Auslogics File Recovery - یک برنامه موثر و آسان برای استفاده است که فایل ها و فایل های بطور تصادفی حذف شده توسط ویروس ها و گسل های نرم افزاری را پاک می کند. بازیابی هر FileOften یک فایل را حذف می کنیم، سپس سطل آشغال را پاک کنیم و فایل از بین می رود. برنامه های نرم افزاری گاهی اوقات در طی یک تراکنش با یک فایل خراب می شوند و این می تواند به صورت تصادفی فایل را حذف کند.


  ویروس ها یکی دیگر از علل رایج از دست رفتن اطلاعات هستند. این جایی است که بازیابی فایل برای نجات است. با استفاده از این برنامه می توانید اسناد، موسیقی، عکس های دیجیتال، برنامه های کاربردی و سایر فایل های دیگر را از هارد دیسک، کارت حافظه USB یا کارت های حافظه دوربین دیجیتال پاک کنید.


  سیستم جستجوی انعطاف پذیر شما می توانید از گزینه های جستجوی انعطاف پذیر برای به حداقل رساندن زمان بازیابی فایل استفاده کنید. این برنامه به شما اجازه می دهد تا درایوهایی را که میخواهید فایلهای حذف شده را اسکن کنید را انتخاب کرده و نوع فایلهایی که جستجو می کنید مشخص کنید. اگر به یاد داشته باشید که آخرین فایلهای حذف شده اخیرا اصلاح شد، می توانید محدوده تاریخ را مشخص کنید.


  علاوه بر این، شما می توانید فایل های حذف شده را با نام Restore Data از Lost PartitionsFile Recovery جستجو کنید می توانید اطلاعات مربوط به بخش های حذف شده دیسک را پیدا کنید تا بتوانید فایل ها را از یک پارتیشن از دست رفته بازیابی کنید. این حتی مربوط به بخش های پاک شده دیسک است که برای پارتیشن های دیگر مجددا تعیین شده است. بازیابی فایل همچنین قبل از اینکه فرمت شود، فایل هایی را که روی دیسک قرار گرفته اند را شناسایی می کند.


  و اگر این فقط یک فرمت سریع یک پارتیشن بود، برنامه قادر خواهد بود این فایل ها را بازیابی کند. مطمئن باشید Erase FilesFile Shredder یک ویژگی ارزشمندی است که باید توسط هر کسی که مایل به تضمین فوری و کامل حذف یک فایل محرمانه از درایو دیسک فعلی. کاربران کمی متوجه هستند که فایل های حذف شده به طور معمول می تواند توسط برنامه های بازیابی قوی مانند Auslogics بازیابی فایل حتی زمانی که سطل زباله تمیز شود.


  فایل های پاک شده با File Shredder را نمی توان با هر نرم افزار بازیابی فایل بازیابی کرد. پشتیبانی برای هر نوع از درایو ها و DevicesAuslogics بازیابی فایل تضمین بازسازی حرفه ای از تمام انواع فایل ها از انواع رسانه ها. با استفاده از این برنامه می توانید فایل های حذف شده از کامپیوتر خود، دیسک های سخت خارجی و USB را در یک راه سریع و آسان بازیابی کنید.


  این برنامه همچنین از تمام انواع کارت های حافظه دوربین های دیجیتال و دوربین های فیلم برداری پشتیبانی می کند، بنابراین هر عکس یا فیلم از دوربین دیجیتال حذف شده شما نیز می تواند دوباره بازیابی شود. ایجاد یک تصویر از مزیت DiskTake شما از ویژگی های مفید برنامه که به شما اجازه ایجاد یک تصویر دیسک کامل. فایل تصویر دیسک تصویر دقیق درایو منطقی همراه با تمام اطلاعات موجود در دیسک، از جمله فایل های حذف شده است.


  این گزینه به شما اجازه می دهد فایل های تصویری دیسک را بعدا در هنگام کار با درایو منطقی بازیابی کنید. داشتن یک تصویر از درایو شما همچنین یک راه عالی برای پشتیبان گیری از تمام داده های شما است. فایل های پیش نمایش قبل از Recovery یکی دیگر از مزایای عمده Auslogics بازیابی فایل گزینه های پیش نمایش پیشرفته است.


