ESET طراحی شده است تا راه حل کامل در زمینه محافظت از کامپیوتر در برابر نفوذ و حملات باشد. محصولات ESET بیش از مجموع مجموع قطعات آن ارائه می دهد؛ این همکاری است که بیشترین اهمیت را دارد. اگر تمام مولفه ها به طور همزمان مورد استفاده قرار گیرند، اثربخشی کل برنامه ضرب می شود.


  محصولات ESET همه ی توابع آن را برای ایجاد یک راه حل امنیتی پیچیده یاری می رسانند. سفارشی سازی تنظیمات و نصب و راه اندازی روشن UIDuring امکان فعال یا غیرفعال کردن تشخیص PUP ها (برنامه های کاربردی به طور بالقوه ناخواسته)، تغییر تنظیمات پروکسی و تعیین مسیر اقدام برای به روز رسانی اجزای برنامه و راه اندازی مجدد ESET پس از آن است. ESET شامل فایروال شخصی برای جایگزین فایروال ویندوز می شود و می توان آن را به حالت اتوماتیک، تعاملی، مبتنی بر سیاست یا یادگیری تنظیم کرد.


  کاربران ممکن است از تنظیمات پیکربندی محافظت شده در برابر رمز عبور در مورد کامپیوتر با دیگران به اشتراک بگذرند. با انتخاب یک رابط تمیز با ساختار به خوبی سازمان یافته، ESET ESET نباید دشوار باشد، بدون توجه به تجربه گذشته کاربر با ابزارهای AV. تنظیمات غنی و پیشرفته آن، مسئله دیگری است.


  با این حال حفاظت از نرم افزارهای مخرب از طریق روش های مختلف اسکن اسمارت اسکن پیکربندی پیش تعیین شده ESET را برای جستجوی مکان های رایج در سیستم برای نرم افزارهای مخرب، انجام می دهد. اسکن سفارشی کاربران امکان پیکربندی مناطق و تنظیمات اسکن را فراهم می کند، دستگاه های ذخیره سازی قابل جابجایی مانند دیسک های USB و دی وی دی ها را بررسی می کند. برای انجام یک اسکن کامل، لازم است که کل کامپیوتر را با استفاده از رفتار رفتار سفارشی انتخاب کنید.


  پیکربندی اسکنر و تنظیمات دیگر تا آنجا که به پیکربندی اسکن مربوط می شود، کاربران ممکن است منوی عمیق، منوی متنی یا اسکن هوشمند را انتخاب کنند، همچنین اسکنر را فقط برای شناسایی فایل های آلوده بدون حذف آنها تنظیم کنید. تنظیمات پیشرفته ممکن است زمانی که به اشیاء اسکن می آیند (حافظه عامل، بخش های بوت، ایمیل ها، آرشیو ها و آرشیوهای خود استخراج، بسته های زمانبندی)، اکتشافات و امضاهای هوشمند، سطح تمیز کردن، پسوند فایل، محدودیت اندازه، جریان داده های متناوب، ورود به سیستم، بهینه سازی هوشمند، و اسکن پس زمینه. تنظیمات ممکن است به حالت پیش فرض بازگردانده شوند.


  گزینه های اضافی را می توان برای گارانتی در زمان واقعی، HIPS، حالت بازی، حفاظت ضد استارت، دسترسی به وب، سرویس ایمیل و ضد فیشینگ پیکربندی کرد. نکات برجسته در ESET Compared to NOD32 Antivirus، ویژگی های ESET یک فایروال شخصی، ماژول ضد اسپم برای فیلتر کردن ایمیل های مشکوک یا ناخواسته، ضد سرقت برای نوت بوک ها (مستلزم ثبت نام رایگان) همراه با یک ماژول کنترل والدین برای محدود کردن دسترسی کودکان به کامپیوتر است. هر یک از این اجزاء می تواند پیکربندی شده و همچنین غیرفعال شده و مجددا توسط یک کلیک فعال شود.


  عملکرد و نتیجه گیری نتایج بسیار خوبی در هنگام تشخیص ویروس، سرعت اسکن و استفاده از منابع می باشد. ESET تا نام خود زندگی می کند، کاربران را با لایه های مختلف امنیت در برابر تهدیدات الکترونیکی در حالی که مرور وب و یا دسترسی PC به کاربران دیگر. کسانی که فرصتی برای تست آن ندارند، استقبال می شود که ابزار AV را برای خودشان امتحان کنند.


  .


© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت DlTime محفوظ است.