OS X Server قدرت بیشتری به کسب و کار شما، دفتر خانه یا مدرسه می دهد. برای OS X و iOS طراحی شده است، OS X Server همکاری، توسعه نرم افزار، میزبانی وب سایت ها و ویکی ها، پیکربندی دستگاه های Mac و iOS و دسترسی از راه دور به شبکه را آسان می کند. همچنین برای نصب، راهاندازی و مدیریت بسیار ساده است.


  اضافه کردن OS X سرور به مک خود را از برنامه مک. OS X Server برای دستگاه های OS X و iOS طراحی شده است. فایل های اشتراک گذاری، برنامه ریزی جلسات، هماهنگ سازی مخاطبین، توسعه نرم افزار، میزبانی وب سایت خود، انتشار وییک، پیکربندی مک، آی فون و دستگاه های اپل، دسترسی به شبکه از راه دور و بیشتر.


  OS X Server یک برنامه کاربردی است که می توانید به OS X Yosemite از فروشگاه Mac App اضافه کنید. هر کس می تواند به سرعت و به آسانی Mac را در حال اجرا OS X Yosemite در یک سرور مناسب برای ادارات، کسب و کار، مدارس، توسعه دهندگان و علاقه مندان به طور یکسان تبدیل کند. OS X Server ویژگی های کلیدی: مقدار زیادی قدرت برای رفتن - با ابزار قدرتمند در OS X Server، سازمان شما می تواند به اشتراک گذاری اطلاعات، همکاری و کار موثرتر با یکدیگر.


  سرور برای همه - OS X Server برای یک استودیوی کوچک، کسب و کار یا مدرسه مناسب است. و استفاده از آن بسیار آسان است، شما به بخش فناوری اطلاعات خود نیاز ندارید. منابع سرور OS X - همه چیز شما می خواهید در مورد OS X Server بدانید، از جمله آموزش، خدمات و اسناد.


  به اشتراک گذاری فایل برای مک، رایانه و iPad - سرویس های فایل SMB3، SMB2، AFP و WebDAV مبتنی بر استاندارد - مجوزهای فایل انعطاف پذیر - جستجوی اختصاصی شبکه اختصاصی مجازی - دسترسی از راه دور برای خدمات شبکه شما - اتصال VPN رمزگذاری شده برای مک، اپل، آی فون ، و PC Xsan 4 - به اشتراک گذاری فایل با سطح بلوک با دسترسی همزمان به خواندن و نوشتن - میزبانی و پیکربندی حجم Xsan - مدیریت حجم، ذخیره سازی، سلب کردن و نقشه برداری حجم - نظارت بر زمان واقعی، نمودار ها و اطلاعیه های رویداد - کنترل کننده های متادیتا Failover and file system journaling سرور برنامه - مدیریت محلی و راه دور - تنظیمات کاربران و گروه - نمایش نمودارهای زمان واقعی از استفاده از سرور - دریافت هشدار در تغییرات شبکه، انقضا گواهی، استفاده از ذخیره سازی، و بیشتر ویژگی های دیگر OS X سرور - NetInstall برای اتوماسیون نصب و ارتقاء OS X در سراسر شبکه شما - سرور وب برای میزبانی وب سایت های متعدد - سرور پیام برای رمزگذاری پیام های فوری در سازمان شما برای نصب OS X Serv لپ تاپ 5.0، شما به یکی از این رایانه نیاز دارید: - iMac (اواسط 2007 یا جدیدتر) - MacBook (اواخر سال 2008 آلومینیوم، یا اوایل سال 2009 یا جدیدتر) - MacBook Pro (اواسط / اواخر 2007 یا جدیدتر) - MacBook Air (اواخر سال 2008 یا جدیدتر ) - Mac mini (اوایل 2009 یا جدیدتر) - Mac Pro (اوایل سال 2008 یا جدیدتر) - Xserve (اوایل 2009) چه جدید در OS X Server 5 چه جدید در این نسخه است: در iOS 9 کاربران می توانند اسناد را در OS X سرور باز، ویرایش و ذخیره کنید. اکنون می توانید هر نقطه اشتراک گذاری را برای اشتراک گذاری اسناد با Mac، رایانه شخصی یا برنامه هایی مانند صفحات بر روی iPhone یا iPad خود استفاده کنید.