  این برنامه به شما اجازه می دهد عکس ها، فیلم ها، اسناد و فایل های PDF را از برنامه به طور پیش فرض مشاهده کنید، در حالی که از لیست فایل هایی که در طول اسکن دیده می شود مرور می کنید. این گزینه به شما کمک می کند تا سریعا فایل هایی را که جستجو می کنید پیدا کنید و تصمیم بگیرید که کدام یک از آنها باید بازیابی شود. پاک کردن دیسک SpaceSimilar رایگان به File Shredder، دیسک پاک کننده ایمن فایل ها را از درایو دیسک شما پاک می کند.


  تفاوت این است که این جادوگر فضای آزاد بر روی درایو شما را پاک می کند، به طوری که هر رکوردی از فایل های حذف شده به خوبی حذف شده است. شما لازم نیست فایل های مشخصی را برای حذف انتخاب کنید - این ابزار فقط روی فایل هایی که قبلا حذف شده اند تاثیر می گذارد. از این ویژگی برای اطمینان حاصل کنید که هیچ یک از فایل های قبلی که قبلا شما حذف شده نباشند.


  .


  یک پارتیشن بازگرداندن کارخانه و یک پشتیبان سیستم کلیدی را ایجاد کنید و برای ویندوز و سرور خود بازیابی کنید. AOMEI OneKey Recovery می تواند سیستم پشتیبان را به قسمت کارخانه یا مکان دیگری با onekey بسپارد و نه تنها سیستم عامل شما، بلکه تمامی برنامه های شما، درایورها و تمام اطلاعات شخصی را به وضعیت اولیه هنگامی که AOMEI OneKey Recovery تصویر ساخته شده است، بازیابی می کند. ویژگی های "AOMEI OneKey Recovery": - Onekey System Backup: پشتیبان گیری سیستم خود را به یک بخش بازیابی کارخانه - Recovery System Onekey: استفاده از تصویر کارخانه برای بازگرداندن کامپیوتر شما - پشتیبان گیری سیستم جایگزین و بازگرداندن نرم افزار اگر آسیب دیده برنامه کارخانه کامپیوتر شما آسیب دیده باشد می تواند در یک کامپیوتر نامحدود در یک شرکت نصب شود - آنها می توانند مورد استفاده قرار گیرد برای ارائه پشتیبانی سودآور فنی به افراد و سازمان - AOMEI OneKey بازیابی سفارشی می تواند به شما اجازه سفارشی UI و لوگو Backup SystemSelect یک پارتیشن موجود برای اختصاص مقدار مورد نیاز از فضای آزاد برای ایجاد یک پارتیشن بازیابی، که در آن یک تصویر پشتیبان گیری سیستم ذخیره می شود.


  برای جلوگیری از آسیب دیدن تصاویر پشتیبان، پارتیشن بازیابی به طور پیش فرض پنهان می شود. RecoverySystem بازگرداندن کامپیوتر به تنظیمات کارخانه یا حالت پشتیبان قبلی شما. این بهترین راه برای بازگرداندن چیزهایی است که به هنگام عادت فاجعه اتفاق می افتد.


  پشتیبانی از سیستم بازگرداندن به محل اصلی و یا محل دیگر. Quick Recovery SystemAfter پشتیبان گیری سیستم، شما می توانید یک دکمه صفحه کلید خاص - F11 به طور پیش فرض و یا یک کلید زمانی که کامپیوتر شما شروع به وارد شدن به محیط ویندوز PE، و سپس راه اندازی AOMEI OneKey بازیابی را فشار دهید. تنظیمات پیشرفته AOMEI OneKey Recovery قابلیت رمزگذاری و عملکرد فشرده سازی را در هنگام تهیه نسخه پشتیبان فراهم می کند.


  این می تواند فضای دیسک خود را ذخیره کند و اطلاعات شما را از هک محافظت کند..


  Shining Android Data Recovery با پشتیبانی از انواع برند های معروف نظیر سامسونگ، htc و … به شما امکان بازیابی انواع اطلاعات با فرمت های مختلف را می دهد. شما می توانید تصاویر، پیوست های واتس آپ، مخاطبین، تاریخچه تماس، اسناد و بسیاری از اطلاعات دیگر را بازیابی نمایید. اطلاعات شما تحت شرایط مختلفی می […]

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت DlTime محفوظ است.