Movavi Video Suite یک برنامه ویدیویی و دی وی دی است که به شما یک ابزار DVD و ویدیو بسیار شگفت انگیز را در یک بسته واحد می دهد. ویرایش تبدیل. پاره كردن.


  انتقال به و از دستگاه های تلفن همراه. دانلود فیلم آنلاین شکاف. گرفتن.


  رایت کن کپی کنید بهینه سازی Backup.NVIDIA CUDA به شما می دهد پخش رسانه ای صاف و افزایش حیاتی در سرعت پردازش ویدئو در رایانه های شخصی با کارت گرافیک فعال CUDA. به Movavi Video Suite امتحان کنید تا ببینید که واقعا چه توانایی دارد برخی از ویژگی های کلیدی Movavi Video Suite: فرمت های ویدیویی پشتیبانی شده: - فرمت های ورودی: AVI، MPEG، MPEG4 (iPod، PSP، MP4)، 3GPP، 3GPP2، MOV، DVD، IFO، VOB، DAT، WMV، ASF - فرمت های خروجی: AVI، MPEG (DVD، VCD، SVCD)، MPEG4 (آی پاد، PSP، MP4)، 3GPP، 3GPP2، WMV، RM، MP3، WAV، WMA - رایت DVD کامل - فقط DVD خود را اضافه کنید و تبدیل دکمه - بدون نیاز به دانستن هر چیزی در مورد دی وی دی و یا محتوای آن.


  Movavi VideoSuite این کار را به صورت خودکار انجام می دهد. - جداسازی موسیقی متن - موسیقی مورد علاقه خود را از دست می دهید؟ آن را با خود ببر از Movavi VideoSuite برای ذخیره موسیقی متن ها به عنوان فایل های MP3، WAV و WMA استفاده کنید. ضبط فیلم - لحظات خاصی را به عنوان عکس های با Movavi VideoSuite ذخیره کنید.


  اکنون شما حتی یک دوربین عکس برای ایجاد یک آلبوم عکس بزرگ نیاز ندارید. - آماده شدن برای جریان وب - شما می توانید اندازه را کاهش دهید، اما کیفیت را حفظ کنید، اگر از Movavi VideoSuite برای تبدیل استفاده می کنید. WMV، RM، MOV بهترین فرمت برای فیلم اینترنتی تبدیل فرمت فایل تبدیل - تبدیل به عنوان بسیاری از فایل ها به عنوان شما به طور همزمان به هر تعداد از فرمت های مختلف نیاز دارید.


  Movavi VideoSuite ابزار عملی و خلاق را فراهم می کند. - ایستگاه های بهینه برای پشتیبان گیری و بایگانی ویدیو - تبدیل فیلم ها و آماده سازی آنها برای ذخیره سازی در کتابخانه ویدیوی خود با Movavi VideoSuite. ایستگاه از پیش تنظیم ساده، سریع و موثر می باشد.


  - آماده سازی فایل ها برای ضبط دی وی دی - Movavi VideoSuite به شما امکان می دهد تا اندازه فایل های ویدئویی خود را بدون تاثیر بر کیفیت، اندازه گیری کنید و اطمینان حاصل کنید که فیلم های خود را در مناسب ترین فرمت های ویدیویی ذخیره می کنید. دستگاه ها - فیلم ها و دی وی دی های خود را به فرمت های سازگار با آی پاد، PDA، PSP یا تلفن همراه تبدیل کنید. فیلم ها را برای دستگاه های موبایل بکشید.


  DVD ها را نابود کنید و آنها را در چند مرحله ساده ذخیره کنید. پشتیبانی کامل از پاپ آپ فراهم می کند بهترین کیفیت تبدیل ممکن است. - موسیقی متن فیلم در بازیکنان قابل حمل - استخراج و ذخیره موسیقی متن مورد علاقه خود را از فیلم ها و دی وی دی ها، ذخیره آنها در فایل های MP3، WAV و WMA، و آنها را با شما هر جا که بروید.


