PingPlotter نمودار عملکرد شبکه را در هر نقطه در طول traceroute خود را، به راحتی می توانید بگویید که آیا مشکالت مربوط به شبکه های محلی، ارائه دهندگان خدمات اینترنت، و یا چیزی در میان. هنگامی که منبع مشکلی شناسایی می شود، ویژگی های نظارت در دست برای ارسال اعلان ها یا راه حل های خودکار است، و عقلانیت عیب یابی رایگان برای کسانی که ناحیه نا آشنا هستند در دسترس است. در اینجا برخی از ویژگی های کلیدی PingPlotter عبارتند از: - چند هدفه - همزمان ردیابی بسته های از دست رفته، تاخیر و معیارهای دیگر برای چند مقصد - خلاصه هدف - وضعیت وضعیت شبکه به سرعت با یک نگاه کلی از اهداف یا گروه فعال خود اهداف به خلاصه های متعدد بر اساس نیاز شما.


  - ابزارهای مدیریت هدف - لیست های هدف را جستجو، مخفی کردن زبانه های غیر ضروری، و اضافه کردن اهداف از صفحه خلاصه - اقدامات چندگانه - باز کردن نمودار، توقف ردیابی، و یا نشان دادن در خلاصه برای چندین هدف در یک بار. - ردیابی از راه دور - ردیابی از نظر دستگاه های مختلف با استفاده از راه دور - هشدار پیشرفته - تنظیم اطلاعیه با تنظیمات از پیش تنظیم شده، و یا ایجاد قوانین خود را با شرایط مبتنی بر اسکریپت هشدار و وقایع - شروع خودکار - شروع ردیابی زمانی که دستگاه خود را بوت - فضاهای کاری - صرفه جویی در اهداف و تنظیمات را به یک فضای کاری و جلوگیری از تنظیمات تکراری - معیارهای VoIP - عیب یابی شبکه های VoIP با jitter و میانگین نمره تفکر نمایی - رابط وب - تغییر تنظیمات gs، دسترسی به داده ها و اجرای ردیابی از هر نقطه - اسکریپت های سفارشی - ساخته شده در موتور اجازه می دهد تا برای محاسبات سفارشی و توسعه پذیری - اجرای به عنوان سرویس - افزایش خودکار با اجرا به عنوان سرویس بومی ویندوز - ادغام داده ها - بارگذاری و ادغام مجموعه های ذخیره شده چند ذخیره - تنظیمات ذخیره شده - سوئیچ بین پروفایل های مختلف تنظیمات به سرعت - بارانداز و شناور - موقعیت رابط در هر نقطه و ذخیره و فضای کاری برای به یاد داشته باشید که در آن شما می خواهم چیزهایی.


  DU Meter یک ابزار برنده جایزه توسط تکنولوژی Hagel است که حساب دقیقی از اطلاعات ارائه می دهد که از طریق اتصال شبکه کامپیوتری شما در هر لحظه منتقل می شود. این نمایش در هر زمان و به صورت عددی و گرافیکی ارائه شده است. DU Meter شامل تسهیلات ورود به سیستم، سیستم رویدادهای انعطاف پذیر، و غیره است.


  این ویندوز 95/98 / NT4 / 2000 و XP پشتیبانی می کند! DU Meter با تقریبا تمام انواع اتصالات شبکه کار می کند: مودم های تلفن، DSL، مودم کابلی، شبکه های ماهواره ای، ماهواره ای و غیره. DU Meter بهترین ابزار موجود در نوع خود است و دارای مجوزهای سایت با اینتل، Lucent، Raytheon، JPMorgan Chase، Sierra بیسیم، Fourelle Systems، مرکز مرکزی مدرسه هیلتون (نیویورک)، Nortel، رویترز، Texaco، Compaq، Mobilkom AG (اتریش) و بسیاری دیگر از شرکت های بزرگ. دلایل زیادی وجود دارد که شما ممکن است بخواهید فعالیت شبکه خود را نظارت کنید.


  با مشاهده میزان انتقال داده ها می توانید بسیار دقیق به عنوان یک صفحه وب، ایمیل، و یا یک برنامه نرم افزاری را دانلود کنید. این به شما یک ایده بسیار بهتر از عملیات طول می کشد. همچنین به شما اطلاع خواهد داد که اتصال اینترنت شما چه موثر است.


