یک پارتیشن بازگرداندن کارخانه و یک پشتیبان سیستم کلیدی را ایجاد کنید و برای ویندوز و سرور خود بازیابی کنید. AOMEI OneKey Recovery می تواند سیستم پشتیبان را به قسمت کارخانه یا مکان دیگری با onekey بسپارد و نه تنها سیستم عامل شما، بلکه تمامی برنامه های شما، درایورها و تمام اطلاعات شخصی را به وضعیت اولیه هنگامی که AOMEI OneKey Recovery تصویر ساخته شده است، بازیابی می کند. ویژگی های "AOMEI OneKey Recovery": - Onekey System Backup: پشتیبان گیری سیستم خود را به یک بخش بازیابی کارخانه - Recovery System Onekey: استفاده از تصویر کارخانه برای بازگرداندن کامپیوتر شما - پشتیبان گیری سیستم جایگزین و بازگرداندن نرم افزار اگر آسیب دیده برنامه کارخانه کامپیوتر شما آسیب دیده باشد می تواند در یک کامپیوتر نامحدود در یک شرکت نصب شود - آنها می توانند مورد استفاده قرار گیرد برای ارائه پشتیبانی سودآور فنی به افراد و سازمان - AOMEI OneKey بازیابی سفارشی می تواند به شما اجازه سفارشی UI و لوگو Backup SystemSelect یک پارتیشن موجود برای اختصاص مقدار مورد نیاز از فضای آزاد برای ایجاد یک پارتیشن بازیابی، که در آن یک تصویر پشتیبان گیری سیستم ذخیره می شود.


  برای جلوگیری از آسیب دیدن تصاویر پشتیبان، پارتیشن بازیابی به طور پیش فرض پنهان می شود. RecoverySystem بازگرداندن کامپیوتر به تنظیمات کارخانه یا حالت پشتیبان قبلی شما. این بهترین راه برای بازگرداندن چیزهایی است که به هنگام عادت فاجعه اتفاق می افتد.


  پشتیبانی از سیستم بازگرداندن به محل اصلی و یا محل دیگر. Quick Recovery SystemAfter پشتیبان گیری سیستم، شما می توانید یک دکمه صفحه کلید خاص - F11 به طور پیش فرض و یا یک کلید زمانی که کامپیوتر شما شروع به وارد شدن به محیط ویندوز PE، و سپس راه اندازی AOMEI OneKey بازیابی را فشار دهید. تنظیمات پیشرفته AOMEI OneKey Recovery قابلیت رمزگذاری و عملکرد فشرده سازی را در هنگام تهیه نسخه پشتیبان فراهم می کند.


  این می تواند فضای دیسک خود را ذخیره کند و اطلاعات شما را از هک محافظت کند..


  استعدادهای درایور قادر به دانلود و نصب آخرین به روز رسانی های تمام درایورها برای تمام اجزای خود می باشد. این برنامه شامل یک پایگاه داده گسترده با هزاران راننده برای انواع دستگاهها، از جمله پرینتر، مانیتور، صفحه کلید، کارت صدا، کارت گرافیک و موارد دیگر است. با استعداد راننده نیازی به نگرانی در مورد از دست دادن رانندگان دوباره وجود دارد.


  ویژگی های پشتیبان گیری و نصب مجدد استعدادهای درایور می توانید ساعت ها جستجو و نصب درایور های دستگاه را ذخیره کنید. در اینجا برخی از ویژگی های کلیدی «استعدادهای درایور» را مشاهده می کنیم: - نگاه کاملا جدید تازه - بسیار مختصر UI و جادوگران. - سریع رانندگان را شناسایی کرده و همه مسائل مربوط به راننده را پیدا کنید.


  - ارائه نسخه های تر راننده با ثبات تر برای دانلود و به روز رسانی، نسخه های سازگار و آخرین نسخه ها .- گزینه بسیار آسان تر به یک درایو نصب راننده های محیطی، از جمله چاپگرهای شبکه و چاپگرهای UBS .- راه حل های یک توقف: رانندگان پشتیبان به کامپیوتر محلی، بازگرداندن راننده از پشتیبان، حذف راننده بدون فایل های باقی مانده.


  یک نمای کلی برای مشخصات سخت افزاری کامپیوتر ارائه دهید .- تنظیمات را با گزینه های بیشتر سفارشی کنید..


