موزیلا تاندربرد یک اپلیکیشن ایمیل آزاد و متقارن و خواننده اخبار برای بسیاری از سیستم عامل های مدرن است که شامل، اما نه تنها به ویندوز، مکینتاش و لینوکس محدود می شود. این مزایا را در مقایسه با سایر سرویس گیرندگان ایمیل، از جمله طبقه بندی ایمیل های ناخواسته ارائه می دهد. Thunderbird ساخته شده از کد موزیلا، از Gecko، سازگار با استانداردهای رندر موتور در حال حاضر، استفاده می کند.


  علاوه بر قابلیت های موجود در Mozilla Mail، Thunderbird دارای چندین ویژگی جدید و پیشرفت برای بهبود ایمیل و تجربه جدید شما است. توجه: شما باید دایرکتوری قدیمی Mozilla Thunderbird خود را حذف کنید تا فقط فایلهای آن را بازنویسی کنید. انجام این کار باعث مشکل می شود و شما نباید هیچ مشکلی را در موزیلا تاندربرد بگذارید، مگر اینکه اولین نصب را انجام دهید.


  در اینجا برخی از ویژگی های کلیدی Mozilla Thunderbird: Full-Featured Email: - ساده برای استفاده، قدرتمند و قابل تنظیم، Thunderbird یک برنامه ایمیل تمام عیار است. Thunderbird از پروتکل های ایمیل IMAP و POP، و همچنین قالب بندی پست الکترونیکی HTML پشتیبانی می کند. به راحتی حساب های ایمیل و پیام های موجود خود را وارد کنید.


  ساخته شده در قابلیت های RSS، جستجو سریع قدرتمند، چک املا به عنوان شما تایپ، صندوق پستی جهانی، حذف پیوست ها و فیلتر کردن پیام های پیشرفته دور از ویژگی های مدرن Thunderbird مجموعه. فیلتر ایمیل پست: - هر ایمیل شما را از طریق فیلتر ایمیل های ناخواسته پیشرو Thunderbird عبور می کند . هر بار که پیام ها را به عنوان هرزنامه علامت گذاری می کنید، Thunderbird فیلتر آن را بهبود می بخشد، بنابراین می توانید زمان بیشتری را صرف خواندن نامه های مهم کنید.


  Thunderbird همچنین فیلترهای اسپم ارائه دهنده ایمیل خود را برای جلوگیری از ارسال ایمیل ناخواسته از صندوق ورودی خود استفاده خواهد کرد. حفاظت ضد فیشینگ: - Thunderbird شما را از کلاهبرداری های رایج متداول محافظت می کند "نیز به عنوان" فیشینگ "شناخته می شود که سعی می کند شما را به انتقال کلمات عبور خود و Thunderbird به شما می گوید که یک پیام ممکن است یک کلاهبرداری باشد. امنیت پیشرفته: - Thunderbird ویژگی های امنیتی شرکتی و دولتی را از جمله S / MIME، امضای دیجیتال، رمزگذاری پیام، پشتیبانی از گواهینامه ها و دستگاه های امنیتی را فراهم می کند.


  هرگز بدون اجازه صریح شما اجرا نمی شود، شما را از بسیاری از کرم ها و ویروس ها محافظت می کند. به روز رسانی اتوماتیک: ویژگی جدید نرم افزار به روز رسانی، آخرین به روز رسانی های امنیتی و ویژگی های Thunderbird را آسان می کند. Thunderbird به طور خودکار این بروزرسانی های کوچک را در پسزمینه دریافت می کند و از شما می خواهد زمانی که آنها آماده نصب هستند.


  Customize Thunderbird: - کنترل دکمه های جدید را برای نوار ابزار خود انتخاب کنید، نصب ext Ensions برای اضافه کردن ویژگی های جدید، و یا تغییر نگاه مرورگر خود را با تم ها به نظر می رسد که Thunderbird به نظر می رسد و کار می کند تحت کنترل شما است..


  Firemin برای کمک به کاربران فایرفاکس که میخواهند استفاده حافظه مرورگر اینترنت خود را بهینه سازی کنند، طراحی شده است. این برنامه در پسزمینه اجرا می شود و به طور دائمی RAM را کنترل می کند تا به حداکثر ممکن آزاد شود. این کمک می کند تا نشت حافظه احتمالی در فایرفاکس را کاهش دهد اگر شما با زبانه های متعدد کار می کنید فایرفاکس تمایل دارد حافظه خود را با هر صفحه یا منبع بارگذاری شده در مرورگر گسترش دهد.


