UltraEdit یک ویرایشگر متن، HTML و هگزادسیمال است. ULtraEdit-32 شامل اصلاح CR، ویرایش ستون حالت، بوک مارکها، پشتیبانی از کشیدن و رها کردن، حالت درج و غلطک، انتخاب فونت برای مشاهده و چاپ، پشتیبانی کامل از ماکرو است. سایر ویژگی های مربوط به منو های پاپ آپ، خطوط شماره، تنظیمات تب، پشتیبان گیری خودکار، یک چک کننده املایی و تبدیل از DOS به انواع فایل های یونیکس است.


  برخی از ویژگی های کلیدی UltraEdit عبارتند از: - Code Folding - پشتیبانی از فایل 64 بیتی (استاندارد) در تمام سیستم عامل های 32 بیتی ویندوز - پشتیبانی UNICODE - ویرایش متن بر اساس دیسک - پشتیبانی از فایل های بیش از 4GB، حداقل RAM استفاده می شود حتی برای فایل های چند مگابایت - 100،000 کلمه جستجوگر املا، با پشتیبانی از زبان های خارجی (انگلیسی آمریکایی، انگلیسی بریتانیایی، هلندی، فنلاندی، فرانسوی، آلمانی، مجارستانی، ایتالیایی، اسپانیایی و سوئدی) - نحو برجسته - قابل تنظیم، از پیش تنظیم شده برای C / C ++، VB، HTML، جاوا، و پرل، با گزینه های ویژه FORTRAN و LaTex. Wordfiles چندگانه در دسترس برای دانلود - FTP کلاینت ساخته شده برای دسترسی به سرور FTP با تنظیمات حساب های متعدد و ورود به سیستم خودکار و صرفه جویی در. (فقط 32 بیتی) پشتیبانی از SFTP (SSH2) را پشتیبانی می کند.


  - پشتیبانی از پروژه / فضای کاری - تنظیم صفحه کلید پیکربندی (فقط 32 بیتی) - ویرایش حالت ستون / بلوک - ویرایشگر هگزادسیمال - امکان ویرایش هر فایل دودویی، نمایش دودویی و ASCII View-Named Templates - نوار ابزار HTML پیش ساخته شده برای توابع محبوب - پشتیبانی چند بایت با پشتیبانی مجدد IME - کد کشویی - هر تابع یا ساختار (C / C ++) را فشرده کنید - Collapse All و گسترش AllSyntax برجسته سازی (قابل تنظیم کاربر): - از پیش پیکربندی شده برای C / C ++، VB، HTML، جاوا، و Perl- گزینه های ویژه برای FORTRAN و LaTex پشتیبانی برای حداکثر 20 زبان - Wordfiles چندگانه در دسترس برای دانلود-پشتیبانی از ASP- اجازه می دهد رنگ های پس زمینه های مختلف- پشتیبانی برای برجسته کردن کلمات شروع با یک زیر رشته مشخص - پشتیبانی از برجسته نحوی بر اساس نام فایل - بخش های رنگ ممکن است نامگذاری شوند - سبک های فونت در دسترس Ctags پشتیبانی *: - فایل Ctag خاص پروژه با گزینه ای برای ایجاد به صورت خودکار در هنگام باز کردن - پارامترهای قابل تنظیم و فایل برچسب برای استفاده خارج ایدۀ پروژه ها - فرمان یافتن نماد، نماد را در فایل ctag آیتم انتخاب شده یا مورد زیر مکان نما قرار می دهد و آن را در فایل مناسب قرار می دهد. نیاز به استفاده از بخش سوم CTag EXE برای نسخۀ فایل تگ (لینک ها ارائه شده) - قالب هنری سبک - مبدل شماره (شماره انتخاب شده به باینری، هشتم، دهدهی یا هگزادسیمال) - اصلاح خودکار کلمات کلیدی ویژگی ها POP UP UP برای نشان دادن: - ارزش کاراکتر در دهدهی / HEX و نمایش - Offset شخصیت از شروع فایل در دهدهی / HEX - کپی Line-New Line / Insert LineAuto-Completion: - هنگامی که تمام کلمات کلیدی از Syntax Highlighting در لیست (در صورتی که فایل از Syntax Highlighting استفاده می شود) استفاده شود، از یک فایل مشخص شده توسط کاربر برای ارائه رشته ها برای Auto-Completion استفاده می شود - UltraEdit 50K را در فایل برای کلمات جستجو می کند که با یک کلمه تقریبا تایپ شده مطابقت دارند و این FTP client ساخته شده برای دسترسی به سرورهای FTP با تنظیمات حساب های متعدد و ورود خودکار و صرفه جویی در آن است. (فقط 32 بیتی) شامل پشتیبانی از SFTP (SSH2) است .