  Movavi VideoSuite از فن آوری تقسیم بندی با تکنولوژی منحصر به فرد با سرعت بالا برای جلوگیری از هر گونه افت کیفیت در هنگام تقسیم یک فایل AVI به بخش های AVI یا یک فایل MPEG به بخش های MPEG - بدون نیاز به فشرده سازی دوباره استفاده می کند. - خودکار تقسیم کردن - شما می توانید ویدیو خود را تقسیم، برش و تر و تمیز به صورت خودکار، با اندازه، زمان و یا تعداد بخش. - تقسیم دستی - فرمت خروجی و نقاط شروع و پایان هر قطعه را به دو بخش تقسیم می شود.


  شما می توانید به عنوان بسیاری از قطعات را به عنوان شما را در یک بار، از جمله fractures تقسیم را انتخاب کنید .- فایل های لینک- لینک به عنوان بسیاری از فایل ها با هم به عنوان شما نیاز دارید، در هر فرمت. شما حتی می توانید فصل های DVD را لینک کنید و آنها را به عنوان یک فایل کامل فیلم کامل ذخیره کنید .


  - بهبود تصویر از طریق ویدئو - بهبود کیفیت فیلم های خود را فقط در عرض چند دقیقه با استفاده از یکی از بسیاری از فیلتر های ویدئویی و جلوه های ویژه شامل .- برنامه فیلتر خودکار- Magic Enhancer ، کنتراست خودکار، اشباع خودکار، تعادل خودکار خودکار سفید - به طور خودکار کیفیت ویدیو خود را با کلیک یک دکمه. شما نیازی به دانستن هر چیزی در مورد ویرایش ویدیو یا بازسازی ندارید تا به طور چشمگیری کیفیت ویدیوهایتان را افزایش دهید.


  -Filter-grade -Filter-آزمایش با فیلترهای تمیز کننده حرفه ای مانند نویز، بلوک، روشنایی / کنتراست، گاما، تعادل رنگ، و بیشتر برای بازگرداندن کیفیت اصلی فیلم های قدیمی و آسیب دیده است. - جلوه های ویژه - Movavi VideoSuite ویژگی های چندین فیلتر هنری برای دادن فیلم های خانگی خود را که چیزی خاص است. از Mosaic، Add Noise، Posterize، Diffuse، Grayscale و Invert را انتخاب کنید.


  - قابلیت استفاده از طریق مسنجر - فقط فیلترهایی را که میخواهید اعمال کنید و قبل و بعد از آن را ببینید؟ جلوه های جانبی بر روی صفحه نمایش تقسیم می شود. این آسان به عنوان 1-2-3 است - ایجاد و رایت سی دی های ویدئویی و دی وی دی - استفاده از Movavi VideoSuite برای رایت ویدئو مورد علاقه خود را به سی دی یا دی وی دی. شما می توانید دی وی دی های ویدئویی روی صفحه نمایش با وضوح بالا ایجاد کنید و آنها را بر روی تلویزیون روی صفحه نمایش پخش کنید! - رایت سی دی های صوتی - ایجاد سی دی های صوتی از هر نوع مواد اولیه و گرفتن آنها با شما برای گوش دادن به ماشین یا پخش سی دی قابل حمل.


  - رایت دیسک های داده و دی وی دی - کپی و پشتیبان گیری از اطلاعات از هارد دیسک خود را به یک سی دی یا دی وی دی - بنابراین شما همیشه یک نسخه اضافی در دسترس است. - کپی و پشتیبان گیری از دی وی دی - کپی از پرونده های ویدئویی رویداد خاص - عروسی، احزاب، تعطیلات - بنابراین شما می توانید آنها را به دوستان و بستگان خود ارسال کنید..