  از آنجایی که تمام منابع بارگیری شده از حافظه زمانی که مورد نیاز نیست تخلیه می شوند، RAM اشغال شده توسط مرورگر شما می تواند به یک اندازه مهم برسد. از آنجا که RAM رایانه یک منبع محدود است، توصیه می شود به منظور بهینه سازی استفاده از آن به منظور برای حداکثر عملکرد برای تمام برنامه های کاربردی. Firemin به شما امکان می دهد نشت حافظه فایرفاکس را رفع کنید و حداقل استفاده از RAM را بدون تأثیر بر عملکرد آن حفظ کنید.


  برنامه سریع و ساده این برنامه به شما امکان می دهد تا از اجرای Implementation API EmptyWorkingSet که برای تمیز کردن تمام حافظه استفاده شده از برنامه مشخص شده تنها پیکربندی مورد نیاز، فاصله زمانی بین دو بهینه سازی است. شما می توانید گزینه های برنامه را از آیکون سینی دسترسی پیدا کنید که همچنین شما را قادر به راه اندازی فایرفاکس و دستی بهینه سازی استفاده از حافظه می کند. یک ویژگی مفید این است که فایرفاکس را به طور خودکار هنگام راه اندازی برنامه اجرا کنید.


  این ابزار با استفاده از منابع سیستم نامنظم و تأثیر کمی در عملکرد کامپیوتر دارد اما به طور چشمگیری رم استفاده شده توسط مرورگر فایرفاکس را کاهش می دهد. اگر چه اثر به تعداد زبانه ها و محتوای صفحه بستگی دارد، هنگامی که برنامه فعال است، رم استفاده شده می تواند به کمتر از نصف کاهش یابد. ابزار بسیار سبک وزن که می تواند به بهبود عملکرد فایرفاکس کمک کند اگر شما می خواهید تاثیر فایرفاکس را در سیستم کاهش دهید حافظه و یا شما علاقه مند به آن را در یک کامپیوتر قدیمی تر، و سپس شاید Firemin می تواند به شما کمک می کند بهینه سازی مصرف حافظه و شاید، به شما کمک می کند مرورگر را نرم تر اجرا کنید.


  .


  موزیلا تاندربرد یک اپلیکیشن ایمیل آزاد و متقارن و خواننده اخبار برای بسیاری از سیستم عامل های مدرن است که شامل، اما نه تنها به ویندوز، مکینتاش و لینوکس محدود می شود. این مزایا را در مقایسه با سایر سرویس گیرندگان ایمیل، از جمله طبقه بندی ایمیل های ناخواسته ارائه می دهد. Mozilla Thunderbird ساخته شده از کد موزیلا از Gecko استفاده می کند که موتور رندر سازگار با استانداردهای موجود است.


  علاوه بر مجموعه ای از ویژگی های موجود در Mozilla Mail، Thunderbird دارای چندین ویژگی جدید و پیشرفته است تا ایمیل و تجربه جدید شما را بهبود ببخشند. توجه: شما باید دایرکتوری قدیمی Mozilla Thunderbird خود را حذف کنید، نه فقط پرونده ها را دوباره جای گذاری کنید. انجام این کار باعث مشکل می شود و شما نباید هیچ مشکلی را در موزیلا تاندربرد بگذارید مگر اینکه شما ابتدا یک نصب تمیز انجام دهید.


  در اینجا برخی از ویژگی های کلیدی Mozilla Thunderbird: Full-Featured Email: · ساده برای استفاده، قدرتمند، و قابل تنظیم، Thunderbird یک برنامه ایمیل تمام عیار است. Thunderbird از پروتکل های ایمیل IMAP و POP، و همچنین قالب بندی پست الکترونیکی HTML پشتیبانی می کند. به راحتی حساب های ایمیل و پیام های موجود خود را وارد کنید.


  ساخته شده در قابلیت های RSS، جستجو سریع قدرتمند، چک املا به عنوان شما تایپ، صندوق پستی جهانی، حذف پیوست ها و فیلتر کردن پیام پیشرفته دور مجموعه ای از ویژگی های مدرن Thunderbird را تنظیم کنید. ایمیل های فیلتر جابجایی: · هر ایمیل شما از فیلتر ایمیل های ناخواسته پیشرو Thunderbird عبور می کند . هر بار که پیام ها را به عنوان هرزنامه علامت گذاری می کنید، Thunderbird فیلتر آن را بهبود می بخشد، بنابراین می توانید زمان بیشتری را صرف خواندن نامه های مهم کنید.