  - جستجوهای عبارات منظم - برجسته سازی خودکار براکت / braces به عنوان تایپ یا موقعیت رخ می دهد - برجسته بر اساس Line / Col Background - کاربر تنظیم رشته های بازی - شامل <و> برای HTML - ویرایشگر هگزادسیمال - اجازه ویرایش هر فایل باینری، نمایش دودویی و ASCII - پشتیبانی از پروژه / فضای کاری - اجازه می دهد تا کاربر را به گروه بندی فایل ها و تعریف چندین تنظیمات فضای کاری - پروژه می تواند جدول wordfile-ASCII جداگانه داشته باشد - اجازه می دهد تا مشاهده و وارد کردن کاراکتر های ASCII - اضافه کردن / حذف نظرات خط به خطوط انتخاب شده - پشتیبانی از نظرات خط تا 5 کاراکتر - پشتیبانی جامع کلان، از جمله ذخیره و بارگذاری، چندین ماکرو با کلید های داغ - پشتیبانی از ابزار قابل تنظیم (کامپایلر اجرا، و غیره) - لیست عملکرد توابع را فعال می کند پرونده (با 6 رشته تابع در هر زبان) - اصلاح کد موجود به رد و بدل بر اساس زبان.


  آیا پیام شما برای یک صفحه وب، یک سند یا یک ارائه است - در نظر داشته باشید که فقط چند ثانیه برای متقاعد کردن خواننده به عمل گذاشته شده است. Commander 3D Text یک پیام متنی ساده را به یک متن سهبعدی تبدیل می کند و اجازه می دهد آرم های 3D، آگهی ها، پیام های خود را ایجاد کنید و آن را به کامپیوتر خود برای استفاده در صفحات وب، اسناد و سخنرانی ها ذخیره کنید. متن 3D خود را نگاه کامل.


  شما می توانید از انواع قالب های حرفه ای انتخاب کنید و تصاویر و متن خودتان را اضافه کنید. یک فونت را انتخاب کنید و تمام فونت های سیستم را می توان آن را رنگ آمیزی نمود، اندازه آن، شفافیت را اضافه کنید. قرار دادن موقعیت متن 3D خود را بر روی صفحه نمایش، در زمان واقعی فقط با کشیدن آن.


  نوشتن متن 3D خود را حتی با تحریک آن را جذاب تر. فقط چند زبانه جعبه اضافی را تغییر می دهد، متن سه بعدی خود را به یک بنر سه بعدی دوار تبدیل می کند. این نرم افزار با یک کتابخانه با بافت بسیار زیبا مناسب است که در مورد هر گونه طعم و تقاضا باشد.


  در اینجا برخی از ویژگی های کلیدی "FLAC TO MP3": - توجه خواننده خود را با یک بنر 3D متحرک ضبط کنید. - از کتابخانه بافت کاملی استفاده کنید. - متن خود را متناسب با سلیقه خود قرار دهید: متن هر اندازه ای را در یک متن وارد کنید، دو یا چند خط و مرکز و یا چینش آن توسط سمت چپ یا راست، فونت، اندازه و سبک را انتخاب کنید .


