میگول، علیرغم تعطیلی نسلهای قدیمی خانوادهاش در موزیک، میل به تبدیل شدن به یک موسیقیدان برجسته مانند بت خود، ارنستو د لا کروز. میلتول در تلاش است تا استعداد خود را اثبات کند، میگل در ناحیه خیره کننده و رنگارنگ مرده ای از یک زنجیره اسرار آمیز رویدادها پیدا می کند. در طول راه، او با هکتور طنز جذاب ملاقات می کند و با هم، آنها در یک سفر فوق العاده ای قرار می گیرند تا واقعیت واقعی را پس از تاریخ خانواده Miguel باز کنند.


    .


    در سال 2100، زمانی که بشریت زمین را رها کرده است، یک کلنی از موجودات عجیب و غریب هنوز در عمیق ترین دره اقیانوس رشد می کند. عمیق، هشت پا پرحادثه "dumbo" و آخرین فردی از نوع خود با دو دوست بی قید و شرط خود زندگی می کند: اوو، یک ماهیگیر ماهی نجیب و نادان و آلیس، یک میگو دریای دریایی غیر روستایی. هنگامی که یک حادثه خانه خود را از بین می برد، نگهبان عباس، Kraken، عمیق و دوستان خود را در یک سفر خطرناک برای پیدا کردن یک خانه جدید ارسال کنید.


    در ماموریت خود، آنها با مورا پیوستند - مروه یخ زده - و با هم آنها را به مکان های شگفت انگیز مانند شهر غرق شده از نیویورک، تایتانیک و قطب شمال، با دشمنان مهیج و موقعیت های خنده دار سفر می کنند. آیا آنها قادر خواهند بود که اقیانوس ها را به شکوه سابق خود بازگردانند؟.


    ApowerREC می تواند هر آنچه که در کامپیوتر شما اتفاق می افتد را ضبط نماید. با کمک این نرم افزار می توانید از استریم های آنلاین، تماس های تصویری اسکایپ، فعالیت های خود در دسکتاپ و … فیلم بگیرید و برای مصارف مختلف از آن ها استفاده نمایید. این نرم افزار هم چنین به شما […]

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت DlTime محفوظ است.