AudioRetoucher یک ابزار انتقال موسیقی است که زمین و سرعت یک ترکیب صوتی را تغییر می دهد. با AudioRetoucher صدای یک وسیله یا صدای ممکن است کمی تغییر کند تا یک کار سازنده یا آوازیست را در برخورد با کلید های دشوار آسانتر کند و معمولا شامل بیش از نیم مرحله (نیمه) و یا احتمالا تغییر کامل مرحله (کل تن) . همچنین می توان صدا را به صورت صوتی و یا به صورت صوتی با صدای خواننده کم کرد.


  این ممکن است برای جلوه های ویژه مانند ضبط های معروف سنجاب استفاده شود با ضبط آهنگ های صوتی با سرعت کم، و سپس آنها را به حالت نرمال در پخش افزایش می دهد. AudioRetoucher به طور عمده توسط نوازندگان به عنوان کلید shift keyer MP3 استفاده می شود، اما همچنین می تواند ارزش BPM را برای فایل های MP3 تشخیص دهد و سرعت را در زمان واقعی تنظیم کند. برخی از ویژگی های کلیدی AudioRetoucher عبارتند از: - پشتیبانی از MP3 + G کارائوکه - اگر فایل CDG را برای آهنگ صوتی خود داشته باشید، قسمت گرافیکی آهنگ تنظیم می شود و پس از تغییر تمپو و سرعت، اشعار همگام با موسیقی می شوند.


  پشتیبانی از فایل های MP3، WMA و WAV - تغییر سرعت - فیلتر برای تغییر هر دو سرعت و ارتفاع فایل صوتی. - تغییر پیت - فیلتر برای افزایش یا کاهش کلید فایل صوتی در نیمه (از -6 تا +6 نیمه با 0.1 گام) بدون تغییر تمپو.


  استفاده می شود برای تغییر کلید یک آهنگ. - تغییر تمپو - فیلتر برای افزایش یا کاهش تمپو در درصد بدون تغییر پچ (کلید). مورد استفاده برای کاهش سرعت موسیقی - تقویت باس - فیلتر برای افزایش فرکانس پایین فایل صوتی.


  - تقویت کننده ثانویه - فیلتر برای تقویت فرکانس بالا از فایل صوتی. - BPM detector - شمارش آهنگ در هر دقیقه. - سرعت پردازش فوق العاده سریع ارائه شده به عنوان کامل از پردازنده Intel Core2 و پردازنده AMD Phenom پشتیبانی می کند که به طور کامل از CPU شما را تضمین می کند.


  - آسان برای استفاده به عنوان تمام تنظیمات در رابط نمایش داده شده است که به راحتی قابل اجرا هستند..


  مجموعه محصولات فونیکس محصولاتی را ارائه می دهد که ابزارهای ترمیم جهانی را برای شایستگی های شایسته تر ارائه می دهند و دارای تکنولوژی DVO با برنده جایزه خود است. Phenix طراحی شده است تا نتایج بسیار خوبی را با مداخلات دستی کمتری تولید کند. هنرمند و بایگانی با رابط کاربری مبتنی بر زمانه آشنا می توانند به راحتی نقاط ضعف در متن را بررسی و نقاشی کنند.


  با استفاده از راه حل های بازسازی فیلم و فیلم Phoenix با ابزارهای نرم افزاری پردازش تصویر DVO برنده جایزه، بدان معنی است که شما هرگز نباید بر کیفیت تصویر متمرکز شوید. با استفاده از خودکار و نیمه اتوماتیک ویژگی های ترمیم فایل مبتنی بر فایل برای کارآیی بیشتر اپراتور، تنها تصمیم گیری می شود که کدام محصول سطح مناسب عملکرد را برای وظیفه در دست فراهم می کند. یک راه حل پایان دادن به end که شامل Digital Vision پردازش تصوير پردازش تصوير DVO است.


