دسته DOC به XLS تبدیل یک کلمه به اکسل، DOC / DOCX به اکسل تبدیل دسته ای است که می تواند تبدیل ورد DOC / DOCX به اکسل به راحتی. Batch DOC TO XLS Converter از جستجوی قدرتمند برای بسیاری از فایل ها پشتیبانی می کند. تبدیل اکسل برای Word.


  Batch DOC به XLS Converter پشتیبانی از پروژه و خط فرمان است. Batch DOC TO XLS Converter دارای یک رابط کاربری گرافیکی دوستانه است و از آن به راحتی استفاده می شود. Batch DOC TO XLS Converter Drag و Context Explorer پشتیبانی می کند.


  DOC TO XLS Converter پشتیبانی از یک موتور تبدیل چندگانه موثر است. بنابراین شما می توانید عمل تبدیل را به راحتی کنترل کنید. شما می توانید متوقف و یا مکث و ادامه در هر زمان.


  شما می توانید کار تبدیل خود را در یک فایل پروژه (.batch-doc2xls) برای استفاده مجدد استفاده کنید. شما می توانید پروژه batch-doc2xls را در مایکروسافت ویندوز اکسپلورر یا خط فرمان به طور مستقیم اجرا کنید.


  در اینجا برخی از ویژگی های کلیدی "Batch DOC TO XLS Converter": - تبدیل ورد DOC / DOCX به اکسل به راحتی. - دسته ای تبدیل DOC به XLS با رابط کاربری GUI که از عملکرد جستجوی قدرتمند پشتیبانی می کند. - پشتیبانی از تبدیل doc / docx file.


  - پشتیبانی از تبدیل فایل های doc / docx در یک پوشه. - کشیدن و کشیدن متن با استفاده از مایکروسافت اکسپلورر پشتیبانی می کند. - پشتیبانی از پروژه های دسته ای و خط فرمان.


  - موتور تبدیل با کارایی با سرعت بالا..


  Batch CHM TO DOC Converter CHM به Word Doocument Batch Converter است که می تواند به راحتی HTML Help را به Word DOC و DOCX تبدیل کند. دسته CHM TO DOC Converter از جستجوی قدرتمند برای بسیاری از فایل ها پشتیبانی می کند. مبدل HTML راهنما فشرده برای Windows.


  Batch CHM TO DOC Converter پشتیبانی از پروژه و خط فرمان. Batch CHM TO DOC Converter دارای یک رابط کاربری گرافیکی دوستانه است تا از آن به راحتی استفاده شود. دسته CHM به Word DOC تبدیل کشیدن و اکسپلورر متن پشتیبانی شده است.


  CHM به DOC تبدیل پشتیبانی از موتور چند منظوره تبدیل چند کاره است. بنابراین شما می توانید عمل تبدیل را به راحتی کنترل کنید. شما می توانید متوقف و یا مکث و ادامه در هر زمان.


  شما می توانید کار تبدیل خود را در یک فایل پروژه (.batch-chm2doc) برای استفاده مجدد استفاده کنید. شما می توانید پروژه batch-chm2doc را در مایکروسافت ویندوز اکسپلورر یا خط فرمان به طور مستقیم اجرا کنید.


  در اینجا برخی از ویژگی های کلیدی "Batch CHM TO DOC Converter": - Convert Commidized HTML Help (CHM) به Word DOC به راحتی. - تبدیل CHM به DOC با GUI که از عملکرد جستجوی قدرتمند پشتیبانی می کند. - پشتیبانی از تبدیل فایل chm.


  - پشتیبانی تبدیل chm به یک پوشه کمک می کند. - کشیدن و کشیدن متن با استفاده از مایکروسافت اکسپلورر پشتیبانی می کند. - پشتیبانی از پروژه های دسته ای و خط فرمان.


  - یک موتور قدرتمند با سرعت بالا چند موضوع تبدیل..


  Excel PowerUps Premium Suite مجموعه سوئیت های جدید را به تمام نسخه های Excel اضافه می کند. توابع Excel PowerUp عملکردهای جدید را فقط در اکسل 2013 به کپی خود از اکسل 2010، 2007 و 2003 اضافه می کنند. شما می توانید فایل های بیشتری را در Excel 2013، 2010، 2007 و 2003 که از جدیدترین توابع استفاده می کنید به اشتراک بگذارید.


  Excel PowerUps Premium Suite شامل توابع بیشتری برای شناسایی کاربر فعلی، رسیدگی به انواع مختلف تبدیل واحد و موارد دیگر می باشد. Assistant Analysis Analyst تجزیه و تحلیل توابع متن شما را قادر می سازد به راحتی با ارزش های متن برای تجزیه و تحلیل، ارزیابی، جستجو با عبارات منظم، و ارزیابی احساسات به شما کمک کند به سرعت تجزیه و تحلیل و پردازش حجم زیادی از پاسخ های متن یا واژگان، کار را به راحتی کار می کنند.دانلود Randomizer AssistantThe Randomizer توابع شما توابع تصادفی جدید برای متن تصادفی، نسل تصادفی نام، انتخاب تصادفی از لیست ها و یا مناطق، و نتایج تصادفی بر اساس احتمال.


  Assistant Data Fuzzy Excel PowerUps Premium Suite شامل توابع بیشتری برای شناسایی کاربر فعلی، رسیدگی به انواع مختلف تبدیل واحد و بیشتر . ابزارهای خنک مانند ابزار Fuzzy Find and Replace این افزونه فوق العاده مفید را ایجاد می کنند. Assistant Validation Field Validator Field ها برای تایید اطلاعات شما مطابق با استانداردهای قالب بندی برای شماره تلفن، آدرس، شماره کارت اعتباری، آدرس ایمیل و غیره استفاده می شود.


  در حال حاضر شما می توانید به راحتی اطلاعات بد و یا نوشته های دروغین از فرم ها و یا منابع دیگر را شناسایی کنید. عملکردهای دستیار Assistant Web Assistant گسترش اکسل را "وب آگاه" می کند. اکنون می توانید با خدمات وب آنلاین کار کنید، با استفاده از XPath با XML کار کنید، و حتی بررسی URL ها و مسیرهای فایل معتبر است.


  ایجاد صفحات جدید پویا از سرویس ها و ایجاد گزارش های جدید زنده. قابلیت های قدرتمند توابع توابع اکسل PowerUp توابع جدید را در دسترس در اکسل 2013 به کپی خود را از اکسل 2010، 2007 و یا 2003. اضافه کردن فایل های بیشتر در اکسل 2013، 2010، 2007 و 2003 که از جدیدترین توابع استفاده می کنند.


  VeryDOC PowerPoint Converter ابزاری قدرتمند برای تبدیل فایل های پاورپوینت به فرمت های تصویری نظیر TIF, TIFF, JPG, JPEG, GIF, PNG, BMP یا دیگر فرمت ها مانند Flash (SWF), PDF, PS (postscript), WMF, EMF, MHTML, HTML, RTF و … تبدیل نمایید. از این نرم افزار به دو شکل می توانید استفاده نمایید، هم رابط کاربری […]

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت DlTime محفوظ است.