا برای محاسبات سفارشی و توسعه پذیری - اجرای به عنوان سرویس - افزایش خودکار با اجرا به عنوان سرویس بومی ویندوز - ادغام داده ها - بارگذاری و ادغام مجموعه های ذخیره شده چند ذخیره - تنظیمات ذخیره شده - سوئیچ بین پروفایل های مختلف تنظیمات به سرعت - بارانداز و شناور - موقعیت رابط در هر نقطه و ذخیره و فضای کاری برای به یاد داشته باشید که در آن شما می خواهم چیزهایی.


  IsItUp Network Monitor نرم افزار کاربردی نرم افزاری است که به شما اجازه می دهد پیگیری دستگاه های مختلف IP، وب سایت ها و سرورها را مشاهده کنید. همچنین قادر به ارسال اعلان ها از طریق ایمیل یا پیجر است. این برنامه در درجه اول به کاربران با تجربه است.


  رابط کاربری این برنامه حرفه ای به نظر می رسد و تا حدودی بصری. جادوگران ساده به دنبال کمک به شما در ایجاد طیف گسترده ای از مانیتورها، مانند IP، HTTP، TCP / IP، سرویس ویندوز، POP 3، DNS و رویداد ویندوز رویداد. ده ها تن از ویژگی های سفارشی سازی در دسترس برای همه نوع جادوگر است، به شما اجازه کنترل کامل از روش های نظارت.


  به عنوان مثال، شما می توانید FDGN (نام دامنه کاملا واجد شرایط) را به جای آدرس IP بنویسید، پارامترهای فرکانس و وابستگی همراه با برنامه تعمیر و نگهداری (زمانی که دستگاه ها نظارت نمی شوند و اطلاعیه ها ارسال نمی شوند) به عنوان پیکربندی ایمیل و هشدار صفحه تنظیمات. مانیتور شبکه Network Monitor اجازه می دهد تا شما را به یکپارچه مرتب سازی بر اساس نظرسنجی های متعدد طبقه بندی آنها را به گروه ها و زیر گروه ها. بدیهی است، شما می توانید خواص مانیتور (در حالت تک و یا دسته ای) را ویرایش کنید.


  علاوه بر این، شما می توانید یک آزمون موفق، شبیه سازی یک آزمایش موفق، اتصال به یک دسک تاپ از راه دور، مشاهده جزئیات آماری (خلاصه، جزئیات، اشتباهات) و نمایش گرافیکی خود را، و همچنین اطلاعات چاپ. IsItUp شبکه مانیتور اجرا می شود در مقدار بسیار کم پردازنده و حافظه سیستم ، آن را یک برنامه ایده آل برای مداوم در منطقه سینی سیستم بدون دخالت با فعالیت و یا دیگر برنامه های در حال اجرا در حال اجرا است. این شامل مستندات کاربر کامل، دارای زمان پاسخ خوب و پشتیبانی از یک لیست قابل توجه از ویژگی های سفارشی سازی.


  ما فقط تعداد کمی از آنها را نام بردیم. خط پایین این است که IsItUp Network Monitor یک برنامه عالی برای مدیران شبکه است..


  Inventory Trogon Network یک شبکه کشف و مدیریت نرم افزار است که تمام رایانه های شما را اسکن می کند تا شما بتوانید تمام نرم افزارها را مشاهده کنید و اطلاعات مربوط به هر کامپیوتر را در شبکه محلی خود مشاهده کنید. Intoventory Network Trojan اسکن بیش از 50 مشخصات کامپیوتر شما و نمایش این اطلاعات را با ساخت- در سازنده گزارش گزارش های دقیق دقیق را می توان در فایل های متن، CSV، HTML یا Adobe PDF چاپ و یا ذخیره کرد. اسکن کردن کامپیوترهای از راه دور برای هر کامپیوتر شبکه در ثانیه یا شبکه های کامپیوتری را از لیست Active Directory وارد کنید.