  فونیکس ویدئو یک راه حل ترمیم و ارتقاء بسیار خودکار برای مدیریت محتوای ویدئویی ذخیره شده بر روی فرمت های نوار مانند 1، U-Matic و Betacam SP می باشد. سیستم نقاط ضعف تصویری مانند حذف، سر و صدای زیاد، آثار متقابل رنگ، هماهنگی خط مشکلات و موارد دیگر. ویژگی های اضافی شامل تبدیل سرعت جبران نرخ فریم و ارتقاء با کیفیت بالا، و همچنین پشتیبانی کامل از کدک های پخش رایج است.


  تمام برنامه های 64 بیتی بومی استفاده از تمام حافظه های موجود سیستم و مقابله با بزرگترین تصاویر، از جمله 4K فیلم. چندین layertimelineLay و پردازش مواد خود را به صورت طبیعی و انعطاف پذیر، با چندین ویدیو و آهنگ های صوتی. جدول زمانی و بوک مارک ها اجازه می دهد برای سازمان بهتر و بازیابی اطلاعات.


  به راحتی نسخه های مختلف عکس ها را به یک جدول زمانی اضافه کنید. وارد کردن و ConformSupport برای تعداد زیادی از توالی های تصویر و همچنین فرمت های لیست استاندارد مانند لیست های EDL و CUT. به طور خودکار ابرداده ها را استخراج و کتابخانه قدرتمند توالی را پیوند می دهد.


  کتابخانه قدرتمند Library Library برای مدیریت تمام مواد وارد شده و ارجاع شده با مرتب سازی، جستجو و مدیریت فراداده پیچیده. ایجاد پوشه خودکار کتابخانه و گزینه نامگذاری اقلام در وارد کردن فایل بر اساس استخراج ابرداده قابل تنظیم کاربر. قابلیت InteroperabilityWorld کلاس با سیستم های شخص ثالث پشتیبانی از فرمت های استاندارد صنعتی مانند Avid DNxHD، AAF، MXF و Apple ProRes.


  خواندن و نوشتن فرمت های DNxHD Avid، MXF و Quicktime formats.Layer ابزار هر ابزار می تواند بسیار جدی و قابلیت مسیریابی قدرتمند داشته باشد. جداسازی می تواند بر مبنای مات مبتنی بر کاربر تعریف شده و یا با استفاده از ویژگی های پیچیده کلیدر انجام شده است.


  لایه ها می توانند به طور انتخابی برای ساده سازی عملیات ذخیره شوند و تا حد زیادی باعث افزایش تعاملات کاربر شوند. پشتیبانی کامل از مانیتورهای چندگانه پشتیبانی از مانیتورهای چندگانه با تنظیمات قطعنامه های مختلف باعث می شود تا زمان بندی های پیچیده ای را بر روی نسیم انجام دهد. تاثیر و صرفه جویی در حافظه حفظ و یادآوری با استفاده از یادداشت ها، اثرات لایه ای ایجاد یک کتابخانه از یادداشت ها و اعمال به هر بخش در هر جدول زمانی در هر پروژه.


  موتور رندر هوشمند غلبه بر پس زمینه رضایت تضمین می کند که شما همیشه بهترین نتایج را بدون وقفه در دسترس است. شتاب GPU در زمان واقعی استاد لایه تسریع رندر در کار پان و اسکن و اصلاح رنگ. فرمت های چندگانه می تواند از همان جدول زمانی استفاده شود و تحویل داده شود.


  در سطح جهانی محصول نهایی یا تغییر اندازه اعمال می شود. VTR I / O - خروجی AJA onlyIngest و خروجی PAL، NTSC و فرمت های HD 2K نظارت.


  در دیدگاه دیجیتال، ما درک می کنیم که مشتریان ما نیاز به بیش از فقط مجموعه ابزارهای پیشرو برای ایجاد پیشرفت های ظریف پیشرفته. مهمتر اینکه راه حل های ما نیاز به کار با فرمت های مختلف دوربین و فایل، اجازه می دهد برای جریان های کاری مشترک و ارائه محتوای به پایان رسید برای پلتفورم های مختلف مشاهده، از جمله 3D stereoscopic. به طور خلاصه، Nucoda طراحی شده است تا مقدار بسیار بیشتری از درجه بندی رنگ ارائه دهد.