  به راحتی پشتیبان گیری، همگام سازی و یا بازگرداندن فایل های خود را به یک درایو دیگر، سرور FTP، فایل ZIP، درایو شبکه، رسانه قابل جابجایی، CD / DVD یا سرور ایمیل. بسیار قابل تنظیم، SyncBackPro شامل موارد زیر است: کپی فایل باز / قفل شده؛ نسخه فایل پشتیبان سریع هماهنگ سازی واقعی؛ پشتیبانی Zip64؛ فشرده سازی فیلتر کردن؛ فایل های ورودی دقیق و آسان برای خواندن؛ نتایج ایمیل؛ پشتیبان گیری شبیه سازی شده و بازگرداندن؛ فیلترهای فایل انتخاب زیر شاخه؛ تأیید کپی؛ پشتیبان گیری پس زمینه؛ خودکار بستن برنامه ها؛ گروه های نمایشی فایل ها را مقایسه کنید، و یک فایل کمک های حساس به متن گسترده. SyncBackPro علاوه بر زبان انگلیسی نیز در کاتالان، چینی ساده شده، چینی سنتی، چک، هلندی، فرانسوی، آلمانی، مجارستانی، ایتالیایی، نروژی، لهستانی، پرتغالی برزیل، اسپانیایی و سوئدی موجود است.


  SyncBackPro، توسعه یافته توسط 2BrightSparks، یک چند راهکار برنده جایزه با ده ها هزار کاربر. SyncBackPro یک راه مطمئن برای اطمینان از امنیت فایل های دیجیتال با یک رابط ساده است که کاربر را قادر می سازد اولین بار پشتیبان گیری و ذخیره داده های ارزشمند خود را در عرض چند دقیقه فراهم می کند. همچنین به عنوان حالت آسان برای پشتیبان گیری ضروری، بازگرداندن و وظایف هماهنگ سازی، SyncBackPro دارای حالت کارشناس ارائه دهنده قابلیت های پیشرفته.


  اگر شما نیاز به پشتیبان گیری به یک سرور یا شبکه FTP داشته باشید و نتایج را ایمیل کنید این جایی است که شما نرم افزار را به درستی تنظیم می کنید. SSL (ضمنی و صریح)، فشرده سازی MODE Z و گذرواژه های یک بار پشتیبانی می شوند. هر زمان که مشکلی به وجود می آید، همیشه می توانید از نزدیک به دست کمک های خود را پیدا کنید.


  فایل کمک های حساس در متن جامع دستورالعمل ها و راهنمایی ها را در مورد تمام جنبه های استفاده از SyncBackPro فراهم می کند. به سادگی روی دکمه راهنما در پایین پنجره ای که اتفاق می افتد روی آن کلیک کنید کلیک کنید، و به صورت مستقیم به صفحه راهنما برای آن کار می روید. در اینجا برخی از ویژگی های کلیدی SyncBackPro عبارتند از: پشتیبان گیری و همگام سازی از طریق یک سرور ایمیل: شما هم اکنون می توانید فایل های خود را از طریق یک سرور ایمیل (POP3 / IMAP4 و SMTP) پشتیبان گیری و همگام سازی کنید، به عنوان مثال جیمیل، یاهو و غیره.


  به عنوان مثال، شما می توانید فایل های خود را با یک دوست یا همکارش از طریق یک حساب ایمیل اشتراک گذاری اختصاصی همگام سازی کنید. شما همچنین می توانید به یک حساب ایمیل رایگان ثبت نام و پشتیبان گیری از فایل های خود را به آن. نیازی به نگرانی در مورد هرزنامه نیست - SyncBackPro را می توان پیکربندی کرد تا به طور خودکار تمام ایمیل هایی را که SyncBackPro استفاده نمی کنند حذف کنند.


  همچنین نیازی به نگرانی در مورد امنیت نیست زیرا شما می توانید فایل های خود را با استفاده از رمزگذاری AES 256 بیتی ذخیره کنید .- پشتیبان گیری به طور مستقیم به یک CD / DVD: حالا شما می توانید مستقیما به CD یا DVD (از جمله Blu-Ray) پوشیدن بدون نیاز به پیش فرمت سی دی / دی وی دی وجود ندارد و فشرده سازی نیازی به استفاده از دیسک ندارد. - اسکریپت: این ویژگی قدرتمند جدید به شما امکان پیکربندی نحوه کار SyncBackPro و اجرای پروفایل ها را میدهد.