  Thunderbird همچنین از فیلترهای اسپم ارائه دهنده ایمیل خود برای استفاده از ایمیل های ناخواسته خارج از صندوق ورودی خود استفاده خواهد کرد. حفاظت ضد فیشینگ: · تاندربرد از شما محافظت می کند که از ایمیل های فزاینده ای رایج است که همچنین به عنوان «فیشینگ» شناخته می شود، اطلاعات شخصی دیگر Thunderbird به شما می گوید که یک پیام ممکن است کلاهبرداری باشد. امنیت پیشرفته: Thunderbird ویژگی های امنیتی شرکتی و دولتی را از جمله S / MIME، امضای دیجیتال، رمزگذاری پیام، پشتیبانی از گواهینامه ها و دستگاه های امنیتی را فراهم می کند.


  هرگز بدون اجازه صریح شما اجرا نمی شود، شما را از بسیاری از کرم ها و ویروس ها محافظت می کند. به روز رسانی اتوماتیک: · قابلیت به روز رسانی نرم افزار جدید باعث می شود تا جدیدترین به روز رسانی های امنیتی و ویژگی های Thunderbird را به راحتی دریافت کنید. Thunderbird به طور خودکار این بروزرسانی های کوچک را در پسزمینه دریافت می کند و زمانی که آنها آماده نصب هستند.


  Customize Thunderbird: · کنترل دکمه های جدید را برای نوار ابزار خود انتخاب کنید، نصب کنید پسوند برای اضافه کردن ویژگی های جدید، و یا تغییر ظاهر مرورگر خود را با تم ها، همانطور که Thunderbird به نظر می رسد و کار می کند تحت کنترل شما است..


  Pale Moon در واقع یک ساختار سفارشی از فایرفاکس موزیلا است، بهینه سازی شده برای دستیابی به مرور سریعتر. به این ترتیب، رابط کاربری و مجموعه ای از گزینه ها باید برای بسیاری از کاربران آشنا باشد. اگر قبلا از Firefox استفاده کرده اید و می خواهید بوک مارک ها، گذرواژه ها و سابقه مرور خود را مهاجرت کنید، برنامه یک ابزار مهاجرت را قادر می سازد همه تنظیمات را انتقال دهد.


  علاوه بر این، Pale Moon به شما این امکان را می دهد که تنظیمات پیکربندی مشابه خود را در فایرفاکس وارد کنید. این گزینه در اولین اجرا از برنامه در دسترس است، به طوری که از شما می خواهد وارد کردن داده ها را انجام دهد. در مقایسه با بسته اصلی، این مرورگر با یک کد منبع بهینه شده و با برخی از ویژگی های غیر فعال به منظور افزایش سرعت همراه است.


  این برنامه برای مرور سریع طراحی شده است، بنابراین برخی از توابع مانند ویژگی های دسترسی فدا می شوند. این می تواند برنامه را برای بعضی از کاربران نامناسب سازد، اما صفحه صفحات نمایش داده نمی شود و پاسخ را برای اکثریت قریب به اتفاق می کند. پالین ماه به شما رابط کاربری کمی تغییر می کند، زیرا نوار ابزار نشانک ها را به طور پیش فرض فعال می کند و نوار وضعیت را باز می کند که افزودنی ها و شاخص های پیشرفت را نمایش می دهد.


  این نرم افزار با تمام پسوندهای فایرفاکس، تم ها و شخصی سازگار است، بنابراین تجربه مرور شما نباید به هیچ وجه از بین رفته باشد. یکی از ویژگی های اضافی، دکمه «فهرست همه زبانه ها» است که یک پنجره با پیش نمایش هر برگه را نمایش می دهد که به اندازه کافی بزرگ است قادر به خواندن مطالب و سازماندهی زبانه ها بهتر است. به طور کلی مرورگر با کیفیت و تجربه سریع مرور می کند با چند ویژگی اضافی که ممکن است مفید باشد.


  برخی از ویژگی های کلیدی Pale Moon عبارتند از: - به شدت برای پردازنده های فعلی بهینه شده - 100٪ فایرفاکس منبع: به عنوان امن به عنوان مرورگر که سالها توسعه یافته است. - استفاده از حافظه کمتر به دلیل کد فعال و غیرفعال شده - سرعت قابل توجهی برای طراحی صفحات و پردازش اسکریپت - پشتیبانی از SVG و Canvas.