  Nucoda ترکیبی از یک ابزار خلاقانه با یکپارچه سازی بسیار دقیق به گردش کار Avid، از جمله پشتیبانی کامل از Interplay است. Nucoda یک سیستم درجه بندی کاملا ACES با درجه بندی HDR و پشتیبانی از فرمت EXR در زمان واقعی است. Nucoda با ابزارهای رنگی پیشرو در صنعت که توسط مشتریان مانند Keep Me Posted، Encore، Pixar و Disney، Nucoda ایجاد پیچیده و سبک های بصری برای انیمیشن، کار در 2K / 4K و استریو.


  همراه با Nucoda، طیف وسیعی از ابزارهای پردازش تصویر به نام DVO Classic، شامل DVO Grain، DVO دیافراگم، DVO Regrain و DVO Brickwall است. برخی از ویژگی های کلیدی Nucoda عبارتند از: - برنامه 64 بیتی بومی از تمامی حافظه های موجود در سیستم استفاده می کند و مقابله با حتی بزرگترین تصاویر، از جمله 4K.- جدول زمان بندی آشنا غیر خطی و پردازش مواد به صورت طبیعی و انعطاف پذیر، با چندین ویدیو و آهنگ های صوتی.


  - جدول زمانی و بوک مارک های شات اجازه می دهد برای سازماندهی بهتر و بازیابی اطلاعات. نسخه بندی، به راحتی نسخه های مختلف از عکس ها را به یک جدول زمانی اضافه کنید. - واردات و مطابقت پشتیبانی از تعداد زیادی از فرمت های تصویری از جمله فرمت های لیست استاندارد مانند AAF، و EDL - به طور خودکار استخراج ابرداده و دنباله مطابق.


  - کتابخانه قدرتمند برای مدیریت همه وارد و مواد ارجاع شده را با مرتب سازی، جستجو و مدیریت پیچیده فراداده مدیریت کنید. - ایجاد پوشه کتابخانه خودکار و گزینه های Naming Items در وارد کردن فایل بر اساس کاربر confi فراخوانی فراوانی متادیتا .- قابلیت همکاری جهانی با سیستم های شخص ثالث که از فرمت های استاندارد صنعتی مانند Avid DNxHD، AAF، MXF و QuickTime پشتیبانی می کنند.


  - خواندن و نوشتن فرمت های DPX، Avid DNxHD، MXF و QuickTime. - هر ابزار دارای انعطاف پذیری و مسیریابی بسیار قدرتمند است. قابلیت جداسازی می تواند بر اساس مات بر اساس شکل کاربر تعریف شده و یا با استفاده از ویژگی های پیچیده کلیدر .


  - لایه ها را می توان به صورت انتخابی به منظور ساده سازی عملیات و به طور قابل توجهی افزایش تعاملات کاربر را ذخیره کنید. پشتیبانی چند مانیتور با تنظیمات قطعنامه های مختلف کار می کند در جدول زمانی پیچیده نسیم .- اثر ذخیره و فراخوانی - صرفه جویی و یادآوری اثرات با استفاده از یادداشت ها، از جلوه های تک به اثرات چند لایه پیچیده .


  - ایجاد یک کتابخانه از یادداشت ها و اعمال به هر بخش در هر جدول زمانی در هر پروژه. - رندر موتور - رندر پس زمینه محجوب تضمین می کند که شما همیشه بهترین نتایج را بدون وقفه در دسترس داشته باشید. - شتاب GPU - شتاب دهنده Master Layer در زمان واقعی TIS رندر برای کار پان و اسکن و اصلاح رنگ .


