Advanced System Repair Pro شما تمام ابزارهایی را که در یک برنامه نیاز دارید برای پاک کردن، تعمیر، محافظت، بهینه سازی و افزایش سرعت کامپیوتر خود به ارمغان می آورد! رفع مشکلات کامپیوتر شما ما قابلیت چند اسکن را به شما می دهد خواندن آسان و نتایج ساده است. نرم افزار ما هوشمندانه در عرض چند دقیقه شما را اسکن و تجزیه و تحلیل می کند و به شما نتایج دقیق سازمان یافته و دقیق را کامل می کند. سرعت بالا، تنظیم و محافظت از PCStart خود را با یک اسکن رایگان از Advanced System Repair.


  شما بلافاصله مشکلات ریشه ای را که بر عملکرد دستگاه شما تاثیر می گذارید پیدا خواهید کرد. 1. کلیک کنید MaintenanceAll tools to make simple and easy! این مانند داشتن یک تکنسین حرفه ای با کلیک یک ماوس است.


  برنامه های تخلیه را به SleepDisable برنامه های پس زمینه است که سیستم خود را تخلیه می کند. Malware حذف RemovalFinds و حذف تمام انواع نرم افزارهای مخرب مضر از جمله تروجان ها، کرم ها، رباتها، ابزارهای تبلیغاتی مزاحم، جاسوس افزارها، PUPs و بیشتر! سیستم نستعلیق / OptimizerASR سیستم و تنظیمات کامل خود را برای تنظیم کامپیوتر خود را برای عملکرد حداکثر عملکرد خود را تجزیه و تحلیل خواهد کرد. پاکسازی یونیک نگه داشتن کامپیوتر خود را از از کار افتادگی غیر ضروری همچنین کمک می کند تا کامپیوتر شما را طولانی تر است.


  همانند هر دستگاه دیگر، اگر شما آن را تمیز نگه دارید و از آن مراقبت کنید، آن را به شما بهتر طول می کشد دیسک DefragWith با یک کلیک ساده، پیشرفته تعمیر سیستم کامپیوتر خود را با جمع آوری فایل های fragmented در دستگاه شما و سازماندهی آنها را بیشتر موثر CleanerPrivacyAll-in-one مجموعه خصوصی برای پاک کردن آهنگ های خود و حفظ حریم خصوصی شما! رایانه شما امن، امن و کارآمد تر! Registry CleanerOver زمان رجیستری شما می تواند با اشتباهات و تنظیمات خراب که منجر به تصادفات می شود، درهم ریخته است. تعمیر سیستم پیشرفته این اختلال را پاک می کند تا رایانه شما پایدار تر شود..


  Regclean Pro تعمیر کامپیوتر آهسته، حذف خطاهای رجیستری و بهبود عملکرد کامپیوتر خود را به راحتی با RegClean Pro. رجیستری بخش مهمی از ویندوز است. از آنجا که رجیستری به علت استفاده منظم از کامپیوتر به طور مداوم استفاده می شود، در طول زمان می تواند درهم آمیخته شود.


  نصب و برداشتن نرم افزار به طور مرتب و حتی حرکت و دسترسی به داده ها بر روی رایانه باعث می شود که مطالب بیشتری در رجیستری ایجاد شود، در نتیجه افزایش اندازه آن و خراب شدن عملکرد سیستم ها. تمیز کننده های رجیستری باید به صورت منظم مورد استفاده قرار گیرد برای حذف رکوردهای قدیمی و نامعتبر از رجیستری ویندوز. موتور اسکن پیشرفته RegClean Pro به طور خودکار با چند کلیک ساده، رجیستری نامعتبر را شناسایی و رفع می کند.