  نصب این نرم افزار ضبط آسان برای استفاده از صفحه نمایش و ایجاد ویدیوها، ذخیره ویدئو از وب کم خود، گرفتن جریان ویدئو آنلاین، ضبط اسکایپ تماس ها و برنامه های کاربردی، گرفتن عکس های رومیزی و خیلی بیشتر! با استفاده از ویرایشگر ویدئوی داخلی، فیلم خود را با استفاده از فیلترهای شیک و جلوه های ویژه و دیگر ابزارهای پردازش تصویر ویدئویی، له می کنید. با این حال، با تمام قدرت آن، Capturer screen movavi بسیار ساده است: برای ساخت یک فیلم حرفه ای به نمایش گذاشتن، فقط چهار مرحله آسان را دنبال کنید: تنظیم پارامترهای ضبط، ضبط فیلم روی صفحه نمایش، ویرایش در صورت لزوم، و ذخیره نتایج را در فرمت مناسب دنبال کنید.هنگامی که شما ضبط را به پایان رسانده اید، یک پنجره ظاهر می شود، شما را قادر می سازد پیش نمایش ویدئوی خود، حذف، تبدیل، ویرایش و یا به اشتراک گذاری آن را آنلاین (یوتیوب، فیس بوک، ویمیو و غیره).


  از ابزار و گزینه ها. این قابلیت شما را قادر می سازد فیلم های خود را برش، تقسیم و تقسیم کنید، اقدامات خنثی و یا مجددا انجام دهید، متن را اضافه کنید، سطح صدا و کدورت را اصلاح کنید، و همچنین فایل های رسانه ای دیگر را همراه با آن وارد کنید. شما همچنین می توانید اثرات و انتقال را از یک لیست بزرگ ساخته شده اضافه کنید و سرعت پخش را کنترل کنید.


  این ابزار شما را قادر می سازد تا دی وی دی ها را با پروژه های خود، کیفیت انتخاب، نسبت ابعاد، متوسط ​​و حداکثر میزان بیت ها رایت کنید. در کل Movavi فیلم Screen Capture Studio یک قطعه پیچیده از نرم افزار است که می تواند بسیار مفید باشد، مخصوصا برای معلمان یا افرادی که علاقه مند به ایجاد آموزش هستند. زمان پاسخ خوب است، در حالی که مصرف CPU و حافظه متوسط ​​است.


  برخی از ویژگی های کلیدی "Movavi Screen Capture Studio": - منطقه ضبط بر روی صفحه را انتخاب کنید - میکروفون خود را برای ضبط صدای خود تنظیم کنید - میزان صدا، نرخ فریم و سایر پارامترها را تنظیم کنید - فیلم های ناخواسته را حذف کنید - عناوین و موسیقی - آزمایش با فیلترها و اثرات - انتخاب MP4، MOV، AVI، و یا دیگر فرمت های محبوب - آماده سازی ویدئو برای پخش در دستگاه های تلفن همراه و یا به اشتراک گذاری آنلاین - ضبط ذخیره خود را در هیچ زمان با حالت SuperSpeed.


  ApowerREC می تواند هر چیزی روی صفحه نمایش خود را شامل فعالیت های دسکتاپ شما، فیلم های زنده زنده، جلسات وب و غیره ضبط کند. شما می توانید فعالیت خود را بر روی صفحه نمایش کامل و یا در منطقه خاص به صورت سفارشی در صفحه نمایش خود همراه با صدا را ضبط کنید و توانایی عالی برای حفظ فیلم ها با صدا دارد. علاوه بر این، ضبط وب کم یا گرفتن صفحه با وب کم نیز امکان پذیر است، و شما می توانید یک چت تصویری را ضبط کرده یا ویدیو آموزشی را با این نرم افزار ضبط صفحه نمایش ضبط کنید.


  ویرایش فیلم ها در طول ضبط ویرایش زمان واقعی و یا اعمال ویرایش پیشرفته و اضافه کردن اثرات پس از ضبط. فقط Webcam WebcamRecord را ثبت کنید و یا وب کم را همزمان با صفحه خود ضبط کنید. ضبط Recording ایجاد وظایف برنامه ریزی شده به طور خودکار ضبط صفحه نمایش / وب کم کامپیوتر و یا دنبال یک برنامه در حال اجرا Record.


  Convert VideoConvert فیلم های ضبط شده به فرمت های مختلف مانند MP4، AVI، WMV، MOV، etc.Take Screenshots یک تصویر با یک کلیک ایجاد کنید و آن را به صورت خودکار ذخیره کنید. Audio Recording Volume را تنظیم کنید و منابع صوتی را از کارت صدا یا میکروفون سفارشی کنید.