  Internet Download Manager (IDM) یک ابزار برای افزایش سرعت دانلود با بیش از 500 درصد است، رزومه کاری و برنامه ریزی برای بارگیری. بازیابی خطای جامع و قابلیت رزومه، بارگیریهای خراب یا قطع شده را به دلیل اتصالات از دست رفته، مشکلات شبکه، خاموش شدن کامپیوترها یا قطع برق غیرمنتظره بازبینی می کنند. رابط کاربر ساده گرافیکی باعث می شود کاربر IDM کاربر پسند و آسان برای استفاده.


  Internet Download Manager دارای یک شتاب دهنده منطقی دانلود است که ویژگی های تجزیه و تحلیل پویا فایل هوشمند و تکنولوژی دانلود چندگانه ایمن را برای سرعت بخشیدن به دریافت های شما فراهم می کند. در اینجا برخی از ویژگی های کلیدی "Internet Download Manager" می باشد: - تمامی مرورگرهای محبوب و برنامه های کاربردی پشتیبانی می شوند! Internet Download Manager تمام نسخه های مرورگرهای محبوب را پشتیبانی می کند و می تواند در هر برنامه ی کاربردی سه بعدی یكپارچه شود. - دانلود با یک کلیک.


  هنگامی که شما بر روی یک لینک دانلود در یک مرورگر کلیک می کنید، IDM دانلود و تسریع آن را می گیرد. IDM از پروتکل های HTTP، FTP و HTTPS پشتیبانی می کند. - سرعت دانلود.


  Internet Download Manager می تواند تا 5 بار به دلیل تکنولوژی تقسیم بندی فایل هوشمند هوشمند خود، سرعت بارگیری را افزایش دهد. - دانلود رزومه اینترنت دانلود منیجر را از محل جایی که آنها متوقف شد، از سر خواهد گرفت. - جادوگر نصب ساده.


  برنامه نصب سریع و آسان تنظیمات لازم را برای شما انجام می دهد و اتصال را در پایان بررسی می کند تا اطمینان حاصل شود که نصب رایگان Internet Download Manager - Automatic Antivirus checking. چک کردن آنتی ویروس باعث می شود که دانلود شما از ویروس ها و تروجان ها آزاد باشد. - ادغام مرورگر پیشرفته هنگامی که فعال می شود، این ویژگی می تواند برای گرفتن هر گونه دانلود از هر برنامه استفاده شود.


  هیچ یک از مدیریت دانلودها این ویژگی ندارد. - ساخته شده در برنامه ریز Internet Download Manager می تواند به مدت زمان اتصال به اینترنت متصل شود، فایل های مورد نظر خود را دانلود کنید، وقتی که انجام می شود، کامپیوتر شما قطع شود یا کامپیوتر شما را خاموش کند. - IDM از بسیاری از انواع سرورهای پروکسی پشتیبانی می کند.


  برای مثال، IDM با مایکروسافت ISA و سرورهای پروکسی FTP کار می کند. - IDM از پروتکل های احراز هویت اصلی پشتیبانی می کند: Basic، Negotiate، NTLM، و Keberos. بنابراین IDM می تواند به بسیاری از اینترنت و پروکسی سرور ها با استفاده از نام کاربری و رمز عبور دسترسی پیدا کند.


  - دانلود تمام ویژگی ها. IDM می تواند تمام دانلود های مرتبط با صفحه فعلی را اضافه کند. آسان دانلود چندین فایل با این ویژگی آسان است.


  - رابط قابل برنامه ریزی شما می توانید سفارش را انتخاب کنید، و چه دکمه ها و ستون ها در پنجره اصلی IDM ظاهر می شوند. - دانلود دسته بندی ها. اینترنت دانلود مدیریت می تواند برای سازماندهی بارگیری به طور خودکار با استفاده از دسته بندی های تعریف شده استفاده می شود.


  - ویژگی به روز رسانی سریع. به روز رسانی سریع ممکن است برای نسخه های جدید IDM و به روز رسانی IDM یک بار در هفته را بررسی کنید. - محدودیت دانلود دانلود پیشرفته با امکانات سهمیه ای این ویژگی برای اتصالاتی است که از نوع خط مشی دسترسی منصفانه (یا FAP) مانند Direcway، Direct PC، Hughes و غیره استفاده می کنند.