  اگر مشکالت زیر را تجربه می کنید، رجیستری کامپیوتر شما ممکن است آسیب دیده باشد: - رایانه شما نسبتا جدید است اما عملکرد آن را تسری می دهد - صفحه نمایش تصادفی آبی (BSODs) را دریافت می کنید - رایانه شما اغلب غلط است - کامپیوتر شما بدون هیچ دلیلی سقوط می کند - شما مشترک هستید اشتباهات ویندوز- برنامه ها به آرامی باز می شوند و به طور مرتب پاک می شوند. پاک کننده های رجیستری باید به طور منظم برای حذف رجیستری ویندوز منسوخ و نامعتبر استفاده شود. موتور پیشرفته اسکن RegClean Pro شناسایی و رفع ورودی های نامعتبر رجیستری به طور خودکار با چند کلیک ساده است.


  در اینجا برخی از ویژگی های کلیدی Regclean عبارتند از: - سریع تر سرعت سیستم خواندن رجیستری نامعتبر افزایش زمان پاسخ برنامه. این باعث دسترسی سریع به برنامه ها و برنامه های کاربردی می شود. عملیات صاف و رجیستری بدون رطوبت باعث افزایش کارایی کلی سیستم می شود و نتایج عملکرد سیستم را به طور صاف تر بهبود می بخشد.


  سیستم پایدار تر سیستم های رفع خطاهای رجیستری به طور منظم باعث کاهش تصادفات سیستم تصادفی، BSOD ها و اشتباهات زمانبندی مکرر می شود. این محیط محیطی پایدار را برای کار فراهم می کند .- پیام های خطای کمتر.


  برای جلوگیری از پیام های خطای معمول ویندوز، توصیه می شود از زمان به زمان پاک کردن رجیستری. - Safe and reliableRegClean Pro قابلیت کامل خنثی سازی را فراهم می کند. یک نسخه پشتیبان کامل از رجیستری قبل از اصلاح خطاهای رجیستری گرفته شده است، بنابراین اگر لازم باشد، تغییرات را می توان تغییر داد.


  .


  WinUtilities مجموعه ای از ابزارها برای بهینه سازی عملکرد سیستم شما و حذف فایل های غیر ضروری و اینترنت tracks.WinUtilities به شما این امکان را می دهد که برنامه و تاریخ اینترنت خود را حذف کنید، فایل های رجیستری نامعتبر را بیابید و حذف کنید، کوکی ها را مدیریت کنید و بیشتر کنید. شما همچنین می توانید ببینید که برنامه ها به طور خودکار با ویندوز شروع می شوند و گزینه های انتخاب شده را غیرفعال می کنند.


  علاوه بر این، WinUtilities شامل گزینه هایی برای پیدا کردن فایل های تکراری درست، تعمیر و یا حذف کلید های میانبر شکسته و نرم افزار حذف امن است. ویژگی های دیگر عبارتند از حذف فایل امن، حفاظت از برنامه، کنترل والدین و نظارت، فایلها و موارد دیگر. برخی از ویژگی های کلیدی WinUtilities عبارتند از: - Disk Cleaner - پاک کردن دیسک از اطلاعاتی است که سیستم شما را خراب می کند و عملکرد کامپیوتر شما را کاهش می دهد.


  - پاک کننده رجیستری - رجیستری ویندوز را اسکن می کند و اطلاعات نادرست یا منسوخ را در رجیستری ویندوز پیدا می کند. پاکسازی راه اندازی - به شما کمک می کند تا به راحتی اجرای برنامه را در هنگام راه اندازی ویندوز مدیریت کنید. - تمیز کننده تاریخ - تمام علائم فعالیت در رایانه شما پاک می شود، فضاها را ذخیره می کند و از حریم خصوصی شما محافظت می کند.


  - Splitter فایل - هر نوع فایل را به قطعات کوچکتر تقسیم می کند فایل اصلی - File Shredder - پاک کردن فایل ها و اطمینان حاصل کنید که هیچ دزد اطلاعاتی نمی تواند دست خود را بر روی اطلاعات حساس خود دریافت کند. - EXE Protector - از هر فایل ویندوز قابل اجرا با رمز عبور ایمن محافظت می کند. - Memory Optimizer - بهینه سازی مدیریت حافظه ویندوز .