  - فرمت های چندگانه می تواند مورد استفاده و تحویل از یک جدول زمانی است. - در سطح جهانی محصولات نهایی و یا تغییر اندازه اعمال می شود. - VTR I / O Ingest و خروجی.


  PAL، NTSC، HD، 2K و 4K نظارت - پشتیبانی از فایل های RAW از کانن، سونی، ARRI، RED، سیلیکون تصویربرداری SI-2k، فانتوم و سینما DNG.


  Voicemod بهترین نرم افزار مبدل صوتی برای ویندوز است. یک اصلاح کننده صوتی آنلاین با اثرات قادر به تبدیل صدای خود را به روبات، زن و یا دختر آنلاین. این برای بازی ها و چت به عنوان یک برنامه عالی است.


  سرگرم کننده ترین Live Voice ChangerVoicemod را کشف کنید و با بازی های آنلاین مانند PUBG (بازیکنان ناشناخته Battleground ناشناخته)، LOL (League of Legends)، Minecraft (تللل به عنوان یک رئیس) و یا Fortnite سازگار است. این همچنین با ابزار چت مانند Discord، Skype یا در سیستم عامل هایی مانند VRChat کار می کند. یک برنامه برای youtubers و gamers.


  نحوه استفاده از Voicemod آسان است: به صورت رایگان دانلود کنید، نصب و استفاده از مدولاتور / اصلاح کننده صدا با افکت های آزاد. دیوانه ترین و خنده دار ترین چیز برای بازی و صحبت online.Voice مد یک معایب معامله رایگان برای ویندوز برای چت آنلاین است.


  دانلود در حال حاضر و کشف بهترین مدولاتور برای PC و بازی های آنلاین. تغییر صدای خود را با تن از اثرات بسیار جذاب با استفاده از صدای زن، دختر و خودکار (به عنوان یک خواننده تله). ما تن از جلوه های صوتی خنده دار، ایجاد برخی از لحظات خنده دار با هم تیمی ها و چت مجازی با صدای زن، اثر زمین، صدای عمیق، chipmunk و خیلی بیشتر .


  .. جلوه های صوتی ما 2x1، 8bits، بزرگسالان به کودکان، بیگانه، آندروید، Aphonic، کودک، تولدت مبارک، ربات، کلیسای جامع، غار، مرکزی، کودکان به بزرگسالان، کلم بروکلی، پلیس، دیوانه، CS · CT، CS · T، Dark، Dark، کنگ، آکورد سحر و جادو، مرد به زن، Octaver، Ogre، حزب زمان ، ربات، رمانتیک، روبی، سانتا، زندگی دوم، Sleepyhead، Spacemen، سخنگو، Speechifier، روح، داستانگو، غریبه، سالن دانشجویی، پخش دانشجویی، شمشیر، تلفن، زیر آب، ویبراتو، Voicetune، VR، WahWah، زن به انسان و زامبی.


  همه جدید Adobe Acrobat Pro DC با Adobe Document Cloud خدمات اینجا است. ابزار PDF کاملا مجددا به شما اجازه می دهد فایل های PDF را از هر کجا ایجاد، ویرایش، امضا کرده و پیگیری کنید. این شیوه کار با پوسته های طراحی، فایل های مطبوعاتی و تمام اسناد مهم خود را برای همیشه تغییر خواهد داد.


  مجموعه ویژگی های تمیز کاربردی به شما اجازه می دهد تا نظرات و بازخورد خود را با استفاده از یک قاب جداگانه در سمت راست پنجره بنویسید، در حالی که فضای خواندن به هیچ وجه تحت تاثیر قرار نمی گیرد. در حقیقت، این یکی از نکات قوی این ابزار است: رابط کاملا تمیز است، اما همچنان قادر به ارائه ابزارهای زیادی برای بزرگنمایی، انتخاب متن، چاپ، اضافه کردن بوک مارک ها و بسیاری دیگر است. فرمت های فایل پشتیبانی شده و جستجوهای سریع چیز عالی در مورد Adobe Reader XI توانایی آن در کار با طرح های CAD و نقشه های جغرافیایی تبدیل شده به فرمت سند قابل حمل است.