  و می تواند شما را از فعالیت های خطرناک یا غیر منتظره ای شبکه هشدار دهد. در اینجا برخی از ویژگی های کلیدی DU Meter عبارتند از: - نمایش گرافیکی و / یا عددی روشن - امکانات ورود به سیستم با صادرات به بسیاری از فرمت های مختلف فایل، از جمله اکسل و HTML مجوز نزدیک نظارت بر آپلود و دانلود - با dial-up، ISDN، مودم کابلی، ADSL، کارت های اترنت و غیره کار می کند. گزینه ای برای انتخاب رابط شبکه خاص - سازگاری کامل با ویندوز 98، NT 4.


  0، ویندوز 2000 و ویندوز XP - نیاز به حداقل صفحه نمایش املاک و مستغلات و منابع سیستم - نصب ساده - شامل هیچ تغییری در فایل های سیستم ویندوز شما نمی شود - قابل تنظیم برای بارگیری با ویندوز - ویژگی خودکار پنهان متر را به سینی سیستم در صورت عدم فعالیت شبکه کم می کند - نمایش در هر kB / sec (کیلوبایت در هر ثانیه) و یا kbps (کیلوبیت در ثانیه) - مقیاس پذیر به توانایی دانلود مودم خود شما - گزینه ای برای مشاهده دفعات مشاهده شده در لحظه به لحظه و یا مقادیر متوسط ​​- گزینه ای برای اطلاع دادن به کاربر و یا قطع اتصال از اینترنت automatica زمانی که فعالیت شبکه کاهش پیدا می کند و سطح مشخصی از آن پیدا می شود. - کرونومتر مفید برای دریافت دقیق زمان و گزارش سرعت انتقال متوسط.


  Adobe Flash Player یک زمانبندی کلاینت است که محتوای با کیفیت بالا را به رایانه شما ارائه می کند و با تقریبا تمام مرورگرهای موجود در آن کار می کند. فلش پلیر یکی از عناصر کلیدی اینترنت است و در حال حاضر برای تسخیر هر سیستم عامل، هر مرورگر و هر دستگاه قابل حمل از جمله تلفن های همراه و تبلت ها تکامل یافته است. هیچ رابط کاربری وجود ندارد، اما کاربران هنوز برخی از پنجره های کوچک را از طریق آنها می توانند مجموعه ای از گزینه های، از جمله شتاب سخت افزاری برای عملکرد بهتر و تنظیمات حریم خصوصی سفارشی.


  با استفاده از Adobe Flash Player زمان اجرا، شما قادر به دسترسی به محتوای جریان با بالاترین کیفیت و پخش فیلم های HD در داخل پنجره مرورگر خود خواهید بود. در اینجا برخی از ویژگی های کلیدی نرم افزار Adobe Flash Player عبارتند از: - پشتیبانی از دستگاه های تلفن همراه: گسترش محتوای خود را به کاربران هر جا که هستند باشد. فلش پلیر محتوای منحصر به فرد را به رایانه های شخصی، گوشی های هوشمند، قرص، smartbooks و netbooks ارائه می دهد.


  - ویژگی های آماده برای موبایل برای کنترل خلاقانه بی نظیر: استفاده از قابلیت های دستگاه بومی، از جمله پشتیبانی از چند لمسی، حرکات، مدل های ورودی تلفن همراه و ورودی شتاب سنج. - شتاب سختافزاری: ارائه ویدئو با کیفیت با کیفیت با کیفیت بالا (HD) با حداقل هزینه در دستگاه های تلفن همراه و رایانه های شخصی با استفاده از رمزگشایی ویدیو H.264 و مرحله فیلم.


  - گزینه های گسترده برای تحویل رسانه های با کیفیت بالا: کشف راه های جدید برای ارائه تجربه رسانه های غنی با Adobe Flash Media Server خانواده محصولات با استفاده از HTTP پویا جریان؛ حفاظت از محتوا؛ و پشتیبانی از رویدادهای زنده، کنترل بافر و شبکه های کمک دهنده همگانی بهبود یافته است..


  PingPlotter نمودار عملکرد شبکه را در هر نقطه در طول traceroute خود را، به راحتی می توانید بگویید که آیا مشکلات مربوط به شبکه های محلی، ارائه دهندگان خدمات اینترنت، و یا چیزی در میان. هنگامی که منبع مشکلی شناسایی می شود، ویژگی های نظارت در دست برای ارسال اعلان ها یا راه حل های خودکار است، و عقلانیت عیب یابی رایگان برای کسانی که ناحیه نا آشنا هستند در دسترس است. در اینجا برخی از ویژگی های کلیدی PingPlotter عبارتند از: - چند هدفه - همزمان ردیابی بسته های از دست رفته، تاخیر و معیارهای دیگر برای چند مقصد - خلاصه هدف - وضعیت وضعیت شبکه به سرعت با یک نگاه کلی از اهداف یا گروه فعال خود اهداف به خلاصه های متعدد بر اساس نیاز شما.