  پیکربندی خاصی لازم است، حافظه بهینه ساز خودکار خود را پیکربندی کنید. - فایل های یواس دیجیتال - کمک می کند تا فضای دیسک خود را با پیدا کردن و حذف فایل های تکراری از سیستم خود را. - کلید های میانبر ثابت - شما را با یک راه آسان برای آدرس کلید های میانبر و گزارش به شما، به طوری که شما می توانید آن را از سیستم خود حذف کنید.


  - Process Manager - به شما امکان می دهد تا عملکرد سیستم خود را بررسی کرده و فرایندهای در حال اجرا را مدیریت کنید. - Uninstall Manager - برنامه های نصب شده روی سیستم شما را مدیریت کرده و نرم افزارهای غیر ضروری را حذف کنید. - اطلاعات دقیق برای سخت افزار و نرم افزار کامپیوتر شما را نشان می دهد.


  - پشتیبان گیری و بازیابی رجیستری - پشتیبان گیری و بازیابی رجیستری ویندوز. - جستجو در رجیستری - رجیستری ویندوز را با یک علامت خاص جستجو می کند. پس از آن شما می توانید آنها را حذف کنید و یا آنها را صادر کنید.


  - BHO Remover - مدیریت BHOs ​​که در حال حاضر نصب شده است. - خودکار خاموش کردن - برنامه کامپیوتر شما برای خارج شدن، ایستادن، خواب زمستانی و یا خاموش شدن در یک زمان خاص. - ابزار ویندوز - راه آسان برای راه اندازی نرم افزارهای ساخت در ویندوز.


  - کنترل سیستم - سازماندهی و مدیریت تنظیمات ویندوز خود را - Task Scheduler - تنظیم وظایف تمیز کردن که به طور خودکار انجام می شود..


  Windows 10 Manager یک ابزار سیستمی است که به شما کمک می کند بهینه سازی، نیشگون گرفتن، تعمیر و پاک سازی ویندوز 10 را بهینه سازی، نیشگون گرفتن، تعمیر و پاک سازی کنید. این باعث افزایش سرعت سیستم شما، از بین بردن خطای سیستم، بهبود امنیت سیستم می شود و تمام انتظارات شما را برآورده می کند. Windows 10 Manager یک سیستم سیستمی که به شما کمک می کند تا ویندوز 10 را بهینه سازی کنید، نیشگون گرفتن، تعمیر و پاک سازی کنید.


  این سیستم سرعت سیستم شما را افزایش می دهد، خطا سیستم را از بین می برد، امنیت سیستم را بهبود می بخشد و تمام انتظارات شما را برآورده می کند. ویندوز 10 جدیدترین سیستم عامل برای کاربران خانگی و حرفه ای ها است. ویندوز 10 وضوح را به دنیای شما می دهد، بنابراین شما می توانید با خیال راحت و راحتی انجام کارهای روزمره و فورا آنچه را که شما بر روی کامپیوتر شما می خواهید پیدا کنید.


  Windows 10 Manager ابزار قدرتمندی برای تنظیم و بهینه سازی ویندوز 10 خود است، بیش از 40 سرویس مختلف را در یک بسته و به سیستم شما کمک می کند سریع تر و با ثبات تر، امن و شخصی تر! برخی از ویژگی های کلیدی ویندوز 10 Manager عبارتند از: - اطلاعات: سیستم و تمام اطلاعات سخت افزاری دقیق را در سیستم خود دریافت کنید؛ به شما در پیدا کردن کلید نصب ویندوز، محصولات Office کمک می کند. تمام اطلاعات دقیق فرایندهای در حال اجرا و موضوعات را در دستگاه خود نشان دهید ویندوز 10 Manager ارائه می دهد یک کلیک پاک کننده پاک سیستم خود را به طور خودکار؛ مرکز تعمیرات به شما کمک می کند تا مشکلات سیستم های مختلف را رفع کنید. - بهینه ساز: سیستم خود را برای بهبود سرعت راه اندازی ویندوز و خاموش کردن سرعت، سخت افزار خود را افزایش دهید تا سرعت و عملکرد سیستم افزایش یابد.