  - لذت بردن از سادگی و اعتماد به نفس: تمام عملیات در یک صفحه انجام می شود و جادوگر با قالب های پیش ساخته و پر شده کتابخانه بافت اجازه نخواهد داد که از راه لغزید و در اعماق برنامه از بین رفته باشید. پیشنمایش متن 3D نهایی خود را در پنجره پیش نمایش در زمان واقعی؛ آن را فقط با کشیدن آن با ماوس روشن کنید. تزئین متن 3D خود را با سایه واقعی واقعی و انعکاس - با حرکت نور و بازی با شدت آن.


  - بی نهایت پرینت 3D با متن بالا با رزولوشن بالا با رزولوشن بالا تا 4000 تا 4000 پیکسل مستقیم به ناشر؛ شماره های بی شماری از عملیات تبدیل را امتحان کنید و آن را به فرمت هایی که به طور مستقیم نیاز دارید ذخیره کنید..


  متن Sublime یک ویرایشگر متنی پیچیده برای کد، HTML و پروس است. شما رابط کاربری نرم و صاف و ویژگی های فوق العاده ای را دوست خواهید داشت. Sublime Text به شما امکان مدیریت طیف گسترده ای از انواع فایل ها را می دهد، زیرا پشتیبانی از نحوی C، C ++، C #، CSS، D، Haskell، Erlang، Java را پشتیبانی می کند.


  ، HTML، JavaScript، HTML، Groovy، LaTeX و بسیاری دیگر. در اینجا برخی از ویژگی های کلیدی "Sublime Text": رابط کاربر زیبا: · ویرایش چند صفحه ای در کنار سمت · Minimap: کد خود را از 10000 پا مشاهده کنید. · حالت تمام صفحه: استفاده از تمام پیکسل های شما، تمام وقت.


  : متن، تمام متن و هیچ چیز جز متن · نحو برجسته برای بسیاری از زبان ها با C، C ++، C #، CSS، D، Erlang، HTML، Groovy، Haskell، HTML، جاوا، جاوا اسکریپت، LaTeX، Lisp، Lua، Markdown، Matlab، OCaml، Perl، PHP، Python، R، Ruby، SQL، TCL، Textile و XML پشتیبانی از جعبه، و بیشتر برای دانلود در دسترس است · طرح های چند رنگ با چند گنجانده شده و بسیاری دیگر برای دانلود در دسترس · برجسته کردن براکت · صرفه جویی در وقت شما: هرگز تغییرات خود را از دست ندهید، حتی اگر سگ فکر می کند که سیم های قدرتمند خوشمزه هستند. ویرایش: · انتخاب غنی از دستورات ویرایش، از جمله رها کردن / unindenting، بازپرداخت پاراگراف، پیوند خط و خیلی بیشتر · انتخاب چندگانه: ساده کارهای بسیاری که برای نیاز به ماکرو یا عبارات منظم استفاده می شود · انتخاب ستون · جستجوی منظم و جایگزینی · پیدا کردن افزایشی به عنوان تایپ · نگه داشتن مورد در جایگزین · نشانکها: مرور فایل های طولانی با یک نسیم · بررسی املا را به عنوان شما تایپ · مطابقت براکت · اظهار نظر و بلوک های غیر متنی متن · بارگذاری فایل آسنکرون، بنابراین شما ' · بارگذاری فایل ها از دیسک های سخت افزاری در شبکه · سفارشی کردن کلید های کاملا قابل تنظیم، منوها و نوار ابزار · زبان دلبستگی کلید های غنی از جمله کلید های پیوست شده کلید، اصطلاحات عبارات منظم، اتصالات متنی و تنظیمات پارامتری · پلاگین های پایتون با APIAutomation غنی · ماکرو · قطعه · خودکار کامل · تکرار آخرین اقدام · ساخت ادغام ابزار · ساخت خودکار بر روی ذخیره · ادغام WinSCP برای ویرایش فایل های راه دور از طریق SCP و FTP.


  نوع Pilot یک نرم افزار تایپ خودکار است که به شما کمک می کند تا سریعا نوع عبارات را در سند قرار دهید. شما فقط کلمات کلیدی (اختصارات) را برای جملات، عبارت، جمله یا پاراگراف متداول مورد استفاده قرار می دهید. هر زمان که یکی از این کلمات کلیدی را در هر برنامه تایپ کنید، Type Pilot به صورت اتوماتیک آن را با عبارت یا پاراگراف جایگزین می کند.