  به غیر از توابع بالا، ApowerREC همچنین دارای ویژگی های آسان اما برجسته، از جمله ویژگی های از قبیل نوار ابزار پوشش انعطاف پذیر، تنظیمات ضبط بصری، کیفیت خروجی بالا و غیره. تجربه ضبط صفحه نمایش بدون درز در تمام دستگاه ها از یک از قدرتمند ویندوز / ضبط کننده صفحه مک ApowerREC همچنین ضبط صفحه نمایش برای دستگاه های تلفن همراه خود را ضبط می کند، فعالیت های صفحه نمایش را از iOS یا دستگاه های Android خود می گیرد. برای کاربران iOS، به سادگی صفحه نمایش گوشی خود را به کامپیوتر وصل کنید و صفحه iOS را به عنوان یک ویدیو با کیفیت بالا ضبط کنید.


  برای کاربران آندروید، شما می توانید صفحه نمایش آندروید با یا بدون PC ضبط کنید. استفاده از کسب و کار استفاده از یک ویدیو تظاهرات برای برنامه خود و یا ضبط کنفرانس وب برای پشتیبان گیری و بعد از بررسی. تفسیر صوتی و وب کم نیز پشتیبانی می شود در سخنرانی کلاس یادگیری آموزش و یادگیری آموزش و پرورش ثبت نام برای آموزش الکترونیکی و اضافه کردن برخی از حاشیه نویسی به آن برای تصویر بهتر است.


  این نرم افزار ضبط ویدیو می تواند نمایش خود را تبدیل به زنده تر شود. مطالعه می توانید مواد مطالعه خیره کننده و ویترین را ایجاد کنید. این را می توان با ضبط سخنرانی های جریان زنده، وبینارهای آنلاین و سایر رویدادهای مشابه به دست آورد.


  GamingRecord بهترین لحظات بازی خود را با کیفیت HD هموار کنید، تصاویری از بخش های خاص را دریافت کنید و این تجربه گیم پلی عالی را با دیگران به اشتراک بگذارید. استفاده عمومی عمومی از این صفحه نمایش رایانه ای ضبط کننده شامل صرفه جویی در زمان لحظه ای چت تعجب، ضبط ویدئو کلیپ کوتاه برای عیب یابی و پشتیبانی از مشتری، etc.Share با WorldShare لحظه شگفت انگیز زندگی می کنند از طریق گرفتن به عنوان تصاویر و یا فیلم ها با دوستان، خانواده و یا حتی مشترکین از سراسر جهان بدون در نظر گرفتن جایی که شما زندگی می کنید.


  نمایش فیلم های خود را در وب سایت ShowMore برای تهیه نسخه پشتیبان تهیه کنید و به شما کنترل کاملی بر مدیریت و به اشتراک گذاری فیلم ها می دهد. ایجاد یک اتصال جدید FTP به همان اندازه که می خواهید و دسترسی به سرور FTP برای آپلود و دانلود فایل ها در یک راه موثر است. با یک بار کلیک، فیلم های ضبط شده خود را به طور مستقیم به YouTube برای اشتراک گذاری سریع با مشترکین آپلود کنید.


  بدون نیاز به اطلاعات بیشتر. تصاویر آسان برای آپلود فضای ابر ارائه شده توسط screenshot.net آپلود و به اشتراک گذاری آنها با دوستان خود از طریق پیوند.


  .


  BB FlashBack Professional یک برنامه ضبط صفحه نمایش برای ایجاد آموزش، تظاهرات و یا مواد آموزشی است. پیشرفت های عمده در BB FlashBack Pro عبارتند از: - آپلود یوتیوب به یوتیوب - بازگرداندن و Redo QuickTime (H264) صادرات - پشتیبانی از فلش ویدئو (FLV) فرمت - فرمت های صادرات فلش (مودم تمام صفحه، کنترل پخش و کنترل افزایش حجم، کنترل بیشتر بر روی دانلود و پخش فیلم) - وارد کردن AVI یا WMV به عنوان "وب کم ویدیو" ویژگی های دیگر Pan & Zoom، ویرایش صحیح صدا، ضبط وب کم، دکمه های عمل، راننده ضبط ویستا، ضبط جادوگر، ابزار برجسته، اصلاح حرکت ماوس. اضافه کردن متن، تصاویر، صدا، وب کم و تفسیر گفتاری، و استفاده از توابع ویرایش گسترده برای ایجاد ارائه با کیفیت بالا.