  سرور Caching در OS X Server می تواند دانلود داده های شخصی شده ذخیره شده در iCloud، از جمله عکس ها و iCloud Drive را سریعتر کند. و مدیریت نمایه برای مدیریت آسان تر ویژگی های جدید در iOS 9 و OS X El Capitan اجازه می دهد..


  فن آوری های جدید در قلب سیستم باعث می شود که مک شما بیشتر قابل اعتماد، توانا و پاسخگو باشد و پایه ای برای نوآوری های آینده باشد. macOS High Sierra همچنین ویژگی ها و برنامه هایی را که هر روز استفاده می کنید را بهبود می بخشد. MacOS در بالاترین سطح آن است.


  به راحتی عکس های خود را سازماندهی، ویرایش و مشاهده کنید. - فیلم های کوتاه از عکس های زنده خود را با استفاده از جلوه های جدید Loop و Bounce ها. - به راحتی مطالب خود را با نوار کناری جدید پیدا کنید و سازماندهی کنید.


  - به راحتی تمام ابزار ویرایش خود را در Edit View تغییر یافته باز کنید. - دقیق رنگ و کنتراست در عکس های خود را با منحنی های جدید و ابزار انتخاب رنگ. - دسترسی به برنامه های شخص ثالث به طور مستقیم از عکس ها و ذخیره تصاویر ویرایش شده به کتابخانه عکس های خود را.


  - کشف تصاویر از کتابخانه خود را با تم های جدید Memories از جمله حیوانات خانگی، عروسی، فعالیت های در فضای باز و بیشتر. - ایجاد محصولات عکس چاپ شده و بیشتر با استفاده از پسوند پروژه های شخص ثالث. تجربه مرور خود را با Safari بهبود دهید.


  - ویدئو وب را با صوتی از پخش به صورت خودکار متوقف کنید. - جلوگیری از وب سایت ها و شبکه های تبلیغاتی از ردیابی مرور خود را با پیشگیری از ردیابی هوشمند. - سفارشی کردن تجربه مرور خود را با تنظیمات جدید برای هر سایت برای خواننده، زوم صفحه، مسدود کننده محتوا و غیره.


  لذت بردن از پالایش در Mail. - فورا پیام های مربوط به جستجوی خود را با استفاده از Top Hits پیدا کنید. - هنگام ایجاد یک ایمیل جدید در تمام صفحه از Split View استفاده کنید.


  - صرفه جویی در فضای مک خود را با پیام های فشرده. اطلاعات پرواز را در Spotlight جستجو کنید. - وضعیت پرواز را با تایپ کردن شماره خطوط هوایی و شماره پرواز در فیلد جستجوی Spotlight بررسی کنید.


  افکار خود را با یادداشت ها جمع کنید - سازماندهی اطلاعات خود را با استفاده از جداول قابل تنظیم - یادداشت های مورد علاقه خود را پین کنید تا همیشه در بالای لیست قرار داشته باشند. یک لحظه در FaceTime را ضبط کنید - یک عکس زنده را در طول یک تماس ویدیویی به هر مکینتاش، iPhone یا iPad پشتیبانی کنید. پیشنهادات موسیقی را از یک سیری ساده تر صدای طبیعی دریافت کنید.


  - هنگامی که سیری به شما پاسخ می دهد، تغییرات بیشتری را در ذهن، تشدید و سرعت بشنوید. - هنگامی که به Apple Music گوش می دهید، از توصیه های موسیقی شخصی Siri لذت ببرید. کپی و بارگذاری فایل ها از یک مک به دیگر با کلیپ برد جهانی.


  - کپی و بارگذاری فایل ها بین مک خود را با استفاده از دستورالعمل کپی و رایت استاندارد. اطلاعات خانواده خود را در iCloud ذخیره کنید. - یک برنامه ذخیره سازی iCloud را با خانواده خود به اشتراک بگذارید و داده های هر کس را پشتیبان گیری کرده و با خیال راحت ذخیره کنید.


  - خانواده خود را با چند کلیک تنظیم کنید و در صورت لزوم اضافه کنید. با iCloud Drive کار کنید. - به اشتراک گذاشتن و کار بر روی هر فایل در iCloud درایو با افراد دیگر، بنابراین همیشه با آخرین ویرایش ها به روز می شود.


  ارتقاء عملکرد، قابلیت اطمینان و امنیت مک خود را با سیستم جدید سیستم اپل. - بروز رسانی به معماری سیستم فایل جدید طراحی شده برای تمام فلش Macs. - در هنگام انجام وظایف رایج مانند کپی کردن یک فایل و پیدا کردن اندازه یک پوشه، پاسخ بیشتر را تجربه کنید.