  - ابزارهای مدیریت هدف - لیست های هدف را جستجو، مخفی کردن زبانه های غیر ضروری، و اضافه کردن اهداف از صفحه خلاصه - اقدامات چندگانه - باز کردن نمودار، توقف ردیابی، و یا نشان دادن در خلاصه برای چندین هدف در یک بار. - ردیابی از راه دور - ردیابی از نظر دستگاه های مختلف با استفاده از راه دور - هشدار پیشرفته - تنظیم اطلاعیه با تنظیمات از پیش تنظیم شده، و یا ایجاد قوانین خود را با شرایط مبتنی بر اسکریپت هشدار و وقایع - شروع خودکار - شروع ردیابی زمانی که دستگاه خود را بوت - فضاهای کاری - صرفه جویی در اهداف و تنظیمات را به یک فضای کاری و جلوگیری از تنظیمات تکراری - معیارهای VoIP - عیب یابی شبکه های VoIP با jitter و میانگین نمره تفکر نمایی - رابط وب - تغییر تنظیمات gs، دسترسی به داده ها و اجرای ردیابی از هر نقطه - اسکریپت های سفارشی - ساخته شده در موتور اجازه می دهد تا برای محاسبات سفارشی و توسعه پذیری - اجرا به عنوان سرویس - افزایش خودکار با اجرا به عنوان سرویس بومی ویندوز - ادغام داده ها - بارگذاری و ادغام چند مجموعه ذخیره شده ذخیره شده - تنظیمات ذخیره شده - سوئیچ بین پروفایل های مختلف تنظیمات به سرعت - بارانداز و شناور - موقعیت رابط در هر نقطه و ذخیره و فضای کاری برای به یاد داشته باشید که در آن شما می خواهم چیزهایی.


  AdwCleaner یک ابزار حذف رایگان برای: - ابزارهای تبلیغاتی (نرم افزارهای تبلیغاتی) - PUP / LPI (برنامه بالقوه نامطلوب) - نوار ابزار - Hijacker (ربودن صفحه اصلی مرورگر) این کار با یک حالت جستجو و حذف شده است. این را می توان به راحتی با استفاده از حالت "حذف" حذف کرد. AdwCleaner یک برنامه محافظت است که کاربران را قادر می سازد تا حفاظت از کامپیوتر را بهبود ببخشند.


  استفاده از AdwCleaner می تواند از برنامه های تبلیغاتی کامپیوتر شما، نوار ابزار ناخواسته، هکرها و برنامه های ناخواسته حذف شود. AdwCleaner کامپیوتر شما را اسکن می کند و گزارش را با عفونت های موجود پیدا می کند، انتخاب کنید که برای حذف. AdwCleaner سازگار با مرورگرهای اینترنت اینترنت اکسپلورر، موزیلا فایرفاکس و گوگل کروم است.


  AdwCleaner ضد تبلیغاتی است، به خصوص برای کاربر به طور متوسط ​​طراحی شده است. ویژگی های اصلی AdwCleaner عبارتند از: - حذف برنامه های کاربردی تبلیغاتی؛ - حذف hijackers؛ - حذف نوار ابزار ناخواسته؛ - حذف برنامه های نصب شده بدون رضایت کاربر؛ - سازگار با مرورگرهای محبوب ترین وب؛ - رابط کاربری ساده و بصری؛ - AdwCleaner یک برنامه کاربردی آسان برای استفاده است؛ - پشتیبانی از زبان های مختلف؛ - دستی بروزرسانی؛ - پشتیبانی از نصب / حذف، و غیره.


  File and Image Uploader ابزاری کم حجم و بسیار مفید در زمینه آپلود فایل و عکس به سایت های اشتراک گذاری می باشد. توسط این ابزار شما قادر خواهید بود که از بیش از ۲۵۰ سایت اشتراک گذاری فایل به صورت مستقیم و با سرعت بالا و البته بدون خرید اکانت این سایت ها آپلود […]

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت DlTime محفوظ است.