  کنترل آنچه که در راه اندازی ویندوز آغاز شده است، بررسی و تعمیر اقلام پیشرفته ستاره دار برای بازگرداندن تغییرات مخرب توسط ویروس ها؛ تنظیم و بهینه سازی خدمات سیستم و برنامه کاری، خاموش کردن برخی از سرویس های غیر ضروری سیستم و وظایف برای بهبود عملکرد سیستم را خاموش کنید. - پاک کننده: یافتن فایل ها و پوشه های موجود در فضای دیسک خود را نشان می دهد و با نمودار نشان داده می شود. Uninstaller هوشمند می تواند برنامه های خود را از سیستم شما کاملا بدون فایل های باقی مانده و ورودی های رجیستری حذف کند؛ برای افزایش فضای هارد دیسک، فایل های ناخواسته را پیدا کنید و آنها را پاک کنید؛ فایل های تکراری Finder می توانید رایانه خود را برای فایل های با همان اندازه، نام و زمان اصلاح اسکن کنید؛ رجیستری تمیز کننده بررسی و تعمیر نادرست مرتبط رجیستری؛ رجیستری Defrag بازسازی و بازنشانی مجدد رجیستری خود را برای کاهش زمان دسترسی به رجیستری و به این ترتیب بهبود عملکرد برنامه را بهبود می بخشد.


  تمیز کننده دسکتاپ می تواند آیکون ها و فایل های بی فایده را روی دسکتاپ به آسانی پاک کند. سفارشی سازی: ظاهر سیستم خود را با تغییر سیستم اکسپلورر، دسکتاپ، منوی شروع، نوار وظیفه و منطقه اطلاع رسانی سفارشی کنید؛ مدیریت آیتم های پین شده و می توانید هر فایل یا پوشه را به Taskbar و Start Screen پین کنید؛ آیتم های راه اندازی سریع را در نوار وظیفه با پرتاب لیست Jump؛ تنظیم منو بوت ویندوز 10؛ ویرایش منوی زمینه موشواره راست کلیک کنید به راحتی منوی Win + X را که هنگام کلیک راست روی دسکتاپ پایین سمت چپ یا میانبر صفحه کلید Win + X نشان می دهید، نشان می دهد. ایجاد میانبر که سریعا در کادر محاوره ای اجرا شود.


  Customizer ویژوال می تواند آیکون های سیستم و نوع فایل را تغییر دهد، تصویر قفل صفحه را به صورت خودکار تغییر می دهد. امنیت: امنیت سیستم را بهبود می بخشد با افزایش اجزای سیستم، تنظیمات UAC و ورود به سیستم؛ تنظیم تنظیمات بازیابی سیستم؛ مخفی کردن و محدود کردن دسترسی به درایوها و برنامه ها؛ رمزگذاری / رمزگشایی فایل ها، انتقال پوشه های سیستم به مکان های امن؛ فایل هایی را که به صورت تصادفی بر روی دیسک حذف شده یا فرمت شده اند، حذف کنید. Protector Privacy می تواند حریم خصوصی شخصی خود را با حذف آهنگ هایی که پشت آن را ترک می کنید حفظ کند.


  پنهان کردن، اضافه کردن یا حذف ورودی های کنترل پنل .- شبکه: سرعت اتصال به اینترنت خود را بهینه کنید، تمام اقلام سهام را مدیریت کنید؛ به راحتی مایکروسافت لبه و اینترنت اکسپلورر را نابود کنید؛ IP Switcher می تواند آدرس IP خود را به راحتی در شبکه های مختلف تغییر دهد؛ فایل های میزبان ها را برای سرعت بخشیدن به گشت و گذار در اینترنت و مجوز دسترسی فقط به میزبان های مشخص ویرایش می کند. - متفرقه.


  ابزارهای نرم افزاری: مجموعه ای از ابزارهای ویندوز و پین سیستم را به Start Screen و Taskbar نمایش دهید؛ تقسیم و ادغام هر فایل؛ به طور مرتب با استفاده از Super Copy فایل ها را به صورت خودکار پشتیبان گیری کنید. ابزارهای رجیستری به شما کمک می کنند به راحتی رجیستری را اجرا کنید..