  - لذت بردن از پشتیبان گیری سریع تر و قابل اعتماد تر. - حفاظت از درایو کل خود را با ساخته شده است در رمزگذاری بومی برای امنیت بیشتر. قدم به استاندارد جدید برای فیلم 4K: HEVC.


  - ایجاد و تماشای ویدئوی با وضوح بالا با استفاده از رمزگشایی با کارایی بالا (HEVC)، که با استفاده از فضای کمتر از 40 درصد فاقد فداکاری با کیفیت است. لذت بردن از گرافیک نسل بعدی و محاسبات با فلز 2. لذت بردن از قابلیت های گرافیکی مک خود را با نسخه جدید و پیشرفته از فلز.


  - کشف ابزار همه جانبه برای ایجاد محتوا با پشتیبانی از واقعیت مجازی. - ساخت برنامه های پیشرفته ای با ویژگی هایی که عملکرد توابع یادگیری رایج را تسریع می کنند. به روز رسانی شامل چندین رفع امنیتی است: StorageKit موجود برای: macOS High Sierra 10.


  13 Impact: یک مهاجم محلی ممکن است به حجم جلوی APFS رمزگذاری شده دسترسی پیدا کند. شرح: اگر هنگام ایجاد یک حجم رمزگذاری شده APFS در Disk Utility تنظیم شد، رمز عبور ذخیره شده به عنوان اشاره. این مسئله با پاکسازی حافظه نویسی اگر اشاره کرد رمز عبور و بهبود منطق برای ذخیره نکات بود.


  CVE-2017-7149: Matheus Mariano از Leet Tech Security در دسترس برای: macOS High Sierra 10.13 Impact: یک برنامه مخرب میتواند رمزهای کلیدی را استخراج کند توضیحات: یک روش برای برنامه های کاربردی وجود دارد که با استفاده از یک کلیک مصنوعی از طریق کلید دسترسی به keychain عبور می کند. این مسئله با نیاز به رمز عبور کاربر هنگام درخواست دسترسی keychain خطاب شد.


  CVE-2017-7150: Patrick Wardle از Synack.


  Windows 10 Manager یک ابزار سیستمی است که به شما کمک می کند بهینه سازی، نیشگون گرفتن، تعمیر و پاک سازی ویندوز 10 را بهینه سازی، نیشگون گرفتن، تعمیر و پاک سازی کنید. این باعث افزایش سرعت سیستم شما، از بین بردن خطای سیستم، بهبود امنیت سیستم می شود و تمام انتظارات شما را برآورده می کند. Windows 10 Manager یک سیستم سیستمی که به شما کمک می کند تا ویندوز 10 را بهینه سازی کنید، نیشگون گرفتن، تعمیر و پاک سازی کنید.


  این سیستم سرعت سیستم شما را افزایش می دهد، خطا سیستم را از بین می برد، امنیت سیستم را بهبود می بخشد و تمام انتظارات شما را برآورده می کند. ویندوز 10 جدیدترین سیستم عامل برای کاربران خانگی و حرفه ای ها است. ویندوز 10 وضوح را به دنیای شما می دهد، بنابراین شما می توانید با خیال راحت و راحتی انجام کارهای روزمره و فورا آنچه را که شما بر روی کامپیوتر شما می خواهید پیدا کنید.


  Windows 10 Manager ابزار قدرتمندی برای تنظیم و بهینه سازی ویندوز 10 خود است، بیش از 40 سرویس مختلف را در یک بسته و به سیستم شما کمک می کند سریع تر و با ثبات تر، امن و شخصی تر! برخی از ویژگی های کلیدی ویندوز 10 Manager عبارتند از: - اطلاعات: سیستم و تمام اطلاعات سخت افزاری دقیق را در سیستم خود دریافت کنید؛ به شما در پیدا کردن کلید نصب ویندوز، محصولات Office کمک می کند. تمام اطلاعات دقیق فرایندهای در حال اجرا و موضوعات را در دستگاه خود نشان دهید ویندوز 10 Manager ارائه می دهد یک کلیک پاک کننده پاک سیستم خود را به طور خودکار؛ مرکز تعمیرات به شما کمک می کند تا مشکلات سیستم های مختلف را رفع کنید. - بهینه ساز: سیستم خود را برای بهبود سرعت راه اندازی ویندوز و خاموش کردن سرعت، سخت افزار خود را افزایش دهید تا سرعت و عملکرد سیستم افزایش یابد.


