Geomagic Design X، جامع ترین نرم افزار مهندسی معکوس صنعت، CAD مبتنی بر تاریخ را با پردازش داده های اسکن 3D ترکیب می کند، بنابراین شما می توانید مدل های جامع قابل ویرایش، قابل ویرایش با سازگار با نرم افزار موجود CAD خود را ایجاد کنید. طراحی قدرتمند و انعطاف پذیر GeoMagic X به منظور تبدیل داده های اسکن 3D به مدل های مبتنی بر کیفیت بالا مبتنی بر ویژگی ساخته شده است. این هیچ نرم افزاری دیگر را نمی توان با ترکیبی از استخراج مدل های اتوماتیک و هدایت جامد، فوق العاده دقیق دقیق سطح به اسکن 3D ارگانی، ویرایش مش و پردازش نقطه ابر انجام می دهد.


  در حال حاضر، شما می توانید تقریبا هر چیزی را اسکن و ایجاد طراحی آماده سازی آماده. بهبود محیط CAD خود را بدون نیاز به اسکن 3D را به فرآیند طراحی منظم خود اضافه کنید، بنابراین می توانید بیشتر کار کنید و سریع تر کار کنید. Geomagic Design X کاملترین سیستم اکوسیستم شما را با خروجی بومی خود به SOLIDWORKS®، Siemens NX®، Solid Edge، Autodesk Inventor®، PTC Creo® و Pro / ENGINEER® اضافه می کند.


  زمان به MarketShave را به روز یا هفته ای از ایده محصول تا طراحی به پایان برسانید. اسکن نمونه های اولیه، قطعات موجود، ابزار و یا اشیاء مربوطه و ایجاد طرح ها را در کسری از زمان آن را به صورت دستی اندازه گیری و ایجاد مدل های CAD از ابتدا. گسترش توانایی های طراحی شما به جای شروع از یک صفحه خالی، از داده های ایجاد شده توسط دنیای واقعی.


  Geomagic Design X ساده ترین راه برای ایجاد مدل های CAD قابل ویرایش، قابلیت های مبتنی بر اسکنر 3D است و آنها را در جریان کاری طراحی مهندسی موجود خود قرار می دهد. محصولات ImpossibleCreate که نمی توانند بدون مهندسی معکوس طراحی شوند، قسمت های سفارشی که نیاز به انطباق کامل با انسان دارند بدن ایجاد اجزایی که کاملا با محصولات موجود ادغام می شوند. طراحی مجدد مجتمع که به هیچ وجه قابل اندازه گیری نیست.


  طراحی جومفا طراحی X X طراحی GeoMagic X، نهایی در اسکن 3D به CAD نرم افزار مهندسی معکوس، گزینه های متعددی را برای ایجاد مدل 3D از جمله LiveTransfer به تمام سیستم عامل های اصلی MCAD، CAD و NURBS ایجاد مدل مدل ارائه می دهد. و مدل های Tesselated.Geomagic Design X ویژگی های عمومی: - ابزار کنترل مستقیم اسکنر 3D برای طیف وسیعی از دستگاه های محبوب ترین - ادغام کامل با اسکنر Geomagic ضبط - پشتیبانی از واردات بیش از 60 فرمت فایل از جمله چند ضلعی، ابر نقطه و CAD- کارشناسان ترمیم و پردازش پراکندگی داده ها، پردازش و پالایش، ساخت و ساز مش - ابزارهای تعمیر آسان برای استفاده از نقاط پر از سوراخ سوراخ، صاف کردن، بهینه سازی، بازپرداخت و پرداخت ابزار مانند هوشمند قلم مو.


  خودکار، جامد و سطح مبتنی بر ویژگی استخراج مستقیم از اسکن های 3D-به سرعت ایجاد solids یا سطوح مانند شما را در CAD- تجزیه و تحلیل خودکار دقیق ™ ابزار مقایسه سطوح، جامدات و طرح ها را در برابر داده های اصلی اسکن تایید کنید - Live Transfer ™ از خروجی داده ها به سیستم های CAD پیشرو در صنعت پشتیبانی می کند - تولید سطحی دقیق صنعت، اشکال ارگانیک را به مدل های CAD دقیق تبدیل می کند - پشتیبانی از صادرات جامع CAD یا فایل های چند ضلعی - بلافاصله ارائه های خیره کننده طرح های خود را در KeyShot ایجاد کنید.


  AdwCleaner یک ابزار حذف رایگان برای: - ابزارهای تبلیغاتی (نرم افزارهای تبلیغاتی) - PUP / LPI (برنامه بالقوه نامطلوب) - نوار ابزار - Hijacker (ربودن صفحه اصلی مرورگر) این کار با یک حالت جستجو و حذف شده است. این را می توان به راحتی با استفاده از حالت "حذف" حذف کرد. AdwCleaner یک برنامه محافظت است که کاربران را قادر می سازد تا حفاظت از کامپیوتر را بهبود ببخشند.


  استفاده از AdwCleaner می تواند از برنامه های تبلیغاتی کامپیوتر شما، نوار ابزار ناخواسته، هکرها و برنامه های ناخواسته حذف شود. AdwCleaner کامپیوتر شما را اسکن می کند و گزارش را با عفونت های موجود پیدا می کند، انتخاب کنید که برای حذف. AdwCleaner سازگار با مرورگرهای اینترنت اینترنت اکسپلورر، موزیلا فایرفاکس و گوگل کروم است.


  AdwCleaner ضد تبلیغاتی است، به خصوص برای کاربر به طور متوسط ​​طراحی شده است. ویژگی های اصلی AdwCleaner عبارتند از: - حذف برنامه های کاربردی تبلیغاتی؛ - حذف hijackers؛ - حذف نوار ابزار ناخواسته؛ - حذف برنامه های نصب شده بدون رضایت کاربر؛ - سازگار با مرورگرهای محبوب ترین وب؛ - رابط کاربری ساده و بصری؛ - AdwCleaner یک برنامه کاربردی آسان برای استفاده است؛ - پشتیبانی از زبان های مختلف؛ - دستی بروزرسانی؛ - پشتیبانی از نصب / حذف، و غیره.


© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت DlTime محفوظ است.