  به عنوان مثال، شما می توانید یک اسکریپت ایجاد کنید که پشتیبان تهیه SyncBackPro را به یک پایگاه داده (و یا هر چیز دیگری که می توانید دسترسی پیدا کنید) را فراهم می کند. اسکریپت ها همچنین می توانند برای تغییر نحوه عملکرد پروفایل ها مورد استفاده قرار گیرند. - تعداد نامحدودی از فایل ها: SyncBackPro با استفاده از یک پایگاه داده برای ذخیره جزئیات فایل های کپی شده، به جای ذخیره اطلاعات در RAM (حافظه).


  این به این معنی است که تعداد نامحدودی از فایلها و پوشهها اکنون میتواند پردازش شود. SyncBackPro از RAM برای عملکرد استفاده می کند، اما به صورت خودکار و یکپارچه به یک پایگاه داده تغییر می کند، اگر حافظه کم است یا تعدادی از فایل ها به آستانه می رسد. استفاده از یک پایگاه داده در صورتی که تعداد فایل ها در صدها هزار نفر باشد، به طور قابل توجهی سریعتر خواهد بود.


  - تشخیص خودکار رانندگی درایو: با استفاده از S.M.A.


  R.T. فن آوری، SyncBackPro می تواند شکست در حال وقوع یک هارد دیسک را تشخیص دهد.


  اگر یک هارد دیسک در حال خراب شدن باشد (یا شکست خورده است)، فایل ورودی دارای جزئیات خواهد بود و وضعیت نمایه آن را نشان می دهد. برای استفاده از این ویژگی، رایانه بایوس و هارد درایو باید S.M.


  A.R.T.


  را پشتیبانی کند. (و همچنین باید از طریق تنظیمات بایوس فعال شود) .- فشرده سازی BZip2: همچنین با پشتیبانی فشرده سازی استاندارد فیشینگ صنعت و فشرده سازی BWT، شما هم اکنون می توانید با استفاده از BZip2 فشرده سازی کنید.


  این اکثر فایل ها را به طور موثر تر نسبت به gzip یا زیپ سنتی تر فشرده می کند، اما کندتر است. اگر فضای بیشتر از نگرانی نسبت به سرعت باشد، BZip2 ممکن است راه حل باشد. SFTP: هم چنین از پشتیبانی FTP سنتی و FTPS، SyncBackPro هم اکنون نیز از SFTP پشتیبانی می کند.


  .


  O & O DiskImage می تواند یک تصویربرداری تکاملی را انجام دهد یا به همان اندازه به راحتی تصویر یک کل سیستم را انجام دهد. سپس داده های تصویری می توانند رمزگذاری شوند و همچنین به سطوح مختلف مختلف فشرده شوند. تقسیم تصاویر بر روی حجم ذخیره سازی مختلف می تواند به صورت جداگانه تنظیم شود یا O & O DiskImage تقسیم را خودکار می کند.


  فقط باید فایل ها یا پوشه های خاصی از یک تصویر مورد نیاز باشد، لازم نیست که کل تصویر را بازیابی کنیم. تصاویر را می توان به راحتی به عنوان درایو با O & O DiskImage را قادر به دسترسی مستقیم به فایل ها و پوشه های فردی نصب شده است. برخی از ویژگی های کلیدی O & O DiskImage عبارتند از: - تصویربرداری خودکار - تصویربرداری بر روی هارد دیسک های خارجی، DVD / CD، USB Sticks - رمزگذاری چند سطح و فشرده سازی قدرتمند - رابط کاربری بصری، به نظر می رسد و مانند ویندوز - پشتیبانی از تمام ویندوز - حجم ذخیره سازی - یک کل کامپیوتر را با فشار یک دکمه پشتیبان گیری کنید و سیستم پشتیبان گیری و دیسک های سخت، درایوهای کلون و کل دیسک ها - نسخه پشتیبان تهیه نسخه پشتیبان از نام تجاری جدید: اکنون دوبار سریعتر از قبل - پشتیبان گیری و بازیابی فایل ها و / یا پوشه های خاص - تهیه مستقیم VHDs - نظارت و هشدار از خطرات امنیتی - پشتیبان گیری افزایشی / دیفرانسیل: تنها تغییرات را ایجاد کنید - فایل ها، پوشه ها، درایو ها و دیسک ها را به آسانی بازگردانید - بازگرداندن سیستم به سخت افزار های مختلف (MIR) - ایجاد یک سیستم ویندوز بوت به طور مستقیم از در برنامه با ادغام راننده Plug-and-play: فایل ها و پوشه های انتخاب شده به صورت خودکار پشتیبان گیری و همگام سازی می شوند- پشتیبانی از ویندوز 10، ویندوز 8.


  1، ویندوز 7 و ویستا.


© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت DlTime محفوظ است.