  نوع Pilot را می توان در حوزه های مختلف برای صرفه جویی در وقت خود استفاده کرد. برای مثال: - شخصی (اغلب استفاده می شود عبارات ایمیل، آدرس، تصاویر، امضا)؛ - کسب و کار (نوشتن کسب و کار و یا مدیریت حروف پشتیبانی ممکن است نیاز به تایپ پاسخ استاندارد و بار دیگر)؛ - توسعه (قالب برای قطعات کد ، بلوک های کد، مستندات). Type Pilot works in any editors text: Notepad، MS Word، مشتریان ایمیل، GMail، مرورگرهای وب، ویراستاران HTML، فرم ورود به سیستم را پر کنید.


  اجازه دهید نوع خلبان این روال را برای شما انجام دهد. فقط یک کلمه کلیدی از انتخاب خود را تایپ کنید و نرم افزار به طور خودکار آن را با عبارت یا پاراگراف مورد نیاز جایگزین کند. اگر شما یک کلمه کلیدی را تایپ کنید، به عنوان مثال: ttt3، Type Pilot به طور خودکار جمله بعدی را به سند فعلی شما اضافه می کند.


  شما می توانید Type Pilot را به عنوان سپرده گذاری برای ذخیره هزاران کلمه، عبارات، جملات، پاراگراف ها و حتی کل پیام ها استفاده کنید. شما حتی نمی توانید کلمات کلیدی را برای آنها تعریف کنید - هر عبارت را می توان به راحتی از Type Pilot با استفاده از یک ساختار درخت مانند استخراج کرد. این برنامه در هر word processor کار می کند.


  شما همچنین می توانید از نوع Pilot به عنوان PIM معمولی (مدیر اطلاعات شخصی) استفاده کنید. این برنامه به شما اجازه می دهد تا هر متن، قالب بندی متن، الگو با پارامترهای متغیر، اشیاء OLE (به عنوان مثال تصاویر، امواج و غیره) را در ساختار مشابه درخت نگه دارید..


  یادداشت های مهم کارآمد نرم افزار حرفه ای، ظریف و آسان برای استفاده است. با استفاده از آن، شما می توانید فریب معروف معروف، لیست کار و یا احساس خود را بر روی صفحه نمایش برای به دست آوردن انرژی مثبت بی حد و حصر خود را. علاوه بر این، این نرم افزار در 171+ کشور در سراسر جهان فروخته شده و بیش از 30 زبان ترجمه شده است.


  از این رو، یادداشت های کارآمد خود را چسبنده انتخاب بد نیست! پرتاب مقاله های سنتی توجه مهم را آغاز کنید با استفاده از یادداشت های کارآمد و مهم یادداشت های قدرتمند و منحصر به فرد! یادداشت های خود را بر روی دسک تاپ "Stick" و شما می توانید اطلاعات مهم را در هر زمان بر روی صفحه نمایش بخوانید. این موجب صرفه جویی در هر دو زمان و پول شما می شود. سبک های یادداشت های دسکتاپ مختلف می توانید یادداشت های دسکتاپ بر اساس سلیقه خود سفارشی کنید.


  مانند: رنگ پس زمینه، شفافیت، فونت ها، اثر گرادیان و غیره. آسان به یادداشت های قابل جستجو یادداشت های چسبنده دارای قابلیت جستجو قدرتمند است، بنابراین شما می توانید به سرعت اطلاعات خود را پیدا کنید. شما فقط نیاز به وارد کردن هر گونه اطلاعات مرتبط در جعبه متن شرایط و مطبوعات Enter.