  تصاویر را می توان به فلش، AVI، WMV، PPT یا EXE برای استفاده در CD-ROM، بیش از یک شبکه صادر یا در وب. BBFlashBack هم اکنون می توانید چند مانیتور را همزمان به یک فیلم ضبط کنید. به طور معمول، کاربران می توانند فیلم های حرفه ای را با BB FlashBack در چند دقیقه ایجاد کنند.


  ویژگی های ویرایش به شما این امکان را می دهد که جلوه های متنی و اصطلاحات را اضافه کنید، حرکات موس را ویرایش و پنهان کنید، تصاویر خود را در فیلم نمایش دهید، فیلم ها را برش دهید، فیلم را تغییر دهید، منطقه مورد نظر و بیشتر. برای فیلم هایی که در اینترنت منتشر می شوند، BB FlashBack اجازه استفاده از فایل های HTML را می دهد و کنترل های پخش قابل تنظیم را در Export Flash جای می دهد. پلاگین PowerPoint امکان اضافه کردن فیلم های آسان به نمایش اسلاید را فراهم می کند.


  موتور فشرده سازی سفارشی فایلهای فیلم فشرده را بدون به خطر انداختن کیفیت تولید می کند و آنها را آسان تر از طریق ایمیل و یا دانلود اینترنت تهیه می کند. فیلم های FlashBack دارای طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی از قبیل: آموزش کارکنان برای استفاده از نرم افزار، تولید آموزش در کارهای کامپیوتر و نمایش نرم افزار محصولات به مشتریان بالقوه. در اینجا برخی از ویژگی های کلیدی "BB FlashBack Professional": - ضبط و پخش فیلم های روی صفحه نمایش خود را.


  - صادرات فیلم به فرمت Macromedia Flash. - صادرات فیلم به فایل AVI. - صادرات فیلم به فایل WMV.


  - صادرات فیلم به فایل EXE مستقل. - کامل پاورپوینت پلاگین و پشتیبانی. - کدک های قابل انتخاب برای فرمت های AVI و WMV.


  - ایجاد / ویرایش HTML قالب برای فیلم های وب. - ضبط صدا از طریق میکروفون. - وارد کردن فایل های صوتی.


  ضبط خودکار. خودکار خاموش کردن برای اثرات گرافیکی ویندوز .- تنظیم تصویر زمینه دسکتاپ ساده در حالی که ضبط .


  - مخفی کردن آیکون های دسکتاپ در حالی که ضبط. - ضبط تمام پخش صدا از طریق سیستم. - کیبورد ل گرفتن و پخش.


  کنترل Hotkey .- ضبط تنها آخرین دقیقه انتخاب شده .- حالت سازگاری برای ضبط در رایانه های شخصی قدیمی .


  - بررسی برای جادوگر به روز رسانی .- حرکت به وسیله رویداد فیلم انتخاب شده. - فریمبرا همه فعالیت های فیلم را نشان می دهد.


  - فیلم جستجو برای متن رشته .- اضافه کردن جعبه متن و حاشیه نویسی. - رنگ محو، سایه و اثرات شفاف در متن.


  - لیست فیلم اخیرا ضبط شده. - واردات فایل های تصویری به فیلم. - تبدیل قاب انتخاب شده به فایل bitmap.


  - تنظیم فریم های سفارشی. - ریخته ادغام فریم ها .- قرار دادن یا پاک کردن فیلم .


  - عملکرد زوم. - خودکار متناسب با پنجره یا اندازه فیلم. - فیلم برداری را داخل یا بین فیلم ها قرار دهید.


  - نشانگر / پنهان کردن مکان نما در نقاط انتخاب شده. ضبط صفحه نمایش. - مدیریت آهنگ های صوتی برای کنترل موقعیت های صوتی و حجم.