  همچنین، در صورتی که شما نیاز به قرار دادن هر عنصر در یک فایل PDF، نرم افزار ارائه می دهد یک موتور جستجوی فایل جامع است که آنچه را که شما نیاز دارید در عرض چند ثانیه پیدا کنید. ابزارهای امنیتی توابع امنیتی شما را قادر به مشاهده و کار با اسناد PDF بدون نیاز به نگرانی در مورد کد مخرب که در دستگاه شما اجرا می شود. ویژگی حفاظت شده و امنیت پیشرفته برای محافظت از رایانه شما و حفاظت از داده ها و حفظ حریم خصوصی طراحی شده اند.


  تنظیمات پیکربندی هنگامی که برای سفارشی سازی ادوبی Reader XI می آید، بخش تنظیمات به شما امکان تغییر طیف وسیعی از تنظیمات را می دهد. نظرات، 3D و چندرسانه ای، گزینه های اندازه گیری و خواندن در دسترس هستند، و همچنین تنظیمات املایی یا صفحات صفحه. در صورتی که Adobe Reader XI را پیدا کنید، استفاده از آن بسیار دشوار است، این برنامه شامل یک راهنمای جامع کمک می کند.


  متاسفانه شما برای دسترسی به یک اتصال به اینترنت نیاز دارید، بدین معنی که نمی توانید مستندات را در حالت آفلاین مطالعه کنید. یک مرورگر PDF بزرگ در بازار همه چیز در نظر گرفته شده است، با این نرم افزار نرم افزار شما نمی توانید آن را اشتباه به دلیل آن است که هنوز هم استانداردهای تا آنجا که اسناد PDF مربوط نیست. Adobe Reader XI واقعا به عنوان تبلیغ شده کار می کند و ابزار پیشرو برای مشاهده فایل های فرمت سند قابل حمل است.


  در این نسخه: - دسترسی به تولید چاپ قدرتمند و ابزار انتشار دیجیتال. پیش نمایش، پیشفرل، درست کردن و آماده سازی فایلهای PDF. - کار هرجایی.


  ایجاد، صادرات و امضای PDF از رایانه یا برنامه تلفن همراه Acrobat DC. - فایل های خود را با خود ببرید برای دسترسی به فایل های اخیر در دسکتاپ، وب و تلفن همراه از Link Mobile استفاده کنید. - هر چیزی را ویرایش کنید فورا فایلهای PDF و اسناد اسکن را ویرایش کنید - به طور طبیعی به عنوان هر فایل دیگر.


  - تغییرات آخرین دقیقه را انجام دهید ویرایش متن و سازماندهی صفحات PDF در iPad خود. - امضای جوهر را عوض کنید. ارسال، پیگیری، مدیریت و ذخیره اسناد امضا شده با یک سرویس الکترونیکی امضاء داخلی.


  - حفاظت از اسناد مهم دیگران را از کپی کردن یا ویرایش اطلاعات حساس در فایلهای PDF جلوگیری کنید. - پاک کردن پاکت های یک شبه ارسال، پیگیری و تأیید تحویل مدارک به صورت الکترونیکی..


  تمام اطلاعات مربوط به یک فایل صوتی / ویدئویی در قسمت هدر فایل شامل مدت زمان، شناسه کدک، جنبه، نرخ فریم، نرخ بیت، نرخ نمونه، کانال ها، عمق بیت، زبان و غیره ذخیره می شود. MediaInfo می تواند این اطلاعات را بدست آورد و استفاده کند از هدر یک فایل رسانه ای به راحتی، که بسیار مفید برای توسعه دهندگان نرم افزار رسانه ای است. اگر فقط می خواهید اطلاعات کدک برخی از فایل های فیلم یا موسیقی را که نمی توانند به درستی شناخته شده یا به طور صحیح بازی کنند، می دانند، می توانید از MediaInfo برای بررسی داده های فنی و برچسب خود استفاده کنید.