  شما نیازی به نصب هر گونه عامل در مشتریان از راه دور برای دریافت اطلاعات در مورد آنها! موجودی نرم افزار شما می توانید تمام اطلاعات مربوط به نرم افزار نصب شده در کامپیوتر شبکه: نسخه، تاریخ نصب، گروه بندی شده توسط برنامه ها و یا کامپیوتر. همچنین شما می توانید فهرست نرم افزار محدود یا مجاز را برای نظارت بر این برنامه ها در شبکه پیکربندی کنید. شبکه InventoryTrogon Inventory Network می تواند تمام سخت افزار را در رایانه های شما شناسایی کند و تمامی تغییرات تنظیمات سخت افزاری را شناسایی کند.


  شما همیشه می دانید که چه چیزی در رایانه نصب شده است، هنگامی که یک دستگاه تغییر یا حذف شده است، کدام کامپیوتر شما باید به روز شود. گزارش های جامع و قدرتمند، رایانه ها را انتخاب کرده و روی گزارش مورد نیاز برای ممیزی نرم افزار و سخت افزار خود کلیک کنید. شما یک گزارش کامل و دقیق خواهید داشت، آماده چاپ و یا صادرات به فایل است.


  و خیلی بیشتر - مرور رجیستری کامپیوتر از راه دور - نظارت بر وضعیت آنلاین از کامپیوتر - ردیابی تغییرات موجودی با یک گزارش دقیق - ذخیره اطلاعات در مورد شما کاربران شروع به توقف پردازش ها و خدمات در کامپیوتر های راه دور.


  PingPlotter نمودار عملکرد شبکه را در هر نقطه در طول traceroute خود را، به راحتی می توانید بگویید که آیا مشکلات مربوط به شبکه های محلی، ارائه دهندگان خدمات اینترنت، و یا چیزی در میان. هنگامی که منبع مشکلی شناسایی می شود، ویژگی های نظارت در دست برای ارسال اعلان ها یا راه حل های خودکار است، و عقلانیت عیب یابی رایگان برای کسانی که ناحیه نا آشنا هستند در دسترس است. در اینجا برخی از ویژگی های کلیدی PingPlotter عبارتند از: - چند هدفه - همزمان ردیابی بسته های از دست رفته، تاخیر و معیارهای دیگر برای چند مقصد - خلاصه هدف - وضعیت وضعیت شبکه به سرعت با یک نگاه کلی از اهداف یا گروه فعال خود اهداف به خلاصه های متعدد بر اساس نیاز شما.


  - ابزارهای مدیریت هدف - لیست های هدف را جستجو، مخفی کردن زبانه های غیر ضروری، و اضافه کردن اهداف از صفحه خلاصه - اقدامات چندگانه - باز کردن نمودار، توقف ردیابی، و یا نشان دادن در خلاصه برای چندین هدف در یک بار. - ردیابی از راه دور - ردیابی از نظر دستگاه های مختلف با استفاده از راه دور - هشدار پیشرفته - تنظیم اطلاعیه با تنظیمات از پیش تنظیم شده، و یا ایجاد قوانین خود را با شرایط مبتنی بر اسکریپت هشدار و وقایع - شروع خودکار - شروع ردیابی زمانی که دستگاه خود را بوت - فضاهای کاری - صرفه جویی در اهداف و تنظیمات را به یک فضای کاری و جلوگیری از تنظیمات تکراری - معیارهای VoIP - عیب یابی شبکه های VoIP با jitter و میانگین نمره تفکر نمایی - رابط وب - تغییر تنظیمات gs، دسترسی به داده ها و اجرای ردیابی از هر نقطه - اسکریپت های سفارشی - ساخته شده در موتور اجازه می دهد تا برای محاسبات سفارشی و توسعه پذیری - اجرا به عنوان سرویس - افزایش خودکار با اجرا به عنوان سرویس بومی ویندوز - ادغام داده ها - بارگذاری و ادغام چند مجموعه ذخیره شده ذخیره شده - تنظیمات ذخیره شده - سوئیچ بین پروفایل های مختلف تنظیمات به سرعت - بارانداز و شناور - موقعیت رابط در هر نقطه و ذخیره و فضای کاری برای به یاد داشته باشید که در آن شما می خواهم چیزهایی.