  - کشیدن و رها کردن. شما ممکن است به سادگی کشیدن و رها کردن لینک ها به IDM، و کشیدن و رها کردن فایل های کامل از اینترنت Download Manager. - IDM چند زبانه است.


  IDM به زبانهای عربی، بوسنیایی، بلغاری، چینی، کرواتی، چکی، دانمارکی، هلندی، فرانسوی، آلمانی، مجارستانی، ایتالیایی، ژاپنی، لیتوانیایی، مقدونی، لهستانی، پرتغالی، رومانیایی، روسی، اسلوونیایی، اسپانیایی، زبانهای تایلندی ترجمه شده است..


  AnyDesk یک راه حل جامع نرم افزاری است که برای شما فراهم شده است که از راه دور به کامپیوتر دسترسی پیدا می کند و شما را قادر می سازد فایل ها و اسناد مختلف را از دور بفروشید. شما می دانید که چگونه دسک تاپ از راه دور استفاده می شود: کند و خسته کننده. برای توسعه AnyDesk، ما یک گام به عقب برداشتیم و از خود سوالات اساسی پرسیدیم.


  دسکتاپ از راه دور چگونه کار می کند؟ چه چیزی با سخت افزار کامپیوتر جدید قابل اجرا است؟ AnyDesk از زمين طراحی شده تا زمين شکسته شود. هسته اصلی آن DeskRT، یک کدک ویدئویی جدید است که به طور خاص برای رابط کاربری گرافیکی طراحی شده است. به همین دلیل است که AnyDesk یک جهش پیش رو است.


  AnyDesk سریعترین نرم افزار دسکتاپ از راه دور در بازار است. این اجازه می دهد تا برای سناریو های کاربردی جدید و برنامه های کاربردی که با نرم افزار دسک تاپ از راه دور فعلی امکان پذیر نیست. در اینجا برخی از ویژگی های کلیدی AnyDesk: FramerateAnyDesk 60 فریم در ثانیه بیش از شبکه های محلی و بسیاری از اتصالات اینترنت می فرستد.


  این بسیار بیشتر از هر نرم افزار دسک تاپ از راه دور رقابت می کند و باعث می شود تا روی صفحه نمایش به همان اندازه صاف باشد، زیرا اکثر صفحه نمایش های کامپیوتر نیز با 60 فریم در ثانیه کار می کنند. AnyDesk باعث می شود که کار بدون امکان کار سریع امکان پذیر باشد. دسترسی کمتری در سطح پایین تر ممکن است برای کار بر روی دسک تاپ از راه دور مورد استفاده قرار گیرد.


  پایین تر بودن زمان انتظار، سریعتر از راه دور کامپیوتر به ورودی شما پاسخ می دهد. از آنجائیکه اتصال اینترنت همیشه یک زمان خاصی را در هنگام انتقال داده ها از یک رایانه به یک دیگر تحمیل می کند، بسیار مهم است که AnyDesk هر چه بیشتر به لایحه اضافه کند. در شبکه های محلی، تاخیر AnyDesks زیر 16 میلی ثانیه است و دیگر قابل تشخیص نیست.


  TrafficIf نرم افزار دسکتاپ از راه دور بر روی یک اتصال به اینترنت استفاده می شود، بیشترین احتمال بهره وری باند پهن است که عامل تصمیم گیری است. این مخصوصا برای اتصالات تلفن همراه مانند UMTS درست است. راندمان پهنای باند AnyDesks امکان انجام وظایف اداری را به طور مرسوم از 100 کیلوبایت / ثانیه پهنای باند موجود فراهم می آورد.


  اما همچنین با پهنای باند پایین، AnyDesk هنوز هم بسیار بهتر از رقابت است.AccessForget در مورد قابلیت اطمینان کم و تنظیمات فایروال خسته کننده. از رایانه شخصی خودتان از هر کجا و بدون سردرد استفاده کنید.


  این که آیا برای پنج دقیقه یا پنج ساعت - شما حتی متوجه AnyDesk وجود دارد. AnyDesk-ID شخصی شما کلیدی برای دسک تاپ شما با تمام برنامه های کاربردی، عکس ها، اسناد و فایل های شما است. و داده های شما در آنجا ذخیره می شود.