  MediaInfo یک رسانه آزاد، منبع باز و متقارن است تجزیه و تحلیل اطلاعات فایل، تشخیص و نمایش ابزار (نوشته شده در C ++) از فرانسه. این می تواند به سرعت اطلاعات کدک و اطلاعات محتوای ویدئو / فایل های صوتی را شناسایی کند. و با استفاده از یک فایل MediaInfo.


  dll ارائه شده می توان آن را به راحتی به هر برنامه متصل کرد. در حقیقت، MediaInfo در بسیاری از برنامه هایی مانند XMedia Recode، MediaCoder، eMule و K-Lite Codec Pack استفاده شده است. علاوه بر این، MediaInfo شامل تمام توابع فعلی چندین بیننده کدک محبوب است.


  به عنوان مثال: پشتیبانی از فرمت های رسانه ای جدید، لینک های مرتبط مربوط به کدک ها و نرم افزار پخش و غیره، از سوپ به آجیل را پشتیبانی می کند. برای کاربران معمولی، زمانی که شما نمی توانستید مشخص کنید که کدام کد یا اطلاعات برچسب از فیلم یا موسیقی شما چیست فایل است، زمانی که MediaInfo وارد می شود. برای توسعه دهندگان نرم افزار های چند رسانه ای، MediaInfo بهترین راه برای دریافت و خواندن داده های فنی و برچسب از فایل های رسانه ای است.


  در اینجا برخی از ویژگی های کلیدی MediaInfo عبارتند از: - خواندن بسیاری از فرمت های ویدیویی و صوتی فایل - نمایش اطلاعات در فرمت های مختلف (متن، ورق، درخت، HTML ...


  ) - سفارشی کردن این فرمت های مشاهده - صادرات اطلاعات به عنوان متن، CSV، HTML ...


  - رابط کاربری گرافیکی، رابط خط فرمان یا کتابخانه (.dll / .so / .


  dylib) در دسترس است - ادغام با پوسته (drag 'n' drop و منوی زمینه) - بین المللی شدن: نمایش هر زبان در هر سیستم عامل - محلی سازی توانایی.


  HitFilm نرم افزاری حرفه ای ویرایش ویدئو است که به شما در ارائه ابزار و جلوه های لازم برای ایجاد فیلم های شگفت انگیز می پردازد. از اولین لحظاتی که شما آن را اجرا می کنید، شروع به درک کنید که HitFilm Ultimate فقط یک ابزار ویرایش ویدئو نیست. این بسیار بیشتر از این است که برنامه همراه با یک مرورگر داخلی است که شما را با تمام نسخه های نرم افزاری جدید، آموزش ها و بحث های دیگر کاربران مرتبط می کند و آن را تبدیل به یک مرکز یادگیری می کند.


  رابط کاربری برنامه بیش از جامع است و به خوبی ساختار یافته است، به دنبال یک طرح منطقی است که همه ابزارهایی را که در نظر ساده برای استفاده آماده می کنید قرار می دهد. برای تأثیر گردش کار شما به شیوه ای مثبت، این برنامه همچنین شما را با سه طرح بندی فضای کاری فراهم می کند که بین آنها هر زمان بدون تغییر مجدد پروژه شما می توانید تغییر دهید. شما به ترتیب پیش فرض، یکی برای ترکیب و یکی برای ویرایش.


  به این ترتیب، هنگامی که شما فقط باید بر روی ویرایش تمرکز کنید، می توانید تمام ابزار و پانل هایی را که لازم ندارید حذف کنید. علاوه بر این، پانل هایی که رابط کاربری را تشکیل می دهند، می توانند جدا از هم قرار بگیرند و در هر نقطه روی صفحه نمایش خارج شوند پنجره اصلی HitFilm Ultimate. شما یک گزینه ی اتصال را دریافت می کنید، اما زمانی که آنها را به پنجره اصلی مجددا وصل می کنید، آنها در سمت راست قرار می گیرند که کمی چیزها را مرتفع می کنند.