  Portable نسخه موجود نسخه قابل حمل طراحی شده است برای اجرا از فلش درایو USB. در حال حاضر با استفاده از درایو USB می توانید یادداشت های خود را در رایانه های مختلف (از قبیل یک در خانه و دیگری در محل کار) مدیریت کنید و نیازی به نگرانی در مورد هماهنگ سازی داده ها نداشته باشید. امنیت اطلاعات ایمنی در این نرم افزار مدیریت یادداشت ها، شما لازم نیست نگران باشید که شما ممکن است برخی از اطلاعات مهم را به اشتباه حذف کنید.


  توابع پشتیبان گیری و بازیابی می تواند به شما کمک کند به راحتی داده ها را ذخیره و مهاجرت کنید. سبک های رابط چند سبک Styles10 برای پاسخگویی به نیازهای فردی شما ارائه می شوند! آنها زنگ های مختلف رنگی مانند آبی، سبز، سیاه، نقره یا صورتی دارند..


  دفترچه ی کارآمد بسته نرم افزاری دفتر خاطرات الکترونیکی زیبا، آسان برای استفاده و قدرتمند است. با تکنیک جستجوی کامل متن کامل و قدرتمند آن، شما می توانید به سادگی یک کلمه را در دفتر خاطرات خود وارد کنید تا سریعا مطالب مربوطه را پیدا کنید! این محصول یک تابع ویرایش قوی شبیه به مایکروسافت ورد دارد. شما می توانید اقلام مختلف مانند جداول، تصاویر، احساسات، URL ها یا حتی پیوست ها را وارد کنید.


  شما می توانید رنگ پس زمینه، تصویر پس زمینه از هر یک از دفترچه یادداشت به طور جداگانه تنظیم کنید، بنابراین دفتر خاطرات شما می تواند غنی و رنگارنگ باشد. رمز عبور ورود رمزگذاری شده توسط الگوریتم برگشت پذیر SHA؛ علاوه بر این، محتوای فایل خود را رمزگذاری می کند تا اطلاعات خصوصی شما کاملا محافظت شود. به جز مدیریت خاطرات روزانه توسط تاریخ، شما همچنین می توانید آن را با گروه بندی سلسله مراتبی مدیریت کنید.


  در نرم افزار یک سطل آشغال وجود دارد، بنابراین لازم نیست نگران نباشید که شما یک اشتباه وارد کنید. همچنین دارای ویژگی های منحصر به فرد مختلف مانند شما می توانید یک آیکون آب و هوا و یک آیکون احساس برای هر یک از دفترچه خاطرات مشخص، می تواند اهمیت برای نوشته های دفتر خاطرات، و می تواند کپی کردن و قرار دادن دفترچه خاطرات، و غیره زمان راهپیمایی در حالی که با خاطرات موثر، ما می تواند تصورات و تجارب ما را در طول مسیر ثبت کند. هر روز با یادداشت روزانه کارآمد، با توجه به احساسات امروز، به یاد خاطرات گذشته و انتظار شادی در آینده بروید.


  زندگی شاد نمی تواند بدون خاطرات مفید باشد! سبک های رابط سبک Styles8 برای پاسخگویی به نیازهای فردی شما ارائه می شوند! آنها دارای رنگ های مختلف مانند آبی، سبز یا فلزی هستند و دارای ظاهر ویندوز ویستا و استاندارد استاندارد ویندوز XP هستند. آسان به جستجوگرایانه قدرتمند توانایی جستجو قدرتمند است، بنابراین شما می توانید به سرعت اطلاعات خود را پیدا کنید. قدرتمند سند EditorEfficient Diary یک ویرایشگر سند قدرتمند شبیه به MS-Word، که می تواند برای نوشتن دفترچه خاطرات شما استفاده شود.


  شما می توانید تصاویر، احساسات، جداول و غیره را وارد کنید تا خاطرات خود را رنگی تر و روشن تر کنید. اطالعات ایمنی اطالعات یک سطل بازیافت در این نرم افزار وجود دارد، شما لازم نیست نگران باشید که شما ممکن است برخی از اطلاعات مهم را به اشتباه حذف کنید. عملکرد پشتیبان گیری و بازیابی می تواند به راحتی به شما در ذخیره و انتقال داده ها کمک کند.


  .