  کنترل آنچه که در راه اندازی ویندوز آغاز شده است، بررسی و تعمیر اقلام پیشرفته ستاره دار برای بازگرداندن تغییرات مخرب توسط ویروس ها؛ تنظیم و بهینه سازی خدمات سیستم و برنامه کاری، خاموش کردن برخی از سرویس های غیر ضروری سیستم و وظایف برای بهبود عملکرد سیستم را خاموش کنید. - پاک کننده: یافتن فایل ها و پوشه های موجود در فضای دیسک خود را نشان می دهد و با نمودار نشان داده می شود. Uninstaller هوشمند می تواند برنامه های خود را از سیستم شما کاملا بدون فایل های باقی مانده و ورودی های رجیستری حذف کند؛ برای افزایش فضای هارد دیسک، فایل های ناخواسته را پیدا کنید و آنها را پاک کنید؛ فایل های تکراری Finder می توانید رایانه خود را برای فایل های با همان اندازه، نام و زمان اصلاح اسکن کنید؛ رجیستری تمیز کننده بررسی و تعمیر نادرست مرتبط رجیستری؛ رجیستری Defrag بازسازی و بازنشانی مجدد رجیستری خود را برای کاهش زمان دسترسی به رجیستری و به این ترتیب بهبود عملکرد برنامه را بهبود می بخشد.


  تمیز کننده دسکتاپ می تواند آیکون ها و فایل های بی فایده را روی دسکتاپ به آسانی پاک کند. سفارشی سازی: ظاهر سیستم خود را با تغییر سیستم اکسپلورر، دسکتاپ، منوی شروع، نوار وظیفه و منطقه اطلاع رسانی سفارشی کنید؛ مدیریت آیتم های پین شده و می توانید هر فایل یا پوشه را به Taskbar و Start Screen پین کنید؛ آیتم های راه اندازی سریع را در نوار وظیفه با پرتاب لیست Jump؛ تنظیم منو بوت ویندوز 10؛ ویرایش منوی زمینه موشواره راست کلیک کنید به راحتی منوی Win + X را که هنگام کلیک راست روی دسکتاپ پایین سمت چپ یا میانبر صفحه کلید Win + X نشان می دهید، نشان می دهد. ایجاد میانبر که سریعا در کادر محاوره ای اجرا شود.


  Customizer ویژوال می تواند آیکون های سیستم و نوع فایل را تغییر دهد، تصویر قفل صفحه را به صورت خودکار تغییر می دهد. امنیت: امنیت سیستم را بهبود می بخشد با افزایش اجزای سیستم، تنظیمات UAC و ورود به سیستم؛ تنظیم تنظیمات بازیابی سیستم؛ مخفی کردن و محدود کردن دسترسی به درایوها و برنامه ها؛ رمزگذاری / رمزگشایی فایل ها، انتقال پوشه های سیستم به مکان های امن؛ فایل هایی را که به صورت تصادفی بر روی دیسک حذف شده یا فرمت شده اند، حذف کنید. Protector Privacy می تواند حریم خصوصی شخصی خود را با حذف آهنگ هایی که پشت آن را ترک می کنید حفظ کند.


  پنهان کردن، اضافه کردن یا حذف ورودی های کنترل پنل .- شبکه: سرعت اتصال به اینترنت خود را بهینه کنید، تمام اقلام سهام را مدیریت کنید؛ به راحتی مایکروسافت لبه و اینترنت اکسپلورر را نابود کنید؛ IP Switcher می تواند آدرس IP خود را به راحتی در شبکه های مختلف تغییر دهد؛ فایل های میزبان ها را برای سرعت بخشیدن به گشت و گذار در اینترنت و مجوز دسترسی فقط به میزبان های مشخص ویرایش می کند. - متفرقه.


  ابزارهای نرم افزاری: مجموعه ای از ابزارهای ویندوز و پین سیستم را به Start Screen و Taskbar نمایش دهید؛ تقسیم و ادغام هر فایل؛ به طور مرتب با استفاده از Super Copy فایل ها را به صورت خودکار پشتیبان گیری کنید. ابزارهای رجیستری به شما کمک می کنند به راحتی رجیستری را اجرا کنید..


© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت DlTime محفوظ است.