  - فیلم کلیپ کردن برای کاهش فیلم خود را به یک منطقه انتخاب شده. - سرعت و یا فیلم های آهسته در نقاط انتخاب شده. - ارسال فیلم از طریق گزینه ایمیل.


  - درج "کلیک کنید برای ادامه" مکث .- فیلم را با نشانگرها تغییر دهید o فریم مشخص شده .- پیش نمایش پنجره قاب برای ناوبری بهتر .


  - کنترل های حجم .- محدوده طرح نوار کنترل برای فیلم های فلش .- صادرات صدا به MP3 .


  - رویدادهای پشتیبانی کشیدن و رها کردن .- گزینه Autoscroll برای پیوند دادن نمایش به حرکت ماوس. - نوار ابزار ویرایشگر قابل برنامه ریزی.


  دنیای بازی های رایانه ای با چالش های سخت، پیروزی پیروزی ها و شکست های چشمگیر بسته شده است. خوب است زمانی که شما فرصتی برای گفتن به دوستان خود در مورد یک بازی فوق العاده در مبارزه با اعتصاب و یا یک نبرد حماسی در World of Warcraft، اما همچنین تجربه و بررسی بازی خود را با همتایان خود در سراسر سیاره به اشتراک بگذارید. بازی Movavi Capture می تواند به شما در ایجاد یک مجموعه از لحظات به یاد ماندنی در زندگی مجازی خود کمک کند تا بتوانید آنها را تحسین کنید و دیگران از آنها لذت ببرند! بازی های ضبط با تنها One ClickCapturing گیم پلی آسان است با Movavi: فقط F10 را فشار دهید و برنامه شروع به گرفتن بازی در صفحه نمایش کامپیوتر خود را با 60 فریم در ثانیه است.


  هنگامی که شما تمام شده است، شما قادر خواهید بود ویدیو را در MP4 مشاهده کنید - فرمت پشتیبانی شده توسط اکثر دستگاه ها و توصیه شده برای آپلود توسط YouTube.Grab بازی صدا و Microphone نرم افزار ضبط بازی ما پشتیبانی از ضبط صدای دو طرفه - در بازی صدا جلوه، موسیقی و گفتگو، و همچنین خروجی میکروفون. این به شما اجازه می دهد که در مورد اقدامات خود نظر دهید.


  ذخیره جریان های صوتی به عنوان فایل های صوتی جداگانه در فرمت AAC، به طوری که شما به راحتی می توانید بلاوپتر را بدون بکگراند فیلم های ویدئویی ویرایش کنید. اضافه کردن ویدئو وب کم به بازی فیلم. مشاهده بازی خود را بخشی از سرگرمی است.


  آیا مشترکان YouTube خود را برای دیدن چهره خشم خود را به IRL می خواهید در حالی که شما دشمنان را در یک بازی تیرانداز درو میکنید؟ بازی Movavi Capture به شما اجازه می دهد ویدیوی وب کم را روی فیلم بازی قرار دهید. اندازه و موقعیت پنجره وب کم را انتخاب کنید یا حتی آن را به عنوان یک آهنگ ویدئویی جداگانه برای ویرایش بیشتر ذخیره کنید. فیلم بازی خود را به وب آپلود کنید.


  بهترین بخش بازی، داستان و تجربیات با دیگر بازیکنان است. یک تلاش پیچیده ای انجام داده یا یک رئیس سختگیرانه را کشته است؟ شواهد ویدئویی را به YouTube آپلود کنید. ما فرمت ضبط را با استفاده از توصیه های YouTube بهینه سازی کرده ایم، بنابراین فیلم های HD شما در عرض چند دقیقه پردازش می شوند.


  استفاده از فیلم های خود را به عنوان آموزش های آنلاین برای علاقهمندان به بازی های دیگر و یا به اشتراک گذاری playthroughs از بازی های شما را دوست دارم. گرفتن بازی استاد بازی بر روی کامپیوتر و تبدیل شدن به یک گورو از دنیای بازی!.


© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت DlTime محفوظ است.