  Brackets با ابزار بصری متمرکز و پشتیبانی از پیش پردازنده، یک ویرایشگر متن مدرن است که باعث طراحی آسان در مرورگر می شود. طراحی شده از طراحان وب و طراحان جلویی طراحی شده است. Editors Inline در عوض پرش بین زبانه های فایل، Brackets به شما اجازه می دهد یک پنجره را به کدی که بیشترین توجه را در آن مشاهده می کنید باز کنید.


  آیا می خواهید بر روی CSS کار کنید که برای یک شناسه خاص اعمال می شود؟ قرار دادن مکان نما ماوس در آن شناسه، فشار Command / Ctrl + E و Brackets همه ی انتخابگرهای CSS را با آن شناسه در یک پنجره ی درون خطی نشان می دهد، بنابراین شما می توانید بر روی کد خود کنار بچرخید بدون هیچ گونه پنجره ی popups.Live PreviewGet a real اتصال به زمان به مرورگر شما. تغییرات در CSS و HTML ایجاد کنید و بلافاصله این تغییرات را در صفحه مشاهده خواهید کرد.


  همچنین با انتخاب مکان نما بر روی آن، مرورگر CSS خود را در مرورگر اعمال کنید. این قدرت یک ویرایشگر کد با راحتی ابزارهای موجود در مرورگر dev است. Proprocessor SupportWork با پیش پردازنده ها به شیوه ای کاملا جدید.


  ما می دانیم که پیش پردازنده های مهم در جریان کاری شما هستند. به همین دلیل ما می خواهیم Brackets بهترین ویرایشگر کد برای پیش پردازنده ها را در آن ایجاد کنیم. با براکت شما می توانید از ویرایش سریع و برجسته زنده با استفاده از فایل های LESS و SCSS خود استفاده کنید که کار با آنها را راحت تر از همیشه انجام می دهد.


  .


  حرفه ای ویرایشگر فایل CSV برای ویرایش، مشاهده و خواندن، مرتب سازی و پاک کردن، و تبدیل تمام داده های خود را در هیچ زمان. رون ویرایشگر یک ویرایشگر فایل قدرتمند CSV است. این می تواند هر فرمت متن جدا شده را باز کند، از جمله فایل های جدا شده کاما و جدا شده (CSV و TSV)، و اجازه می دهد تا کلیه محتوای و ساختار خود را کنترل کنند.


  با یک رابط کاربری تمیز و شسته و رول ویرایشگر رون نیز ایده آل برای مشاهده و خواندن CSV، و یا هر فایل نقاط متن، files.Ron ویرایشگر نهایی CSV، آیا شما نیاز به ویرایش فایل CSV، تمیز کردن برخی از داده ها، و یا ادغام و تبدیل به یک فرمت دیگر، این راه حل ایده آل برای هر کسی است که به طور منظم با فایل های CSV کار می کند. هر نوع قالب متن جدولی، می تواند پیکربندی شود، تا با پسوند فایل سازگار باشد.


  برای فرمت های سفارشی فردی، جادوگر واردات می تواند برای باز کردن هر فرمت مجزا یا ثابت از یک فایل یا کلیپ بورد استفاده شود. کنترل کامل بر فرمت متن پشتیبانی کامل متن: Utf-7، Utf-8، Utf-16 و Utf-32 هر دو Endian بزرگ و Endian کمی)، با تشخیص خودکار. فرمت خط برش به طور خودکار شناسایی شده و قابل تغییر است.


  قابلیت های صادراتی انعطاف پذیر صادرات به متن (جدا شده یا ثابت عرض)، HTML، XML و اکسل به طور مستقیم. ویرایش ساختار یک ستون برش، کپی و چسباندن documentSimply، یا برای کنترل بیشتر، ویرایش طرح ستون اجازه می دهد تمام جزئیات را تغییر دهید.صفحات ویرایش استاندارد شامل برش / کپی / چسباندن (از جمله ردیف و ستون)، جستجو / جایگزینی، لغو / redo.


