BitMedic AntiVirus - Malware و Adware Security به طور خاص برای Mac طراحی شده و مجموعه ای کامل از حفاظت را ارائه می دهد. BitMedic به شما می دهد حفاظت سه گام ساده را برای به حداکثر رساندن امنیت و نگه داشتن مک خود را از حملات. - # 1 سریعترین و مطمئن ترین نرم افزار آنتی ویروس و نرم افزار در زمان واقعی در فروشگاه نرم افزار مک.


    تست شده و تایید شده است - طراحی شده برای مک پایگاه داده ویروس و آویرا چندین بار در روز به روز شد. 24/7 حفاظت در زمان واقعی! - همانطور که در OPSWAT Certified Products، Brothersoft و بسیاری دیگر دیده می شود! بهترین برنامه ضد ویروس جدید! کامل مک اسکن 2 گزینه ارائه می دهد. اسکن سریع به سرعت و کارآمد اسکن کردن مکان های مهم ترین مک خود را.


    الگوریتم اختصاصی ما باعث می شود این فرایند بدون درد و سریع، اجازه می دهد شما را به راحتی اسکن Mac خود را بیشتر. برای حداکثر حفاظت، اسکن عمیق هر مکان بحرانی را برای تهدیدات بالقوه بررسی می کند. اسکن سفارشی برای سهولت استفاده از drag & drop پشتیبانی می کند.


    مانیتور بهداشت 24/7 حفاظت در زمان واقعی را انجام می دهد، هر تغییری را در پوشه هایی که تحت نظارت هستند اسکن می کند. حفاظت 3 مرحله Adware - اسکنر تبلیغاتی بلافاصله کلاهبرداری های تبلیغاتی پاپ آپ! - حذف افزونه های مرورگر ابزارهای تبلیغاتی مزاحم که ناوبری خود را از بین ببرند. - تنظیم مجدد مرورگرهای وب خود را به تنظیمات پیش فرض BitMedic نیز ارائه می دهد محافظت از ابزارهای تبلیغاتی مزاحم! برای پاک کردن ابزارهای تبلیغاتی از Mac خود اسکن کنید.


    تنظیمات پیشرفته اجازه می دهد تا کاربران را حذف برنامه های افزودنی مرورگر مرورگر و افزودنی های. شما همچنین می توانید مرورگر وب خود را به تنظیمات پیش فرض آن بازنشانی کنید. بدانید Adware و Malware متفاوت هستند! شما باید از «ابزارهای تبلیغاتی مزاحم» برای ابزارهای تبلیغاتی و اسکن سریع / عمیق برای تروجان استفاده کنید.


    ویژگی ها - اسکنر ابزارهای تبلیغاتی مزاحم - اسکنر ویروس چند منظوره با کارایی بالا - به روز رسانی پس زمینه به طور خودکار پایگاه داده ویروس - 24/7 حفاظت در زمان واقعی - بهینه سازی شده برای عملکرد - به طور صامت در پس زمینه کار می کند - پشتیبانی از تمام ایمیل، آرشیو، فایل اجرایی و فایل های سند - گزینه های اسکن - حذف فایل ها / دیسک ها / پوشه ها برای سرعت بخشیدن به اسکن - حذف 1 کلیک برای ارسال به قرنطینه و یا سطل زباله - به راحتی اسکن برنامه ریزی - پشتیبانی از کشیدن و رها سازی - به روز رسانی برای رفع اشکالات با MacOS جدید بالا Sierra 10.13 - بهینه سازی بیشتر.


© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت DlTime محفوظ است.