  در هارد دیسک شما و هیچ جایی دیگر. CollaborateDo شما احساس می کنید بد در مورد دادن اطلاعات شرکت خود را با یک سرویس ابری خارجی فقط برای فعال سازی همکاری؟ AnyDesk اجازه می دهد تا شما را به همکاری با تمام برنامه های کاربردی دسکتاپ مورد علاقه خود ببرید. امکانات مانند یک مکان نما ماوس برای هر کاربر تیم خود را با هم همخوانی می دهد، مهم نیست که چه فاصله ای باشد.


  نقاط قوت خود را در مورد آنچه که مهم است - و مشکلات ارتباطی چیزی از گذشته خواهد بود. AssistDid می دانید که پشتیبانی از راه دور می تواند سرگرم کننده باشد؟ AnyDesk می تواند خیلی بیشتر از مدیریت راه دور و پشتیبانی از راه دور انجام دهد. اما این بدان معنا نیست که در اینجا نیز نمی تواند درخشش داشته باشد.


  لگ و فرکانس پایین می تواند چنین مزاحمت باشد. به همین دلیل ما تصمیم گرفتیم از آنها خلاص شویم. با AnyDesk، راه اندازی یک چاپگر جدید کارگر یا نصب این ابزار جدید CRM برای بخش فروش، راه رفتن در پارک است.


  به طور همزمان به یک یا چند کامپیوتر از راه دور متصل شوید. هدف از این برنامه کمک به شما در اتصال به کامپیوتر خانگی از کار یا در مقابل ، شما را قادر می سازد تا هر زمان که بخواهید، به راحتی به اسناد مورد نیاز خود دسترسی پیدا کنید بدون آنکه ایمنی این دیسک خاص را از بین ببرید. به همین دلیل، AnyDesk قابلیت اشتراک گذاری یا انتقال فایل را ندارد.


  با این وجود، این ابزار به شما امکان می دهد که محتوای کلیپ بورد را بین دو دستگاه به اشتراک بگذارید و اطلاعات را از یک به یک به دیگران ساده کنید. به طور مشابه، این امکان به شما امکان می دهد تصاویری از رایانه ای که به آن متصل می کنید را بگیرید، و آن را روی دسکتاپ خود ذخیره کنید تا فرمت PNG ذخیره شود..


  Waterfox در مارس 2011 توسط خودم (Alex Kontos)، یک دانش آموز 16 ساله آغاز شد. من علاقه ای به وب داشتم و می خواستم به گسترش آرمان های آنچه که موزیلا برای وب سایت آزاد و باز داشته بود کمک کند. و بنابراین تصمیم گرفتم Waterfox، مرورگر 64 بیتی را بر اساس پلت فرم رایگان و متن باز موزیلا ایجاد کنم.


  Waterfox یکی از اولین مرورگرهای 64 بیتی به طور گسترده در وب بود و به سرعت به دنبال وفاداری بود. در یک زمان Waterfox یک چیز در ذهن داشت: سرعت، اما در حال حاضر Waterfox نیز تلاش می کند یک مرورگر اخلاقی، کاربر گرا است. طوفان لوگو - سرعت Waterfox تمرکز بر ارائه به کاربران انتخاب در حالی که همچنین کمک به جهان را به جای بهتر است.


  Waterfox شرکای Ecosia، یک موتور جستجو است که درختان را با درآمد حاصل از آن تولید می کند. مرورگر خود را بر روی کاربران قدرت تمرکز می کند، که به شما امکان می دهد تا تصمیم های مهم را اتخاذ کنید. هیچ لیست سفید افزونه وجود ندارد، شما می توانید هر برنامه ای که مایلید اجرا شود و هیچ اطلاعاتی نداشته باشد و یا تله متری به موزیلا یا پروژه Waterfox ارسال شود.


  ویژگی ها - Extensions Media Encrypted Disabled (EME) - زمان غیر فعال وب سایت (از سال 2015) - پاکت پی سی حذف شده - Telemetry حذف شده - جمع آوری داده ها حذف شده - پروفیل های راه اندازی حذف شده - اجرای تمام پلاگین های 64 بیتی NPAPI - اجرای پسوندهای بدون امضا - حذف کاشی های حمایت شده در صفحه برگه جدید - اضافه کردن گزینه تکراری Tab - انتخاب زبان در مورد: تنظیمات> عمومی.