  خوشبختانه شما می توانید طرح فضای کاری که استفاده می کنید را باز کنید و همه چیز در موقعیت صحیح تنظیم می شود. تا زمانی که ویژگی ها برود، HitFilm Ultimate ناامید نخواهد شد. این یک پنجره پیش نمایش، ویرایشگر جدول زمانی، کتابخانه اثرات و سابقه ای است که شامل تمام اقدامات شما است.


  جاذبه اصلی نرم افزار، پنل جلویی است که شما را به تعداد زیادی از جلوه های کاملا قابل تنظیم از دسته هایی مانند "Blurs"، "اصلاح رنگ"، "Distort"، "Grunge"، "Lights & Flares"، "Particles" شبیه سازی، 3D سریع و غیره. در پایان، حقایق فوق فقط سطح آنچه را که HitFilm Ultimate قادر به انجام آن هستند و آنچه که می تواند به شما در دستیابی شما کمک کند، خراشیده است. در اینجا برخی از ویژگی های کلیدی HitFilm عبارتند از: - فیلم فتوشاپ جلوه های پیشرفته ذرات شبیه ساز 3D اثرات پیش ساخته ترکیبی با کیفیت بالا 3D صفحه نمایش سبز ویرایش ویدئو شامل درجه بندی حرفه ای رنگ فیلتر های خیره کننده رنگ پشتیبانی از فیلم سازی شما به اشتراک گذاشتن با جهان استفاده از آخرین سخت افزار- فایل ها - ردیابی و تثبیت نهایی منحصر به فرد: - HitFilm نیمی دارای ردگیر نقطه 2D خود را با جریان نوری و گزینه های قالب قالب برای نتایج سریع و دقیق است.


  ویژگی های آهنگ و تثبیت فیلم های دستی بدون نیاز به نرم افزار اضافی. - اثرات زمانی نهایی افزایش یافته است: - جابجایی منحصر به فرد و اثرات تغییر کانال پیگیری رمپ سرعت، مسیرهای پیاده روی و دیگر اثرات مبتنی بر زمان است. - تنظیم دقیق نهایی افزایش: - علاوه بر HitFilm Ultimate همچنین شامل ویژگی های تمیز مات تمیز برای اطمینان از بهترین نتایج ممکن است.


  - نامرئی و کلونینگ: - ایجاد استتار Predator و پنهان نامرئی جادوگر با اثر جابجایی همه کاره، و یا استفاده از صفحه نمایش تقسیم و ماسک ها برای محافظت از بازیگران خود. - پشتیبانی از رزولوشن 4K: - هنگامی که فیلم های شما فراتر از HD است، HitFilm Ultimate آماده پشتیبانی بومی برای رزولوشن 4K می شود. Masks - ابزار ماسک HitFilm برای ایجاد تعامل پیچیده بین لایه ها، لبه های استودیو روی صفحه نمایش سبز و یا حذف بخش های ناخواسته از یک تصویر یا ویدئو.


  - عمق میدان و تاری حرکت: - آمار دوربین های فیلمبرداری 3D به طور واقعی کار می کنند، با عمق اختیاری زمینه به طور خودکار لایه های تاری بر اساس فاصله نسبی خود را از لنز. اتوماتیک حرکت تاری را برای حرکت واقعی تر لایه های 2 بعدی و 3D خود فعال کنید. - وارد کردن اطلاعات دوربین 3D دوربین نهایی منحصر به فرد: - HitFilm Ultimate سازگار با اکثر برنامه های ردیابی دوربین است.


  دوربین خود را از سه پایه خود بیرون کنید و عکس های شگفت انگیز دستی را که به سینما می رسند، شگفت انگیز کنید..


© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت DlTime محفوظ است.