  دفتر inSSIDer بر روی رایج ترین مشکلات فای - تداخل از شبکه های همسایه، قرار دادن روتر ضعیف، پوشش ناکافی، پیکربندی شبکه های معیوب و اتصالات رها شده - نادیده گرفته می شود و بینش هایی را برای حفظ یک شبکه WiFi قابل اعتماد فراهم می کند. اجتناب از تداخل فای از شبکه های همسایه انتخاب کانال مناسب برای شبکه WiFi شما با دفتر inSSIDer آسان است. محیط بی سیم را اسکن کنید، شبکه WiFi خود را انتخاب کنید، و inSSIDer Office توصیه می کند که بهترین کانال فای برای شما باشد.


  همچنین سریع و آسان برای انجام یک بررسی منظم معمول برای اطمینان از انتخاب کانال مطلوب و به حداقل رساندن یا از بین بردن تداخل از شبکه های همسایه انجام می شود. اطمینان از پوشش Wi-Fi در سراسر شبکه از انتخاب محل برای روتر خود برای اطمینان از شبکه خود در خدمت کاربران خود، قدرت سیگنال (RSSI) در سراسر منطقه پوشش شما. InSSIDer Office قدرت سیگنال شبکه شما را در طول زمان نشان می دهد، به طوری که شما می توانید مشکلات را با اتصالات کاهش یافته یا مسائل مربوط به رومینگ را در هنگام حرکت از یک مکان به دیگری کاهش دهید.


  شناسایی مشکلات مربوط به پیکربندی به طور خاص پیکربندی یک شبکه WiFi بیشتر از اتصال به روتر و امید به فای سریع و قابل اعتماد است. دفتر inSSIDer Office شبکه شما را تجزیه و تحلیل می کند و بهینه سازی پیکربندی بر اساس داده های واقعی توصیه می کند، به شما این امکان را می دهد که کانال سمت راست را غیرفعال کنید، نرخ داده های بومی را غیرفعال کنید و مسائل امنیتی را برای به حداکثر رساندن سرعت و کارایی شبکه کوچک خود شناسایی کنید. دستگاه های فای مانند دوربین های ویدئویی بی سیم، بلندگوهای بلوتوث و تلفن های بی سیم با فای مواجه می شوند اما اسکنر های فای اولیه نمی توانند آنها را ببینند.


  تجزیه و تحلیل طیف Wi-Spy اجازه می دهد تا شما را در تداخل بدون فای در inSSIDer Office ببینید، به شما یک تصویر کامل از محیط فای خود را..


  آیا زیرساخت IT را اداره می کنید؟ سرورها شبکه های؟ آیا شما نرم افزار نظارت شبکه جامع دارید؟ آیا شما روترها، سوئیچ های مدیریت شده، سرورها، ایستگاه های کاری را نظارت می کنید؟ آیا شما آنها را از طریق پینگ، فضای دیسک بر روی هر یک، خدمات ویندوز انتقادی در هر کدام از آنها نظارت می کنید؟ در مورد رویدادهای ویندوز Windows چه خبر؟ پایگاه های داده شما؟ آیا وب سایت شما در حال اجرا است؟ اگر زیرساختتان را نظارت نکنید، باید. اگر هر کدام از آنها پایین بیایند، شرکت شما احتمالا از زمان با ارزش، پول، مشتریان و غیره از دست خواهد رفت. نرم افزار نظارت ساده شبکه برای مدیریت هر زیرساخت ضروری است.


  در اینجا برخی از ویژگی های کلیدی "مانیتور شبکه نظارت کننده" را مشاهده می کنید: - مانیتور همه منابع حیاتی خود را 24/7/365 - از هر مساله ای که ممکن است در دسترس بودن شبکه و سایر منابع IT تاثیر بگذارد - به شما احتمالا هزاران دلار خرابی را نجات می دهد و مشتریان از دست رفته - منابع خود را به سرعت از طریق وارد کردن یا کشف خودکار راه اندازی کنید - با استفاده از آگاهی از مسائل قبل از آنها، با استفاده از مشتریان، مدیران و کارکنان، صرفه جویی کنید - صرفه جویی در زمان با نصب عوامل در هر کامپیوتر برای نظارت - صرفه جویی در وقت و اجتناب از سرخوردگی با برخورد با مسائل مربوط به صدور مجوز برخورد نکنید. از روزتان لذت ببرید، دانستن آنکه اگر چیزی اشتباه برطرف شود، بلافاصله به شما اطلاع داده می شود، به طور مستقیم بر روی تلفن همراه خود.


© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت DlTime محفوظ است.