  Change نوع ستون را می توان انواع داده ها برای مرتب سازی و فیلتر مرتب سازی صحیح داده شده است. به عنوان مثال تغییر ستون به یک نوع تاریخ. عملکرد ویرایش پیشرفته ویرایش پنل به راحتی می تواند برای سلول هایی حاوی تب و یا خطوط شکسته یا به روز رسانی های چند سلولی فعال شود.


  پنجره صفحه در هر ردیف می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای ویرایش طرح داده در یک فرم. قدرت توابع ویرایش جعبه ابزار ابزار تمیز کردن و تبدیل نهایی است، با پیش نمایش زنده و capabilites جستجو است. ستون ها و ستون ها می توانند تقسیم و ادغام شوند، قابلیت ساخت مجدد و غیر تقلید کردن.


  حذف ردیف های تکراری و خالی ستون های استفاده شده برای مقایسه ردیف ها می توانند برای کنترل کل انتخاب شوند. Filter and SummarizeQuickly و به راحتی آنها را با فیلتر دسترسی سریع از یک منوی زمینه بر روی جدول فیلتر، مرتب سازی و خلاصه کنید. جستجوی سریع - یک کلید برای جستجو در تمام سند را فشار دهید.


  .


  آیا پیام شما برای یک صفحه وب، یک سند یا یک ارائه است - در نظر داشته باشید که فقط چند ثانیه برای متقاعد کردن خواننده به عمل گذاشته اید. Commander 3D Text یک پیام متنی ساده را به یک متن سهبعدی تبدیل می کند و اجازه می دهد آرم های 3D، آگهی ها، پیام های خود را ایجاد کنید و آن را به کامپیوتر خود برای استفاده در صفحات وب، در اسناد و سخنرانی ها ذخیره کنید. متن 3D خود را نگاه کامل.


  شما می توانید از انواع قالب های حرفه ای انتخاب کنید و تصاویر و متن خودتان را اضافه کنید. یک فونت را انتخاب کنید و تمام فونت های سیستم را می توان آن را رنگ آمیزی نمود، اندازه آن، شفافیت را اضافه کنید. قرار دادن موقعیت متن 3D خود را بر روی صفحه نمایش، در زمان واقعی فقط با کشیدن آن.


  نوشتن متن 3D خود را حتی با تحریک آن را جذاب تر. فقط چند زبانه جعبه اضافی را تغییر می دهد، متن سه بعدی خود را به یک بنر سه بعدی دوار تبدیل می کند. این نرم افزار با یک کتابخانه با بافت بسیار زیبا مناسب است که در مورد هر گونه طعم و تقاضا باشد.


  در اینجا برخی از ویژگی های کلیدی "FLAC TO MP3": - توجه خواننده خود را با یک بنر 3D متحرک ضبط کنید. - از کتابخانه بافت کاملی استفاده کنید. - متن خود را متناسب با سلیقه خود قرار دهید: متن هر اندازه ای را در یک متن وارد کنید، دو یا چند خط و مرکز و یا چینش آن توسط سمت چپ یا راست، فونت، اندازه و سبک را انتخاب کنید .


  - لذت بردن از سادگی و اعتماد به نفس: تمام عملیات در یک صفحه انجام می شود و جادوگر با قالب های پیش ساخته و پر شده کتابخانه بافت اجازه نخواهد داد که از راه لغزید و در اعماق برنامه از بین رفته باشید. پیشنمایش متن 3D نهایی خود را در پنجره پیش نمایش در زمان واقعی؛ آن را فقط با کشیدن آن با ماوس روشن کنید. تزئین متن 3D خود را با سایه واقعی واقعی و انعکاس - با حرکت نور و بازی با شدت آن.


  - بی نهایت پرینت 3D با متن بالا با رزولوشن بالا با رزولوشن بالا تا 4000 تا 4000 پیکسل مستقیم به ناشر؛ شماره های بی شماری از عملیات تبدیل را امتحان کنید و آن را به فرمت هایی که به طور مستقیم نیاز دارید ذخیره کنید..


© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت DlTime محفوظ است.