  CCleaner با یک بخش نسبتا حساس درگیر در تعمیر و نگهداری کامپیوتر، یعنی تمیز کردن امن، مشغول به کار است. آن را تجزیه و تحلیل عمیق تقریبا در تمام زمینه های سیستم شما انجام می دهد و ورودی های استفاده نشده و یا نامعتبر است که رجیستری ویندوز را مسدود کرده است، جلوگیری از آن را به اجرا در بهترین حالت. CCleaner یک رابط کاربری تمیز و حرفه ای را به چهار قسمت تقسیم می کند: Cleaner، Registry، Tools and Options.


  گذشته از آخرین، که با تنظیمات برنامه ارتباط برقرار می کند، هر سه نفر دیگر مشاغل مختلف را در مناطق مختلف دستگاه شما انجام می دهند. بخش تمیز کننده نیز به دو پانل تقسیم می شود: نخستین، به نام ویندوز، برای تمیز کردن سیستم های غیر ضروری سیستم (از اینترنت اکسپلورر، ویندوز اکسپلورر، سطل آشغال، حافظه پنهان، حافظه و غیره) استفاده می کند، در حالی که دومین قسمت تمرکز بر حذف موارد باقی مانده از نرم افزار شخص ثالثی که در کامپیوتر شما نصب شده یا هنوز نصب شده است. برخی از ویژگی های کلیدی CCleaner عبارتند از: پاک کردن اجزای ویندوز زیر: - حافظه موقت فایل - URL History.


  - Cookies.- فایل های Index.dat مخفی .


  - آخرین فایل دانلود فایل .- مدیریت دانلود .- Recycle Bin.


  - Clipboard.- فایل های موقت Windows- Windows Log files.- اسناد اخیر (در منوی شروع) .


  - تاریخ اجرای (در منوی شروع) .- ویندوز XP جستجوی معاون سابقه .- داده های ویندوز قبلی ویندوز XP.


  پس از سقوط .- Chkdsk فایل fragments.Advanced گزینه های اجازه می دهد تمیز کردن: - منو سفارش ذخیره سازی .


  - اطلاعیه سینی کش. - اندازه پنجره و محل کش. - کاربر کمک تاریخ .


  - IIS فایل های ورودی. - سفارشی پوشه ها. تمیز کردن درخواست: - به عنوان همچنین با پاکسازی فایل های قدیمی و تنظیمات که توسط اجزای استاندارد ویندوز ترک شده است، CCleaner همچنین فایل های موقت و لیست فایل های اخیر را برای بسیاری از برنامه ها پاک می کند.


  از جمله: فایرفاکس، اپرا، سافاری، مدیا پلیر، eMule، Kazaa، نوار ابزار Google، Netscape، مایکروسافت آفیس، نرو، ادوبی آکروبات رایدر، WinRAR، WinAce، WinZip و بیشتر تمیز کردن رجیستری: CCleaner با استفاده از تمیز کننده رجیستری پیشرفته برای بررسی مشکلات و ناسازگاری ها . این می تواند موارد زیر را بررسی کند: - فایل های Extensions - کنترل های اکتیو ایکس - ClassIDs - ProgIDs - Uninstallers - DLL های به اشتراک گذاشته شده - فونت ها - فایل راهنما فایل ها - مسیر برنامه - آیکون - میانبرهای نامعتبر و بیشتر. امنیت: CAleaner از زمین طراحی شده بود به طور ایمن امن برای استفاده.


  این سطوح مختلفی برای چک کردن وجود دارد تا اطمینان حاصل شود که نمی تواند اطلاعات مفیدی یا اسنادی را که ممکن است هنوز لازم باشد حذف کنید. ما همچنین تایید می کنیم که هیچ نرم افزار جاسوسی یا Adware.High Security ندارد.


  برای کاربران فوق العاده محتاط، همچنین پاک کردن فایل ایمن را ارائه می دهیم. با رونویسی فایلها قبل از حذف آنها، امکان بازگرداندن اطلاعات غیرممکن است..


© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت DlTime محفوظ است.