  Web Builder یک ابزار WYSIWYG (What-You-See-Is-What-You-Get) است که به شما امکان ساخت صفحات وب را می دهد. WYSIWYG به این معنی است که صفحه به پایان رسید دقیقا به همان شیوه طراحی شده نمایش داده می شود. این برنامه برچسب HTML (HyperText Markup Language) را ایجاد می کند در حالی که شما بر روی توابع مورد نظر کلیک کرده و کلیک می کنید.


  شما می توانید یک صفحه وب بدون یادگیری HTML ایجاد کنید. فقط کشیدن و رها کردن اشیاء به موقعیت صفحه آنها را 'هر کجا' که می خواهید و هنگامی که شما آن را به وب سرور خود منتشر کرده اید (با استفاده از ساخت در ابزار انتشار) .Web Builder به شما می دهد کنترل کامل بر محتوای و طرح صفحه وب شما.


  برخی از ویژگی های کلیدی "WYSIWYG Web Builder": - بدون دانش HTML مورد نیاز! - کشیدن و رها کردن اشیاء از جعبه ابزار در صفحه: متن، خطوط، تصاویر، مارک و جداول. - مدیریت سایت. صفحات وب خود را به راحتی از یک فایل تکمیل کنید، منوهای برنامه ریزی شده، نوارهای ابزار، شتاب دهنده های صفحه کلید، پنجره های dockable، زبانه ها، پنجره های خودکار را اضافه کنید، ویرایش کنید، کلون کنید و صفحات وب خود را ساختار دهید.


  - طرح شیء فرم برای ایجاد فرم ها، از جمله اقدامات، زمینه های پنهان و غیره. زمینه های فرم: Editbox، TextArea، Checkbox، Radiobutton، Combobox و Button.- پشتیبانی از متن متنوع: متن متن می تواند شامل فونت ها، رنگ ها، پیوندها و اندازه های مختلف باشد.


  گزینه ای برای اضافه کردن HTML سفارشی برای هر شی (قبل از برچسب، Inside Tag، After برچسب) .- شیء HTML سفارشی برای وارد کردن HTML یا Javascripts خود .- ActiveX، جاوا، فلش، پخش کننده ویندوز مدیا، Quicktime، Real Audio و دیگر پشتیبانی از پلاگین .


  - انتشار تمام وب سایت شما، یک صفحه یا یک گروه از صفحات (به درایو محلی و یا یک وب سرور) .- سازنده عکس گالری ساز، با بسیاری از ویژگی های سرد مانند فریم های تصویری - ساخت در سازنده بنر - تصاویر Rollover.- لیست گلوله: حلقه، دیسک، میدان، عددی (1، 2، 3)، آلفا (a، b، c)، رومی (I، II، III) و تصاویر سفارشی .


  - تصاویر maps.- C سفارشی کردن رنگ های اسکرول برای مایکروسافت اینترنت اکسپلورر .- نوارها ناوبری .


  - آماده به استفاده از Javascripts.- پشتیبانی از قالب. در حال حاضر بیش از 100 قالب در دسترس است - پشتیبانی از Cascading Style Sheet positioning (layered layout) · قرار دادن نمادها (کاراکترهای خاص) .


  - پیوند ابزار .- Rotating Component (مفید برای آگهی ها) .- پشتیبانی از افزودن شخص ثالث -ن، با استفاده از کامپایلر توسعهدهندگان Web Builder کیت .


  - وارد کردن صفحات موجود HTML .- سبک سبک Hyperlink، برای سفارشی کردن رنگ ها / قالب بندی hyperlinks .- نمایش حاکمان اختیاری .


  - انتقال صفحات در Properties.- Inline Frame component (IFRAME) .- منوی برو: به راحتی منوهای ناوبری کشویی ایجاد کنید .


  - منویبار: اسکریپت منو قدرتمند است که می تواند منوهای پیچیده موجود در برنامه های کاربردی GUI محبوب را پیدا کند .- شیء شکل (مستطیل، رول گرد، الیپس، الماس، شش گوش، اکتاگون، مثلث، Trapezoid، فلش، پرچم، گل، قلب، علائم، ستاره ها، حباب های بحث و خیلی بیشتر!) .- Embedded OLE component.


  - جسم صفحه جاسازی شده. این اجازه می دهد تا شما را به استفاده مجدد از اشیاء از صفحات دیگر (مفهوم صفحه اصلی) .- پشتیبانی از چند زبان.


  هلندی، انگلیسی و روسی در دسترس است..


© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت DlTime محفوظ است.